reklama

Najnowsze informacje

3814VGrand Theft Auto: San Andreas - ponowna premiera?! News | PC PS2 PS3 iOS Android Xbox X360 Mac Amazon | 22.10.2014 19:30 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto: San Andreas | Tagi: CJ GTA SA GTA San Andreas PS3 Xbox 360

Jak już napomnieliśmy w poprzednim newsie, w tej weekend GTA San Andreas obchodzi swoje dziesiąte urodziny. Data okrągła a gracze zastanawiają się, jaką niespodziankę przygotował Rockstar. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że losy Carla Johnsona będzięmy mogli poznać jeszcze raz! Tym razem na Xboxie 360 i PS3.

Grand Theft Auto: San Andreas - ponowna premiera?!

Oczywiście musimy wziąć margines na takie komunikaty płynące ze świata GTA. Na pewno możemy się spodziewać czegoś ciekawego. Przy okazji 10-lecia GTA III oraz GTA VC, Rockstar Games wydał oby dwie części na urządzenia mobilne. San Andreas ujrzało swoją prmierę na WP, Androidzie i iOS już rok temu. 

Zbliżająca się data skłoniła Rockstar Games do usunięcia swojego produktu dostępnego na  PS2, Xboxa oraz PC z elektronicznych źródeł takich jak Playstation Store, Xbox Live oraz Steam. 

Serwis XboxAchievements.org opublikował listę osiągnięć dostępnych w GTA San Andreas, które mogą sugerować, że pojawi się ulepszona wersja gry. (cała lista dostępna po kliknięciu w link) Nie wiadomo również, czy sama gra będzie przystosowana do najnowszych telewizorów. Cyfrowa wersja SA również nie posiadała żadnych usprawnień co do roździelczości i jakości obrazu.

Podsumowując, Rockstar być może już w ten weekend sprawi nam fajną niespodziankę i ogłosi wydanie Grand Theft Auto: San Andreas na kolejne urządzenia z kilkoma usprawnieniami dla lepszego sprzętu. W tej chwili sama gra dostępna jest na każdy system, nawet na sprzęt od Amazona! Jak myślicie, możemy się spodziewać wersji na najnowsze konsole? :P (PS4, Xbox One)

 

GTA Series celebruje 10-lecie GTA SA!

Jeden z największych portali (jak nie największy), poświęcony serii GTA wydał triailer, który jest swoistym hołdem oddany najlepiej sprzedającej się grze na PS2 (ponad 27 mln!). Film ciekawy i wielu z wam przypomni czasy, kiedy spędzaliśmy całe dnie w wirutalnym Los Angeles! (Muzyke w tle: War - Low Rider (87 Remix).

Czekamy na wasze wspomnienia z tą grą oraz wszelkie produkcje, filmy, zdjecia! 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (14) Skomentuj Obserwuj

[83.10.***.***]
Polska (Poziom: ) dodano: 22.10.2014, 21:25
Co do kwestii która część jest najlepsza to zostawmy to indywudualnej ocenie. Pod względem grywalności, sprzedaży SA bije VC. Jak dla mnie zaj ebista opcja. Największa lipa jest z MP...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Rykoszet (Poziom: 28) dodano: 22.10.2014, 21:37
Co do napadów to na bank będą na premierę ng...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.78.***.***]
Luke (Poziom: ) dodano: 22.10.2014, 22:29
W newsie piszecie, że gra zniknęła ze Steama, co jest nieprawdą, bo grę dalej można na tej platformie kupić.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.30.***.***]
Polska (Poziom: ) dodano: 23.10.2014, 20:26
SAMP umiera z prostego powodu. Ciężko znaleźć normalną mape która nie jest zmodzona do granic możliwości. Brakuje czystej mapy ze zwykłym DM na którym jednak grało najwięcej ludzi. Na wodzie wybudowane rampy, obiekty które wczytują się z opóźnieniem zj ebały rozrywkę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.6.***.***]
Razor (Poziom: ) dodano: 22.10.2014, 20:29
dobrze żeby dodali jakieś auta bronie czy może coś takiego
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Piotr Sadowski do Razor (Poziom: 37) dodano: 22.10.2014, 21:11
ja bym wolał, żeby zajęli się w końcu najnowszą częścią, bo ludzie od roku czekają na napady ;/ Poza tym wydanie SA w HD to byłby/będzie niezły policzek dla fanów najlepszej części GTA czyli Vice City...
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Rykoszet do Piotr Sadowski (Poziom: 28) dodano: 22.10.2014, 21:32 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 22.10.2014, 21:35
na next geny było by świetnie :D do SA najczęściej się wracało, po ósmym przejściu fabuły przestałem liczyć aczkolwiek nigdy nie zrobiłem 100%... przeklęte ostrygi i misje strażaka/policjanta :>

Fanów SA jest po prostu więcej, dowodem na to jest wydanie szybciej wersji mobilnej oraz nadal nieśmiertelny SAMP.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.206.***.***]
AugPL do Rykoszet (Poziom: ) dodano: 22.10.2014, 23:08
Jak i MTA czy ciągle aktywna scena moderska :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[164.127.***.***]
MAJK3L do Rykoszet (Poziom: ) dodano: 23.10.2014, 11:09
SA-MP już dawno umarł tylko ludzie sobie tego jeszcze nie uświadomili.
Na dzień dzisiejszy jedyny grywalny MultiPlayer to MTA:SA.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Rykoszet do MAJK3L (Poziom: 28) dodano: 23.10.2014, 16:07
bredzisz, kilka tyg temu odpalałem samp i prawie full serwery
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.206.***.***]
AugPL do Rykoszet (Poziom: ) dodano: 23.10.2014, 21:06
Koledze chodziło o jego wsparcie i możliwości ;) Aktualnie MTA jest pod każdym względem lepszy ,a starzy wyjadacze SAMP'a tego sobie nie uświadamiają ,wspominając stare czasy i nie chcąc nic zmieniać :) Mam nadzieję ,że te nowe GTA będzie zawierać choćby kilka nowych aut :) czy lepsze wspomaganie silnika dla administratorów serwerów .
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.76.***.***]
asd (Poziom: ) dodano: 23.10.2014, 23:27
GTA:SA Oficjalnie potwierdzone !
720p na xboxa 360 :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
snajperradom do asd (Poziom: 33) dodano: 24.10.2014, 00:31 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 24.10.2014, 00:33
gdzie masz to potwierdzenie. strona r* milczy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
snajperradom do asd (Poziom: 33) dodano: 24.10.2014, 15:22
okay zwracam honor :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]