reklama

Najnowsze informacje

9999VZnamy lokalizację GTA VI! News | | 08.01.2015 12:15 przez Kubixxx | Tagi: GTA VI Los Santos Portland

Znamy lokalizację GTA VI!

Już na wstępie warto Was poinformować, że jeszcze przez długi czas nie usłyszymy ani jednego newsa na temat nowej części Grand Theft Auto. Pewna agencja nieruchomości "Movito Real Estate" wzięła pod lupę kilka miast, w których mogłaby się toczyć akcja kolejnego GTA.

Movito wybrało miasto Portland w stanie Oregon jako następce Los Santos. Dlaczego? Porównano ilość sklepów z bronią, nocnych klubów, komisariatów, kawiarni itd. (Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć)

Największa różnica? Los Santos posiada 10 kawiarni; Portland aż 637! Los Santos natomiast jest bezpieczniejsze niż Portland. Stosunek komisariatów to 12 do 6 dla wirtualnego Miasta Aniołów.

"Szczerze, Portland nie było naszym pierwszym typem" - napisał Willie Clark z Movito Real Estate. "Porównywaliśmy kilka miast. Z całej puli chcieliśmy wybrać to jedno, które jest idealnym miejscem do drobnych kradzieży samochodów i oferuje szeroki wachlarz prostytutek. Liczby mówią same za siebie. Portland byłoby idealnym miejscem dla kolejnego GTA"

Jeżeli kolejne GTA miałoby jednak przedstawić jedno z polskich miast... Które według Was byłoby najlepsze? :)

Newsa nadesłał Krzysztof, dzięki naszej Facebookowej stronie. Wielkie dzięki! :)

 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (85) Skomentuj Obserwuj

[83.4.***.***]
Estare (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 12:26
Sosnowiec
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.72.***.***]
rubin (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 12:26
Kraków :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.28.***.***]
Cieszyn (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 12:28
Radom XD
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.189.***.***]
ja (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 12:30
Radom, może nie ma sklepu z bronią ale za to jest fabryka
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.65.***.***]
tommy (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 12:49
VICE CITY!
+ +8 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.121.***.***]
Łapson (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 12:54
Miasto Maczet xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.107.***.***]
Daro24 (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 12:55
Zabrze xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.174.***.***]
PatoPato (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 13:02
Kraków,duży wybór broni białej w grze :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.123.***.***]
murphy (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 13:34
Kraków lub Gdynia
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.123.***.***]
murphy (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 13:34
Kraków lub Gdynia
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.6.***.***]
Przemek (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 13:39
Dzisiaj nie jest 1 kwietnia. Będzie GTA VI? O.o
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.123.***.***]
murphy (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 13:45
Komentarz ukryty [Pokaż]
+ -5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.133.***.***]
Kurier (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 13:53
Znamy lokalizację VI a nie znamy wymagań V. Spokojnie zanim dowiemy sie czegoś o 6 to czekają nas dodatki do piąteczki. Jeżeli będą tak fajne jak do GTA4 to będzie na co czekać :DD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.207.***.***]
MatrixG007 (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 14:02
San-Domierz
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Pietrek (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 14:12
Wejherowo!
Nawiasem mowiac to ten news to jakieś brednie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
kamilex675 (Poziom: 17) dodano: 08.01.2015, 14:21
Na dobrą sprawę VI mogłoby być pewnego rodzaju rozszerzeniem do V, ulepszającym grafikę, dodającym nowe bronie, pojazdy, aktywności, ale przede wszystkim kolejne miasto - proponuję San Fierro wzorowane na San Francisco. W mieście tym miałyby miejsce nowe wątki fabularne, a miasta LS i SF byłyby poniekąd powiązane. Nowe tereny za Mt. Chilliad stałyby otworem dla bohaterów z V, rozszerzając przy okazji ich dalsze losy, w zależności od wyboru "zakończenia". Oczywiście dodatkowo istniałaby możliwość rozpoczęcia gry w SF jako ktoś inny, jednak znany z poprzednich części GTA. Następnie, GTA VII (odległa przyszłość) mogłaby mieć miejsce w Las Venturas. I koło się zamyka :)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Larsonowiec (Poziom: 25) dodano: 08.01.2015, 14:23
Ja to bym wolał żeby następne części były w San Fierro , Las Venturas albo Vice City.
Najlepiej by też było gdyby od razu nie robili "Gta VI" tylko nadali by inny tytuł tak jak to było w wypadku Gta San Andreas albo Gta Vice City.
Oczywiście to moja osobista opinia ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Wenon (Poziom: 40) dodano: 08.01.2015, 14:29
No to fajnie, ciekawe czy wielkością mapy przebije gta V :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.9.***.***]
lakier (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 15:00
Lublin tam nocy nie przeżyjesz :D !
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
andrzej11635 (Poziom: 33) dodano: 08.01.2015, 15:10
Jeżeli chodzi o mapkę to ciekawie by to wyglądało, nawet jeżeli nie miało by się nazywać Portland, bardziej pasuje mi tu Vice City. Tak na marginesie to już raz mieliśmy do czynienia z nazwą Portland a mianowicie w była to jedna z dzielnic Liberty City w GTA III tak więc kto wie, może akurat.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.4.***.***]
GrubyJakBurger (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 15:28
Sosnowiec...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.191.***.***]
Fajster (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 15:42
Katowice
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Komar_2 (Poziom: 23) dodano: 08.01.2015, 15:46
Portland hmm chyba było głośno jakiś czas temu o tym mieście (strzelanina w szkole, czy jakieś porwanie). Wydaje mi się, że największe szansa są na San Francisco i Miami czyli Vice City.
Nawiązanie do serialu Rodzina Soprano czyli New Jersey do NY jest rzut beretem.
Z polskich ciężka sprawa ale chyba trójmiasto byłoby najlepszym wyborem, dużo terenu, woda itd.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.74.***.***]
Fanes (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 15:49
Warszawa-Praga :)
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.5.***.***]
jbmnt (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 16:33
Łódź
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.4.***.***]
Gordon (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 17:25
Przyznam może i więcej tych wszystkich rzeczy jest ale do tej pory się nic nie zmieniło! Począwszy od GTA z 1998 kiedy to tam było San Andreas, Vice City i Liberty City... (jedynie GTA London ale go nie wliczam bo to dodatek) przez 15 lat nie było zmian na inne miasta (nie wliczam 2014 i 2015 bo nie było innego GTA niż GTA 5)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ziemiak11 (Poziom: 16) dodano: 08.01.2015, 18:08
Straciłem cenną minutę życia na czytanie tego ......
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.191.***.***]
tyraael (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 18:17
Licheń!

ale tak na serio to mi sie marzy zeby odnowili Vice City!
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.129.***.***]
thetosiek (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 15:25
Wolałbym żeby to było Liberty City. Tylko nie takie jak w IV. Od razu żeby przypieprzyli całym New York State ;) + fizyka z GTA IV.

Bo nie ma to jak pójść z Romanem na kręgle ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
FalconGT do thetosiek (Poziom: 14) dodano: 08.01.2015, 18:43
Dokładnie. Liberty City + tereny pozamiejskie to by było świetne
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
TheFlashes (Poziom: 33) dodano: 08.01.2015, 18:55
GTA IV - Liberty City
GTA V - San Andreas
GTA VI - Teraz kolej na Vice City :P

W Polsce? jakoś sobie nie wyobrażam...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[88.156.***.***]
Leess (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 17:46
Przecież ta mapa jest strasznie mała jak do takiej gry, powinna być 2 razy większa jaka jest teraz w gta v
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
andrzej11635 do Leess (Poziom: 33) dodano: 08.01.2015, 17:54

Leess napisał:

Przecież ta mapa jest strasznie mała jak do takiej gry, powinna być 2 razy większa jaka jest teraz w gta v


No to teraz sobie wejdź w google maps, wpisz miasto Portland i porównaj obie mapy, znajomo wygląda prawda ? bo TO TA SAMA mapa!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
TheFlashes do andrzej11635 (Poziom: 33) dodano: 08.01.2015, 18:57
No tak ale jednak za mała jest ta mapa.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Patryk Daniel Kurlbaum (Poziom: 13) dodano: 08.01.2015, 19:25
Katowice
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[194.31.***.***]
BUZZ3R (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 19:38
Co ta mapa taka mała xd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Roman95 (Poziom: 12) dodano: 08.01.2015, 20:01
Bytom :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
ReVoL (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 20:53
Katowice jeśli chodzi o klimat. Jeśli chodzi o ładne widoczki to polecam Zakopane :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.128.***.***]
michu (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 21:03
Gdańsk i ogólnie całe Trójmiasto
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Syntezator (Poziom: 13) dodano: 08.01.2015, 21:17
Nie ma to jak chwytliwy tytuł newsa...
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.31.***.***]
KciN do Syntezator (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 22:01
Sami nie lepsi od Rockstara..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
LukiGK1 (Poziom: 32) dodano: 08.01.2015, 22:51
Rybnik ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 08.01.2015, 23:35
Moja propozycja do najlepszego miasta w Polsce:

http://img.s(...)eour.jpg
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.73.***.***]
Gmina Łękołody (Poziom: ) dodano: 09.01.2015, 01:26
Chrząszcze Zęboszyce proponuje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.67.***.***]
kwaśnyjohnny (Poziom: ) dodano: 09.01.2015, 02:52
Wiadomym jest, że VI część będzie urywała d-pę, ale jeśli nie będzie Vice City to bardzo się zawiodę. Tak swoją drogą, jeśli GTA miałoby przedstawić jakieś polskie miasto to najlepiej któreś przy granicy z Niemcami ;-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Piotr Sadowski (Poziom: 37) dodano: 09.01.2015, 13:03
Gdyby to była Ameryka, to 3/4 użytkowników właśnie wytaczałoby wam proces za mylący tytuł newsa. Co wy, drugie WP? ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Nortalf (Poziom: 25) dodano: 09.01.2015, 13:10
Portland? Może według ich kryteriów pasuje, ale samo miasto jest chyba za bardzo nijakie. Ot takie zwykłe misto. Los Sanotos ma swój klimat, Vice City ma swój kolorowy klimat, Liberty City ma swój szaro-syfiasty klimat a Portland?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Bartex2 (Poziom: 28) dodano: 09.01.2015, 16:56
ZNAMY? Nigdzie tu nie widzę potwierdzenia... żałosne szczerze mówiąc.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Andrew (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 14:10
Najgłupszy news od kąd tu zaglądam. Jeśli juz bedzie nowe gta to ujrzymy w nim miasta takie jak VC,LV,SF to moje typy a to co tutaj ktos napisał to jakieś pierdzielenie głupot. dziwie sie ze zostalo to opublikowane na takiej niby powaznej stronie jak ta.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Andrew (Poziom: 51) dodano: 08.01.2015, 19:12
Nie sądziłem, że spotkam taki komentarz... No ale jak mus to mus :)
Chwytliwy tytuł rodem z wp.pl to nie wszystko. Przeciętny czytelnik zainteresowany tytułem wejdzie i przeczyta lead w tekście, który wyjaśnia treść artykułu. Po przeczytaniu samego leada (3 zdania?) czytelnik może wyciągnąć wniosek, że news dotyczy agencji nieruchomości, która postanowiła zrobić sobie ciekawe porównanie i zebrać informacje o danych miastach. Na tej podstawie stwierdzono, że Portland będzie idealnym miesjcem na kolejne GTA.
Nie każdy news na tej stronie musi zawierać ścisłych informacji na temat nowej treści w danej części GTA. (TUTAJ NIE MA ŻADNEJ informacji na temat prawdziwej mapy) Jak widzisz w komentarzach większość osób chwyciło bakcyla i potrafi się z nami bawić typując polskie miasta, które idealnie sprawdziłyby się jako miasto do tak charakterystycznej formy gry jaką dane nam jest odkrywać od kilkunastu lat. (Dodatkowo potrafiło wyłapać w tekście, że jest to tylko wesoły projekcik firmy Movito R.E.)
Pozdrawiam :)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sawikGAMES do Kubixxx (Poziom: 25) dodano: 08.01.2015, 19:35
Ja tam lubię tego typu newsy ;) Rozbudzają wyobraźnie i zachęcają do wspólnej dyskusji.. Głupotą jest liczenie na to że będą pojawiały się już oficjalne, potwierdzone informacje na temat GTA VI ... zdecydowanie za wcześnie na to ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Piotr Sadowski do Kubixxx (Poziom: 37) dodano: 09.01.2015, 13:05
Wystarczyło napisać nagłówek ,,Movito już wie, gdzie będzie się toczyć akcja GTA VI" i nikt by nie marudził.. możesz pisać, co chcesz, ale to jest 100% wp.pl :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Piotr Sadowski (Poziom: 51) dodano: 09.01.2015, 21:13
Ale ja nie zaprzeczam. Specjalnie napisałem tak chwytliwy tytuł rodem z naszych ukochanych serwisów informacyjnych :P Natomiast W drugim zdaniu od razu jest wyjaśnienie (i aby je przeczytać nie trzeba klikać w "czytaj więcej")
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.182.***.***]
ja (Poziom: ) dodano: 08.01.2015, 12:31
Łódź by była najlepsza. Bardzo klimatyczne miasto w Polsce.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sawikGAMES do ja (Poziom: 25) dodano: 08.01.2015, 12:37
Bonzo Tiger mógłby wystąpić jako celebryta :v
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.187.***.***]
Maras do sawikGAMES (Poziom: ) dodano: 09.01.2015, 00:24
Albo jako główny bohater gry...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sawikGAMES do Maras (Poziom: 25) dodano: 09.01.2015, 00:38
Jeszcze lepiej :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Syntezator do sawikGAMES (Poziom: 13) dodano: 09.01.2015, 17:43
Tiger Bonzo.. kojarzy mi się z OG Loc z GTA SA :-) Jeszcze jakby dali Kobre i scene z pojedynkiem freestyle :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sawikGAMES do Syntezator (Poziom: 25) dodano: 09.01.2015, 22:10
haha :D miazga totalna.. już widzę tą złotą płytę na końcu jak w GTA SA :D mini gierka mogła by być ciekawa: plucie totalne w dal XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sawikGAMES (Poziom: 25) dodano: 09.01.2015, 22:12
Oj ludziska nie róbcie szopki :D Aż tyle Was kosztuje kliknięcie "czytaj więcej" i zapoznanie się z tekstem? ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Ark_mage2 (Poziom: ) dodano: 10.01.2015, 17:07
Vice City albo Anywhere City (znane z GTA 2), tyle, że Vice City już było w uniwersum 3D i będą mieli ułatwienie, bo wystarczy skonwertować mapę na uniwersum HD, trochę ją ulepszyć i gotowe :D, a Anywhere City by musieli projektować od podstaw, bo było tylko w uniwersum 2D i musieli by wybrać prawdziwe miasto, na jakim ma być odwzorowane.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
pietro5000 (Poziom: 15) dodano: 10.01.2015, 19:57
Wolę VC. Do tego to nie jest potwierdzone info.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Rykoszet (Poziom: 28) dodano: 11.01.2015, 12:12 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 11.01.2015, 12:13
ja kto czytam to news i osoby co robiły to całe badnie były na jakiś zajawkowym kacu. Chyba każdy wie, że Rocskstar trzyma się tradycji i ogółem zrobił lekką odskocznie przez to ze miało być w V(wedłóg tradycji) Vice city lecz San Andreas bije na głowe popularnością Vice city, był wielki żal że pominięto Miami i teraz na pewno się zrekopensują. Co tu gdybać Gta VI na 100% będzie w Vice City, za duży by był lincz na Rockstar jakby polecieli w chu... Ewentualnie druga strona medalu to wiemy również że Rockstar lubi zaskakiwać więc mógłby zrobić akcje w San fierro bądź las venturas, ale to jakby nie patrzeć nadal klimaty San andreas więc znikome na taki rzut.

ps. Całośc jak tak czytam to trochę chaotycznie i ogółem wyprzedzam z dupy pytania- tak jestę ekspertę! :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Jakub Grzybowski (Poziom: 12) dodano: 11.01.2015, 22:18
SanDomierz xd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.248.***.***]
XKonrad21X (Poziom: ) dodano: 12.01.2015, 18:00
Kiersnówka
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.238.***.***]
TenCzlowiekJestDziwny (Poziom: ) dodano: 18.01.2015, 18:24
Może się zdziwicie, ale ja bym obrał...Toruń. Ewentualnie Warszawę, Trójmiasto lub gdzieś na Śląsku.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.79.***.***]
Parkinson Hepard (Poziom: ) dodano: 20.01.2015, 11:16
Warszawa,Kraków,Gdańsk

Są podobne do Miast z Grand Theft Auto San Andreas

Warszawa-Las Venturas Gdańsk-Los Santos Kraków-San Fierro

Także są prawie głównymi miastami Polski
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
CherryTackleberry91 (Poziom: 11) dodano: 20.01.2015, 11:22
Moje zdanie jest takie: że jest prawdopodobieństwo że w następnej części gry GTA będzie lokalizacja miasta Vice City albo w Londynie albo w Rosji w jakimś mieście.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
CherryTackleberry91 (Poziom: 11) dodano: 20.01.2015, 11:36
Moje pragnienie jest takie: Kolejna cześć GTA miała Lokalizacje miasta Vice-City gdzie akcja fabuła toczyła by się w latach 80 lub koniec lat 80.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
PenCHEG (Poziom: ) dodano: 21.01.2015, 15:48
Sandomierz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.230.***.***]
after (Poziom: ) dodano: 23.03.2015, 21:15
biłgoraj
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.163.***.***]
BISKuPLACKI (Poziom: ) dodano: 31.03.2015, 18:50
Według mnie powinna być wyspa Wolin z Międzyzdrojami, ponieważ TO WYSPA.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
_KulawyMietek_ (Poziom: 12) dodano: 25.04.2015, 20:50
Najlepiej wg mnie byłoby gdyby Gta VI odgrywało się w Vice City ale wiadomo: Bardziej rozbudowane, itp bardzo bym sie ucieszył gdyby ten CUDOWNY klimat VC Powrócił ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
derty (Poziom: ) dodano: 04.06.2015, 18:16
ta i grałbyś matką Madzi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.191.***.***]
waldus kiepski cyc (Poziom: ) dodano: 25.06.2015, 21:29
W Sandomierzu pułtusku w błoniu lub na Krymie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[85.28.***.***]
gta fan (Poziom: ) dodano: 05.08.2015, 21:08
Tarnów
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.24.***.***]
PershingXDD (Poziom: ) dodano: 16.08.2015, 19:41
Mafia i Radom czy Sosnowiec chyba was coś polskie miasta mafii to Pruszków i Wołomin
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
DJ (Poziom: ) dodano: 28.08.2015, 22:31
Szczecin lub Berlin.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.104.***.***]
Koksu PL (Poziom: ) dodano: 03.09.2015, 14:33
Ja bym wolał jednom wielką zlepke popszednich miast i serii gta

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.131.***.***]