reklama

Najnowsze informacje

3465VGTA V na PC opóźnionie? News | PC | 10.01.2015 21:11 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: GTA V Premiera Wymagania sprzętowe

Kilkanaście minut temu na łamach cd-action.pl pojawiła się druzgocąca informacja w tej chwili jeszcze nie potwierdzona oficjalnie. 

GTA V na PC opóźnionie?

CD-Action podaje, że news pochodzi od pracownika jednej z dużych sieci handlowych. Premiera w tej chwili jeszcze datowana na 27 stycznia zostanie przesunięta o kilka tygodni. 

"Redakcyjni pesymiści twierdzą, że przesunięcie może być spowodowane tym, żeby wydawca gry, firma Take-Two, mogła poprawić nieco wyniki w kolejnym roku fiskalnym, który aktualnie nie zapowiada się szczególnie dobrze (ich największa gra, Evolve, zostanie wydana jeszcze w aktualnym). To zaś oznaczało premierę najwcześniej w kwietniu"

Być może GTA V nie spełnia wymagań i jakość optymalizacji gry jest porównywalna z GTA IV. Trudno jednak wysnuwać takie wnioski, gdy do planowanej premiery zostały niecałe 3 tygodnie. 

CD-Action już zainterweniowało i zasięgnęło informacji od Cenegi. Czekamy na pozytywny rozwój wydarzeń (i dementację plotek!).

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (86) Skomentuj Obserwuj

[217.172.***.***]
zdruzgotany (Poziom: ) dodano: 10.01.2015, 21:26
Tworzycie gówno burze takimi newsami. Czekajcie cierpliwie i tyle. " Wszystko co nie jest podane od rockstar czy ign czy cenega to nie jest nawet warte czytania "

PS. GTA V na pc w 2069, jak juz sie bawimy w opóźnienia to pewnie dopiero 2069
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.185.***.***]
Gość :D (Poziom: ) dodano: 10.01.2015, 21:37
Ograłem na PS3 i polecam gorąco, blaszakowcom współczuje ale oczywiście warto czekać gra warta świeczki. ;d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.28.***.***]
gdakacz (Poziom: ) dodano: 10.01.2015, 21:41
http://www.pcgamer.com/rockstar-re-confirms-grand-theft-auto-v-launch-date/
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.21.***.***]
ja (Poziom: ) dodano: 10.01.2015, 22:30
to po jaki chu ,,, piszecie jak nie potwierdzone poto zeby mnie wkur ,,, ? ogarnijcie sie kur ,,,
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.6.***.***]
KrólMiś (Poziom: ) dodano: 10.01.2015, 23:24
Ile to już było różnych newsów (niepotwierdzanych przez Rockstar) z niby to zaufanych źródeł. I zazwyczaj miały one gówno wspólnego z prawdą. Wiem, że każdy czeka niecierpliwie, ale czy gta.net na serio musi podgrzewać atmosferę takimi newsamI? Poczekamy na oficjalne wiadomości to się okaże.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
PanWollek (Poziom: 23) dodano: 10.01.2015, 21:24
Chyba czas już nie czytać tych bzdur i nie odwiedzać gtanet do czasu oficjanie czegokolwiek...
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Nickczemny do PanWollek (Poziom: 20) dodano: 10.01.2015, 23:25
Zaczynam mieć podobne zdanie - ostatnio same głupoty
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus (Poziom: 28) dodano: 11.01.2015, 07:13
Redakcjo GTA Site, chcecie żebym dostał zawału?! Jak pierwszy raz rzuciłem okiem na tego newsa to myślałem że jest jakieś info od Rockstara, ale dzięki Bogu to tylko nieoficjalne pierdu pierdu, z wymaganiami Unity też zwlekali do samego końca i grę wydano tak jak było założone więć z piątką też tak będzie, już odliczam dni do 27 Stycznia!
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.68.***.***]
r3jn (Poziom: ) dodano: 11.01.2015, 07:43
Te wymagania to fake ;) a jeśli to prawda to optymalizacja musi byc mocno skopana skoro trzeba karty za 1000zł pozatym ge force760 porównywalne z radeonem 290x. a gtx 980 to O Wiele Wyższa Liga....procesory i7? haha różnica taka od i5 że mają więcej wątków a gry tego nie wykorzystują :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Roman95 (Poziom: 12) dodano: 11.01.2015, 08:52
http://gry.onet.pl/gta-v-na-pc-zagrozone-rockstar-zaprzecza-plotkom/dg0er co do premiery to jednak nie zagrożona :) A co do wymagań to pewnie tydzień przed premierą będzie.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sawikGAMES (Poziom: 25) dodano: 11.01.2015, 09:32
Jak dla mnie kolejne ploty ;) Czekam twardo do 27 i koniec...
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.204.***.***]
blabal (Poziom: ) dodano: 11.01.2015, 10:49
Macie problem, a ja na chlebaku przechodzę kolejny raz "piątkę" na 100%. Czekajcie, czekajcie, a będzie wam dam. Amen!
+ -4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Komar_2 (Poziom: 23) dodano: 11.01.2015, 11:32
Wszyscy się mylą, ja słyszałem, że potrzebny jest Pentium II 266 a 486 wystarczy do ustawień minimalnych ;-)
Jedyny prawdziwe wymagania poda R* i za kilka dni wszystko się wyjaśni.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.69.***.***]
Gta wymagania (Poziom: ) dodano: 11.01.2015, 00:40
Komentarz ukryty [Pokaż]
+ -7 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Gorn221 do Gta wymagania (Poziom: 25) dodano: 11.01.2015, 00:51 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 11.01.2015, 00:51
Ta wymagania większe od Unity.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do Gta wymagania (Poziom: 32) dodano: 11.01.2015, 01:36
Małe te wymagania. Saper już ma większe.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.210.***.***]
Blacked1234 do Gta wymagania (Poziom: ) dodano: 11.01.2015, 08:17
Nie chcę nic mówić, ale... wam do reszty już odbija? Nie ma oficjalnych wymagań i nie było! Tak trudno to zrozumieć, a nie wymyślać sobie, że: ,,wiem, bo wiem i koniec". Póki Rockstar nie poda na stronie oficjalnych wymagań, to możecie sobie pisać, że Putin UFO wysłał do Polski...
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.68.***.***]
r3jn do Blacked1234 (Poziom: ) dodano: 11.01.2015, 08:44
jedna osoba pytała na suporcie rockstara kiedy bd wymagania i pracownik tego działu podał date 10tego tego miesiąca... jak widać znowu se robia z nas jaja i nie ma tych wymagań
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Nickczemny do r3jn (Poziom: 20) dodano: 11.01.2015, 12:22
To nie był pracownik a zwykłe koleś, który ma konto na socialclubie od paru dni ....
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.30.***.***]
gta wymagania do Gta wymagania (Poziom: ) dodano: 11.01.2015, 12:59
Te wymagania nie mają żadnego sensu, skoro gra była skończona w sierpniu to:

Po 1. GTX 980 wyszła we wrześniu
Po 2. i5 osiągają lepsze wyniki w grach niż AMD FX
Po 3. GTX 970 jest już lepszy niż 290X, 290X to poziom GTX 780 1 Ghz
Po 4. GTX 660Ti jest na poziomie 7870, GTX 760 to poziom HD 7950

Jak dla mnie totalna bzdura
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 11.01.2015, 13:42
Kubixxx nie strasz ludzi :P Czekamy nadal cierpliwie na w końcu oficjalne info ;e
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.21.***.***]
ja (Poziom: ) dodano: 11.01.2015, 15:21
i widzicie co narobiliście ta chora nie potwierdzona wiadomością ze ludzie sie zaczynają ze sobą kłócić i o to wam kur ,,, chodziło o sianie zamieszania i zadymy ? powiem jedno jestem tu nowy myślałem ze będą tu wiarygodne informacje ale sie przejechałem teraz jak wchodzę tu to tylko zobaczyć komentarze tego tematu ale z czasem mi to minie a resztę innych waszych informacji oleje nie będę wchodził ani czytał bo szkoda mi czasu na czytanie wypocin , straciliście czytelnika !
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.245.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 11.01.2015, 15:29
>łapówki
xDDDDDDD bk
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
kowal97 (Poziom: 19) dodano: 11.01.2015, 10:12
Haha to co rockstar z pc-owcami robi to jest masakra, sam mam gta v na ps3 ale juz mogli by wypuścić to na kompy i wszyscy byli by szczęśliwy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Vecas do kowal97 (Poziom: ) dodano: 11.01.2015, 15:47
Nareszcie osoba, która nie spina się o PC/konsole, pozdrawiam bo tak powinno być :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.2.***.***]
żartowałem (Poziom: ) dodano: 11.01.2015, 16:33
ja tylko żartowałem. sam mam pc na którym mam wiele gier mam też konsole. ja tylko żartowałem
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.177.***.***]
fela (Poziom: ) dodano: 11.01.2015, 17:03
O tej porze stycznia to gta V powinno już być w zakładach tłoczących płytki DVD.
Tam pytajcie jak chcecie wiedzieć dokładnie czy gra będzie 27 stycznia czy nie.
Moim zdaniem gra już powinna być produkowana aby mogła trafić 27 stycznia na półki sklepowe. Do tego dochodzi czas na dowiezienie gry do sklepu.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.129.***.***]
thetosiek (Poziom: ) dodano: 11.01.2015, 13:18
Ja już szczerze mam to gdzieś czy ta gra wyjdzie czy nie.
Wymagań nie podają, premiere już raz przesuneli, w du*ie mają PCtowców (bo przecież console priorytet)....
A kim oni kurde są? Zachowują się jak najważniejsza firma na świecie. Myślą że są ważni? Co najwyżej śmieszni albo żałośni. Jedną gre wydają co 4 lata. W kółko to samo.
Jak im tak wydanie PCtowej wersji przeszkadza to niech jej nie wydają.

Ja już teraz nie kupię ich gry. A nad ściągnięciem też się zastanawiam, bo szkoda mi czasu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.20.***.***]
RygielV2 do thetosiek (Poziom: ) dodano: 11.01.2015, 13:33
Przestań się mazać :)
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
andrzej11635 do thetosiek (Poziom: 33) dodano: 11.01.2015, 14:54
ojejku jakie straszne i komu Ty człowieku zrobisz tym na złość ? ... piperzenie pryszczatego piętnastolatka, a poziom wypowiedzi co najmniej z piaskownicy - "MAMO! nie będę się z nim kolegował bo on ma lepsze zabawki łeeee" tak to dosłownie brzmi.
+ -4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.147.***.***]
konsologłowie do andrzej11635 (Poziom: ) dodano: 11.01.2015, 17:33
Od niedawna odwiedzam tą stronę czytam komentarze i newsy.
I jedyną osobą z jaką nie można podyskutować jesteś ty.
Co jest jakiś news o Pecetowej wersji to ty się zawsze udzielasz.
Nie wiem czy to z zazdrości czy z idiotyzmu. I jeszcze żeby twoje wypowiedzi miały jakiś sens ale one pisane są tylko po to żeby wku?wiać innych.
Chyba ktoś daje ci ostro w du#e ze jesteś zawsze taki podkur%iony albo jesteś czlowiekiem którego ostro poje€balo. Aha i pier%ol się.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ (Poziom: 37) dodano: 10.01.2015, 22:07
Rockstar potwierdza że nie ma opóźnień, a następnego dnia cd-action - pismo które w ogóle nie liczy się na świecie i daje wyższe oceny temu kto więcej pieniędzy podaje info o opóźnieniu z "zaufanego źródła". Sami wybierzcie komu wierzyć.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
pietro5000 do MariQ (Poziom: 15) dodano: 11.01.2015, 15:22
Um, CD-Action to porządna gazeta i nie bierze łapówek. Ogarnij się.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ do pietro5000 (Poziom: 37) dodano: 11.01.2015, 17:25
CD-action dawno nie jest porządną gazetą, ostatnio same bzdury wypisują.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sawikGAMES do MariQ (Poziom: 25) dodano: 11.01.2015, 17:36
Jedyne źródło któremu w tym momencie uwierzę to Rockstar... nic więcej. CDA złą gazetą nie jest, ale 100% wiary do nich nie mam ;>
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Komar_2 (Poziom: 23) dodano: 11.01.2015, 15:30
cyt. "Niestety, a może i na szczęście, powyższe informacje okazały się kolejną z plotek, które zostały już zdementowane. W nadchodzącym tygodniu poznać powinniśmy oficjalny komunikat producenta w sprawie wymagań sprzętowych komputerowej wersji GTA 5, o ile jej premiera nie zostanie przesunięta."
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.105.***.***]
Frostuch do Komar_2 (Poziom: ) dodano: 11.01.2015, 15:35
Można wiedzieć skąd ten cytat?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.93.***.***]
dz do Frostuch (Poziom: ) dodano: 11.01.2015, 18:21
z bechmark.pl
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.31.***.***]
Paweł (Poziom: ) dodano: 12.01.2015, 00:46
Skoro trudno wysnuwać takie wnioski to dlaczego je wysnuwacie ?

A jeśli chodzi o opóźnienie to nawet dobrze, przynajmniej sesję zaliczę :).
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Larsonowiec (Poziom: 25) dodano: 11.01.2015, 00:58
Nie mogło się obejść bez przesunięcia premiery. Tradycja :)
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.186.***.***]
ReVoL do Larsonowiec (Poziom: ) dodano: 11.01.2015, 15:34
Kolejny który w to uwierzył? -.-
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sawikGAMES do Larsonowiec (Poziom: 25) dodano: 12.01.2015, 12:29
Spokojnie ;) Każde doniesienia z nieoficjalnych źródeł, należy traktować z przymrużeniem oka ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.36.***.***]
FuFu Fa (Poziom: ) dodano: 12.01.2015, 16:21
Post ten został szybko usunięty, więc może jest jakaś w tym prawda...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.36.***.***]
FuFu Fa (Poziom: ) dodano: 12.01.2015, 16:23
I proszę nie płakać, że troluje, piszę tylko co widziałem. Z resztą na innym portalu o GTA też o tym piszą.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Sezar186 do FuFu Fa (Poziom: 19) dodano: 12.01.2015, 16:33
Jeśli to prawda jestem wniebowzięty ;]
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Sezar186 do Sezar186 (Poziom: ) dodano: 12.01.2015, 17:02
Ta ychy pozdro pawlik
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Sezar186 do Sezar186 (Poziom: 19) dodano: 12.01.2015, 17:15
Serio? Ledwo zarejestrowany i już trolowanie nicku? xd
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.105.***.***]
Sezar186 do Sezar186 (Poziom: ) dodano: 12.01.2015, 18:38
dlatego powinno się zrezygnować z anonimowego dodawania komentarzy. Administratorzy strony powinni to przemyśleć ( mam konto ale celowo pisze jako anonim)
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Sezar186 (Poziom: 19) dodano: 12.01.2015, 12:07
Piękne reklamy ;]
http://funkyimg.com/i/SXTW.jpg
http:i.imgur.com/SstDOy5.jpg
Jestem spokojniejszy ;]
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
PanWollek do Sezar186 (Poziom: 23) dodano: 12.01.2015, 12:17 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 12.01.2015, 12:18
Wow stary jeśli już robią takie reklamy no to na bank premierze nic nie zagraża. No bo co za debil wydawałby dziesiątki tysięcy na projekt i wydruk takich reklam w oróglnopolskich sklepach (jak widzę) jeśli nie miałby potwierdzenia, że premiera się odbędzie.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sawikGAMES do Sezar186 (Poziom: 25) dodano: 12.01.2015, 12:31
O widzisz :D Jeżeli było by coś na rzeczy to pewnie by nas poinformowali :) Premiera moim zdaniem nie zagrożona.. ahhh muszę grubsze zapasy żywności zebrać bo po 27 z domu nie wychodzę hehe :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Sezar186 do sawikGAMES (Poziom: 19) dodano: 12.01.2015, 12:35
Zamykam chatę i znikam. ;]
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do Sezar186 (Poziom: 32) dodano: 12.01.2015, 18:51
Pamiętajacie opłacić rachunki za prąd. Najlepiej zrobić nadpłatę juz od razu na pół roku.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 12.01.2015, 18:53
Co to za dziwny szary kolor jest ? Słabo czytelne strasznie. Dajcie tak jak było wczoraj.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ do KUBATRIX (Poziom: 37) dodano: 12.01.2015, 18:55
Myślałem ze adblock tła zablokował :D (przynajmniej tyle, ze teraz go wyłączyłem, bo byłem przekonany, że wykluczyłem gtasite z blokowania)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.36.***.***]
FuFu Fa (Poziom: ) dodano: 12.01.2015, 16:18
Dzisiaj na GTAforums napisano takie coś.

- No delay
- Looks much better than console versions
- I hope tomorrow i will got information about gold status of the game (sorry!)
- Game runs great at max settings with Full HD resolution on GTX 760 and also game optimized well for AMD processors (yeah!)
- Previous screenshots - fake
- Official information from R*- at this week! (i think - tomorrow)
- Price in CIS ~50$
- 7 discs in physical copy
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ do FuFu Fa (Poziom: 37) dodano: 12.01.2015, 20:03
To pisał jakiś pracownik rockstara czy uzytkownik? dałbyś linka albo screena?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.68.***.***]
r3jn (Poziom: ) dodano: 12.01.2015, 22:34
Konsola to konsola Płacisz Za Kompaktowość bierzesz ps4 idzież do kumpla i pykacie w zręcznosciówki typu mortal kombat czy fifa które sie gra fajnie na padzie. PC to jest Kombajn możesz grać, sluchac muzy,robisz co chcesz a na konsoli tylko grasz. to prawda gryza 200zł to jakaś kpina :D trzeba uważac żeby nie porysować itp a Producenci już kompinują jak zrobić żeby użytkownik nie mógł sprzedac gry lub sie zamienic...
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Kazik (Poziom: ) dodano: 10.01.2015, 22:23
Komentarz ukryty [Pokaż]
+ -12 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.105.***.***]
Frostuch do Kazik (Poziom: ) dodano: 10.01.2015, 22:26
Ja chcę zagrać w GTA V i nie grałem w nie na konsolach. Uważam, że zakup konsoli dla jednej gry jest bezsensowny(bez urazy dla osób, które kupują konsole dla jednej gry).
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Gorn221 do Kazik (Poziom: 25) dodano: 10.01.2015, 23:01
Oho mamy tru fana. Bo przecież każdy kto nie lubi grać na gorszej konsoli to nie fan. #consoleshitrace
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.2.***.***]
PecetomNie do Gorn221 (Poziom: ) dodano: 11.01.2015, 15:43
Komentarz ukryty [Pokaż]
+ -9 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Vecas do PecetomNie (Poziom: ) dodano: 11.01.2015, 15:53
PC to gówno, tak? A jak oni tworzą grę na konsole? Na PC-tach... Konsole mają 30kl/s, słaba rozdziałka, gorsza grafika i służy tylko do gier. Komputer służy do gier, opracowań i na pc-ty są tańsze gry w lepszej grafice. Taka prawda... Komputer do gier złożysz za 2,5k PLN i spokojnie Ci starczy, wystarczy po prostu nie dawać INTEL'a który gówno Ci daje a tylko przepłacasz. Moja opinia o INTELu, miałem intela, sprzedałem i kupiłem AMD + gtx'a. Jak kto woli, lecz Rockstar nie odwoła premiery na PC bo jacyś gimnazjaliści z 1-2 kl. będą pisać petycje. hah. Dobra koniec. Graj cały dzień na tej konsoli bo przecież konsola jest najlepsza, powodzenia w życiu. Ja szanuje konsolowców, pc'towców, lecz nie toleruje idiotów wyzywających inną platforme. Wystarczy napisać, że nie lubisz PC. jouuu.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[95.45.***.***]
frt do PecetomNie (Poziom: ) dodano: 11.01.2015, 16:40
Ty mądrala a jak napisałeś tego posta padem z konsoli czy klawiaturą z PC lub laptopa ?
Gdyby nie komputery to nie powstała by żadna gra ani na PC ani na konsole.
To że masz problem z urządzeniami co mają więcej niż 15 przycisków i dwie gałki to jest twój problem i nie musisz nam o nim pisać.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
andrzej11635 do Frostuch (Poziom: 33) dodano: 11.01.2015, 16:51 | Edytowano 2 razy. Ostatnio: 11.01.2015, 16:59

Frostuch napisał:

Ja chcę zagrać w GTA V i nie grałem w nie na konsolach. Uważam, że zakup konsoli dla jednej gry jest bezsensowny(bez urazy dla osób, które kupują konsole dla jednej gry).


Jako że jestem fanem serii GTA to właśnie dla piątki kupiłem konsolę PS3, a dla czego bo po pierwsze, nie miałem mocnego PC, a wysłużony laptop nawet nie wiem czy był by w stanie odpalić instalację, po drugie, nawet gdybym sobie kupił nowy komputer to w tej chwili miał bym tak samo ból doopy jak większość z Was że nie ma jeszcze wersji na PC, po trzecie jeden kupuje konsolę dla gry, inny kupuje procesor czy kartę graficzną - czyżby jedni i drudzy postąpili bezsensownie ? otóż nie bo zarówno konsola jak i nowa karta mogą się przydać nie tylko do tej jednej gry.

Vecas napisał:

... "wystarczy po prostu nie dawać INTEL'a który gówno Ci daje a tylko przepłacasz. Moja opinia o INTELu, miałem intela" ...


Widzę że kolega chyba się jeszcze zatrzymał w epoce Pentium 4, bo wtedy to i owszem, AMD było wydajniejsze w niektórych testach, szczególnie seria Athlon 64 ale na chwilę obecną głupie Core i5 ( w niektórych przypadkach nawet i3 bije takiego flagowca jak FX 9590 od AMD a nie wspominając już o i7 gdzie jest to już przepaść pod względem wydajności.

Ps. jeżeli ktoś chce mieć dodatkowe ogrzewanie w domu to może sobie dokupić AMD nie wspominając już o TPD na poziomie 200W gdzie taki Core i7-5960X ma ledwo 140W.
+ -4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Vecas do andrzej11635 (Poziom: ) dodano: 11.01.2015, 21:18
Nie, nie zostałem w epoce Intela pentium 4. Wolisz kupić procesor za 1,5k PLN i nie wykorzystywać go w pełni czy kupić AMD (serie chociażby FX) i cieszyć się wydajnoście o połowe tańszą? Co Ci da ten wydajniejszy Intel, którego nie będziesz używał w pełni? Przecież i7 nie jest w pełni stworzony pod gry a pod rendering. Po co chcesz przepłacać 700PLN za 2 sekundy szybciej renderowanej mapy? :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Vecas do andrzej11635 (Poziom: ) dodano: 11.01.2015, 21:21
Uwaga, zaskoczę Cię! Mam AMD FX-8320! TPD 125W, temperatury ~47 i ciesze się z tego, spokojnie mogę go podkręcić, a ja nie żyłuje pieniędzy na pieprzony prąd. Płace za prąd tyle ile powinienem i się z tego ciesze...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sawikGAMES do PecetomNie (Poziom: 25) dodano: 12.01.2015, 20:41

PecetomNie napisał:

jprdl czemu nie zrozumiecie że konsole są do gier a komputery nie jak się nie mogę doczekać aż rockstar odwoła premierę na pc bo nie osukujmy się PC TO GÓWNO


To się frustracie nie doczekasz ;> Kolejny dzieciuch atakujący z anonima, wyposażony w niezagięte argumenty... ;)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
OkropnyCebulak do PecetomNie (Poziom: 29) dodano: 12.01.2015, 21:11
Konsola:
- ograniczona ilość klatek (system PAL - 30 kl/s)
- zamknięta architektura (brak możliwości rozbudowy, z ulepszeń jedynie wymiana dysku).

Komputer:
- nieograniczona ilość klatek (zależne od procesora, pamięci RAM i karty graficznej)
- otwarta architektura (duże możliwości rozbudowy).

To tak odnośnie twojego porównania w którym twierdzisz, że PC to gówno.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Gorn221 do Vecas (Poziom: 25) dodano: 12.01.2015, 21:19
1. Lepsza grafa.
2. Więcej FPSów.
3. Mniejsze ceny gier.
4. Większa moc.
5. Dowolna modyfikacja i modernizacja sprzętu.
6. Podłączanie różnych kontrolerów (bez płatnych przedłużek)
7. Wielofunkcyjność - czyli wszystkie funkcje komputera włącznie z konsolowymi (czyli graniem).
8. Nie płacisz za własny Internet drugi raz.
9. Promocje na platformach (vide Steam).
10. Więcej gier (o jakieś kilka tysięcy).
11. Więcej DLC jest za darmo.
12. Mysz i klawiatura.
13. Ogromna ilość modów.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.229.***.***]
Vecas do Gorn221 (Poziom: ) dodano: 12.01.2015, 21:39
Napisałeś tego czego mi się nie chciało wypisywać!:D Chodzi o to, że komputer jest funkcjonalniejszy nawet pod względem cena/wykorzystanie. Za ps4 płacisz ~1,5k PLN i służy Ci tylko do gier za komputer ~3K PLN i służy Ci do tego co Ci wypisał kolega wyżej + inne dodatki. Jednym słowem, konsole są celem marketingowym kupowanym przez takie właśnie osoby po to żeby miały "gorszą" premierę swojej wymarzonej gry.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sawikGAMES do Gorn221 (Poziom: 25) dodano: 12.01.2015, 22:48
jeszcze dodałbym wsteczną kompatybilność ;) posiadacze np. PS4 mogą zapomnieć o pograniu w GTA SA czy VC, a Ci z PC mogą odpalić wszystko od pierwszego GTA do 'V" ;) I tak z każdą inną grą... samo to jest mega plusem na korzyść "gównianego" peceta ;)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mateusz19191010 (Poziom: 16) dodano: 12.01.2015, 23:40
Dodaję ciekawostkę - 27.01.2015 r w Tesco za 148 zł będzie dostępne GTA V na PC.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
falu89 (Poziom: 17) dodano: 13.01.2015, 09:18
A mnie ciekawi jedno... A konsole Wielkim Konsolowcom to mama kupiła? Bo dorosła osoba mająca kupić konsole lub PC wybierze rozwiązanie multi, które jest bardziej ekonomiczne.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Sezar186 (Poziom: 19) dodano: 13.01.2015, 12:28
Batalia nadal trwa. A jak ktoś ma kompa na poziomie i konsole PS I XBOX to jest multiplatwormowcem czy hybrydowcem? :D Komfort grania w gta jak dla mnie tylko PC ale takiego Mortal Kombat wolę ogrywać rozwalony na kanapie... A te korporacje wam płacą? Gdzie można dostać hajs za obronę i wychwalanie ich zabawek w internetach? :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[194.29.***.***]
laki2217 (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 00:28
Ciekawe czy jednak Rockstar wyskoczy z inormacją, że gra zostanie wydana w terminie i może jakieś Screeny dadzą. Wymagania to mogą nawet być pod koniec.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
andrzej11635 do laki2217 (Poziom: 33) dodano: 13.01.2015, 07:50

laki2217 napisał:

Ciekawe czy jednak Rockstar wyskoczy z inormacją, że gra zostanie wydana w terminie i może jakieś Screeny dadzą. Wymagania to mogą nawet być pod koniec.


A gdy już R* wyskoczy z taką informacją to zapewne co poniektórzy zareagują w taki o to sposób https://www.youtu(...)y_aCWBPM
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sawikGAMES do andrzej11635 (Poziom: 25) dodano: 13.01.2015, 12:40
Wątpię ;) Jestem przekonany że wymagania będą całkiem znośne ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Sezar186 do sawikGAMES (Poziom: 19) dodano: 13.01.2015, 12:58
https://www.youtube.com/watch?v=JNrUGTxYfaI&feature=youtu.be hahaha jeszcze leprze :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.7.***.***]
Anonim (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 16:11
http://www.rockstargames.com/newswire/article/52374/gtav-pc-new-release-date-first-screens-and-system-specs?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_content=gtavpc&utm_campaign=gtavpcspecs_01132015
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.105.***.***]
Mayu (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 16:16
Minimum specifications:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS)
Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
Memory: 4GB
Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

Recommended specifications:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
Memory: 8GB
Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Nortalf (Poziom: 25) dodano: 13.01.2015, 16:24
24 marca 2015 to już oficjalne.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.105.***.***]
Mayu do Nortalf (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 16:28

Nortalf napisał:

24 marca 2015 to już oficjalne.


Wczesniej tez bylo oficjalne... Ile idzie razy zmieniac premiere...
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[194.29.***.***]
laki2217 (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 16:41
Wymagania na plus, ale w marcu? Na konsolach już jest a PC nadal czekają....
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 13.01.2015, 19:38
Czyli CDAction miał rację. Głupot nie piszą :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do KUBATRIX (Poziom: 51) dodano: 14.01.2015, 02:08
Przy okazji ja też dostałem po głowie od niektórych za przeklepanie takich informacji :p
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]