reklama

Najnowsze informacje

4568VJak wyglądałby CJ w GTA V? News | PC PS4 PS3 PS2 iOS Android Xbox X360 XOne Mac | 15.12.2014 18:25 przez Boduczek

Jak wyglądałby CJ w GTA V?

Wśród opini wielu graczy jedną z najbardziej ikonicznych i rozpoznywalnych postaci z gier jest Carl Johnson z GTA San Andreas. Jesteście ciekawi jak wyglądałby słynny "CJ" mniej wiecej 20 lat później, do tego w nextgenowej grafice?

Za przeniesienie Carla Johnsona w świat GTA V odpowiedzialny jest Alec Courtney, zajmujący się profesjonalnie tworzeniem modeli 3D postaci w grach.

Twórca zwrócił uwagę na upływ czasu i przeniesienie GTA na nowy silnik graficzny, dzięki czemu model postaci jest szczegółowy z uwzględnieniem upływu czasu jaki miał niewątpliwy wpływ na jego wygląd.

 

 

Oczywiście wszystko to jest jedynie fanowską zabawą w wolnym czasie autora i w żadnym stopniu nie oznacza, że Rockstar zamierza powrócić z Carlem w GTA V. Nie mnie jednak jest szansa, że twórcy się tym zainteresują i stworzą DLC oparte na klimatach "gangsterki" wraz z Franklinem, Lamarem i właśnie - CJ`em.

r e k l a m a

Komentarze (24) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 21
Adam W (Poziom: 21) dodano: 15.12.2014, 19:13
Wgl co to za różnica jakie uniwersum :O robi się postać która przypomina Cj'a jak ten wyżej,nazywasz go Carl Johnson i tyle,co uniwersum ma tu do znaczenia
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
snajperradom (Poziom: 33) dodano: 15.12.2014, 19:32
lamar to kasztan, wolał bym już zwykłe połączenie akcji dla cj i franklina. Nigdy nie lubiłem postaci jaką jest lamar. Być mże za to jak bardzo chciał być gangsterem a tak na prawde każdy go dymał jak chciał ( przykład długas ;) ) Tylko wpakował by pozostałych w bagno a i tak później by miał w du. ich pomoc
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.42.***.***]
Gość :D do snajperradom (Poziom: ) dodano: 15.12.2014, 19:46
Szanuje twoją opinię, ale według mnie Lamar jest jedną z najlepszych postaci w całym GTA V - tylko go troszkę mało, ale teksty ma genielne! :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.245.***.***]
Mrozek (Poziom: ) dodano: 15.12.2014, 18:34
"Nie mnie jednak jest szansa, że twórcy się tym zainteresują i stworzą DLC oparte na klimatach "gangsterki" wraz z Franklinem, Lamarem i właśnie - CJ`em."
Przecież CJ jest z innego uniwersum, a zdjęcia saom w sobie już widziałem dawno na tej stronie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.122.***.***]
Dexus do Mrozek (Poziom: ) dodano: 15.12.2014, 18:51
Co do samego uniwersum to uważam że uniwersum 3D i HD są połączone, bo np. zespół Love Fist wystepujący w GTA VC był też w GTA V, a w GTA IV Donald Love nadal chyba jest prezydentem Liberty City i można znaleźć jego twarz na gazetach.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Lizak do Dexus (Poziom: 20) dodano: 15.12.2014, 18:58
El Burro pojawia się w GTA1 i 3, a uniwersa nie są w żaden sposób połączone.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
OkropnyCebulak do Dexus (Poziom: 29) dodano: 15.12.2014, 20:03
Anywhere City z GTA2 jest podzielone na część handlową, część mieszkalną i część industrialną. To samo z Liberty City z GTA 3 i GTA IV, które też jest podzielone na 3 (4 w GTA IV) części.
W GTA2 też masz jedną z dzielnic o nazwie Escobar (część industrialna), w GTA:VC masz lotnisko międzynarodowe Escobar.
A w GTA V możesz pojeździć Panto, Furore GT albo Z-Typem. Te same pojazdy też są w GTA2. Nawet z tyłu boxa z grą masz stare logo takie jak z GTA2, tyle że bez dwójki z tyłu ;-).

I uniwersa te nie są ze sobą połączone :P.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Mrozek (Poziom: 51) dodano: 15.12.2014, 23:33
Mimo, że prezentowaliśmy zdjęcia kilka tygodni temu to warto do nich wrócić :) Autor wykonał kawał dobrej roboty!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.61.***.***]
Zupa Kałowa (Poziom: ) dodano: 16.12.2014, 00:46
Ja raczej bym wolał GTA 6 xD z większą ingerencją w świat i bohaterów. Tzn: palenie petów idąc po ulicy, lub picie browara, spotykanie się z dziewczynami na FAJNIE ZROBIONYCH randkach, siłka, tenis stołowy , otwarty Burger shot i cała reszta , własne tattoos , multum fryzur i bród i moustaches i w ogóle lepsza jakość krwi lepsza jakość brwi i drzwi fajna długa ciekawa fabuła , nawet można by jednym bohaterem sterować ale duzo w nim można było zmienić np wraz ze wzrostem muskulatury wzrastała by agresja :D po trawce większy luz w gaciach i to by się w misjach także odzwierciedlało
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 (Poziom: 45) dodano: 16.12.2014, 16:54
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
snajperradom do Mofiros2000 (Poziom: 33) dodano: 16.12.2014, 17:22
miodzio :D już się doczekać nie moge :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do snajperradom (Poziom: 45) dodano: 16.12.2014, 18:02
Wyjdzie w 2015,użytkownicy PC też będą mogli się pocieszyć :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.160.***.***]
kwaśnyjohnny (Poziom: ) dodano: 21.12.2014, 00:50
Update/DLC marzeń: Postać Tommiego Vercetti z jakimiś furami typu Cheetah, Comet z lat 80 i wątek narkotykowy a'la Scarface. Vice City wróć! :')
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
andrzej11635 do kwaśnyjohnny (Poziom: 33) dodano: 21.12.2014, 08:12

kwaśnyjohnny napisał:

Update/DLC marzeń: Postać Tommiego Vercetti z jakimiś furami typu Cheetah, Comet z lat 80 i wątek narkotykowy a'la Scarface. Vice City wróć! :')


Wróci, Wróci, może nie lata 80 ale zapewne następnym miastem w kolejnym GTA będzie VC, chodź nie powiem klimat lat 80 jak dla mnie były by ok.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.25.***.***]
fakelol (Poziom: ) dodano: 21.12.2014, 16:39
To kim był ten koleś w fabule co chciał sprzedać lewą kokę i Trevor go wyczuł? W domu CJ był jakiś facet?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Freej (Poziom: ) dodano: 22.12.2014, 12:17
Ten z misji Safari na dzielnicy był podobny do cj,ale to nie cj.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
LukiGK1 (Poziom: 32) dodano: 16.12.2014, 00:59
Podobno CJ zginął także nie powinno się go ,,wyciągać z grobu". Carl to przeszłość serii ale i wielka legenda której fani gta szybko nie zapomną.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
andrzej11635 do LukiGK1 (Poziom: 33) dodano: 16.12.2014, 02:15
A gdzie to jest powiedziane ? bo jakoś sobie nie przypominam
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.31.***.***]
Ciken do LukiGK1 (Poziom: ) dodano: 30.12.2014, 23:41
Ryder i Big Smoke nie żyją na koniec fabuły GTA SA a są w V w jednej misji. A skąd ta informacja, że CJ umarł?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do andrzej11635 (Poziom: 51) dodano: 31.12.2014, 01:45 | Edytowano 2 razy. Ostatnio: 31.12.2014, 01:47
Słynne graffiti z GTA IV :)

http://img1.(...)CARL.png
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.99.***.***]
babel-89 (Poziom: ) dodano: 15.12.2014, 20:58
20 lat minęło a on się nawet nie przebrał. Czarni to są jednak lenie :E
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.183.***.***]
micholes do babel-89 (Poziom: ) dodano: 05.05.2015, 09:51
Czarni??? Trochę kultury
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
ALB36T (Poziom: 23) dodano: 15.12.2014, 19:46
Ludzie myślą, że to CJ ze względu na podkoszulek. Gdyby miał inny strój, to nikt nie zwróciłby na tego peda uwagi.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.22.***.***]
maciek1001 do ALB36T (Poziom: ) dodano: 05.05.2015, 12:42
sam jestes pedal nie obrazaj see-jay'a...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]