reklama

Najnowsze informacje

9999VZnamy oficjalne wymagania GTA 5 PC, nowa data premiery, screeny! News | PC | 13.01.2015 16:34 przez Rafał Kowalewski
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: GTA 5 PC GTA V PC

Po paru tygodniach ciszy Rockstar ogłosił finalne, oficjalne wymagania sprzętowe GTA V na PC, wraz ze wspaniałymi screenami oraz (niestety) z nową datą premiery - Zgodnie ze wcześniejszymi (niepewnymi) informacjami, piątka trafi do sprzedaży dopiero 24 marca

Znamy oficjalne wymagania GTA 5 PC, nowa data premiery, screeny!
Rockstar na samym wstępie przeprosił za opóźnienie (pierwotnie mieliśmy poznać wymagania w okresie świątecznym), jednak podkręślił, że gra wymagała dopracowania a nie zamierzają wydawać produktu, który nie będzie spełniał oczekiwań graczy.

Dowiedzielismy się również, że GTA V na PC otrzyma oczywiscie tryb GTA Online w którym będzie mogło grac 30 osób jednocześnie oraz pojawią się na nim skoki (Heists), które na konsolach zadebiutują w najbliższych tygodniach (obstawiam +/- połowę lutego).

Nie przedłużając podaję wymagania sprzętowe, które są zdecydowanie lepsze niż sądziliśmy, i widać, że Rockstar naprawdę popracował na optymalizacją. :)

Wymagania

Wymagania minimalne
System: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2
Procesor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz  / AMD Phenom 9850 Quad-Core @ 2.5GHz
RAM: 4GB
Karta Graficzna: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DirectX 10, 10.1, 11)
Karta dźwiękowa: 100% DirectX 10 compatible
Miejsce na dysku: 65GB
Napęd DVD

Wymagania zalecane
System: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Procesor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ  / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ
Pamięć: 8GB
Karta Graficzna: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Karta dźwiękowa: 100% DirectX 10 compatible
Miejsce na dyskue: 65GB
Napęd DVD

 

Dla osób, które nie są pewne, czy ich komputer spełnia wymagania, utworzyliśmy specjalny temat na forum. Zapraszamy TUTAJ

 

Niestety przy wszystkim jest też wiadomość, która była obiektem wielu przecieków w ostatnich tygodniach.

Premiera GTA V na PC została przełożona na 24 Marca 2015

Dowiedzieliśmy się jednocześnie, że tak samo jak w przypadku GTA IV w grze pojawi się zaawansowany edytor wideo (Rockstar Editor), który pozwoli na przesłanie gotowego filmu bezpośrednio do Social Cluba lub You Tube'a. Sama gra będzie działać w 1080 i 60fps oraz otrzyma wsparcie dla działania na 3 monitorach oraz rozdzielczości 4K.

I na koniec...

Wiemy doskonale jak wielkie emocje wzbudza GTA V, jednak proszę o zachowanie kultury i nie obrażanie/wyzywanie Rockstara za przesunięcie premiery. Jesteśmy fanami tej serii i zachowajmy spokój. Agresywne komentarze będą usuwane.

Zobacz także

Sonda - wypowiedz się!

r e k l a m a

Komentarze (173) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 33
TheFlashes (Poziom: 33) dodano: 13.01.2015, 16:44
Świetnie! Zagram se na Ultra :D! Czytałem oficjalne ogłoszenie i pisali tam że gra wymaga testów i drobnych poprawek, więc jeżeli chodzi tylko o to to mogę poczekać i wybaczyć rockstarowi. No nic, pozostaje poczekać.
+ +8 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Patryk667PL (Poziom: 12) dodano: 13.01.2015, 16:46
Skoro tak nażekacie to może zrobicie własny port z konsoli na PC. Ja wolę poczekać na bardziej dopracowaną grę niz mieć powtórkę z "czwórki''.
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.26.***.***]
ReVoL (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 16:47
Minimalnie pójdzie :)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Komar_2 (Poziom: 23) dodano: 13.01.2015, 16:56
To są normalnie jakieś jaja, zrozumiałbym tydzień dwa no może trzy bo wtedy wyszłaby w moje urodziny i miałbym idealny prezent ale dwa miesiące no ... :(
Coś czuje, że to może nie być ostateczna data i jak się postarają to spokojnie do świąt dociągną i będzie rok po PS4.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Koczko (Poziom: 24) dodano: 13.01.2015, 16:57
Jednak dobrze przewidziałem, że będzie potrzebne gtx 660, aby zagrać na full. Odblaski i deszcz na samochodach, ulicy są bardzo podobne do tych z NFS Rivals.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Paul (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 17:00
W sumie to się cieszę bo 2 miesiące to nie dużo a dostaniemy naprawdę odpicowany produkt.Widać to po wymaganiach które nie są zbyt wysokie.Zdążę powymieniać jeszcze bebechy i na rekomendowanych spokojnie komfortowo pogram.Brawo Rockstar Bo to tylko 2 miechy a nie zbyt wysokie wymagania ukoją czas oczekiwania.Choć i tak jestem zniecierpliwiony ;) Ale lepiej poczekać jeszcze 2 miechy jak mieli byśmy dostać denny port w stylu GTA IV.
+ +6 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Syntezator (Poziom: 13) dodano: 13.01.2015, 17:10
troszkę lipa, że przekładają.. ale dobrze, że nie tak bardzo
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.160.***.***]
Waldus (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 17:12
Kurde tak bede grac na wysokich :D
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Vecas (Poziom: 13) dodano: 13.01.2015, 17:20
Zapowiada się, że pójdzie mi na full detalach, jednak jestem nieco wkurzony iż przełożyli tą premierę aż o 2 MIESIĄCE. Chce dostać dobry produkt lecz wydaję mi się że w miesiąc wyrobiliby się. Jak na razie zapowiada się wyśmienicie!:)
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Helheim do (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 16:44
Rozumiem, że wolisz optymalizację rodem z Assassin's Creed Unity. Lepiej przesunąć datę i dać gotowy produkt. Czekałeś 4 lata, to 2 miesiące Cię nie zbawią. Chyba, że zbawią.
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.65.***.***]
KAras do Helheim (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 16:46
no wlasnie 4 lata...mieli 4 lata na optymalizacje....
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
TheStaffordPL do KAras (Poziom: 12) dodano: 13.01.2015, 17:22
4 lata na optymalizacje? o czym Ty piszesz? wersja konsolowa sama się zrobiła? Gdyby wyszła wcześniej z błędami też wieszali byście psy na R* że wydali bubla. Lepiej poczekać niż sie irytować. Tym bardziej że jest to ogromna produkcja. Peace
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
Weks (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 17:27
Wygląda na to że jeszcze sobie poczekamy. Podoba mi się to że pogram sobie na ultra i powinno być 60klatek jak nic, skoro takie wymagania ale szkoda, że trzeba czekać jeszcze 2 miechy :c Pozostało mi jeszcze trochę ponabijać kasy na xboxie a później transfer i powinno być cacy . :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 13.01.2015, 17:34
Yh nie ukrywam że przesunięcie w ostatniej chwili premiery (ponownie...) i to aż o 2 mc wnerwiło mnie totalnie, no ale za to wymagania są świetne i już nie musze stresować się o to czy nie przerosną moich możliwości :)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
3vilPanda (Poziom: 31) dodano: 13.01.2015, 17:42
Mam dokładnie takie parametry jak zalecane wymagania- fajnie chociaż jestem zły bo zamówiłem pre-order i wziąłem sobie wolne ale chociaż jest już wszystko jasne i pewne.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.43.***.***]
Wymagania? (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 17:00
A ja sprzedałem 660Ti i kupiłem r9 290 żeby zagrać w GTA 5 na wysokich ...
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.191.***.***]
Thyrael do Wymagania? (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 17:43
przynajmniej w Wiedmina 3 sobie pograsz.
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.230.***.***]
RychuI (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 17:36
Mogli by szybciej poinformować... 2 tygodnie przed premierą... Powaliło ich. Od kiedy wydali GTA IV minęło pewnie około 4 lat. Uważam że to wystarczająco czasu by zdążyć zrobić GTA V na konsolę oraz pc z niesamowitą optymalizacją.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Gorn221 do RychuI (Poziom: 25) dodano: 13.01.2015, 17:46
7 lat
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Vecas (Poziom: 13) dodano: 13.01.2015, 17:52
Zapowiada się, że pójdzie mi na full detalach, jednak jestem nieco wkurzony iż przełożyli tą premierę aż o 2 MIESIĄCE. Chce dostać dobry produkt lecz wydaję mi się że w miesiąc wyrobiliby się. Jak na razie zapowiada się wyśmienicie!:)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.230.***.***]
GTA_FAN (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 17:53
Kiedy pierwszy raz przesunięto premierę na PC powiedziałem sobie, dobra, nie chcę aby znów było to samo co z IV ale tym razem to jest gruba przesada...2 tygodznie przed premierą robić coś takiego? To musi być jakiś niesmaczny żart. Przynajmniej wymagania sprzętowe są bardzo dobre i mam nadzieję, że przynajmniej tego nie spartaczą.
+ +6 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
OkropnyCebulak (Poziom: 29) dodano: 13.01.2015, 18:00
trza iść na zarobek
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sawikGAMES (Poziom: 25) dodano: 13.01.2015, 17:31
Początkowo zaszokowało mnie przełożenie premiery do tego stopnia że nie rzuciłem okiem na wymagania.. Teraz po chwili, stwierdzam że wolę poczekać i mieć produkt w 10% idealny ;)
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
TheFlashes do sawikGAMES (Poziom: 33) dodano: 13.01.2015, 17:53
w 10? ja tam wolę w 100 :P
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sawikGAMES do TheFlashes (Poziom: 25) dodano: 13.01.2015, 18:13
Faktycznie XD nwm czemu, ale nie mogę edytować :v
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.68.***.***]
r3jn (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 18:21
pamiętam że wymagania na GTA IV rekomendowane to gra nawet na srednich kaleczyła. oby sie to nie powturzyło
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
MrKamil923 (Poziom: 12) dodano: 13.01.2015, 18:29
Kurde nie wytrzymam tego na 24 marca... mam ferie w lutym i miałem nadzieje ale jednak. Trochę mnie to zdenerwowało ale w końcu będzie dobra gra :D ehhh jestem nie cierpliwy już chce ją kupić xDD
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus (Poziom: 28) dodano: 13.01.2015, 17:04
Co do wymagań to tak jak przypuszczałem są idealne, ale co do przełożenia premiery to nie będę tego ukrywał że jestem zdenerwowany, ba jestem wręcz wkurzony, specjalnie nie kupowałem w tym miesiącu dużo innych waznych rzeczy specjalnie dlatego że miałem odłożoną forsę na GTA, poza tym w Lutym mam wolne więc specjalnie chciałem sobie pograć wtedy w GTA, niby jak tyle czekałem to poczekam jeszcze te dwa miesiące, ale to jest troche już lekka kpina, przesada i Rockstar u mnie wiele stracił, są niekometentni i fałszywi.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Ikar do Dexus (Poziom: 22) dodano: 13.01.2015, 17:12
Kup na wakacje, bedziesz miał więcej wolnego ;)
20 stycznia jest premiera remastera Resident Evil 1.
Polecam zapoznać się z tej okazji z klasyką.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
fakelol do Ikar (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 17:16
Możesz podać link z infem o "nowym" RE1? To ma jakiś podtytuł?
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Ikar do fakelol (Poziom: 22) dodano: 13.01.2015, 17:48
Nie ma podtytułu, jest to zremasteryzowana jedynka, schemat gry taki sam jak w oryginale.
http://store(...)p/304240
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Piotr Sadowski do Dexus (Poziom: 37) dodano: 13.01.2015, 18:32
Nie martw się, graczom konsolowym od półtora roku wypuszczali napady, to dopiero była nerwówka (zwłaszcza na forach R*) - fakt - na wersję PC trzeba się naczekać, ale przynajmniej gracze dostaną porządny, kompletny produkt (GTA na PS3 wyszło bez trybu online, na PS4 bez napadów), w dodatku najwyraźniej świetnie zoptymalizowany :)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.99.***.***]
R* (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 19:10
No w końcu jestem spokojny, GTX750 Ti da jeszcze mi pograć w GTA V na full :D Trochę śmiesza mnie ludzie, którzy się tak sapią o to przesunięcie, z kolei jakby wydali wcześniej produkcję rodem AC Unity to by był płacz że R* zły i niewiadomo co jeszcze. Poczekaliśmy tyle czasu to te 2 miesiące można sobie odpuścić żeby dostać prawdziwą perełkę z genialną optymalizacją, przynajmniej mam nadzieję że tak będzie, bo jeśli nie to faktycznie będzie zgrzytanie zębów. No cóż, niech Rockstar pracuje i da nam prawdziwie dopracowaną grę :] Przynajmniej preorder z czystym sumieniem mogłem już zamówić :]
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
Luten (Poziom: 18) dodano: 13.01.2015, 19:19
R* ciule a myślalem, że pogram już w V na moim PC. Co do wymagań to martwilem się, że będą wysokie, ale zaskoczenie, spełniam zalecane :) No nic, w sumie do przewidzenia było, że premiera na PC się opóźni. Cóż trzeba poczekać :P
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.231.***.***]
marcinkas19931216 (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 19:19
O co ci chodzi człowieku minimalne 2 rdzeniowy procek co to jest? premiera no szkoda że przesunięta ale jak się w końcu dostanie takie gta dopracowane to się zapomni wszelkich urazach do rocstara ;)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.69.***.***]
Cortezo (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 19:26
Siema, takie pytanie, skoro chcą dopracować grę, to czemu podali teraz (2 miesiące przed debiutem gry) wymagania?
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus do Cortezo (Poziom: 28) dodano: 13.01.2015, 19:30
Wiesz oprócz wymagań gra to także wiele błędów a także firma musi mieć zapas czasu na wyprodukowanie kilku milionów gier i rozprowadzić je po całym świecie, na to trochę czasu zejdzie.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.69.***.***]
Cortezo do Dexus (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 19:38
Nie ma to jak konsole, które są lustrzanym odbiciem PC (szczególnie Xbox One), w którym obydwa urządzenia korzystają z architektury X86, posiadają te same biblioteki DirectX, karty graficzne również. Prawda taka, że grę dawno już zrobili, tylko ciągle przeciągają premierę bo muszą jeszcze wyprzedać wersje na X1 i PS4, dla mnie ciągle podejrzane są wymagania sprzętowe i karta GT9800 (obsługuje max dx10), co może sugerować, że gra będzie korzystać z bibliotek DX10, jednak wolę DX11 (ze względu na niski narzut CPU-co skutkuje mniejszym obciążeniem), wiadomo co się działo jak GTA 4 obsługiwało tylko DirectX9 - skutki są do dziś odczuwalne.
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Ikar (Poziom: 22) dodano: 13.01.2015, 17:00
W sumie to dobrze, że zdecydowali się przesunąć premierę, tyle się czekało, to jeszcze chwilę można, a przynajmniej otrzymamy lepiej zoptymalizowaną grę, zapewne z mniejszą ilością baboli.
Na pocieszenie pójdzie na ultra, ale o to i tak się nie martwiłem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do Ikar (Poziom: 32) dodano: 13.01.2015, 19:40
To samo powiesz jak w marcu przesuną na wrzesień.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 (Poziom: 45) dodano: 13.01.2015, 17:27
Ok,czekam już ponad rok to mogę poczekać jeszcze dwa miesiące o ile dostanę świetny produkt,jeżeli jednak nawet po dwóch przesunięciach premiery GTA V będzie miało jakieś problemy to więcej moich pieniędzy nie dostaną.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus do Mofiros2000 (Poziom: 28) dodano: 13.01.2015, 17:31
Dokładnie, kupie GTA 5 ale jeśli będą jakieś błędy jak w GTA IV że nie współpracowały z kartami Radeona i nie było tekstur na wersji 1.0.0.0 to już żadnego produktu od nich nie kupię, przynajmniej na razie.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do Dexus (Poziom: 32) dodano: 13.01.2015, 19:42
Bez patchy i tak się nie obejdzie.
+ +7 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.175.***.***]
Sardix (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 19:14 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 14.01.2015, 11:30
Komentarz usunięty
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do Sardix (Poziom: 32) dodano: 13.01.2015, 19:46
Dokładnie. I tak bez patchy później się nie obejdzie. Im dłużej czekam na tą grę tym bardziej nie chce mi się w nią grać.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Sezar186 (Poziom: 19) dodano: 13.01.2015, 17:56
Co za ulga poleci na ultra, a już myślałem, że na średnich będę kaleczył.
Ale przesunięcie premiery powoduje bul! ;[
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do Sezar186 (Poziom: 32) dodano: 13.01.2015, 19:48
Kup sobie maść na bół doopy jeżeli takowy odczuwasz.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Sezar186 do KUBATRIX (Poziom: 19) dodano: 13.01.2015, 20:07
Już kupiłem kilka dni temu bo znowu mam hemoroidy ;]
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
fakelol (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 17:15
Wymagania, wymaganiami. Wszystko wyjdzie w praniu. Nowa data premiery, czyli nie ostateczna?

65GB, czyli jak to będzie wyglądać? Kilka płyt DVD czy resztę trzeba będzie dociągnąć z netu?
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
kamilex675 do fakelol (Poziom: 17) dodano: 13.01.2015, 20:16
Pewnie 4 DVD DualLayer dadzą radę :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus do kamilex675 (Poziom: 28) dodano: 13.01.2015, 20:21
Też mi się tak wydaje ale czy przez to że gra jest aż na 4 DVD nie będzie droższa?
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.146.***.***]
TenCzłowiekJestJakiśDziwny (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 20:24
Będę miał beke jak pójdzie na zintegrowanej grafice Intela xD
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.146.***.***]
TenCzłowiekJestJakiśDziwny do TenCzłowiekJestJakiśDziwny (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 20:28
Oczywiście na minimalnych
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[159.205.***.***]
gal (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 21:16
Wolę poczekać dwa miesiące niż czekać na dodatkowe łatki by jakoś to hulało
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
RAFkin (Poziom: 60) dodano: 13.01.2015, 21:19
Jeżeli rzeczywiście wersja na PC będzie naprawdę mocno dopracowana to ja tam mogę cierpliwie poczekać jeszcze te kilkadziesiąt dni.
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.114.***.***]
gracz konsolowy który chce pograć na pc (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 19:29
Ej pójdzie mi chodziaż na minimalnych http://www.iv.pl(...)8608.jpg a jeśli chodzi o kartę to AMD Radeon HD 7340
+ -3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
3vilPanda do gracz konsolowy który chce pograć na pc (Poziom: 31) dodano: 13.01.2015, 21:28
Raczej nie :/
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.69.***.***]
Cortezo (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 22:44
zmora dla ssd
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
PanWollek (Poziom: 23) dodano: 13.01.2015, 23:05 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 13.01.2015, 23:12
No ja właśnie się zastanawiam czy robić porządki na SSD czy wgrać GTA 5 (kiedy wyjdzie) normalnie jak leci na HDD. W sumie kompa mam dobrego bo na full w 4k będzie śmigać ale czy będzie to różnica rzędu 1fps i o sekunde szybszego wczytania się gry czy może więcej...
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.68.***.***]
Polska (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 21:27
Dla mnie super moglbym nawet poczekac do Września :) Najważniejsze jest jedno pytanie na które nikt nie odpowiedzial. Pokomentujmy ile Plyt DVD jak na 65GB mhmmm???
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[95.45.***.***]
frt do Polska (Poziom: ) dodano: 14.01.2015, 00:42
Jk dla mnie to 4 DVD DL a reszta i online z serwera
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
PveR (Poziom: 16) dodano: 13.01.2015, 17:50
https://www.youtube.com/watch?v=f0GOcPP5gEY
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
MAREKWOLNY1993 do PveR (Poziom: 24) dodano: 14.01.2015, 00:56
synek ma racje :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.99.***.***]
joseph89 (Poziom: ) dodano: 14.01.2015, 02:54
A na karcie graficznej GEFORCE 560 TI myślice ze pojdzie na srednich czy bardziej minimalnych?
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.67.***.***]
kwaśnyjohnny (Poziom: ) dodano: 14.01.2015, 02:55
Wsparcie dla 3 monitorów świetna sprawa. Martwi mnie tylko te opóźnienie, osobiście mam dość wersji na PS3...
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Sezar186 (Poziom: 19) dodano: 14.01.2015, 11:03
I po 2 latach powrócimy z super modami na oryginalne modele aut i podrasowaną grafiką ;] Zastanawiam się czy na PC poprawią system zniszczeń aut powiedzmy podobnych jak w IV. A jeśli nawet nie to zapewne modrzy już zacierają łapki.
Chyba każdy kto bawił się z modami w IV wie o jakiego modera mi chodzi ;]

Kumacie wyjechać czołgiem na zakorkowaną autostradę z systemem zniszczeń z IV xD
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.221.***.***]
artur04c (Poziom: ) dodano: 14.01.2015, 12:31
Mi będzie śmigać na ultra ;)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.210.***.***]
Blacked1234 (Poziom: ) dodano: 14.01.2015, 12:44
Kurde... Ja się martwiłem o procesor i płytę główną, zbierałem, kupiłem, a tu 65 GB :D No cóż trzeba usunąć Arme, GTA SA i OFP to może się zmieści ;) Jeśli natomiast chodzi o premierę... szkoda, że przesunięta, ale miejmy nadzieję, że wyjdzie na tym tylko lepiej.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.99.***.***]
joseph89 (Poziom: ) dodano: 14.01.2015, 12:30
Ponawiam pytanie bo zero odezwu. A na karcie graficznej GEFORCE 560 TI myślice ze pojdzie na srednich czy bardziej minimalnych?
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS do joseph89 (Poziom: 29) dodano: 14.01.2015, 12:47
0 odzewu, bo w newsie jest podany link do tego typu pytań.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
azusekpl do joseph89 (Poziom: 13) dodano: 14.01.2015, 12:56
Spokojnie średnio-wysokie powinno być ;)
Oni TESTOWAlI grę na tych sprzętach więc na niższych kto wie może będzie także miodnie chodzić.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.231.***.***]
marcinkas1993 (Poziom: ) dodano: 14.01.2015, 13:05
Pójdzie mi na więcej niż na minimum z takim sprzętem Procesor Intel Core 2 Quad Cpu Q8300 2,5 ghz , karta graficzna geforce gts450 1gb i 4gb ramu??
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 14.01.2015, 13:08
Ludzie nie pytajcie się tutaj "czy pójdzie", do tego typu pytań jest utworzony specjalny temat na forum do którego link podany jest na dole newsa... Od teraz tego typu komentarze będę usuwać.
Swoją drogą, wymagania prawie się pokryły zwłaszcza ilość miejsca na dysku haha :)
http://gta.n(...)-v_.html
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
Fronynyl (Poziom: 27) dodano: 14.01.2015, 14:53
Przez to czekanie na wersję PC, gra mi troszeczkę zbrzydła. Sama gra przestała być nowością. Myślałem, że jak będę miał ferie zimowe to nareszcie pogram sobie w GTA V. Nic bardziej mylnego... Pozostaje mi przez 2 tygodnie ferii ogrywać do granic możliwości GTA SA, VC i IV, bo pogoda na dworze jest beznadziejna :(
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.254.***.***]
Radzio (Poziom: ) dodano: 14.01.2015, 15:54
Znaczy 9 FPS*
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.66.***.***]
Saviola (Poziom: ) dodano: 14.01.2015, 17:11
No god, no god please, no...
No nic to, za 3 dni będę miał nowego asusa 144hz, grafe mam 760, procka i5 4690 4,5Ghz, więc na wysokich 100+ fps będzie, czyli dobrze obliczyłem wczystko jeszcze ponad pół roku temu.. przynajmniej zdążę SSD ogarnąć jeszcze i na spokojnie "zaplanować sobie kilka.. tygodni wolnego" :).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
azusekpl (Poziom: 13) dodano: 14.01.2015, 06:54
No niestety, dwa miesiące jeszcze. Smutno ale lepiej żeby dopracowali chociaż..
Teraz najgorzej mam z tym prockiem
Jak myślicie odpali na Niskich w 30-40 fps CHOCIAŻ ?

Ram 8gb ddr2 KingSton
Karta Qleadtek 260 GTX (Fabrycznie podkręcona i jest jak 280gtx)
Processor Amd Athlom x2 dual core processor 5000+ 2,60Ghz
Windows 8 Pro

I nie wiem czy mi pójdzie reszte spełniam ;p
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
TheFlashes do azusekpl (Poziom: 33) dodano: 14.01.2015, 07:30
Windows 32 czy 64 bitowy?
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
azusekpl do TheFlashes (Poziom: 13) dodano: 14.01.2015, 12:59
Windows 8 Pro 64 Bit. Chyba normalne że na 8 gb ram powinno się mieć 64 bit xd
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS do azusekpl (Poziom: 29) dodano: 14.01.2015, 13:03
Będzie bardzo ciężko i z grafą i z prockiem. Miałem tego proca wykręconego do 3.2 GHz i już z IV niedawał zbytnio rady.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
azusekpl do XdtgS (Poziom: 13) dodano: 14.01.2015, 13:13
Ale jak to z grafą ? Ona jest gorsza od 9800gt ? (Podkręcona fabrycznie do wydajności 280.)
Właśnie będę testować Gta 4 i sprawdzę jak to teraz zadziała. Wcześniej miałem jedynie 30-40 fps na średnich. Wina optymalizacji. Ta powinna być lepiej zoptymalizowana.. No nic trzeba będzie poczekac i sprawdzić...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS do azusekpl (Poziom: 29) dodano: 14.01.2015, 13:18
Trochę z kartą przesadziłem (myślałem bardziej o zalecanych wymaganiach), no ale procek to będzie przeszkoda. Zobaczysz jak będzie V Ci działać, ale podejrzewam że bez OC proca się nie obejdzie :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
azusekpl do XdtgS (Poziom: 13) dodano: 14.01.2015, 14:29
Dostała mi się taka wersja procka której nie da się podrkęcać :/ Chciałem już kiedyś no niestety taką wersje processora dostałem (są dwie/trzy jego wersje.) Muszę jakoś ucisnąć jeszcze na tym komputerze. W Czerwcu będzie nowy za 4,5k który musi mi starczyć na 4 lata. I wtedy to pójdzie każda gra z górki. Pożyjemy zobaczymy. Mam nadzieję że zoptymalizują to tak dobrze jak max payne. Max payne 3 działał mi na mojej 8500gt jeszcze i to na średnich ! ;) Chwała im za to chociaż że ta 8500gt była bardzo ale to bardzo poniżej wymagań.. Kto wie może będzie to samo z Gta 5 że wymagania takie a potem się okaże że na słabszych działa. Te dwa miesiące to całkiem dobrze moim zdaniem bo mam czas na dozbieranie pieniędzy. Minus że nie pogram na Ferie ;c
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus do azusekpl (Poziom: 28) dodano: 14.01.2015, 14:54 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 14.01.2015, 14:55
Każdego Athlona da się podkręcić a jeżeli nie masz w BIOSie funkcji zmieniania mnożnika i taktowań to masz słabą płytę główną albo kijową wersję BIOSa, można zmienić BIOS na taki w którym będą odblokowane wszystkie funkcje.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.147.***.***]
thetosiek do Dexus (Poziom: ) dodano: 14.01.2015, 15:08

Dexus napisał:

Każdego Athlona da się podkręcić a jeżeli nie masz w BIOSie funkcji zmieniania mnożnika i taktowań to masz słabą płytę główną albo kijową wersję BIOSa, można zmienić BIOS na taki w którym będą odblokowane wszystkie funkcje.


Mała poprawka. Każdego procka od AMD da się podkręcać. Nie tylko Athlony ;)

Poza tym jeszcze się zdziwicie na jakich prockach będzie chodzić to GTA ;) a jeszcze commandline do tego.... ;)


"XdtgS do azusekpl
Będzie bardzo ciężko i z grafą i z prockiem. Miałem tego proca wykręconego do 3.2 GHz i już z IV niedawał zbytnio rady. "

Ja miałem tego procka na 2.9 Ghz i GTA IV śmigało na nim w 50+ Fps :)
Oczywiście zależy jaką się ma grafike ale i tak te procki nie są złe.
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
TheFlashes do azusekpl (Poziom: 33) dodano: 14.01.2015, 15:16

azusekpl napisał:

Windows 8 Pro 64 Bit. Chyba normalne że na 8 gb ram powinno się mieć 64 bit xd
No wiesz... znam kogoś kto miał 6gb ramu i się zastanawiał czemu mu windows tego nie łapie xD
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Gorn221 do XdtgS (Poziom: 25) dodano: 14.01.2015, 15:35
Kiedy wy się nauczycie, że ilość GHz nic nie znaczy.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.254.***.***]
Radzio do Gorn221 (Poziom: ) dodano: 14.01.2015, 15:52
http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/radek/2014/zysk_oc/wykresy/wd_1920n_i5.png

11 FPS różnicy między fabrycznym zegarem a podkręconym to nic?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
andrzej11635 do Gorn221 (Poziom: 33) dodano: 14.01.2015, 16:04

Gorn221 napisał:

Kiedy wy się nauczycie, że ilość GHz nic nie znaczy.


Liczba GHz też ma znaczenie ale nie do końca, bardziej liczy się tu szyna FSB i pamięć podręczna procesora.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS do thetosiek (Poziom: 29) dodano: 14.01.2015, 16:46
Wtedy miałem Athlona 5200+ wykreconego na 3.2GHz, 4 GB ram, Galaxy 8800GT i niestety procek niedawał sobie za bardzo rady powyżej średnich, po przesiadce na Phenoma (1 generacji 9550) różnica była kolosalna.

@Gorn221 Obecnie taktowanie zegarów cpu nie jest już aż tak istotne jak architektura, proces wykonania, cache itp itd, ale dawniej jeśli chodziło o procki tej klasy każde konkretniejsze OC dawało niezłe i widoczne gołym okiem rezultaty.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Gorn221 do andrzej11635 (Poziom: 25) dodano: 14.01.2015, 19:07
Oczywiście, że coś znaczy. Ale wybieranie procesora na podstawie ten ma WINCYJ GHz jest debilne.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.147.***.***]
Intel Zenon do Gorn221 (Poziom: ) dodano: 14.01.2015, 19:08

Gorn221 napisał:

Kiedy wy się nauczycie, że ilość GHz nic nie znaczy.


W nowych grach liczą się rdzenie, w starych Ghz. A i w nowych nie zaszkodzi mieć tych 4/5/6 Ghz.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.147.***.***]
thetosiek do XdtgS (Poziom: ) dodano: 14.01.2015, 19:11

XdtgS napisał:

Wtedy miałem Athlona 5200+ wykreconego na 3.2GHz, 4 GB ram, Galaxy 8800GT i niestety procek niedawał sobie za bardzo rady powyżej średnich, po przesiadce na Phenoma (1 generacji 9550) różnica była kolosalna.



Wierz mi. Miałbyś większą różnicę gdybyś wymienił grafe, nie procka ;)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS do thetosiek (Poziom: 29) dodano: 14.01.2015, 19:25
Skoro po wymianie samego procka wydajność skoczyła o ponad 100% to znaczy że problem tkwił w procesorze, zresztą po przesiadce na Phenoma sprawdziłem obciażenie wszystkich 4 rdzeni w porównaniu do obciążonych 2 w Athlonie i nic więcej nie musiałem wiedzieć, ponieważ miałem to jak na tacy.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Patryk Daniel Kurlbaum (Poziom: 13) dodano: 14.01.2015, 19:35
Mam lipę mój komputer ma windowsa xp
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do Patryk Daniel Kurlbaum (Poziom: 32) dodano: 14.01.2015, 19:44
Jakiś czas temu słyszałem o windows 10, a jeszcze chyba nie ma o numerze 9. Najbardziej popularna teraz jest siódemka i ósemka. Mam nadzieję że siódemka będzie jeszcze aktualizowana z minimum 5 lat.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Rykoszet do KUBATRIX (Poziom: 28) dodano: 14.01.2015, 19:52
pomijają 9-tkę bo zapowiadają jakąś wielką rewolucje
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.252.***.***]
Damians87 (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 23:23
dwa miesiące szkoda ;( ale wymagania mnie pocieszyły :D
mój pecet:

OS: Windows 7 64-bit
CPU: INTEL CORE i5-4570 CPU 3.20GHz
RAM: 8 GB DDR3
HDD: 1TB HDD
GPU: NVIDIA GeForce GTX 660
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do Damians87 (Poziom: 32) dodano: 14.01.2015, 00:41 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 14.01.2015, 00:41
Komp dobry tylko graficzna najsłabsza.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Vecas do KUBATRIX (Poziom: 13) dodano: 14.01.2015, 07:43
Grafika ta słaba nie jest. Radzi sobie w najnowszych tytułach na ultra jedynie czasem mogą być spadki. Nie piszcie nic o kartach jak się nie znacie. Wnioskujecie pewnie to z benchmarków GTX660vsGTX980 pff. Jasne, że jest kolosalna różnica... Ale jest to inna półka cenowa.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS do Vecas (Poziom: 29) dodano: 14.01.2015, 12:46
Podejrzewam że to była ironia ze strony Kubatrixa na chwalenie się sprzętem...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do Vecas (Poziom: 32) dodano: 14.01.2015, 19:40
980 nie biorę pod uwagę bo nie ma sensu. Za duży skok. Widzę że masz bardzo dobry procesor i więcej byś mógł osiągnąć mając graficzną klasy wyższej np. GTX 760 lub 770. Ja posiadam słabszy od twojego procesor ale mam za to lepszą grafikę :) GTA 5 też może inaczej chodzić u mnie, a inaczej u ciebie. Czy gorzej czy lepiej okaże się w maju.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.219.***.***]
KUPATRIX do KUBATRIX (Poziom: ) dodano: 14.01.2015, 20:16
Jestes popularnym i niezbyt umiejetnym trollem (z czego pewnie jestes wielce dumny) takze takie wywody z twojej strony nie sa jakas nowoscia. Szczegolnie dla tych, ktorzy mieli z toba nawet i minimalna stycznosc. Daruj sobie wreszcie wypowiadanie sie w sprawach o ktorych nie masz bladego pojecia. Juz lepiej lec pograc w tego swojego minecrafta.
Szkoda ze i tak nic do ciebie nie dotrze dzieciaku.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Vecas do KUBATRIX (Poziom: 13) dodano: 14.01.2015, 20:26 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 14.01.2015, 20:30
Masz lepsza grafike? Jednak masz gorszy procesor... A procesor służy też do renderowania mapy (czyt. świata) także sama karta graficzna Ci nic nie pomoże "znawco". Czyli twym zdaniem jak i wielu graczy Intel do podstawa by grać? Nie sądzę. AMD tańsza alternatywa lekko gorsza do gier. Ale co się dziwić. AMD FX-8xxx ~600zł Intel i7 ~1500zł. Różnica 900zł na "oko" a wydajność fx'ów nie jest wcale taka zła jak na taką cenę. I nie... Nie kupiłem Intela specjalnie dlatego, że jestem grafikiem, montuje filmy jak i zdjęcia czy animacje. Potrzebuje 8 rdzeni a nie Intela i5 z 4 wątkami wolniejszymi i droższymi :)
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do KUPATRIX (Poziom: 32) dodano: 14.01.2015, 22:35
I kto to mówi sam nawet konta nie umiesz założyć na tej stronie :) Nie będę się z tobą kłócił bo jeszcze pokonasz mnie swoim doświadczeniem :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do Vecas (Poziom: 32) dodano: 14.01.2015, 22:46
Potrzebujesz 8 rdzeni aby montować filmy porno o dżdżownicach robione swoją komórką z 0,6 MPx ? Szacun ale z ciebie "fielki" grafik nawet majgajwer by tak nie umiał, a co dopiero Chuck Norris.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Lance Vance (Poziom: 20) dodano: 13.01.2015, 17:02
Chyba czas odkładać na nowego PeCeta :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Gorn221 do Lance Vance (Poziom: 25) dodano: 13.01.2015, 17:14
Komentarz ukryty [Pokaż]
+ -8 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
andrzej11635 do Gorn221 (Poziom: 33) dodano: 13.01.2015, 17:16
Serio ? nie każdy ma super komputer.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus do Gorn221 (Poziom: 28) dodano: 13.01.2015, 18:33 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 13.01.2015, 18:56
Chyba [Kubixxx -jesteś niepoważny. Kulturki troszkę :)] 9800 jeszcze ze 2 lata temu w niektórych grach był jak kombajn, 8800GT i 9800GT to już legendy, a 5 lat temu były jednymi z najmocniejszych grafik dostępnych na rynku więc się nie udzielaj.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS do Dexus (Poziom: 29) dodano: 13.01.2015, 18:52
Te 5 lat temu to tak, ale w teraźniejszych czasach to już przeżytek. Sam miałem 8800GT wystarczył mi na długo, ale musiałem go 3 lata temu zmienić gdyż niedawał już rady najnowszym grom, no chyba że mówimy o minimalnych ustawieniach to co innego.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus do XdtgS (Poziom: 28) dodano: 13.01.2015, 19:13
Ja zmieniłem w zeszłym roku 8800GT na Radeona HD 5750 1GB DDR5 128bit którego kupiłem za 90zł od kumpla i solidnie go podkręciłem i mi na jakiś rok co najmniej jeszcze wystarczy. Ale co do 8800GT to większość gier z 2013 roku dawała rade jeszcze nawet na średnich detalach, a dzisiejsze gry na średnich wyglądają całkiem dobrze więc jakoś grafika mi wystarczała.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Lance Vance do Lance Vance (Poziom: 20) dodano: 15.01.2015, 09:41
Gadałem z kumplem i możliwe że pójdzie mi na minimalnych: Procek Intel 2 rdz. 2,90 GHz, 4 GB RAM, AMD Radeon HD 7700 Series 1 GB, Win 8.1 x64, HDD starczy więc pewnie pogram :)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do Lance Vance (Poziom: 32) dodano: 15.01.2015, 11:31
Spokojnie popykasz.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Lance Vance do KUBATRIX (Poziom: 20) dodano: 15.01.2015, 14:07
Dzięki za odpowiedź :)
Pozdrawiam
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Dudu8 (Poziom: ) dodano: 15.01.2015, 15:57
Przy takich wymaganiach przewiduję, że za 4-5 lat GTA V pojawi się na androida ;D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Dudu8 (Poziom: ) dodano: 15.01.2015, 15:59
A może nawet na androida wyjdzie szybciej niż na komputer...
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.154.***.***]
Alsat (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 21:41
Najbardziej dołujące jest te 65 GB na dysku... Trza będzie porządek zrobić, ech...
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sawikGAMES do Alsat (Poziom: 25) dodano: 15.01.2015, 20:47
Dajcie spokój :D Co Wy na tych dyskach macie że 65GB na GTA nie znajdziecie? Pół brazzersa? XD
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Manki ;) (Poziom: 17) dodano: 13.01.2015, 20:49
Ha ! . Zmieściłem się w minimalnych wymaganiach "V"
Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7500 @ 2.93 GHz 2.93 GHz
Ram: 4gb
Karta graficzna: Amd Radeon HD 6570 Dedykowana: 1024 MB
Jeszcze tylko system trzeba zmienić na 64bit ;)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS do Manki ;) (Poziom: 29) dodano: 13.01.2015, 21:01
Tu Cię muszę zmartwić, bo niestety ale ta konfiguracja nie spełnia nawet minimalnych wymagań.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Manki ;) do XdtgS (Poziom: 17) dodano: 15.01.2015, 19:44

XdtgS napisał:

Tu Cię muszę zmartwić, bo niestety ale ta konfiguracja nie spełnia nawet minimalnych wymagań.

Czemu nie ? . Powiedz co nie pasuję ?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS do Manki ;) (Poziom: 29) dodano: 15.01.2015, 19:53
Przede wszystkim karta graficzna. Sam miałem niedawno 6670 więc wiem jaką ma wydajność, a Ty masz jeszcze serie niżej + procek nienajnowszej generacji do tego 2 rdzeniowy. Może na minimalnych pójdzie, ale na pewno nie w FHD i cudów nie oczekuj.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sawikGAMES do Manki ;) (Poziom: 25) dodano: 15.01.2015, 20:48
Odpalić pewnie odpalisz, ale pytanie w jakich warunkach przyjdzie Ci się bawić :D
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.158.***.***]
MS (Poziom: ) dodano: 15.01.2015, 22:57
o kurde, pójdzie mi na zalecanych

R* się postarał
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.228.***.***]
Konewa (Poziom: ) dodano: 13.01.2015, 16:43
Komentarz ukryty [Pokaż]
+ -11 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Puma do Konewa (Poziom: 31) dodano: 14.01.2015, 05:59
Komentarz ukryty [Pokaż]
+ -6 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sawikGAMES do Puma (Poziom: 25) dodano: 14.01.2015, 10:43
Właściwie to wy konsolowcy kończycie, bo my swoją przygodę w najbardziej dopracowanym GTA V rozpoczniemy 24 marca ;) A teraz grzecznie leć ogrywać betę i nie zapomnij zgłosić błędów, żebym na swoim PC nie musiał się babrać w gó...:)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
fakelol do sawikGAMES (Poziom: ) dodano: 14.01.2015, 10:50
Komentarz ukryty [Pokaż]
+ -5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sawikGAMES do fakelol (Poziom: 25) dodano: 14.01.2015, 11:16
Raczej to ja odpowiedziałem na jego zaczepki, ale ok ;) Błędów nie da się w 100% wyeliminować przed premierą - to jasne, jednak R* na pewno zrobi wszystko żeby gra wytrzymała "wielkie bum" po premierze. Raczej wątpię żeby wersja pecetowa miała wiele problemów. Moim zdaniem twórcy nauczyli się wszystkiego przy premierze IV części i teraz przez te 2-msc będą dopracowywać. Myślę nawet że gdyby podeszli do tego jak do "IV" to już GTA V było by dawno na PC ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
fakelol do sawikGAMES (Poziom: ) dodano: 14.01.2015, 11:53
Dość optymistyczne, biorąc pod uwagę fakt że R* to świeżak jeśli chodzi o usługi serwerowe. GTA IV nie jechało na niczym połączonym bezpośrednio pod nich, tylko na zewnętrznych usługach. Optymalizacja silnika to jedno, ale mnie bardzo zastanawia fakt, dlaczego ograniczyli się tylko do 30 graczy na sesji i czym przyciągną graczy z konsol, FPP już nie przejdzie, bo mają, napady będą nawet na stare generacje, więc co? Właśnie na PC liczyłem na ok 60 graczy, aby miasto tętniło życiem.
IMO kwestia obsuwy premiery też jakoś nie specjalnie wydaje mi się być związana z optymalizacją. Bardziej skłaniałbym się ku gotówce od MS i Sony... Choć może bardziej od Sony, bo X360 nadal można z GTA kupić za grosze, a PS3 od kilunastu tygodni nie.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Puma do sawikGAMES (Poziom: 31) dodano: 14.01.2015, 14:29
Komentarz ukryty [Pokaż]
+ -6 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Vecas do sawikGAMES (Poziom: 13) dodano: 14.01.2015, 16:39
Zobaczymy. Ja mam zdanie takie, że R* dopracuje to, niestety kosztem czasu lecz myślę, że oni dodadzą coś nowszego. Hmmm? Nowy tryb gry? Może większa mapa? A może więcej aut? Czy może jeszcze coś innego! Każde przesunięcie premiery przez rockstar premiery to dla nich utrata, ponieważ w ten sposób tracą osoby, więc pewnie nie robią tego specjalnie. R* nie jest firmą która spieprzy premiere.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sawikGAMES do Puma (Poziom: 25) dodano: 14.01.2015, 17:16
Mój blaszak w tym momencie łyknie GTA dziecinko ;) O to się nie bój.. Równowartość konsoli? hmm no jeżeli masz takie ceny u siebie to mogę tylko współczuć... :v
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS do Puma (Poziom: 29) dodano: 14.01.2015, 17:25
LOL! A to fajnie że PS4 czy XO są do kupienia za mniej niż 500 zł w moim przypadku (HD 7770), toś teraz dowalił :D
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus do XdtgS (Poziom: 28) dodano: 14.01.2015, 17:36
HD 7770 czy GTX 550 Ti to już koszt poniżej 400zł :) Jak za taką cenę to wydajność jest wręcz powalająca.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Ikar do fakelol (Poziom: 22) dodano: 14.01.2015, 17:38

fakelol napisał:

Skoro R* postanowił się ograniczyć do 30 graczy na PC, to coś jest na rzeczy.

To ile osób mogło grać na konsolach w sieci, że R* to ograniczył na PC?
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Vecas do Puma (Poziom: 13) dodano: 14.01.2015, 18:05
Oczywiście nie masz dobrego blaszaka to odrazu PC to gówno :P Spokojnie na FX-8320 podkręcony na 4.8ghz i z gtx660 pójdzie mi na full detalach. Ale dzieciaki wiedzą lepiej, że niby R* dał zakłamane wymagania! hahahahaha strasznie mnie to śmieszy:) Myślisz, że jest to GTA 5 to musi mieć wymagania GTX 980 pff. Ewidentnie dzieci w internecie panują:)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
andrzej11635 do Ikar (Poziom: 33) dodano: 14.01.2015, 18:56

Ikar napisał:

To ile osób mogło grać na konsolach w sieci, że R* to ograniczył na PC?


PS3/X360 - 16
PS4/XO - bodajże 30
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Ikar do andrzej11635 (Poziom: 22) dodano: 15.01.2015, 18:18 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 15.01.2015, 18:18
No to faktycznie ograniczyli rotfl
fakelol ty zawistny gamoniu :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.25.***.***]
fakelol do Ikar (Poziom: ) dodano: 15.01.2015, 18:35
Dla Ciebie 30 to dużo? To wersja na PC, powinno byc min 60, bo to PC. Jakbym chciał mniej to bym grał na konsoli... a nie czekaj, gram na konsoli i jest to za mało. Spróbuj zrobić event z livem na YT przy 2 czy 3 klanach.

Ale racja, rozdzielczość 4k (pomimo że wygląda gorzej niż wersja na nowe generacje konsol, patrz brak bluru) jest ważniejsza niż zabawa z liczebnymi klanami graczy.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS do fakelol (Poziom: 29) dodano: 16.01.2015, 00:30
Dokładnie, pamiętam czasy SAMP-a po 200 graczy na serwerze i jechane, wtedy można było robić genialne eventy, serwery RP, klanówki czuć było że miasto nie jest puste itd. A 30 graczy co to jest? W samym BF3 najlepiej bawię się w Metrze przy 64 graczach, 30 graczy to nudy na takiej mapie, a co dopiero na tak ogromnym obszarze jaki jest w V. Słabiutko pod tym względem wygląda GTA Online...
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
azusekpl do XdtgS (Poziom: 13) dodano: 16.01.2015, 08:17
SA:MP rok. 2010 było mniej dzieci które przezywały każdego od "ci**i itd..." Wczoraj wbiłem na serwer, a tutaj same błędy ortograficzne, przezywanie i wiele więcej.. Kiedyś było lepiej według mnie na SA:MP była większa zabawa pamiętam także Polskie Party lub Polish Pro Server. To były dobre serwery. Pamiętam raz akcje na jakimś serwerze było wtedy 200 osób. Administrator zrobił zabawę. Wszyscy chcieli się pobawić wtedy i było 100 na 100 osób. Musieliśmy przejąć ich bazę. Połowa z nas wsiadła do helikopterów po czterech w jednym. (Było ok. 20/25 helikopterów) a reszta do samochodów i tak to zaplanowaliśmy że nadlecieliśmy nad ich bazę helikopterami i zaczęliśmy wylatywać z helikopterów po czym lecieliśmy do nich na spadochronach. Pięknie to wyglądało jak 50 innych osób leciała z tobą na spadochronach do ich bazy aby ją przejąć. Gdy wbiliśmy do ich bazy szybko otworzyłem bramę aby reszta ludzi mogła wjechać samochodami.. Co tam się działo jaka walka była :D Ostatni koleś został to zaczął uciekać do garażu (To było więzienie) i obok tego więzienia był przycisk aby zamknąć bramę. Zamknęliśmy go tam wtedy i mieliśmy z tego beke :D Jedna z lepszych akcji w SA:MP. Ktoś to chyba wtedy nagrywał tak mi się wydaje.

W Gta Online to się zgadzam 30 osób to za mało na taką wielką mapę. Mam nadzieję że zrobią taki launcher jak w przypadku SA:MP i będzie można robić serwery po 500 slotów. Bo te 30 slotów to jest marność ledwo spotkasz jakiegoś Gracza.

Gta Online ogólnie jest ciekawe niestety ten limit Graczy jest najgorszy. Ogólnie lepiej się gra gdy jest więcej osób bo wtedy może być lepsza zabawa. No nic dołączyłem do grupy Gta Site mam nadzieję że spotkam na jakimś serwerze miłych trzydziestu Polaków :P
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.29.***.***]
ZBIESZCZAD51 (Poziom: ) dodano: 16.01.2015, 22:26
szkoda ze przesunęli premierę ale skoro padła już decyzja to niech zrobią tak by była jak najlepsza, bez bagów (tych negatywnych). Grafika jest bardziej zdumiewająca niż w pierwotnej wersji. So good
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
azusekpl do ZBIESZCZAD51 (Poziom: 13) dodano: 17.01.2015, 09:45
Bag zawsze się jakiś znajdzie. Bagi będą zawsze ich nie dasz rady wszystkich usunąć ;) Ale to prawda lepiej poczekać grę poprawią może zoptymalizują i dodadzą aby zajmowała więcej GB na dysku ;__;
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sawikGAMES do azusekpl (Poziom: 25) dodano: 17.01.2015, 10:08
Nie wierzę żeby przez te 2-msc gra leżała w pełni ukończona i nikt już nie myślał o dopracowywaniu. Osobiście nawet się cieszę, bo z każdym dniem gra staje się coraz lepsza ;) Byle do moich urodzin.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
azusekpl do sawikGAMES (Poziom: 13) dodano: 17.01.2015, 12:08
Dokładnie, ja mam przy okazji czas na zmodernizowanie mojego komputera który ma dwa jajca zamiast czterech.. I tylko dlatego nie mieszczę się w minimalnych przez kijowy processor. Jak muszę zmienić procka to i płytę i ram na ddr3. Wydatki są. Ale zrobię to tak że kupię w premiere GTA 5 zobaczę jak pójdzie, a w czerwcu najwyżej się cały nowy komp kupi a ten wypiedziele na śmietnisko. (Jedynie zasilacz,ram i karta sie opłaca do sprzedania.) Ram 8gb ddr2 kingston 800mhz (One są cholernie drogie teraz za 2 gb 80zł idzie), qleadtek 260 gtx podkręcona do 280 gtx i zasilacz corsair vs450 wiec te
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
3vilPanda (Poziom: 31) dodano: 17.01.2015, 15:49
Ten filmik daje do myślenia, coś w tym jest.
https://www.youtu(...)inYWaNWo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Shiro (Poziom: 21) dodano: 17.01.2015, 16:43
Tak więc człowiek wraca z Korei do domu, wchodzi na strone GTA i czyta, że premier na koniec marca. bawi. Tyle czasu czekać na 1 gre, widać R* ostro leje na PCowców.

Cóż myślę, że wielu poleje na R* "kupując" piraty. W tym może i ja? Bo ile mam czekać na JEDNA gre.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
JaneG99 (Poziom: 16) dodano: 18.01.2015, 01:02
mi by poszło :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.113.***.***]
TrevorPL (Poziom: ) dodano: 18.01.2015, 08:39
Wymagania są niskie, więć na MAX detalach bez problemu ruszy, dobrze że dostaliśmy konkretne info :)

Wczoraj odpaliłem GTA V na X360 MAX 30FPS i tak wygladą naprawde dobrze!

Będzie miazga na PC juz to czuje ;]

Od części 5iątki teraz będą powstawały coraz lepsze edycie GTA :D
spać nie będę mógł dzis w nocy, tak jak to bylo dzien przed kupnem gta v na x360. :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 (Poziom: 45) dodano: 18.01.2015, 08:41
http://www.systemrequirementslab.com/cyri tutaj możecie sobie sprawdzić czy pójdzie wam GTA V
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sawikGAMES do Mofiros2000 (Poziom: 25) dodano: 18.01.2015, 10:25
Dobre to :D Takiej stronki nieraz mi brakowało :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Shiro do Mofiros2000 (Poziom: 21) dodano: 18.01.2015, 11:56
Ta stronka troche świruje czasami :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS do Mofiros2000 (Poziom: 29) dodano: 18.01.2015, 14:23
Stronka stara, ale jara :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.29.***.***]
jan (Poziom: ) dodano: 19.01.2015, 16:13
Ciekawe czy bedzie chodzić na nividi 9600gt 1gb
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.77.***.***]
Zen do jan (Poziom: ) dodano: 19.01.2015, 19:20
Może być krucho, najwyżej pójdzie na najniższych detalach i to bez nadziei na przyzwoite 60fps...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.29.***.***]
jan do Zen (Poziom: ) dodano: 19.01.2015, 22:59
Bobrze i tak że sie zagra
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.77.***.***]
Zen (Poziom: ) dodano: 19.01.2015, 02:45
Zauważyliście, że Trevor na tym zdjęciu ma symbol iluminati na prawym kciuku? Oczywiście nie widać go tutaj, bo zdjęcie ma zbyt małą rozdzielczość ale na screenie ze strony R* można go zobaczyć :P http://www.rocks(...)3840.jpg
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sawikGAMES do Zen (Poziom: 25) dodano: 20.01.2015, 08:40
hehe cały Rockstar :D uwielbiam takie szczególiki, a oni są w tym mistrzami :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.183.***.***]
micholes (Poziom: ) dodano: 21.01.2015, 22:56
Słuchajcie ja mam ten problem, że nie znam się na sprawach sprzętu więc moje pytanie o to czy mi ruszy jest jak najbardziej uzasadnione także wybaczcie. Jestem posiadaczem komputera o następujących parametrach:

PROCESOR: Intel Core 2 Quad Q9550 2,83 GHz
KARTA GRAFICZNA: NVIDIA Geforce GTX 260 896 MB
PAMIĘĆ: 4GB
DYSK: 1TB
SYSTEM: Windows 7 Home Premium 64 Bit

Według formu CDA i mojego kumpla powinno mi jako tako ruszyć, natomiast według CAN YOU RUN IT nie ruszy mi wogóle. I tu moje pytanie. Jaka jest oficjalna wersja. Ruszy mi czy nie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
andrzej11635 do micholes (Poziom: 33) dodano: 23.01.2015, 08:56
Trochę to dziwne bo kilka lat temu taki sprzęt był z górnej półki, i raczej mi to nie wygląda na gotowca z marketowej wyprzedaży a Ty mówisz że się nie znasz na tych sprawach ? to w takim razie jak Ty ten komputer kupiłeś/poskładałeś ?

Co do strony "can you run it" to raczej nie sugerował bym się nią, ponieważ ta strona po prostu porównuje oficjale wymagania podane przez producenta z twoimi parametrami i może być tak że mimo dobrego procesora oraz wydajnej karty graficznej strona odczyta Ci to błędnie bo np. w swojej bazie danych nie będzie miała tego konkretnego modelu, z resztą nie raz "na własnej skórze" doświadczałem takich błędów bo wg. tej strony mój laptop nie spełnia nawet minimalnych wymagań abym mógł odpalić Heroesa VI a mimo to jakoś gram w ta grę i w cale nie na najgorszych ustawianiach graficznych, tak samo BF Bad Company 2 wg. tej strony nie powinienem jej nawet uruchomić, a jakoś gram niemal na full detalach tak że nie bierz sobie dosłownie do serca tej strony.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.183.***.***]
micholes do andrzej11635 (Poziom: ) dodano: 25.01.2015, 18:49 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 25.01.2015, 18:50
Wiesz co akurat ten sprzęt został zakupiony w sklepie Vobis w 2007 roku. Zreszą jak sam zauważyłeś to był dobry komp kilka lat temu :) Co fo can you run it ' to nie zamierzam sie nie przejmowac
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
OkropnyCebulak do micholes (Poziom: 29) dodano: 27.01.2015, 00:51
Na średnich raczej pójdzie, do wysokich przydałoby się zmienić kartę graficzną.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.183.***.***]
micholes do OkropnyCebulak (Poziom: ) dodano: 27.01.2015, 13:33
WIesz GTA IV też nie szła na full tylko na medium i nie było aż tak źle pod wzgledem animacji czy grafiki także da się przeżyc chyba, ze wygram w lotka to kupi nowe :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.187.***.***]
hml (Poziom: ) dodano: 29.01.2015, 21:46
Ci co nie grali w gta v na konsole xbox360, nie zdają sobie sprawy ile ta gra ma błędów, zresztą jak każda gta. Jednak wydaje mi się, że gta v przebija wszystkie serie!! Pod względem niedorpacowania nie ma sobie równych. Chyba lepiej, że rocstar przesuwa premiere gta V na końcówke marca, bardziej dopracuje.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
andrzej11635 do hml (Poziom: 33) dodano: 30.01.2015, 08:24

hml napisał:

Ci co nie grali w gta v na konsole xbox360, nie zdają sobie sprawy ile ta gra ma błędów, zresztą jak każda gta. Jednak wydaje mi się, że gta v przebija wszystkie serie!! Pod względem niedorpacowania nie ma sobie równych. Chyba lepiej, że rocstar przesuwa premiere gta V na końcówke marca, bardziej dopracuje.


Że tak się zapytam, o jakich Ty błędach mówisz ? w GTA V na PS3 gram dokładnie od 4 Listopada 2013 r i jak dotąd nie napotkałem jakichś wielkich błędów w grze ( raczej nie sądze żeby była jakaś wielka różnica pomiędzy PS3 a X360 ) Tuż po premierze to i owszem były jakieś tam bugi związane np. ze znikaniem pojazdów w garażu ale szybko to naprawili, z resztą ostatnia aktualizacja która coś naprawiała wydana została już bardzo dawno temu ( nie licząc aktualizacji GTA Online ), tak więc nie mam pojęcia o czym Ty mówisz ... z restą nie wierzę w to że kilkanaście milionów ludzi którzy obecnie grają na Xboxie 360 nie zraportowało by jakiegoś błędu ...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.174.***.***]
chmielu (Poziom: ) dodano: 03.02.2015, 21:14
szczerze wejdzie mi na luzie w sumie przekładają premiere to znaczy że im zależy na tym żeby dać nam jak najlepszy produkt bo czwórka to była porażka jeśli chodzi o wersje PC, a już widziałem ss z gta 5 pc i grafike na ps4 i była zaje... i jeśli gta 5 ma wyjść prawie pół roku po wyjściu na PS4 to mam nadzieje że będzię robiła wrażenie pod względem graficznym i będzię więcej funkcji na online i dodadzą bronie ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Hubinatron (Poziom: 21) dodano: 15.02.2015, 10:56 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 15.02.2015, 10:56
No cóż przesunięcie premiery trochę mnie zdenerwowało ale tak niskie wymagania wszystko łagodzą po prostu pozostaje czekać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Roman95 (Poziom: 12) dodano: 13.01.2015, 18:14
Powiem tak. Wole żeby dopracowali tą grę niż żeby wyszło z tego UNITY. A co do wymagań to naprawdę widać, że się postarali z optymalizacją :D
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Hubinatron do Roman95 (Poziom: 21) dodano: 17.02.2015, 16:32
Masz całkowitą racje.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
gtamaniac3 (Poziom: ) dodano: 18.02.2015, 15:02
Ja np wiem że mi nie pójdzie gta5 nawet na minimalnych za słaby procek i karta.Mój komp to:intel core 2 duo 3.0 ghz
Gtx 460 1gb
4 gb ramu (2x2gb)
Hdd 1000gb
Windows7 hp 64bit
Ale moge się mylić
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[90.156.***.***]
andrzej (Poziom: ) dodano: 09.04.2015, 16:48
nie pojdzie ci, bo masz za mały dysk twardy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]