reklama

Najnowsze informacje

9999VGTA V PC dostępne w przedsprzedaży! News | PC | 04.04.2015 15:10 przez Redakcja GTA Site
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: GTA V PC Preoreder

GTA V w wersji PC dostępne już w przedsprzedaży. Preorder dostępny w 4 sklepach już od 168zł! Data premiery 14.04.2015
GTA V PC dostępne w przedsprzedaży!

Premiera już 14 kwietnia!

Po prawie dwóch latach od premiery GTA V na konsole Xbox 360 i Playstation 4, gra trafi na komputery osobiste! Gra, która pobiła 7 rekordów Guinnessa w ciągu kilku dni od premiery ma szansę na zaskarbienie serc kolejnych graczy na całym świecie. Gracze na PC będą mogli oczekiwać fenomenalnej oprawy graficzne, która dała się poznać już podczas listopadowej premiery gry na konsole nowej generacji. Dodatkowo GTA V uruchomimy w 60 klatkach na sekundę! 

Oprócz usprawnionej grafiki, gracze będą mogli skorzystać w niesamowitego trybu FPP oraz zagrać w trybie wieloosobowym. GTA Online oczywiście będzie wzbogacone o wszystkie najnowsze aktualizacje i DLC w tym najnowsze Napady, które sprawily, że serwery Rockstara odmówiły posłuszeństwa podobnie jak w dniu premiery! Po ukończonym trybie fabularnym to właśnie Online pozwoli Ci na poznanie zupełnie nowego oblicza, jakie skyrwa Los Santos i sąsiadujące Hrabstwo Blaine. Pamiętaj, że Twój postęp w grze możesz jednorazowo przenieść z dowolnej konsoli na PC!

Za optymalizację piątki odpowiada ekipa, która pracowała przy grze Max Payne 3. To utwierdza nas w przekonaniu, że sytuacja z 2008 i problemy z rozgrywką w GTA IV nie powrócą. Najnowszą odsłonę serii uruchomimy nawet na komputerach średniej klasy co wpłynęło pozytywnie na graczy, którzy są skorzy do zakupu pre-ordera. Jeżeli zastanawiasz się, czy Twój komputer spełnia wymagania, napisz w specjalnym temacie na naszym forum! (TUTAJ)

Prezentujemy Wam najciekawsze oferty, gdzie możesz zamówić GTA V jeszcze przed oficjalną premierą! 

Media Markt

Zamawiając grę w sieci Media Markt masz okazję na zdobycie dodatkowej gotówki. Czeka na Ciebie okrągły 1.000.000$ GTA do wykorzystania (po połowie) w trybie fabularnym i GTA Online. Dodatkowo dla powracających graczy Rockstar przygotował ekskluzywną treść, z którą możesz się zaznajomić TUTAJ. Cena: 169,00 zł

Aby kupić GTA V PC w przedsprzedaży, kliknij TUTAJ lub w zdjęcie poniżej.

 

Komputronik

Zakup w sklepie Komputronik kusi przede wszystkim ze względu na wysyłkę. Wszystkie egzemplarze GTA V zostaną wysłane już 13 kwietnia! Kolejne bonusy takie jak milion dolarów GTA i ekskluzywna zawartość również są dostępne przy tym zamówieniu. Cena: 189,00 zł

Aby przejść do strony sklepu Komputornik, kliknij TUTAJ lub w zdjęcie poniżej!

 

RTV EURO AGD

Pre-order zamówiony w sklepie RTVEUROAGD to przede wszystkim darmowa wysyłka. Swój egzemplarz GTA V możemy oczywiście odebrać w jednym ze sklepów lub czekać na kuriera. Gracze mogą również skorzystać z rat 10x0 procent. Cena: 169,00 zł (darmowy transport)

Aby przejść do strony sklepu z grą GTA V PC, kliknij TUTAJ

 

Neo24

Sklep neo24 kusi graczy darmową wysyłką do najbliższego kiosku Ruchu. Dodatkowo mamy szansę wykupić pakiet beztroski. Gdy GTA V nie spełni naszych oczekiwań (co raczej jest mało realne!), w ciągu 15 dni oddamy grę bez żadnych wyjaśnień. Podobnie jak do pozostałych sklepów, GTA V otrzymujemy wraz z dodatkową forsą i ekskluzywną zawartością. Cena: 168,88 zł (najniższa cena).

Aby przejść do strony sklepu, kliknij TUTAJ lub w zdjęcie poniżej!

 

Pamiętaj, że kupując w jednym z powyższych sklepów wspierasz GTASite.pl! :)

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (74) Skomentuj Obserwuj

[178.42.***.***]
Gość :D (Poziom: ) dodano: 04.04.2015, 15:47
Przeniesienie postaci z Online chyba zachęciło mnie do kupna po raz 2. :d
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.43.***.***]
ZajekJaniewicz (Poziom: ) dodano: 04.04.2015, 15:48
Mam pytanie: Zamawiając edycje pudełkową, będę mógł wpisać klucz do biblioteki Steam?
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Mir4Go do ZajekJaniewicz (Poziom: 17) dodano: 04.04.2015, 15:50
Strasznie drogo. ja swój preorder zamówiłem juz w styczniu :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Bansuj do ZajekJaniewicz (Poziom: 22) dodano: 04.04.2015, 15:53
Jeszcze nie ma oficjalnego potwierdzenia czy wersja pudełkowa także będzie obługiwana przez Steam. Jeśli tak, to przy instalacji Steam otworzy Ci się automatycznie i po zalogowaniu doda grę do Twojej biblioteki. Jeśli wersja pudełkowa nie będzie na Steam, to klucz na pewno będzie działał tylko i wyłącznie w rockstarowym Social Clubie i nie będzie możliwości wpisania go na Steam.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.245.***.***]
Mrozek (Poziom: ) dodano: 04.04.2015, 16:04
Nie.
Jak cię interesuje wersja steam to możesz wyrwać już za $50.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
GTA (Poziom: ) dodano: 04.04.2015, 16:04
Wiecie może, czy GTA V na PC będzie w wersji edycji specjalnej(pudełkowej, z gadżetami)?
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.4.***.***]
Snafu (Poziom: ) dodano: 04.04.2015, 16:09
A tu macie za 149zł :) http://gta-f(...)we-gta-v
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.20.***.***]
nieważne (Poziom: ) dodano: 04.04.2015, 16:35
Ja zamówiłem na http://muve.pl/ jest tam darmowa wysyłka kurierem dzień albo dwa przed premierą (tak mi napisali), a jak znajdziecie kod rabatowy na naszym forum, który gdzieś jest w temacie o kupnie gta V to cena spadnie do 150 zł
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.112.***.***]
Knight2000 do nieważne (Poziom: ) dodano: 04.04.2015, 16:43
No ja też kupiłem na muve z kodem rabatowym i czekam na premierę.
Jeszcze niespełna ponad tydzień i zacznie się zabawa na nowym sprzęcie złożonym tylko z podzespołów AMD
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 38
Cityzen35 (Poziom: 38) dodano: 04.04.2015, 16:51
Chyba najbardziej opłaca się MM i RTVEUROAGD :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
ti5ger (Poziom: 17) dodano: 04.04.2015, 16:39
Czy termin dostawy do Euro RTV AGD będzie dokładnie 14 kwietnia? Bo nie wiem czy zamawiać już odbiór osobisty w sklepie czy lepiej poprostu iść tego 14 do jakiegoś Saturna i sobie kupić jeżeli w innym sklepie nie będzie..
Proszę o pomoc.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus do ti5ger (Poziom: 28) dodano: 04.04.2015, 16:43
Ja dostałem info że w przeciągu kilku dni dostanę wiadomość od konsultanta kiedy mam przyjść po odbiór gry (informacja będzie dostarczona telefonicznie bądź drogą mailową).
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
ti5ger do Dexus (Poziom: 17) dodano: 04.04.2015, 16:53
Dobra zamówiłem z zapłatą przy odbiorze, więc nawet jak nie będą mieli w dniu premiery to kupie gdzie indziej a w Euro RTV AGD już poprostu nie odbiorę jak będą mieli :P
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
JimLevenstein (Poziom: 16) dodano: 04.04.2015, 17:36
najtaniej jest na x-kom.pl... http://www.x-kom(...)o-v.html
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.5.***.***]
Fajster (Poziom: ) dodano: 04.04.2015, 17:49
a no tanio ja nepewno kupie w Saturnie w Galerii Katowickiej bo tam zawsze kupuje gry
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
kross1007 (Poziom: 19) dodano: 04.04.2015, 16:44 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 04.04.2015, 16:47
Pisałem do informacji w sprawie kiedy będzie gra w sklepie RTV Euro AGD i napisali mi : "Obecnie dystrybutor nie przewiduje żadnych opóźnień dla danego produktu." Wiec będzie na 100%. Na dodatek ja zmówiłem swój egzemplarz w listopadzie i w zamówieniu mam cenę 149 zł.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.243.***.***]
Gość do kross1007 (Poziom: ) dodano: 04.04.2015, 16:50
Wiesz może czy jeżeli zarezerwuje w tym sklepie gtav i odbiorę w dniu premiery, to będę miał dodatkowy hajs na GTA ONLINE tak jak w klasycznych preorderach, czy jest to traktowane jako zwykła wersja bez żadnych dodatków?
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
kross1007 do Gość (Poziom: 19) dodano: 04.04.2015, 16:53
Nie wiem dokładnie ale przypuszczam że tak. Na oficjalnej stronie Rockstar jest odnośnik do tego sklepu. Więc powinien być kod z dodatkowym sianem.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.243.***.***]
Gość do kross1007 (Poziom: ) dodano: 04.04.2015, 16:59
Dzięki :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus do Gość (Poziom: 28) dodano: 04.04.2015, 17:16
Powinieneś, mój kolega zamówił w przedsprzedaży w Euro RTV wersję na PS4 i dostał kod z hajsem do GTA online a mój kuzyn jak zamawiał na PS3 w Euro RTV to dostał wielki plakat (chyba w formacie A1 z Franklinem i Chopem) i kod na sterowiec.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Alex Mor do kross1007 (Poziom: 20) dodano: 04.04.2015, 17:51 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 04.04.2015, 17:52
Co do RTV Euro AGD pytałem się wczoraj o czas wysyłki i dostałem taką odpowiedź:

"Szanowny Kliencie,
Staramy się, aby dostawa danego produktu odbyła sie w dniu premiery. Jest to w dużej mierze zależne od tego, kiedy dystrybutor produkt nam przekaże.
Jeśli zdecyduje się Pan na dostawę danego produktu pod wskazany adres nie możemy dać gwarancji, że odbędzie się ona rano. Wynika to z faktu, że jest ona realizowana przez firmę zewnętrzną."

Ja zamówię w Euro ale z odbiorem osobistym w sklepie tak jak kolega wyżej ; )
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus do Alex Mor (Poziom: 28) dodano: 04.04.2015, 17:52
Ostatnio gdzieś słyszałem że pierwsze sztuki do sklepowych magazynów będą już dostarczane od 2 Kwietnia więc raczej wszystkie sklepy wyrobią się na czas.
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.5.***.***]
Fajster (Poziom: ) dodano: 04.04.2015, 17:31
Saturn jeszcze powinien byc podany
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Fajster (Poziom: 51) dodano: 04.04.2015, 19:04
Saturn to ten sam właściciel tylko inny brand :P Ale nie wiem dlaczego ja również preferuję niebieski sklep.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus (Poziom: 28) dodano: 04.04.2015, 15:14
Ja zamawiam preordera w Euro RTV, odbieram w sklepie bo mam blisko a po drugie kurier może nie zdąży na premierę :D
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.20.***.***]
Arturo123 do Dexus (Poziom: ) dodano: 04.04.2015, 19:06
i wezwanie do sądu
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Bansuj (Poziom: 22) dodano: 04.04.2015, 20:28 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 04.04.2015, 20:28
@Kubatrix: Po części się z Tobą zgadzam, bo na początku gry fajnie było poczuć się biednym murzynem którego ledwie stać na kilka nabojów do klamki i trzeba było okradać ludzi odchodzących od bankomatu :D Ale z końcówki śmiechłem nieźle. Bonusowego kodu na kasę wcale nie musisz wykorzystywać, możesz go komuś dać.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Mir4Go (Poziom: 17) dodano: 04.04.2015, 20:28
a przypadkiem do tego 1 miliona nie dochodzi jeszcze kasa za opóźnienie premiery ?? słyszałem ze dostaniemy jeszcze 500 tys do online.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
WujekBlady (Poziom: 22) dodano: 04.04.2015, 21:42
Długo się zastanawiałem jednak zrobię tak samo jak w przypadku czwórki. Udam się rano jeszcze przed otwarciem sklepu do Saturna/empiku i tam osobiście kupię to cudo. Kasa nie jest mi potrzebna, zbyt duże ułatwienie. Zgodzę się jedynie, że w trybie online jest dużo warta, ale i tak. Jest to w zasadzie główny cel całej gry i po co grać skoro ma się to od razu? Chyba że w werwji PC dodają nową opcję, połączenie konta w rze z prawdziwym=wirtualne pieniążki mnożą się w rzeczywistości^^
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Damian Mariusz Świszczy Ała (Poziom: 21) dodano: 05.04.2015, 01:53
Zamówiłem rok temu w empiku za 145zł i cena się nie zmieni taką informacje dostałem :E
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
falu89 (Poziom: 17) dodano: 05.04.2015, 07:50
Uwaga, na Steamie informacja, że grę będzie można pobrać już 7go kwietnia ! Także, Wesołych poŚwiąt!
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.29.***.***]
Hormon666 (Poziom: ) dodano: 05.04.2015, 07:58
Witam! A jakieś informacje co do preordera Online? Macie jakieś strony, gdzie będzie najtaniej?
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
shoxme (Poziom: ) dodano: 04.04.2015, 23:48
Podpowie ktoś na jakiej grafie uciągnie, bo nie znam się na tym ?
Procek: Intel Core i5-2400 CPU @ 3.10 GHz
RAM: 8GB
Karta graf: AMD Radeon 6800 HD
Jest szansa na medium?

+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
Stachura677 do shoxme (Poziom: 18) dodano: 05.04.2015, 00:50
Poco podajesz model ? Tak naprawde sie liczy ile ma pamieci karta graficzna ile ona ma GB ??
+ -4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS do Stachura677 (Poziom: 29) dodano: 05.04.2015, 01:00
Co Ty za pierdoły wygadujesz, ilość pamięci VRAM to jeden z parametrów karty graficznej, ale najważniejsze to zacząć info od posiadanego modelu.
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.6.***.***]
Pablosik do Stachura677 (Poziom: ) dodano: 05.04.2015, 01:34
o kurde. nie wierze.... to już wiem kto kupuje te karty pokroju gt 520 - 3 gb no tak bo on bije na głowę gtxa 770 np.... Nie wierze żę tacy ldudzie na świecie są.... A procki to jak najwięcej GHz żeby miał? nie ważne ile rdzeni? ani wątki ani nic innego?
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus do Stachura677 (Poziom: 28) dodano: 05.04.2015, 08:59
Liczy się magistrala, szyna pamięci bit, częstotliwość, ilość rdzeni, przepustowość i ilość jednostek cieniujących. Reszta też jest ważna ale mniej niż to co wymieniłem. Taki 8800GT który posiada tylko 512mb vram GDDR3 z 256bitami potrafi dać w kość jeszcze niektórym nowym kartą grafiki, radzę ci trochę doedukować się w tę stronę bo Ci ktoś kiedyś wciśnie jakiegoś bubla typu MSI GT630 4GB i sobie co najwyżej pooglądasz na tym filmy.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[151.248.***.***]
Crazy Horse (Poziom: ) dodano: 05.04.2015, 09:18
Jest szansa, że uruchomie na swoim kompie:
GeForce 9800GT 512 MB
Pentium Dual Core 2.80GHz
4GB Ram
Proszę o odpowiedź bo jestem całkowicie zielony w temacie wymagań itd.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus do Crazy Horse (Poziom: 28) dodano: 05.04.2015, 09:29
Procesor nie da rady, RAM jest okej, grafika w sumie od biedy też może być, w minimalnych jest wersja 1GB, ty posiadasz 512MB ale w tych grafikach VRAM nie ma prawie żadnego znaczenia bo wydajność pomiędzy 512MB a 1GB jest niemal nie widoczna.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.53.***.***]
azuspl (Poziom: ) dodano: 05.04.2015, 10:30
Wiem, że jest od tego dział ale tutaj może uzyskam odpowiedź szybciej. Gra zamówiona.

W moim sprzęcie jedyną wadą jest słaby procesor ale wystarczy mi te 30/40 fps na minimalnych w rozdz. 1024 Tak na oko da radę takie wymagania spełnić ?

Karta: GeForce 260GTX 896mb ram 448bit (Te karty podobno są zbliżone do 750gtx. Nie wiem ile w tym prawdy.)
Processor: Najgorsza rzecz w moim komputerze. Niby AMD ale wersja której nie da rady podkręcić. Amd Athlom x2 dual core procesor 5000+ 2,60Ghz
Ram: 8GB ddr2
Windows 8 Pro 64bit
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus do azuspl (Poziom: 28) dodano: 05.04.2015, 12:36
Grafika styknie spokojnie, jest tylko trochę mniej wydajna od GTX 750 za sprawą dużej ilości bitów. Co do procesora to można go podkręcić, ale musiałbyś mieć dobrze chłodzoną obudowę i w miarę co najmniej średniej klasy płytę główną która by zniosła te OC. Ja kilka lat temu swojego Athlona x2 podkręcałem z 2,0 na 2,6GHz na standardowym chłodzeniu i chodził dosyć dobrze, dopiero ponad 2,7GHz zaczął chodzić niestabilnie. Jeżeli się nie znasz na podkręcaniu radzę ci nic nie robić, dużo na tym nie osiągniesz. Z tego co widzę posiadasz Socket AM2 więc jedynie na niego podejdą co najwyżej około trzy giga hercowe dwurdzeniowce, ale jeżeli wystarczą ci minimalne przy tak niskiej rozdzielczości to myślę że da rade, premiera już za pasem więc sam się przekonasz.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
PanWollek do azuspl (Poziom: 23) dodano: 05.04.2015, 12:42
O karte graficzną bym się nie martwił. Oczywiście porównywanie jej 750gtx to głupota i widocznie albo Cb trolluje albo się nie zna. Procesor rzeczywiście słaby ale taki komplet jednak na najniższych ustawieniach powinnien zapewnić Ci rozrywkę na poziomie 20 w porywach do 30 kl/s.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.54.***.***]
ziomeek1993 (Poziom: ) dodano: 05.04.2015, 15:44
Pójdzie mi na większych niż średnie procek intel core 2 quad q8300 ram 4gb karta geforce gts 450 1gb?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.54.***.***]
ziomeek1993 do ziomeek1993 (Poziom: ) dodano: 05.04.2015, 15:47
Sory większe niż minimalne czy ruszy ;d
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.184.***.***]
gangstabrooklyn (Poziom: ) dodano: 05.04.2015, 16:22
No i po raz 3x kupuję GTA V ;) Beż żadnych strat, egzemplarz GTA V z PS4 sprzedany a za to zamówiony już na PC. Pozdrawiam i życzę szczęścia przy odpalaniu i instalacji.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.5.***.***]
Fajster (Poziom: ) dodano: 05.04.2015, 17:42
Jak bedzie 14 Kwiecien to odrazu jade do Saturna po gre . Ah te emocje nie da sie wytrzymać :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.54.***.***]
marcinkas1612 (Poziom: ) dodano: 05.04.2015, 18:01
Mam pytanko czy pójdzie mi to gta na większych niż minimalne na tykim sprzęcie jak procesor intel core 2 quad cpu q8300 2,5ghz ram 4gb karta grafiki geforce gts450 jeśli gra będzie dobrze zoptymalizowana bo np nfs rivals pokazywało mi że nie ruszy wogule a chodził na ultra mogę się spodziewać że gta pójdzie chociaż na średnich bo zamierzam kupić oryginała ale nie wiem czy jest sens.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.53.***.***]
azuspl do marcinkas1612 (Poziom: ) dodano: 05.04.2015, 18:09
Może da radę na średnich.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.54.***.***]
marcinkas1612 (Poziom: ) dodano: 05.04.2015, 18:13
Jeśli będzie dobra optymalizacja ja kto rocstar mówi to powinien dać radę myślę szczególnie że np dragon age inkwizycja chodziło bez problemu na prawie najwyższych mimo że komp spełniał tylko minimalne.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.239.***.***]
pasiak123 (Poziom: ) dodano: 05.04.2015, 18:47
Ja zamówiłem w media expert za 150zł z przesyłką z płatnością przy odbiorze
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.53.***.***]
azuspl (Poziom: ) dodano: 04.04.2015, 21:57
Z tego co piszę na Komputronik.pl Gta 5 ma posiadać jeden nośnik.. Teraz.. Czy cała gra będzie na jeden sporej płycie lub 35 gb z płyty, a reszta 35 gb z internetu ? Jeżeli będę musiał pobierać więcej niż 10gb z internetu to podziękuje.. Mimo że są czasy dobrego internetu to niestety mieszkam na takiej ulicy na której nie ma żadnego internetu oprócz lokalnego 1mb/s za 100zł.. Okropne.
Mam nadzieje, że to jakoś zrobią aby nie trzeba było pobierać z internetu.. Dysk 120 gb hdd mam tylko :/
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
3vilPanda do azuspl (Poziom: 31) dodano: 05.04.2015, 19:36
Ja bym tyle chciał, jak mam 650kb/s to jestem szczęśliwy :D
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Gorn221 do azuspl (Poziom: 25) dodano: 05.04.2015, 21:17
Ja mieszkam na zad*piu a płacę 5 dych za 55 Mega (a dochodzi do 80).
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 04.04.2015, 20:20
"Czeka na Ciebie okrągły 1.000.000$ GTA do wykorzystania (po połowie) w trybie fabularnym i GTA Online."

Za łatwa gra jak od razu będziemy mieli w single pół miliona na starcie. Od razu zakupy w ammunation i minigun już w pierwszych misjach. Jak bym chciał to bym użył trainera na kasę. Poczekam i kupię jak będą normalne oferty bez takich bonusów dla dzieciaków. Najlepiej jak się przechodzi grę od zera do milionera.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 38
Cityzen35 do KUBATRIX (Poziom: 38) dodano: 04.04.2015, 20:40
A minigun w Online nie jest przypadkiem od 120 lvl? :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Mir4Go do KUBATRIX (Poziom: 17) dodano: 04.04.2015, 20:44
ja się zgadzam ze na singlu to jest przesada 500 tys , ale w online każdy $ się przyda :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.243.***.***]
Gość do Mir4Go (Poziom: ) dodano: 04.04.2015, 20:54
Ja też tak uważam, ale zawsze można przejść singla i dopiero wtedy użyć kod :) Jeżeli będzie taka możliwość, to ja jak najbardziej tak zrobię.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Gość (Poziom: 51) dodano: 04.04.2015, 21:30
Przynajmniej będzie na zabawę w Vanilla Unicorn :D
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do Kubixxx (Poziom: 32) dodano: 05.04.2015, 13:57
W trybie online to dobry pomysł bo będą wyrównane szanse między nowymi graczami oraz tymi co przenoszą swoją rozbudowaną postać z konsoli.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.88.***.***]
Arti682 do KUBATRIX (Poziom: ) dodano: 06.04.2015, 00:02
Uwierz mi że 500 tys. na Online to są śmieszne pieniądze.Na początek styknie na jakiś apartament i w miarę dobry samochód np Vacca za 240.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Wenon do Arti682 (Poziom: 40) dodano: 06.04.2015, 11:16
Ja tylko się boję, że wymyślą jakiś program dzięki któremu będą mogli se nieuczciwie kasę dodawać. Tak jak to było w gta iv w trybie rankingowym. Oczywiście wierzę, że są większe zabezpieczenia ale lekką obawę mam.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.88.***.***]
Arti682 do Wenon (Poziom: ) dodano: 06.04.2015, 11:38
Dopóki R w jakiś tam sposób będzie aktualizować Gta to jedynym nieuczciwym sposobem zarobku będą glitche.Przynajmniej tak mi się wydaje.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.239.***.***]
pasiak123 do Wenon (Poziom: ) dodano: 06.04.2015, 13:30
Raczej takiego czegoś nie będzie bo wszystko jest na serwerach a w GTA 4 tak nie było
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.54.***.***]
marcinkas1993 (Poziom: ) dodano: 06.04.2015, 18:51
Ciekawe czy te wymagania zalecane dotyczą 4k rozdzielczości czy nie bo jak tak to normalnie bez 4k wymagania są na pewno mniejsze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[88.156.***.***]
gość (Poziom: ) dodano: 06.04.2015, 20:00
Odpali mi na takim lapku?
CPU: Intel core i7-3610QM
VGA: Nvidia Geforce GT650M 2gb
RAM 13 GB
chciałbym na takim czymś zagrać na 1920x1080
na jakie ustawienia mogę liczyć?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.128.***.***]
Fala (Poziom: ) dodano: 06.04.2015, 21:47
W Media Expert za 149 zł, ale nie widzę żadnych opcji jak to kupić, oritentuje się ktos jak to zamówić na ich stronie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.29.***.***]
Berq (Poziom: ) dodano: 07.04.2015, 13:36
Czy przy zakupie gry w dzień premiery również dostaniemy bonusy w postaci 1mln $? Po połowie na tryb jednego gracza oraz gta online?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.253.***.***]
Knight2000 (Poziom: ) dodano: 07.04.2015, 10:16
Dostałem e-mail z MUVE że wysyłka GTA V będzie w poniedziałek 13.04.2015.(dzień przed premierą.)
Tak więc na Wtorek będzię w dniu premiery.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Wenon do Knight2000 (Poziom: 40) dodano: 07.04.2015, 11:28
Znając moje szczęscie kurier przyjdzie po 18 a do tego czasu jajo zniosę :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Mir4Go do Wenon (Poziom: 17) dodano: 07.04.2015, 12:13
To ładnie w niedziele do kościoła modlić się ze kurier przyjdzie rano i zęby była dobra optymalizacja :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.253.***.***]
Knight2000 do Wenon (Poziom: ) dodano: 07.04.2015, 12:43
Wenon.
U mnie kurier zawsze jet ok 11 a najpóżniej to ok 15 godziny.(UPS)
Zagramy razem w Online jak nie będą serwery zbyt mocno przeciążone.
Ale narazie zagram w singla aby się zapoznac co zostało poprawione na pc.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
nieważne do Wenon (Poziom: ) dodano: 07.04.2015, 13:36
Dlatego zamówiłem do paczkomatu licze, że będzie szybciej
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 07.04.2015, 20:40
Tak czytam komentarze to niektórzy mają straszny ból doopy z tą datą premiery. Już przed otwarciem sklepu są skłonni czekać pod drzwiami. To nie czasy PRLu że kto pierwszy stanie ten ma największą szansę dostać, a dla innych zabraknie. Teraz liczy się tylko kasa i można nawet 10 sztuk kupić. Spokojnie można iść po robocie lub szkole i kupić. Po co ten pośpiech... Chyba że na forum sami yutuberzy i będzie wyścig kto więcej sybskrubentów zdobędzie w recenzji wersji pecetowej :)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.101.***.***]
lostek815 (Poziom: ) dodano: 09.04.2015, 00:11
Właśnie zamówiłem grę na stronie Komputronika. Coś mi się wydaje, że będziemy mieli kolejny rekord sprzedaży bo przykładowo na stronie Empiku mają wyczerpany nakład przedsprzedaży. Może wreszcie ludzie przestaną mówić, że gracze PC tylko by piracili gry.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]