reklama

Najnowsze informacje

7495V@Update // Wymarzona mapa kolejnego GTA News | | 02.03.2015 18:36 przez Kubixxx | Tagi: GTA Mapa

@Update // Wymarzona mapa kolejnego GTA

Pewnie wielu z Was kojarzy otwarty świat znany z gier wyścigowych takich jak Forza Horizon czy The Crew. Pewien użytkownik reddita podjął się ciekawego zadania. Bazując na mapie Stanów Zjednoczonych stworzył ogromną mapę, która idealnie posłużyłaby kolejnym grom z serii Grand Theft Auto!

R10TCreate jak już wcześniej napisałem starał się zachować kontury jednego z największych państw świata. Autor sprytnie zawarł tereny, które już nam dane było poznać.

(kliknij w obrazek, aby powiększyć!)

Wędrówkę rozpoczniemy od zachoniego wybrzeża. Pierwsze wielkie miasto to nic innego jak Los Santos z GTA V. Autor zapewne rozpoczął pracę od tego miejsca, ponieważ nieco wyżej ulokowano takie elementy jak Fort Zancudo, Alamo Sea, a nawet autostradę okalającą cały stan San Andreas. Z Paleto Bay wychodzi międzystanowa droga na północ kraju. Tutaj autor puścił wodzę fantazji i dość umiejętnie stworzył leśne, niezamieszkałe regiony, które zachwycają swoją wielkością. Dodatkowo otrzymujemy śnieżny pas na północy. Bystre oko dostrzeże mieścinę przypominającą North Yankton.

Centralna część to ogromny obszar pokryty piaskiem. W centrum oczywiście zmodernizowane Las Venturas znane z GTA SA. Być może gdzieś schowana jest tajemnicza Area 51. Wschodnie wybrzeże oferuje nam większe miasta takie jak Vice City na skraju, po idealną kopię Liberty City z GTA IV. Wielkością dorównuje jedynie wirtualna kopia Chicago. Nie brakuje przytulnych osiedli na obrzeżach miast. Kawał dobrej roboty!

Jakie wrażenia? Gralibyście na takiej mapie?

Przy okazji poniżej prezentujemy trójwymiarowy model San Andreas.

 

Aktualizacja 03.02

Autor pochwalił się ukończonym projektem! Jak się okazuje zgodnie z oczekiwaniami zachód otrzymał San Fierro. Cała mapa otrzymała również porządny opis każdego znanego nam kawałka. Dodatkowo przy reojnie stanu San Andreas pojawił się lotniskowiec, który znamy na razie jedynie z filmów przedstawiających Napady, które są już za rogiem!

Aby powiększyć obraz, kliknij TUTAJ, TUTAJ wersja bez podpisów.

r e k l a m a

Komentarze (38) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 31
3vilPanda (Poziom: 31) dodano: 25.02.2015, 22:13
Akurat pogrywam w The Crew i myślę że taka mapa w Grand Theft Auto to by było coś, może na starość się doczekamy takich gier :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
MGqwertPlay (Poziom: ) dodano: 25.02.2015, 21:21
Też się zastanawiałem, czy da się połączyć wszystkie miejscówki z GTA :)
Fajnie by było, gdyby też kiedyś zrobili Anywhere City z GTA 2, chociaż to mało prawdopodobne, bo GTA 2 to przecież inne uniwersum.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
OkropnyCebulak do MGqwertPlay (Poziom: 29) dodano: 25.02.2015, 22:15
Dali do GTA V Panto, Furore GT... kto wie, może w przyszłości znów będzie można zwiedzić sobie to futurystyczne miasto ;-). Też mnie ciekawi jakby to miasto wyglądało w uniwersum HD.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
dafii88 (Poziom: 19) dodano: 25.02.2015, 23:03 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 25.02.2015, 23:04
Thompson98
San Fierro jest położone na zachodzie tylko nie ma tam dróg.
A co do mapki to z chęcią bym pojeździł po takiej :) Może w przyszłości takie cudo będzie. Kto wie ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do dafii88 (Poziom: 51) dodano: 25.02.2015, 23:27
No właśnie San Fierro mogłoby być gdzieś na Paleto Bay. Nawet tam na końcu tej części wyspy (północno-zachodni skraj) jest idealne miejsce na SF :) Nawet linia brzegowa pasuje!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 26.02.2015, 01:19
Premiera GTA 6 na PC zapewne po 2020 roku.

https://www.youtu(...)DX730wwg

>
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.179.***.***]
Tida (Poziom: ) dodano: 26.02.2015, 10:21
Moim zdaniem powinni zrobić jakąś nową mapkę a nie znów te San Andreas.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus (Poziom: 28) dodano: 25.02.2015, 21:21
Ja chciałbym żeby w GTA VII (VI pewnie będzie się działa w "Wajs" xD) była wielka mapa i miasta z poprzednich częsci czyli LS, VC I LC a także nowa wersja LV i SF a także Carcer City, Cottonmouth City i fragment Nowej Angli z Canis Canem Edit, taka mapa była by miodzio, gra chyba nigdy by się nie znudziła, prędzej czy później się takiej doczekamy!
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
RAFkin do Dexus (Poziom: 60) dodano: 25.02.2015, 21:44
Rockstar ma w planach stworzenie mapy, w której będą dotychczasowe miasta.
Nie wiadomo natomiast jakie konkretnie będą miasta i w którym GTA zostanie to wdrożone. Miasta z ery 3D na pewno nie wchodzą w grę, a jedynie stworzone na nowo pod erę HD. Obecnie jest tylko Liberty City i Los Santos, czyli mieliby masę pracy z odwzorowaniem pozostałych miast + jakichś nowych (o ile takowe by wchodziły w grę).
Dosyć mało prawdopodobne, że stanie się tak już przy najbliższym nowym GTA, lecz nie można też tego wykluczyć. Może postanowili zabierać się już za to od razu, a być może mieli jeszcze wcześniej inny plan do wykorzystania.
Wiadome jest póki co tylko to, że przy następnym GTA również podniosą sobie poprzeczkę.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
browar25 do Dexus (Poziom: 18) dodano: 26.02.2015, 11:03
Aż tak dobrze to chyba nam nie będzie :) Ja bym tylko chciał, żeby mapa ostatniego GTA z universum HD dorównała swoim bogactwem możliwości i różnorodnością tej z GTA San Andreas. Chciałbym znów zobaczyć cały stan: 3 duże miasta, tereny pozamiejskie a w nich wsie i mniejsze miasteczka. R* nie robi kroku w tył, no chyba że przechodzi do nowego universum. Oczekuję więc, że w kolejnym GTA dostaniemy 2 duże miasta. Nie wie czy w ramach universum HD wyjdzie jeszcze GTA VII. Jeśli tak, to mam głęboką nadzieję zobaczyć 3 duże miasta i rozległą mapę niczym w GTA SA. I nie wiem czemu, ale bardzo bym chciał, aby znów dało się kreować wygląd postaci niczym w GTA San Andreas. Czyli upaść CJ jak świniaka albo go napakować, bądź odchudzić.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
Thompson98 (Poziom: 34) dodano: 25.02.2015, 22:38
Szkoda, że autor mapki zapomniał o San Fierro.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
You Diler do Thompson98 (Poziom: 20) dodano: 26.02.2015, 16:15
chyba jest san fierro w lewym górnym rogu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
Thompson98 do You Diler (Poziom: 34) dodano: 26.02.2015, 16:30
Wątpię, by to było San Fierro, a jeśli się mylę to jest strasznie małe.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
GranSx do Thompson98 (Poziom: 16) dodano: 26.02.2015, 16:34
To na lewo to moim zdaniem North Yankton czy jakoś tak, w skrócie miasto z początku GTA V xdd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
MAREKWOLNY1993 (Poziom: 24) dodano: 26.02.2015, 17:56
Czy bym gral na takiej mapie jasne ze tak : D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
GranSx (Poziom: 16) dodano: 26.02.2015, 12:05
Moim zdaniem pomysł idealny :D Może gdyby Vice City było większe była by bajeczka, fajnie było by wykupować bilet aby lecieć do Liberty City lub Vice City i to by się nazywała gra z otwartym światem. Napewno wtedy R* by zmienił pogląd na gry z otwartym światem. I takie malutkie pytanko co to za miasto w prawym górny rogu mapy ?? To powyżej Liberty City ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.118.***.***]
SuchaRr do GranSx (Poziom: ) dodano: 26.02.2015, 18:34
Wydaje mi się, że Boston. :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus do GranSx (Poziom: 28) dodano: 26.02.2015, 19:28
Carcer City z Manhunt 1.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.23.***.***]
Edi (Poziom: ) dodano: 27.02.2015, 07:22
Jak dla mnie za mało miasta
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
sabaru (Poziom: 34) dodano: 27.02.2015, 11:56
W sumie takie duże mapy są fajne bo jest co zwiedzać ale po jakimś czasie takie latanie z punktu A do B i odwrotnie się nudzi. Moim zdaniem już lepiej zrobić mniejszą mapę ale ciekawszą.

Po za tym gościu się za bardzo nie wysilił. Połączył kilka miast z poprzednich map w jedno.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 38
Cityzen35 (Poziom: 38) dodano: 25.02.2015, 21:17
Fajna by była mapka ale tak szczerze wydaje mi sie że jest troche za duża nwm czm.. Wiem że w takich grach powinien być duży otwarty świat ale przemieszczanie sie zajęłoby dużo czas np. taka podróż z Los Santos do Las Vaenturas :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
gosciu1 do Cityzen35 (Poziom: 23) dodano: 27.02.2015, 15:06

Cityzen35 napisał:

Fajna by była mapka ale tak szczerze wydaje mi sie że jest troche za duża nwm czm.. Wiem że w takich grach powinien być duży otwarty świat ale przemieszczanie sie zajęłoby dużo czas np. taka podróż z Los Santos do Las Vaenturas :)


Od czego są taksówki? :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
kkz665 (Poziom: 13) dodano: 25.02.2015, 22:57
Jezu to by było świetne . Grałbym w to godzinami jednak sama gra zajmowała by ze 100gb
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.4.***.***]
gta 5 do kkz665 (Poziom: ) dodano: 27.02.2015, 17:18
albo 200 GB lub jeszcze więcej :-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.66.***.***]
Saviola (Poziom: ) dodano: 28.02.2015, 14:27
Jeszcze ze dwie części GTA i będziemy mieli pełną replikę USA 1:1. :D.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 28.02.2015, 20:16
Już wiem. Niech zrobią GTA w roku 2320 czyli miasto przyszłości.

http://www.tapec(...)azja.jpg
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
andrzej11635 (Poziom: 33) dodano: 26.02.2015, 04:21
A ja to bym chętnie zagrał na mniej więcej takiej o to mapie http://www.fotos(...)eeb.html stworzonej przeze mnie.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus do andrzej11635 (Poziom: 28) dodano: 26.02.2015, 17:43
Łoł, niezła, jak na Vice City mapka, w sam raz, nie za duża nie za mała, niby VC było małe ale wolałem je milion razy bardziej niż wielki stan San Andreas.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sawikGAMES do Dexus (Poziom: 25) dodano: 01.03.2015, 15:03
Ja tam wolałem wielkie tereny SA ;) Kwestia gustu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Larsonowiec (Poziom: 25) dodano: 26.02.2015, 01:11
Los Santos , Vice City i Liberty City na jednej mapie. Zdecydowanie było by ciekawie :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
quejki do Larsonowiec (Poziom: 16) dodano: 02.03.2015, 11:53
Pisząc Los Santos miałeś chyba na myśli cały stan San Andreas :D
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
Thompson98 (Poziom: 34) dodano: 02.03.2015, 20:54
@Update
No i jest San Fierro. Ciekawe dlaczego nikt nie powiedział, że jest nie dokończona. Na tej mapie trochę kłuje w oczy prawdziwe nazwy miast takie jak Denver czy Dallas, ale przecież to fanowska mapa.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Thompson98 (Poziom: 51) dodano: 02.03.2015, 21:12
Myślę, że to przez komentarze graczy mapa została jeszcze troszkę podrasowana :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
AtomicalHaze (Poziom: ) dodano: 03.03.2015, 16:25
Ja uwielbiam podmisja taka mapka szczególnie ta z SF była by dobra do takich np przewożenie ludzi samolotem misje pociągiem taxówkarskie w każdym mieście rozwieść 100 osób a dostawałoby się achiewmenta i coś by się odblokowywało cała masa możliwości czeka na takiej mapce
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Nortalf (Poziom: 25) dodano: 03.03.2015, 20:12
E tam. Niech będzie jedno miasto, ale takie w którym jest co robić poza misjami, a nie jak w co po niektórych sandboxach, masz otwarte miasto i nic do roboty.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
quejki do Nortalf (Poziom: 16) dodano: 05.03.2015, 01:17 | Edytowano 2 razy. Ostatnio: 05.03.2015, 01:19
Po części się zgodzę. W V co z tego, że teoretycznie masz więcej do roboty w porównaniu do GTA:SA, skoro mapa jest o wiele mniej ciekawa? W San Andreas miałeś ogromną różnorodność, każde z 3 miast miało swój unikalny klimat. Teren wydawał mi się o wiele ciekawszy niż ten z V. Tam czuć ten klimat całego stanu jaki zaoferowali graczom. W V masz Los Santos i tereny pozamiejskie, które nawet nie opłaca się zwiedzać, bo i tak większość akcji dzieje się w mieście, w przeciwieństwie do GTA:SA, gdzie aby dotrzeć do innego miasta trzeba było przejechać przez tereny pozamiejskie, co dawało grze niespotykanego klimatu i wrażenia, że masz do dyspozycji cały stan, a nie jego malutką część. W GTA:V mam wrażenie, że tereny pozamiejskie są kompletnie bezużyteczne i w sumie, to dla mnie mogło by ich nie być.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
AtomicalHaze (Poziom: 11) dodano: 05.03.2015, 16:42
dlatego liczba misji i podmisji powinna rosnąć wraz z mapką i podmisje niepowinny się kończyć tak jak w 4było że się kończyły a w SA sie niekończyły dlatego jak narazie powróciłem do tej drugiej. gta z grafiką idzie naprzód ale liczba misji się zmniejsza tyle że są one obszerniejsze i wieloczłonowe niewiem jak 5 bo jeszcze niemam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
pietro5000 (Poziom: 15) dodano: 23.03.2015, 14:53
Chciałbym tylko duże VC.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]