reklama

Najnowsze informacje

9999VGTA V na PC już dostępne! News | PC | 14.04.2015 12:10 przez Boduczek
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: GTA Online GTA V GTA V PC Premiera

Po wielu miesiacach długich oczekiwań GTA V jest dostępne dla posiadaczy PC! Wygląda na to, że gra jest dobrze zoptymalizowana i działa nawet na słabszych sprzętach. Pochwal się zdjęciami (z) gry i powiedz na jakim sprzęcie ile FPS osiągasz. Będzie to pomocne dla wielu zwlekających z zakupem. :)

GTA V na PC już dostępne!

 

Oczywiście z racji tego, że zainteresowanie jest bardzo duże nie mogło obyć się bez pewnych problemów z serwerami. Pobieranie patchy i innych plików trwa dość długo, ale to nie wszystko.

 

Jeżeli otrzymujesz komunikat: „The Rockstar update service is unavailable (code 1)” - problem leży w nieobsługiwanych znakach w nazwie konta. Twórcy pracują nad wyeliminowaniem problemu, jednak szybciej będzie założyć nowe konto administratora w nazwie którego będą tylko zwykłe litery bez polskich znaków (A-Z) i cyfry od 0 do 9. Potem reset, logowanie do nowego konta i instalacja GTA V.

 

Social Club

 

Problemy z Social Clubem objawiają się poniższym komunikatem: „Social Club failed to initialize”, „Social Club failed to load due to an incomplete installation. Please exit the game and re-install the latest version of the Social Club”, lub „A newer version of Social Club is required. The updater may have failed. Please exit the game and install the latest version of the Social Club”.

Należy usunąć Social Club i zainstalowac go na nowo jako administrator, pobierajac ze ten plik strony Rockstar Games. Podczas ponownej instalacji uewnij się, że żadna aplikacja z GTA V nie jest włączona, najlepiej w menadżerze zadań sprawdź czy nie jest włączone któreś z wymienionych:
GTA5.exe, PlayGTAV.exe, GTAVLauncher.exe

 

Ogromna popularność

Pomimo iż tytuł ma 1,5 roku nie zaszkodziło to Rockstarowi. Na samym Steamie w momencie premiery w tytuł grało ponad 200 tysięcy osób. A to nie wszystko, bo grę da się uruchomić również bez korzystania z niego, np edycja pudełkowa zawiera klucz do Social Club - widać więc że zainteresowanie jest o wiele większe niż możnaby przypuszczać.

 

Optymalizacja

Na internetowych forach można znaleźć setki komentarzy odnośnie optymalizacji, tego czy gra ruszy i jak działa. Jednego można być pewnym - twórcy dali radę i nie ma mowy o powtórce z GTA IV. Wbrew zapowiedziom wygląda na to, że GTA V można z powodzeniem uruchomić na sprzęcie z procesorem Core2Duo, co jest dużym pozytywnym zaskoczeniem m.in dla posiadaczy kultowego E8400.

Oczywiscie dobrze będzie gdy również Wy czytając poniższy news wkleicie konfigurację PC i wyniki jakie uzyskaliście (ile FPS na jakich ustawieniach) - z pewnością to pomoże wielu osobom, które nie są pewne co do zakupu.

 

Przy okazji warto również rzucić okiem na meteriał od IGN w którym ukazano różnicę pomiędzy różnymi ustwieniami graficznymi gry.

 

 

---

Podziel się wrażeniami!

GTA5.exe, PlayGTAV.exe oraz GTAVLauncher.exe
Źródło: http://www.gry-o(...)ID=91316
„Social Club failed to initialize”, „Social Club failed to load due to an incomplete installation. Please exit the game and re-install the latest version of the Social Club”, czy też „A newer version of Social Club is required. The updater may have failed. Please exit the game and install the latest version of the Social Club”.
Źródło: http://www.gry-o(...)ID=91316
„The Rockstar update service is unavailable (code 1)”
Źródło: http://www.gry-o(...)ID=91316
The Rockstar update service is unavailable (code 1)
Źródło: http://www.gry-o(...)16"
The Rockstar update service is unavailable (code 1)
Źródło: http://www.gry-o(...)ID=91316

Oczywiście zapraszamy przede wszystkim na nasze forum dyskusyjne, gdzie możecie bezproblemowo odświeżać tematy z działu GTA V i GTA Online. Czekamy na Wasze opinie, wrażenie i zapewne jeszcze problemy z instalacją gry. 

Dział dotyczący Grand Theft Auto V znajdziesz TUTAJ. TUTAJ możesz porozmawiać o GTA Online. 

TUTAJ porozmawiasz o wymaganiach sprzętowych GTA V. Zwykła dyskusja na temat GTA V może odbywać się w TYM temacie. Przed stworzeniem nowego tematu prosimy o skorzystanie z wyszukiwarki. Być może ten sam temat już istnieje!  Z kolei osoby, które mają ochotę podbudować bazę artykułów GTASite.pl i napisać własny artykuł - zapraszamy TUTAJ . Wszystkie artykuły na temat GTA V znajdziesz w dziale Encyklopedia!. Dodatkowo sam możesz napisać autorski tekst na swoim blogu, gdzie oczywiście nie ma żadnych ograniczeń tematycznych :)  

Baza plików w dziale Download również będzie sukcesywnie powiększać się o nowego modyfikacje i pliki do GTA V.

Zapraszamy Was również do korzystania z naszego kanału na Team Speaku oraz dołączenia do ekipy GTASite Dream Team na Social Clubie. Wszystkie najważniejsze informacji znajdziesz TUTAJ!

Czekamy również na Wasze zdjęcia z GTA V oraz filmy wykonane za pomocą Rockstar Editora. Wszystkie treści możecie wysyłać na adres redakcja@gtasite.pl lub na nasz Facebookowy profil.

---

My natomiast prezentujemy wykres, który monitoruje ilość graczy na Steamie.

 

Pierwsze Gameplay'e i testy wydajności już pojawiły się w sieci, dlatego postaramy się monitorować różne serwisy i na bieżąco publikować te najważniejsze informacje.

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (544) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 57
Majek (Poziom: 57) dodano: 14.04.2015, 12:33
Mój sprzęt:
i5 4440
8GB RAM
R9 270X 2GB

Screeny z ustawieniami grafiki + screeny z gry
http://steam(...)d=271590
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
fakelol (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 12:37
Komentarz ukryty [Pokaż]
+ -10 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
aduduius (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 12:46
U mnie trochę lepiej. Na początku koło 12:00 masakra bo 3-10kb/s ale od 20 minut regularnie oscyluje wokół 2mb/s
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Y0tshimitsu (Poziom: 17) dodano: 14.04.2015, 12:50
Właśnie mija godzina jak instaluje grę, a wrzuca się dopiero 4 DVD. A piszecie jeszcze o sporej wielkości łatce 1day. Kurcze ile jeszcze będę czekał na tą gre :)
Z tego co widziąłem w testach mój sprzęt powinien spokojenie pociągnąc 1080p 60fps przy ustawieniach na high.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Crisko do Y0tshimitsu (Poziom: 15) dodano: 14.04.2015, 12:56

Y0tshimitsu napisał:

Właśnie mija godzina jak instaluje grę, a wrzuca się dopiero 4 DVD. A piszecie jeszcze o sporej wielkości łatce 1day. Kurcze ile jeszcze będę czekał na tą gre :)
Z tego co widziąłem w testach mój sprzęt powinien spokojenie pociągnąc 1080p 60fps przy ustawieniach na high.


Długo Ci się coś instaluje, u mnie minęło z 30 minut i kończę 5 płytke.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Y0tshimitsu do Crisko (Poziom: 17) dodano: 14.04.2015, 13:08
Pewnie coś z napędem, szczerze mówiać używam go pierwszy raz :)
Z ciekawości włożyłem płytkę do laptopa żony i tak przy próbie kopioania z DVD na HDD pokazało około 1 godziny.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
aduduius (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 13:18
mi utraciło tylko raz na początku. Wydaje mi się, że serwery mają ustalone takie priorytety, że wraz z upływem czasu zwiększa się prędkość kosztem tych co dopiero zaczynają (by szybko zwolnić łącze po zakończeniu pobierania).

Mi po za pierwszymi 20 minutami oscyluje w granicach 2mb/s - zostało tylko 300mb patcha. Błagam niech nie będzie żadnego error, czy innych komunikatów, które mi się śniły dziś w nocy:(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
aduduius (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 13:27
i wykrakałem.......80kb/s :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Alex Mor (Poziom: 20) dodano: 14.04.2015, 13:18
No to pograłem...
http://stati(...)29010246
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
artur04c do Alex Mor (Poziom: 24) dodano: 14.04.2015, 13:28
a ja czekam na przesyłkę ^^ dostałem wiadomość, że wysyłają od wczoraj, ale nie wiadomo czy moją już wysłali i kiedy dojdzie :( i jeszcze jak mam coś ściągać to nie wiem kiedy zagram :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
XissD (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 13:30 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 14.04.2015, 13:31
nie ma zadnego patcha na torrentach ludzie !!!

zapraszam n ts:

Adres serwera: multi-ts.com.pl
Kanał: Kanały Partnerów, Gtasite.pl
Hasło: DreamTeam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
aduduius (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 13:40
bo5v2nf - w pierwszym moim poście masz rozwiązanie problemu - zgaduję że laptop?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Sezar186 (Poziom: 19) dodano: 14.04.2015, 12:43
Eh dobija mnie już to czekanie na sprawdzenie jak u mnie to będzie chodzić...
GTX 780 i nieszczęsny FX8350 8 Gb RAM... ;/


+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.42.***.***]
monetariusz do Sezar186 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 13:02
Daj znać jak ci działa bo mam podobny sprzęt a sam sprawdzę dopiero jutro :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Sezar186 do monetariusz (Poziom: 19) dodano: 14.04.2015, 13:45
Spoko przed chwilą był kurier właśnie instaluje 1 płytka leci.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.95.***.***]
Meleks (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 13:59
Dla wszystkich którym się wolno ściąga to pliki z patchem można pobrać ręcznie stąd i podkleić, po podklejeniu zostanie parę MB do ściągnięcia ale lepsze to niż 5 GB

Pozdrawiam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.95.***.***]
Meleks do Meleks (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 14:00
http://ddl.idfl-torrent.info/Grand%20Theft%20Auto%20V/update/x64/dlcpacks/
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.53.***.***]
azuspl (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 14:00
Leci do napędu pierwsza płyta :D ręce umyte bo z tej okazji kupiłem cole i chipsy :3
Opakowanie gry śliczne. Zaszedłem po nią na nogach 10 km ale opłacało się. W drodze powrotnej ludzie ze szkół się na mnie patrzyli ;_;
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Nickczemny do azuspl (Poziom: 20) dodano: 14.04.2015, 14:10
U mnie leci piąta płyta.. Ale martwi mnie ten patch 5GB.. :(
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
Fajster (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 14:11
Ja juz instaluje z płyt jeah
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Crisko do Fajster (Poziom: 15) dodano: 14.04.2015, 14:14
I tak nie pograsz. :d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
ruseq (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 14:14
musicie się uzbroić w cierpliwość od 12:30 pobrało 900 mb... :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
PanWollek do ruseq (Poziom: 23) dodano: 14.04.2015, 14:24
To i tak bardzo optymistycznie. Mi od 11:00 pobrało 600mb...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
wojteksc2 do PanWollek (Poziom: 16) dodano: 14.04.2015, 14:27
Leci po 10kb/s dzisiaj już pograne :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
kamilex675 (Poziom: 17) dodano: 14.04.2015, 14:43 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 14.04.2015, 14:44
Czy ktoś ma info co do tego Core2Duo E8400, bo go mam? Do tego GeForce 9800GTX+ i 4GB ramu, dorzucić ze 2GB?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.20.***.***]
Maciejos (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 14:46
Właśnie mięła 4 godzina instalacji... teraz tylko 10 godzin pobierania patha i może pogram. Myślicie że na Radeonie 7670 2gb proc i5 2.5 GHz i 8 GB ram polata?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.53.***.***]
azuspl (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 14:24
Mam problem przy drugiej płycie.. Wsadzam ten disc 2 już niby mam płytke obok myszki klikam ok i nie da się dalej instalować..

"Instalator nie może znaleźć pliku na podanym dysku lub ścieżce." Spróbuje wyczyścić napęd..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.53.***.***]
azuspl do azuspl (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 14:29
Mam tak stary komputer z napędem że zmęczył się już przy 1 płycie. Udało mi się tą drugą odpalić jak wsadziłem go za 6 razem.. Boję się żeby czasem mi wadliwego nośnika nie dało. Znając moje szczęście to tak będzie :D
Potem tylko 5gb pobrać i spokój do tego szansa, że odpale na minimalnych :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
kamilex675 do azuspl (Poziom: 17) dodano: 14.04.2015, 14:46
Zawsze możesz pobrać z serwerów Rockstara całą kompilację, bo jest możliwość nawet, jak masz wersję pudełkową :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
ruseq (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 14:47
http://jbzd.pl/obr/250254/ja-juz-mam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
WujekBlady (Poziom: 22) dodano: 14.04.2015, 14:37
Ehh, dochodzę do wniosku iż instalacja z płyt byłaby lepsza. Mija 4 godzina a na liczniku zaledwie 22GB...jednak teraz nie mam zamiaru przerywać. Zarywam nockę i tyle.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Y0tshimitsu do WujekBlady (Poziom: 17) dodano: 14.04.2015, 14:41

WujekBlady napisał:

Ehh, dochodzę do wniosku iż instalacja z płyt byłaby lepsza. Mija 4 godzina a na liczniku zaledwie 22GB...jednak teraz nie mam zamiaru przerywać. Zarywam nockę i tyle.
Po instalacji z płyt i tak trzeba pobrać łatkę z DLC bagatela 5GB.
Umnie instalacja z DVD trwała nieco ponad 2 godziny teraz ściągam patch i po godzinie mam jakieś 450mb :(
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
WujekBlady do Y0tshimitsu (Poziom: 22) dodano: 14.04.2015, 14:51 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 14.04.2015, 14:51
Tak wiem, ale i tak wychodzi, że lepiej z płytek bo w najlepszym przypadku to 2,5-3h max
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
mmaattii1166 (Poziom: 13) dodano: 14.04.2015, 15:04
Intel Core i7-3612QM (4 rdzenie, od 2.10 GHz do 3.10 GHz, 6 MB cache)
Ram 8 GB
Grafika AMD Radeon HD 8750M 2GB
Pójdzie mi na średnich ustawieniach ?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
3vilPanda (Poziom: 31) dodano: 14.04.2015, 15:11
Mi jeszcze gra nie przyszła, ale lipa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Mir4Go do 3vilPanda (Poziom: 17) dodano: 14.04.2015, 15:13 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 14.04.2015, 15:16
nie ma co sie martwic, i tak byś dzisiaj nie zagrał :(

nie wiem ale chyba im padły serwery ,bo jakoś wogole juz nie mogę pobierać latki...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
XissD do Mir4Go (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 15:20
mi i kumplom też nie dziala, nie chce sie wogole wznowic pobieranie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
isiu1 (Poziom: 16) dodano: 14.04.2015, 15:25
"...pobierajac ze ten plik strony..." - Do poprawy ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.175.***.***]
MetoPyton (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 15:30
Dobrej zabawy PeCetowcy!!!



PS. Niech Rockstar w końcu wyda jakieś male DLC :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.95.***.***]
FalleNLul (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 15:32
Mi jak odpalam gta v nic sie nie dzieje tylko jest zdjecie pudełka i nic.Pomoze ktoś?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.28.***.***]
Osiol (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 15:25
Na gryOnline jeden gość zapodał poradnik w ustawieniach naszej karty sieciowej:

www.download.net.pl/jak-zmienic-serwery-dns-na-serwery-od-google/n/2161/

Zrobiłem i albo R* coś zrobiło, albo to pomogło, bo od prawie 40 minut nic nie przerwało mi pobiegania i trzyma się od 450 do 690Kb/s (lepiej niż 9kb/s). Zostawiam link, bo myślę, że może komuś pomoże.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.53.***.***]
azuspl do Osiol (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 15:29
Dzięki, właśnie 6 płytka się instaluje :D napęd mi dziwnie buczy ale co tam.. Będzie pretekst do nowego kompa.

Jeżeli będzie mi się powoli pobierać to skorzystam z twojego linku.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Sezar186 do Osiol (Poziom: 19) dodano: 14.04.2015, 15:38
Dzięki ziomek wpisuje właśnie kod aktywacyjny :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
PanWollek (Poziom: 23) dodano: 14.04.2015, 15:39
Od pół godziny serwery chyba nie działają bo ciągle trwa ponawianie próby połączenia z serwerem. Od 11:00 zdążyłem pobrać 800mb. To będzie dłuuuugie pobieranie...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Crisko do PanWollek (Poziom: 15) dodano: 14.04.2015, 15:45
Mi leci full łączem (takiego mam szybkiego neta).

http://i.imgur.com/gPBJl53.png
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Alex Mor do Crisko (Poziom: 20) dodano: 14.04.2015, 15:46
hehe ; ). Mi aktualnie nic nie leci.. Rockstar mógłby dać torrenta a nie jeden serwer.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.37.***.***]
Marek (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 15:49
Leci troche lepiej 200-750 kb/s, ale najważniejsze, że jak przerwie ściąganie to tylko na sekundę. Może za 4h będzie...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
aR*o (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 15:48
PC'towcy też macie problem z wczytywaniem w Social Club?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.176.***.***]
Oddajj do aR*o (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 15:54
Odpal grę jako administrator a konkretnie plik playgtaV.exe
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.31.***.***]
kciN (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 16:01
Weryfikacja a pobieranie dodatkowych 5GB danych przy wersji pudełkowej to nieporozumienie - Rockastar od czasów GTA IV wydziwia z wydaniami PC... TRAGEDIA I BRAK SŁÓW.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.254.***.***]
Moron (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 14:26
Pozdro dla tych co zamówili preorder w Agito. Może w czwartek sobie zagramy xd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.172.***.***]
NeeD do Moron (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 16:04
Też mam to nieszczęście być klientem Agito. Łączę się w bólu. Zęby na hak, czekamy. Mam nadzieję że ta parodia sklepu zbankrutuje :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.230.***.***]
Randomowy (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 16:02
A ja już gram od 13.00 jak tylko wróciłem ze szkoły. Patch pobrał mi się w 15 minut.


Pozdro leszcze :v
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Jasiek Wysocki do Randomowy (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 16:06
No no, weź tam jeszcze do mamy krzyknij żeby Ci cebuli doniosła bo właśnie zjadłeś całą z talerzyka
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
JakubekAV (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 16:07
Jakie beda ustawienia najlepsze dla mojego laptopa.

Laptop to Lenovo G50 - 70
System Operacyjny: Windows 8.1
Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-4210U CPU @ 1.70GHz 2401MHz, Rdzenie: 2, Procesory logiczne: 4
Zainstalowana Pamięć: 8GB (dostępne: 7,89 GB)
(RAM)
Typ Systemu: 64- bitowy system operacyjny, procesor x64
Karty Graficzne:
AMD Radeon R5 M230
Intel(R) HD Graphics Family
karty sieciowe:
Realtek PCle GBE Family Controller
Realtek RTL8723BE Wireless LAN 802.11n PCI-E NIC


+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
Stachura677 (Poziom: 18) dodano: 14.04.2015, 16:14 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 14.04.2015, 16:15
Dosłownie przed chwila dostałem swój egzemplarz no to jedziemy z instalacja :) Mapke sobie przejże :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus (Poziom: 28) dodano: 14.04.2015, 16:16
Moja piąteczka się instaluje :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
Stachura677 (Poziom: 18) dodano: 14.04.2015, 16:16
Sądząc po predkości z jaką leci pierwsza płytka instalacja zajmie może z 45 minut gorzej bedzie z tymi 5 gigami :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Wenon (Poziom: 40) dodano: 14.04.2015, 16:19
I to jest moje szczęście, kuriera jeszcze nie ma, pewnie moj adres ma gdzieś na końcu trasy swojej ;/ Chyba zerwanie nocy się szykuje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.53.***.***]
azuspl (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 16:30
Przy finalizacji Gta 5 wsadzanie dysk "1" i problem w tym, że mi go nie czyta..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ (Poziom: 37) dodano: 14.04.2015, 16:32
U mnie socjalem leci ok 300-500 kbps, gorzej że często zrywa :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Y0tshimitsu (Poziom: 17) dodano: 14.04.2015, 15:57
Panowie ja podarowałem sobie ściaganie tej łatki 5GB z R*,
Odpaliłem torrenta z grą i zaznaczyłem do ściąganie tylko katalogi i pliki z katalogu Grand Theft Auto Vupdatex64dlcpacks w 30min mam już 70%, po ściągnięciu wystarczy przekopiować pobrane pliki i odpalić jeszcze raz GTA V, nowe pliki zostaną doczytane i po sprawie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Y0tshimitsu do Y0tshimitsu (Poziom: 17) dodano: 14.04.2015, 16:00

Y0tshimitsu napisał:

Panowie ja podarowałem sobie ściaganie tej łatki 5GB z R*,
Odpaliłem torrenta z grą i zaznaczyłem do ściąganie tylko katalogi i pliki z katalogu Grand Theft Auto Vupdatex64dlcpacks w 30min mam już 70%, po ściągnięciu wystarczy przekopiować pobrane pliki i odpalić jeszcze raz GTA V, nowe pliki zostaną doczytane i po sprawie.
link https://dl.dr(...).torrent
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Jasiek Wysocki do Y0tshimitsu (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 16:05
daj znać czy rzeczywiście jest tak jak mówisz tzn że tylko zostaną doczytane pliki. Bo czytałem na zagranicznym forum które korzysta z tego samego linka że te pliki to nie wszystko. Że po wklejeniu plików pozostaje jeszcze 2.84GB do dociągnięcia.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Y0tshimitsu do Jasiek Wysocki (Poziom: 17) dodano: 14.04.2015, 16:08

Jasiek Wysocki napisał:

daj znać czy rzeczywiście jest tak jak mówisz tzn że tylko zostaną doczytane pliki. Bo czytałem na zagranicznym forum które korzysta z tego samego linka że te pliki to nie wszystko. Że po wklejeniu plików pozostaje jeszcze 2.84GB do dociągnięcia.

Jest, został mi już tylko jeden plik do ściągnięcia launcher pokazuje https://dl.dr(...)/gta.PNG
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Jasiek Wysocki do Y0tshimitsu (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 16:11
a czyli git, a możesz mi powiedzieć które to pliki ściągałeś? wiem że z folderu dlcpacks ale które dokładnie trzeba ściągnąć?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Y0tshimitsu do Jasiek Wysocki (Poziom: 17) dodano: 14.04.2015, 16:13

Jasiek Wysocki napisał:

a czyli git, a możesz mi powiedzieć które to pliki ściągałeś? wiem że z folderu dlcpacks ale które dokładnie trzeba ściągnąć?

Pliki dlc.rpf z katalogów:
updatex64dlcpacksmpheist
updatex64dlcpackspatchday2bng
updatex64dlcpackspatchday3ng
updatex64dlcpacksmpchristmas2

Ja podstawiłem te 4 pliki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Jasiek Wysocki do Y0tshimitsu (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 16:29
odpaliłem tego torrenta ale maksymalna prędkość jaką miałem to 2kb/s więc sobie podarowałem, Trudno, jakoś damy radę socialem :p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.37.***.***]
Marek do Jasiek Wysocki (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 16:31
mi leci max 300kB/s czasem skoczy wyżej
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Jasiek Wysocki do Marek (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 16:34
ja z torrentami działam nie od dziś (mam konto na prywatnym trackerze) i wiem że jestem ,,niedostępny'' poprzez zablokowane porty i nie mogę łączyć się z innymi ,,niedostępnymi'' użytkownikami co owocuje tym że mogę łączyć się tylko z ludźmi którzy mają odblokowane porty, przez to mam słabą prędkość ściągania
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.205.***.***]
Atapi (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 16:40
Nie trzeba ściągać dodatkowych 2 GB przy skopiowaniu plików DLC z torrenta - zapewne został u Was w którymś z tych folderów DLC jakiś plik dlc.rpf.part - należy go usunąć. Wtedy SC powinien zacząć pobierać mini patch ~350 MB. I to wszystko.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
David (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 16:41
Grę kupiłem rano, pojechałem do sklepu z nadzieją że zostanie dla mnie choć jeden egzemplarz. Wchodzę do Empiku i ku mojemu zaskoczeniu na półce było z 25 sztuk GTA V. Dwa lata temu kiedy zapowiadali premiere GTA V od razu zmienilem karte graficzną na najlepszą w tamtym okresie, później wyszło jak wyszło, kartę kupiłem na darmo, bo gra wyszła najpierw na konsole. Uważam, że to skandal, ludzie instaluja grę z płyt a później muszą sciągać dodatkowe 5 GB aktualizacji. NIe potrafili zadbać o to by ludzie sciągali pełną prędkością- nie przewidzieli tego, że grę kupią setki tysięcy ludzi i zrobi się bałagan? Czy doskonale o tym wiedzieli i mieli to po prostu w d***. Trochę to jest smutne, znów pozostał niesmak.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
aR*o (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 16:41
Dzięki, męczyłem się z tym już od 7 godzin :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.26.***.***]
igomex (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 16:24
Ostatni raz kupiłem grę.Po instalacji gta 5 nie odpala się nawet lancher klikam na niego pojawia się logo gta znika i nic się nie pojawia . Ktoś wie w czym problem jest win 8.1?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Crisko do igomex (Poziom: 15) dodano: 14.04.2015, 16:27
W którym momecie to sie dzieje? Po pobraniu tych 5gb czy jeszcze przed?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Y0tshimitsu do igomex (Poziom: 17) dodano: 14.04.2015, 16:29 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 14.04.2015, 16:30
Masz konto z uprawnieniami admina ?
Instalowałeś z DVD, Steam, R* ?
Jaki masz procek, grafe ile ramu?
Spróbuj uruchomić jako administrator
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.37.***.***]
Marek do igomex (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 16:30
wyłącz na chwilę główna karte graficzna a zostaw tylko zintergrowaną
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.26.***.***]
igomex do Crisko (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 16:32
Zainstalowałem wszystkie płyty próbuje odpalić lancher (z adminem) potwierdzam uprawnienia i nic się nie pokazuje (nawet error)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.26.***.***]
igomex do Marek (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 16:33
tego nie próbowałem mam laptopa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.26.***.***]
igomex do Y0tshimitsu (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 16:37
Mam admina
Z dvd
(laptop) Intel® Core™ i7 3gen 3630QM 2,4 - 3,4 GHz ,nVidia® GeForce GTX 660M + Intel® HD Graphics 4000 ,8 gb ramu ,
Próbowałem i żadnych efektów
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.26.***.***]
igomex do Marek (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 16:38
Niestety zero efektów
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.26.***.***]
igomex do igomex (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 16:41
Działa lancher się odpalił musiałem w biosie wyłączyć 2 kartę graficzną
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[88.156.***.***]
M1xowy (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 16:45
WItam, chciałem się upewnić czy mój laptok dźwignie "piątkę":
i7 3635QM
8GB Ramu
Radeon HD 8770M 1GB
Nie chcę kupować gry w ciemno :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Mir4Go (Poziom: 17) dodano: 14.04.2015, 16:45
zaraz mnie coś trafi... od ponad godziny nie chce sie pobierac patch...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.231.***.***]
jspro (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 16:45
Niestety podczas pobierania 5 GB Połączenie z serwerem pobierania nie powiodło się .
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Jasiek Wysocki (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 16:39
Patrzył ktoś może czy Social Club nie ma czegoś takiego jak Steam czyli wybór serwera z którego ma pobierać dane? Nie ma innej możliwości żeby wejść w ustawienia Social Clubu jak anulowanie pobierania a nie jestem pewien czy jak anuluję to czy będę musiał pobierać od nowa czy od miejsca kiedy anulowałem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Y0tshimitsu do Jasiek Wysocki (Poziom: 17) dodano: 14.04.2015, 16:41

Jasiek Wysocki napisał:

Patrzył ktoś może czy Social Club nie ma czegoś takiego jak Steam czyli wybór serwera z którego ma pobierać dane? Nie ma innej możliwości żeby wejść w ustawienia Social Clubu jak anulowanie pobierania a nie jestem pewien czy jak anuluję to czy będę musiał pobierać od nowa czy od miejsca kiedy anulowałem.

Bez obaw można przerwać, wznowi pobieranie od tego samego miejsca.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Jasiek Wysocki do Y0tshimitsu (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 16:46
ale niestety nie ma żadnych ustawień
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.54.***.***]
marcinkas1993 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 16:48
Błąd crc płyta 5 i co mam zrobić płyta czysta zero rys.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
Stachura677 (Poziom: 18) dodano: 14.04.2015, 16:48
Mineło 20 min a 3 płytka szybko leci
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.231.***.***]
jspro (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 16:49
po 30 min odzyskałem łączność z serwerem to całe 22,5 KB/s a pozostały czas to ok 20h
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.54.***.***]
marcinkas1993 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 16:50
U mnie błąd crc płyta 5 więc już pograłem....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Y0tshimitsu (Poziom: 17) dodano: 14.04.2015, 16:52

marcinkas1993 napisał:

U mnie błąd crc płyta 5 więc już pograłem....

może uda się Tobie przegrać plik z płyty na dysk, lub przegraj na innym sprzęcie i zainstaluj z HDD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ (Poziom: 37) dodano: 14.04.2015, 16:53
Jak przerwę pobieranie to potem wróci do miejsca gdzie skończyłem?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Y0tshimitsu do MariQ (Poziom: 17) dodano: 14.04.2015, 16:53

MariQ napisał:

Jak przerwę pobieranie to potem wróci do miejsca gdzie skończyłem?
TAK
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.53.***.***]
azuspl (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 16:07
Ha ! wiedziałem. Moje "szczęście" przemówiło. Napęd mi padł akurat gdy mam końcówke instalacji. Wystarczy, że wsadzę ostatnią płytę (dysk 1) aby sfinalizować. I oczywiście nie czyta mi teraz płyty dysk.. Pięknie !
I ten mój RAGE po zobaczeniu błędu że nie można otworzyć płyty.. Jeszcze kilka miesięcy i tego złoma wywalę i kupie porządny komputer.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
3vilPanda do azuspl (Poziom: 31) dodano: 14.04.2015, 16:53
Łączę się w bólu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.54.***.***]
marcinkas1993 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 16:54
A jak na dysk zgram to jak mi skarze wybrać plik to jak wybiorę??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.30.***.***]
Fajster (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 16:54
Pusciłem Social Club jako administrator i pobiera się może za jakiez 1h sobie pogram .
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Jasiek Wysocki do Fajster (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 16:56
a mi się pobieranie zesrało, pobrało 1.15GB i nie łączy się teraz wcale z serwerami. Nie pomaga pauzowanie i wznawianie :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.76.***.***]
Dzonnny (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:01
Trwa pobieranie 491.22 MB / 5.05 GB, 0 bajtów / s no rewelacja po prostu... i tak od 10-15 min...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Sezar186 (Poziom: 19) dodano: 14.04.2015, 17:01
U mnie instalacja przebiegła bez problemu. Gorzej z tą cholerną aktualizacją niby leci te 850KB/s ale rozłącza co chwilę ale myślę że zagram przed północą. ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
WujekBlady (Poziom: 22) dodano: 14.04.2015, 17:07
Poddałem się. Usunąłem grę zanim na dobre zainstalowałem^^ I trzaskam z płyt. Głupi byłem, że dopiero teraz ; / instaluję na kompie i lapku jednocześnie, więc jest co robić ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.53.***.***]
azuspl (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:08
Do jutra powinno się uspokoić i będzie można pobrać sobie to GTA 5 bez problemu już:)
200mb/5.04GB
Pozostało 4 godziny 5 minut :D
Ale jednak to przerywanie potrafi wnerwić..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.30.***.***]
Fajster (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:08
jak na razie 1.97GB pobrane ale idzie dalej powoli ale idzie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
David do Fajster (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:13
Od której godziny pobierasz?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.106.***.***]
karol1984 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:14
Mi pobrało ze 2,5GB i teraz cały czas zrywa połączenie. Od godziny ani jeden MB sie nie pobrał. Masakra normalnie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.106.***.***]
karol1984 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:14
Mi pobrało ze 2,5GB i teraz cały czas zrywa połączenie. Od godziny ani jeden MB sie nie pobrał. Masakra normalnie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Y0tshimitsu (Poziom: 17) dodano: 14.04.2015, 17:17
Ja instalowałem od godziny 11.40 z płyt i własnie odpaliłem gre :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.5.***.***]
abc (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:17
masakra z tym pobieraniem... godzinie pobieram tą łatkę i 400mb dopiero i co chwile traci połączenie... szlak mnie trafi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
artur04c (Poziom: 24) dodano: 14.04.2015, 17:15
Wy tu już powoli zaczynacie zabawę, chociaż coś instalujecie :D, a mój napęd jak był głodny tak do tej pory jest. Nawet pudełka z grą na oczy nie widziałem o.O i z niecierpliwością czekam na kuriera... :/
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
David do artur04c (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:18
Też chciałem zamówić drogą internetową, ale wiedziałem czym to się może skończyć:)
Z drugiej strony, jak ta aktualizacja będzie się tak pobierała jak pobiera, to Ty zdążysz dostać swoja grę i pobierzesz aktualizacje w tym samym czasie co My.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
artur04c do David (Poziom: 24) dodano: 14.04.2015, 17:19
:D zobaczymy bo niby gra została wczoraj wysłana ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Wenon do artur04c (Poziom: 40) dodano: 14.04.2015, 17:22
Łącze się z tobą w bólu, też czekam i czekam
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.30.***.***]
Fajster do Karol1984 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:18
A próbowałeś pobierac z Social cluba jako Administrator bo ja tak zrobiłem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.106.***.***]
karol1984 do Fajster do Karol1984 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:24
Gre zainstalowałem z płyt, ale to pobieranie tech patcha 5GB-wego tyle trwa i zrywa sie ciągle.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
David (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:25
Od godziny 0 bajtów/s. Smutek w ch**
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Piotr Sadowski (Poziom: 37) dodano: 14.04.2015, 12:56
Jak sprawdzić w ilu FPS chodzi gra?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.183.***.***]
jadek3 do Piotr Sadowski (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 13:03
Witaj ! Nie wiem jaka wersje posiadasz ale jeśli to Steam,można to sprawdzić klikając w Steam/Ustawienia/W grze i znaleźć opcje "Licznik FPS w grze" który możesz sobie dostosować w którym miejscu ma być wyświetlony.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Alex Mor do jadek3 (Poziom: 20) dodano: 14.04.2015, 13:05
Ściągnij program "fraps" uruchom program przed uruchomieniem gry.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.191.***.***]
Tony do Piotr Sadowski (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 13:06
Jest taki program FRAPS. Jak go zainstalujesz i uruchomisz, a następnie uruchomisz grę to w rogu ekranu będziesz miał wyświetlone FPS.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Piotr Sadowski do Alex Mor (Poziom: 37) dodano: 14.04.2015, 17:28
Dzięki wielkie :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Jasiek Wysocki (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 17:30
korzystając z tego poradnika http://gta-f(...)wiazanie i z linku do MEGA który jest poniżej pobieram 4.91GB danych z full prędkością swojego łącza tj 750KB/s, za 2 godziny się okaże czy zmarnowałem czas czy nie, ponoć po wklejeniu tych plików ma się pobrać jeszcze tylko 400MB i ma działać, zobaczymy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
tymin93 (Poziom: 13) dodano: 14.04.2015, 17:30
Panowie pomozcie! co ja mam tak pauzowac i wznawiac pobieranie co minute? bo co chwile rozlacza
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Crisko do tymin93 (Poziom: 15) dodano: 14.04.2015, 17:31
Dziwnie jakos macie, mi nawet jak rozłączy to momentalnie samo łączy ponownie. o.O
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
nieważne (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 16:55
na stronie inpostu 30 min temu zmienił się status, że przesyłka jest już w paczkomacie a smsa z kodem nadal brak...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Jasiek Wysocki do nieważne (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 16:57
idź piechotą do paczkomatu, zanim dojdziesz to dostaniesz kod :p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ do nieważne (Poziom: 37) dodano: 14.04.2015, 17:25
Powinieneś dostać też na e-maila.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
nieważne do nieważne (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:33
Już wysłali sms, ale 40 min to dosyć słaby czas, a mogę się założyć , że ta przesyłka była już w paczkomacie półtorej godziny temu, ale już leci 2 płyta może do 3:00 się wyrobie jak mówicie, że taka porażka, liczę na to , że w nocy serwery zaczną lepiej działać
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.30.***.***]
Sauron (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:29
no cóż gta V kupiłem ale w nie nie zagram bo nie mam 64 bit tylko 32 ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.183.***.***]
micholes do Sauron (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:36
Sauron to po co kupowałeś???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.30.***.***]
Fajster (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:39
Ja tam poczekam sobie bez zadnych przyspieszen mam wolne to poczekam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.183.***.***]
micholes (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:41
Po tym co czytam na tym forum i na innych strona to już wiem, że na 1000% mi nie ruszy nawet na minimum :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.231.***.***]
jspro (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:41
Pozostały czas pobierania 1d 13h i 55m
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.61.***.***]
ThrowIt (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:38
Mam dla was prezent, link na clouda z całym patchem, pochodzi on ze strony gta-five.pl chrome://mega/(...)xCXpOYaw . Macie od razu co zrobić aby działał http://gta-f(...)d254155. Sam właśnie pobieram, leci po 4-5mb/s u mnie :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Jasiek Wysocki do ThrowIt (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 17:41
daj znać czy po tym zabiegu działa gra bo niektórzy piszą że wywala błąd. Też ściągam paczkę z MEGA ale u Ciebie będzie szybciej niż u mnie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.54.***.***]
marcinkas1993 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:48
Oryginał nie wiem jakim prawem 5 płyta idzie i nagle błąd crc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.183.***.***]
micholes do marcinkas1993 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:52 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 14.04.2015, 17:52
Mogę powiedzieć, że ktos chyba coś spieprzył. I jak zwykle na PC. Chyba potrzebowali jeszcze miesiąca
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.231.***.***]
jspro (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:53
to z automatu się ściąga podczas uruchamiania gry po zalogowaniu do social club
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.54.***.***]
marcinkas1993 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:55
No ciekawe co mam teraz zrobić....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.183.***.***]
micholes do marcinkas1993 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:56
A rockstar support???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
tymin93 (Poziom: 13) dodano: 14.04.2015, 17:41
powinienem pauzowac i wznawiac za kazdym razem jak sie zatnie? (czyli jakos co minute) czy moze zostawic i poczekac az sie ewentualnie samo wznowi?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.176.***.***]
Oddaj do tymin93 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:57

tymin93 napisał:

powinienem pauzowac i wznawiac za kazdym razem jak sie zatnie? (czyli jakos co minute) czy moze zostawic i poczekac az sie ewentualnie samo wznowi?


Mam to samo pytanie :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
tymin93 (Poziom: 13) dodano: 14.04.2015, 17:56
wie ktos czy lepiej czekac az samo w koncu kiedys wznowi czy pauzowac i wznawiac co chwile jak idiota?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.231.***.***]
jspro do tymin93 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:59
również nad tym się zastanawiam i stwierdzam że obie opcje działają podobnie czyli wcale !!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.54.***.***]
marcinkas1993 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:59
A co ja mam zrobić jak ma błąd crc??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.54.***.***]
marcinkas1993 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 18:03
No a co ja mam zrobić błąd crc przy piątej płycie 2 razy już instalowałem i dalej błąd.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
tymin93 (Poziom: 13) dodano: 14.04.2015, 18:05
gta jedyny tytul jaki zawsze zaliczam i jedyna gra z ktora nawet oryginalna wiecznie sa problemy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.54.***.***]
marcinkas1993 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 18:08
No spieprzyli i teraz ciekawe czy mi dadzą nową grę czy jak paragon mam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
tymin93 (Poziom: 13) dodano: 14.04.2015, 18:06
gta jedyny tytul jaki zawsze zaliczam i jedyna gra z ktora nawet oryginalna wiecznie sa problemy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.183.***.***]
micholes do tymin93 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 18:07
R* poleciał sobie w kulki. Udało im się nie spieprzyć optymalizacji ale spieprzyli płyty. Aż strach kupić
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Nickczemny do micholes (Poziom: 20) dodano: 14.04.2015, 18:09
Mi się zainstalowało bez problemu - gorzej z patchem, wciąż się ściąga... ALe jakby się coś ruszyło ;) Jeszcze nie cały GB :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.183.***.***]
micholes do Nickczemny (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 18:10
Jeju z tym patchem to też masakra. U mnie się zainstaluje ale nie ruszy chociaż prawie chciałem zaryzykować i kupić :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.54.***.***]
marcinkas1993 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 18:13
Jak mam paragon to oddadzą mi pieniądze czy jak?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.239.***.***]
adam (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:50
Witam! Zainstalowałem grę z płyt i nie chce sie uruchomić. Dużo się pisze o tym patchu 5GB. Moglibyście powiedzieć mi skąd go ściągnać? Z góry dzięki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Sezar186 do adam (Poziom: 19) dodano: 14.04.2015, 17:53
Spróbuj zresetować kompa i odpal ponownie grę. Też tak miałem powinien ci wyskoczyć social club zaloguj się i powinien dościągać te 5GB ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.183.***.***]
micholes do Sezar186 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:55
A grałeś już???? Możesz coś powiedzieć optymalizacji i ewentualnie jak wygląda gra na minimum lub medium???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.239.***.***]
adam do Sezar186 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 18:00
no właśnie robiłem tak już kilka razy i nic, żaden social club mi się nie pokazuje...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Sezar186 do adam (Poziom: 19) dodano: 14.04.2015, 18:14
Kurde u mnie pomogło za pierwszym razem hhym... Ogólnie zainstalowałem bez problemu teraz pacz idzie jak krew z nosa pobrałem w 2 h 500Mb jeszcze 4.5 GB do pobrania z zawrotną prędkością 30kb/s z porywami do 50 zapchane wszystko i pewnie dlatego tak wolo leci. Jak odpalę to dam znać jak u mnie chodzi na obecnej konfiguracji może nawet o 3 w nocy bo nie zasnę dopóki nie odpalę tego!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.239.***.***]
adam (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 18:12
mi w ogóle nie pojawia się social club więc nawet nie mam możliwości ściągnięcia tego patcha... ma ktoś taką sytuacje?????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.26.***.***]
igomex do adam (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 18:14
mam to samo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.43.***.***]
mroqq (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 18:02
moglby ktos kto juz to sciagnal podac link do tego patcha? sciaganie przez social jest nierealne przy moim laczu w domu a tak to sobie telefonem po lte dociagne? Bylbym bardzo wdzieczny. Z reszta nie tylko ja ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.53.***.***]
azuspl do mroqq (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 18:07
Proszę bardzo: https://mega.(...)xCXpOYaw

Tam masz 5 partów. jest to pełny patch z tymi plikami. Potem wystarczy podmienić Pobieram pierwszy part. Za 40 minut będzie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Waldemar Cieloszyk do azuspl (Poziom: 19) dodano: 14.04.2015, 18:18

azuspl napisał:

Proszę bardzo: https://mega.(...)xCXpOYaw

Tam masz 5 partów. jest to pełny patch z tymi plikami. Potem wystarczy podmienić Pobieram pierwszy part. Za 40 minut będzie.

To jest pewniak sprawdziłeś to już jakoś?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.69.***.***]
SparkY (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 18:14
Pytanie , przestało mi pobierać przy 1,3 gb aktualizacji mam cały czas od 1 h 0mb/s , coś się popsuło czy to norma?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Sezar186 do SparkY (Poziom: 19) dodano: 14.04.2015, 18:18
Ludzie na stronie R też stoją w tym momencie pewnie za 3h też tam "ustonę" :p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.30.***.***]
Fajster (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 18:26
Trwa pobieranie(2.77GB/5.04GB,73.5KB/s), pozostały czas 2 h .i 10 min
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
PanWollek (Poziom: 23) dodano: 14.04.2015, 12:42
Pytanie do posiadaczy wersji pudełkowej. Wam też pobiera te 5gb z serwera Rockstara z zawrotną prędkością 12KB/s?
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
fakelol do PanWollek (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 12:44

PanWollek napisał:

Pytanie do posiadaczy wersji pudełkowej. Wam też pobiera te 5gb z serwera Rockstara z zawrotną prędkością 12KB/s?


Tak, od 10 do 60kb/s. Jak chcesz mieć szybciej, przerwij instalacje i pobierz patch z torrentów.
+ -3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.24.***.***]
fakelol do fakelol (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 12:49
Ja tak zrobiłem i czekam na cracka.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
fakelol do fakelol (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 12:52

fakelol napisał:

Ja tak zrobiłem i czekam na cracka.

Heh ale niektórzy z Was to dyplomowani idioci... Patch jest na torrentach żeby szybciej ściągnąć potrzebne pliki, to nie znaczy że macie pobierać całe pirackie gta.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Crisko do fakelol (Poziom: 15) dodano: 14.04.2015, 12:54

fakelol napisał:

fakelol napisał:

Ja tak zrobiłem i czekam na cracka.

Heh ale niektórzy z Was to dyplomowani idioci... Patch jest na torrentach żeby szybciej ściągnąć potrzebne pliki, to nie znaczy że macie pobierać całe pirackie gta.


Wysłałbyś link do tego patcha?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Alex Mor do Crisko (Poziom: 20) dodano: 14.04.2015, 13:02
ja mam zawrotne 100 KB/s i co jakiś czas mi przerywa i tak w kółko... Ma ktoś intrukcje instalacji tego patha i link do tego torrenta ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Nickczemny do Crisko (Poziom: 20) dodano: 14.04.2015, 13:23
Wrzućcie link do tego patcha..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Medonix do Nickczemny (Poziom: 17) dodano: 14.04.2015, 13:28
Popieram poprosiłbym link do patcha bo gra jeszcze nie doszła a przy moim słabym necie bym sobie już pobrał.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.178.***.***]
Meki do fakelol (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 18:30
Podasz link do torrenta, bo ciężko mi idzie szukanie ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.251.***.***]
lukaszmle@gmail.com (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 18:30
Każdy kto ma problem z pobieraniem na socialu niech zmieni sobie dns-y na Amerykańskie.
Z tym że Google Public DNS i OpenDNS są juz zapchane i mi nie pomogły przy pobieraniu patchów.
Zaś jeszcze przepustowym jest Hurricane Electric, ip do niego to 74.82.42.42

Jak zmienić dns wyżej podał "Osioł" w linku
http://www.downl(...)/n/2161/

Z tym że Hurricane Electric ma jeden serwer więc dolny ip zostawiacie pusty.

Pozdro.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
kejm (Poziom: 13) dodano: 14.04.2015, 18:34
Głupota, że nie można na singlu pograć w czasie pobierania dlc ;d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.53.***.***]
azuspl (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 18:47
Do d**y z takim pobieraniem.. 44kb/s. Rockstar zamiast się przygotować to pomyśleli że grę pobierze z 10 osób. Teraz mają same problemy bo im serwery padają..
Nosz pierdzielne zaraz nigdy się to nie pobierze.. 500mb/5gb już wolę to pobrać za kilka tygodni..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.54.***.***]
marcinkas1993 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 18:48
A moja gra idzie jutro do reklamacji błąd crc przy piątej płycie
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.183.***.***]
micholes (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 18:43
Może to głupie ale zauważyłem, że w artykule jest info "GTA V można z powodzeniem uruchomić na sprzęcie z procesorem Core2Duo, co jest dużym pozytywnym zaskoczeniem m.in dla posiadaczy kultowego E8400" Czy ten procesor jest lepszy czy gorszy od mojego Intel Core 2 Quad Q9550"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
lmaster do micholes (Poziom: 34) dodano: 14.04.2015, 18:49
Dla GTA V lepszy jest Core 2 Quad Q9550.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.183.***.***]
micholes do lmaster (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 18:59
Hehe to chciałem usłyszeć :) JEszcze lepsza grafika by się przydała :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.230.***.***]
Generalp (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 18:59
pozostały czas 2 dni 0godz 45 minut i może pogram
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.183.***.***]
micholes do Generalp (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:03
Wiesz tak jak napisałem wcześniej to pewnie jest kwestia ilości chętnych :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.241.***.***]
Moongroow (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:07
Do jutra może się ściągnie haha :D twarde 500 kb :o
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.4.***.***]
Yorimosan (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:10
Nooz kurrrr zapial. Jaja sobie robia z tym 5GB - To piraci juz przechodza gre i benchmarkuja a pracowity i uczciwy czlowiek nie moze pograc.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.231.***.***]
jspro (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:03
Wam też tak zrywa co kilka sekund
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.106.***.***]
karol1984 do jspro (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:08
u mnie od 14-tej pobiera tego patcha i nic sie nie pobiera od 2,90GB, zrywa tylko połączenie....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.231.***.***]
jspro do karol1984 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:11
A ja mam coś nie dużo ponad 1GB i od ponad 2 godzin non-stop zrywa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Waldemar Cieloszyk (Poziom: 19) dodano: 14.04.2015, 19:09
jestem zaskoczony po tym co tu czytam bo właśnie zacząłem pobierać i jest dobrze tak Lata koło 1mb/s a nawet czasem skoczy na 2mb/s czyli jakaś godzina
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.241.***.***]
Moongroow do Waldemar Cieloszyk (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:10
No muszę Cię zmartwić bo i u mnie ruszyło 2,7 mb a tu po 3 minutach spadło do 500 kb i papa :d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.107.***.***]
Gta V FAN do Waldemar Cieloszyk (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:12

Waldemar Cieloszyk napisał:

jestem zaskoczony po tym co tu czytam bo właśnie zacząłem pobierać i jest dobrze tak Lata koło 1mb/s a nawet czasem skoczy na 2mb/s czyli jakaś godzina


poczekaj tak z 2 minuty i Ci spadnie do 20 kb/s
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[194.153.***.***]
RazerW (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:13
Sluchajcie mam problem (jak zapewne wielu) mianowicie proboje sciagac ten patch 5gb od ponad 3h i gowno. Pobralo mi sie dopiero 500 mb bo co chwile rozłącza, albo jest strasznie mały transfer(internet mam dobry :)). Wiem ze to zapewne coś z serwerami R* ale moze ma ktoś jakieś rozwiąznie :) Licze na pomoc :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.105.***.***]
lol (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:15
U mnie kilkanaście minut szło na 400kb ale teraz już zerwało .
Zostawiam kompa włączonego na noc, a może jutro jak z pracy wrócę, to się ściągnie :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.233.***.***]
dR (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:22
Mi sie nie chce włączyć, uruchamiam, loguje się na socjal club i zaczyna na dole okna mielić.. mieli tak godzinę i nic..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
krzrog17 (Poziom: 17) dodano: 14.04.2015, 19:23
U mnie też zrywa połączenie i za cholerę nie mogę pobrać tego patcha 5gb.
A mam szybki internet 70mb LTE.
Pobieranie idzie a po chwili rozłącza i znowu się łączy i tak dalej.
Pobrane mam 600mb od 18
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.105.***.***]
sht (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:26
tez wam ten pasek stoi w polowie nawet jak sporo pobraliscie ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Crisko (Poziom: 15) dodano: 14.04.2015, 14:26
Pobieram właśnie patcha do gta 5 nazwanego "one day patch" ze sprawdzonego źródła tyle że zajmuje 350mb? Mozliwe że jest po prostu tak dobrze spakowany, jeśli okaże się ze działa to dam znać. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.59.***.***]
LolipopPL do Crisko (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:27
i jak, masz? :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.70.***.***]
goldi90 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:28
Ktoś jeszcze próbuje zassać patcha ale pokazuje mu 0kb/s?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.241.***.***]
kacprovski (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:31
ej jestem juz w social clubie i się loguje nastepnie pokazuje sie komunikat uzytk. został zalogowany ale cały czas mi sie wczytuje SC
pomocy
(gra w płytach z empika)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.176.***.***]
Oddaj do kacprovski (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:34
Mi pomogło odpalenie jako administrator.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.235.***.***]
piter do kacprovski (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:36
https://www.youtube.com/watch?v=vD_sot1JrlE
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[84.10.***.***]
grochts (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:38
Gówno a nie dostepne od 4 dni gry pobrac nie mozna bo serwerow nie potraficie dobrze ustawic...padaka...żałuje że kupiłem, z torrenta mialbym szybciej i bez stresu
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
LolipopPL (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 19:31
Ma ktoś może tego pacza z jakiejs strony? Bo mnie zaraz coś trafi, co chwile przerwane połączenie -,-
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
krzrog17 do LolipopPL (Poziom: 17) dodano: 14.04.2015, 19:33
Mam to samo kolego.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.70.***.***]
goldi90 do LolipopPL (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:35
ale ściąga CI cokolwiek jak nie zerwie czy tak jak u mnie 0kb/s? :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.106.***.***]
karol1984 do goldi90 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:42
U nie to samo albo zrywa połączenie albo pobiera 0 bajtów
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.70.***.***]
goldi90 do karol1984 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:44
Coś ruszyło, nie sądziłem nigdy, że będę się cieszył widząc prędkość 200kb/s... ale lepsze to niż 0
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.207.***.***]
Greg (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:45
U mnie ,, utracono połączenie od 20 min ! ''
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.174.***.***]
Gulek (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:51
Grę instalowałem niecałe 2 godziny, teraz Patch 5 gb będę pobierał 3 dni bo ciągle tracę polączenie masakra...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.174.***.***]
Gulek (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:52
Mam pytanie, wiecie może czy podczas próby ponownego podłączania trzeba potem wcisnąć jakiś guzik? Zostawił bym pobieranie na noc, ale jeśli i tak trzeba coś zrobić manualnie to nie ma sensu. Gdy daje Pauza a następnie Wznów to chwilkę leci transfer, ale dosłownie 1 minute...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Sezar186 (Poziom: 19) dodano: 14.04.2015, 19:56
Jest w ogóle jakieś info od R* kiedy to ruszy wreszcie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.191.***.***]
Hwast 005 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:57
Jak ktoś ma problem z pobieraniem patcha to polecam wyłączyć sociala , wejść w folder gry znaleźć plik o rozszerzeniu .part i usunąć , po tym będzie się patch będzie szybko pobierał. W razie potrzeby powtórzyć czynność.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[159.205.***.***]
seruh (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:58
Witam ja mam taki problem nie pobrałem jeszcze tej zawartości 5 gb bo jak program mi sie wczytuje to jest okładka gta V i biały ekran może być to spowodowane przeciążeniem ze nie mogę wejść na serwer by mi pobierało
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Nickczemny (Poziom: 20) dodano: 14.04.2015, 19:57
Dla pocieszenia Panowie... Po ściągnięciu tych 5GB jest jeszcze paczka 350mb...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.105.***.***]
lol do Nickczemny (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:59
hehe to jak za 3 dni ściągnę, pewnie następne 5gb zdążą wypuścić :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.228.***.***]
CzaQus (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:29
Panowie kupiłem gierkę mam kod aktywacyjny tylko skąd teraz pobrać GTA V ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
3vilPanda do CzaQus (Poziom: 31) dodano: 14.04.2015, 19:59
Masz ten kod na Steama? Jeżeli tak to wpisujesz go na Steam i Ci się pobiera.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Groszku (Poziom: 23) dodano: 14.04.2015, 19:59
Ludziska, mam pytanie. Otóż gdy pobieram tego patcha to on się pauzuję co chwilkę. I moje pytanie brzmi czy jeżeli się tak zatrzyma pobieranie to czy samo wystartuje? Chciałbym zostawić komputer na noc żeby już rano mieć pobrane, ale nie chcę mieć odpalonego PC na marne.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
3vilPanda do Groszku (Poziom: 31) dodano: 14.04.2015, 20:00
Jasne że możesz, bez problemu będziesz mógł kontynuować.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Groszku do 3vilPanda (Poziom: 23) dodano: 14.04.2015, 20:02
No to dzięki, bałem się że komputer będzie chodził przez całą noc, a tu pobieranie ani drgnie bo się zatrzyma. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.54.***.***]
marcinkas1993 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:46
Mnie czeka gwarancja bład crc super......
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.183.***.***]
micholes do marcinkas1993 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 17:47
W oryginale???? I jakim prawem :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
sabaru do micholes (Poziom: 34) dodano: 14.04.2015, 20:07
Czasami się zdarzają takie błedy. Tylko że w nie których przypadkach to jest winna napędy i warto wtedy na innym sprawdzić zanim poleci się reklamować grę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.241.***.***]
kacprovski (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:09
pomocy lol
ściągam pacza z neta co potem z tymi plikami mam zrobić wpakować do folderu R* ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.119.***.***]
naresss (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:11
to jest bdb sposób i chwała kolesiom co to udostepnili, też tak zrobiłem jak wyżej :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.119.***.***]
naresss (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:12
Mam przeczucie, że mimo tylu obsów to będzie pierwsza gra na pc kupiona w tak dużej liczbie egzemplarzy i nie spiracona przez tylu ludzi :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.53.***.***]
azuspl (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:47
Ja sobie pobieram sobie tutaj z pełną prędkością :D

https://mega.(...)xCXpOYaw

Pełny patch w partach. Potem wystarczy wypakować i podmienić pliki włączyć gta 5 i zostanie do pobrania tylko 400mb
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.241.***.***]
kacprovski do azuspl (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 19:55
wszystkie 6 plików i potem co dalej ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.53.***.***]
azuspl do kacprovski (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:09
Wypakować do głównego folderu z grą. odpalić launcher i zacznie jeszcze pobierać 400mb :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.241.***.***]
kacprovski do azuspl (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:10
Dzięki ziom
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.231.***.***]
jspro do azuspl (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:12
Jak byś mógł to napisz czy działa faktycznie ta metoda z kopiowaniem patcha
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.231.***.***]
jspro do azuspl (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:13
tzn napisz jak zadziała ta metoda
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.119.***.***]
naresss do 3vilPanda (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:14
Gorzej jak Ci rozłączy, a samo za bardzo nie chce potem startować :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.119.***.***]
naresss (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:15
Metoda działa, bo już mój sąsiad tak dziś GTA odpalił
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
3vilPanda (Poziom: 31) dodano: 14.04.2015, 20:12
Nie wiem jak Wy ale ja zostawiam kompa na noc, nie chce nic kombinować z torrentami więc się będzie przez noc pobierało z zawrotną prędkością 50kb/s :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.111.***.***]
Gerald do 3vilPanda (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:19
Chyba przez 2 noce
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Groszku do 3vilPanda (Poziom: 23) dodano: 14.04.2015, 20:21
Spróbuję tak samo zrobić. Jeżeli to do rana się nie pobierze to zostawię jeszcze przez ten czas jak będę w szkole. I oby tyle czasu wystarczyło. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[159.205.***.***]
Seruh (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:24
Ma ktoś taki porblem jak jak wczytuje i pisujesz swojego e-meila i hasło to wam sie zawiesza ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.4.***.***]
FVVVVCK U (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:27
PIE#$%$ ROCKSTAR GAME, WALCIE SIE ! Piraci wczesnej graja niz uczciwi gracze. Same wpadki . Wyje^% te plyty zaraz. Specjalnie kupilem na plytach zeby nie sciagac. A tu 5Giga z 12kb/s - Krew czlowieka zalewa.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.146.***.***]
GG (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:28
ej właśnie skonczylem instalowanie płyt i zaczeło pobierac 5 gb z neta i teraz mam napisane utracono połączenie z serverem pobierania.ponawianie próby...
co to znaczy? i co mam zrobic zeby dalej sie pobierało
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
SnOOpHeR do GG (Poziom: 22) dodano: 14.04.2015, 20:30
Czytaj komentarze wyżej.
CZEKAĆ, po prostu CZEKAĆ serwery zapchane
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.146.***.***]
GG do SnOOpHeR (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:32
ej a da sie to jakos przyspieszyc? lub zrobic to cos co jest na góze pobrac patch i zamienic ale nwm jak co i z czym
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Jasiek Wysocki do GG (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 20:36
człowieku masz wyżej wszystko napisane, szukaj linku do strony gta-five.pl i tam będziesz mieć poradnik a w którymś poście niżej link do strony MEGA z której pobierzesz 4.9 GB plików, (leci z max prędkością) robisz kopię zapasową plików ze swojego dysku, wrzucasz i podmieniasz to co ściągnąłeś z MEGA, z folderu MPHEISTS usuwasz pliczek DLC.RPF.PART który waży 1KB, odpalasz grę, ściąga Ci się jeszcze 400MB z sociala ale to już z normalną prędkością i bez przerw w połączeniu i odpala Ci się gra, potwierdzam bo tak u siebie zrobiłem i działa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Waldemar Cieloszyk (Poziom: 19) dodano: 14.04.2015, 20:32
dobra działa tylko pobrałem te pliki z Mega które tu gdzieś są i nadpisałem w katalogu update. reszta się szybko pobrała, pamiętajcie żeby sobie skopiować ten folder update z folderu gry jako kopie zapasową. Życzę owocnego pobierania ja spadam grać:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.174.***.***]
Pytanie do Jasiek Wysocki (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:39
Próbowałem to pobrać, ale nie wiem gdzie mi się to sciąga tzn. na jaki dysk można to gdzieś zmienić tam? Ja tego nie widzę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Maolo96 (Poziom: 13) dodano: 14.04.2015, 20:40
wyobrażcie sobie że kupiłęm wersje pudełkową w empiku i 4 płyta była zarysowana tak że nie moge zainstalować musze jutro jechać zareklamować. Jestem wściekły bo to kolejny dzień czekania mimo że gra leży obok mnie. Mam nadzieje ze mi przyjmą tą reklamacje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
karol1984 (Poziom: 23) dodano: 14.04.2015, 20:40
Po restarcie kompa zaczęło sie pobierać !!! z zawrotną prędkością 6KB/sek.... masakra normalnie....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.61.***.***]
MasterSa300PL (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:42
Mieliście problemy z Social Clubem ? U mnie po włożeniu z powrotem płytki nr 1 instaluje go, a potem po zalogowaniu wczytuje się bez końca. Proszę o porady.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.152.***.***]
lol332 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:43
Czy pójdzie mi ta gra chociaż na minimalnych http://www.x-kom(...)64.htmlh na tym lapku.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.238.***.***]
fds (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:46
A ja mam taki problem że zainstalowała mi się gra i wciskam GTAVLauncher i wyskakuje mi wiadomość "Usługi sieciowe Rockstars są obecnie niedostępne" a po jakimś czasie wyskakuje komunikat "Program GTA V Launcher przestał działać" Wiecie co zrobić?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.241.***.***]
kacprovski (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:48
ja mam taki problem. gdy włączam wyskakuje mi okienko social clubu i miga wczytywanie i co chwile na sekunde ANULUJ, POWTÓRZ. i tak cały czas. co mam zrobić? :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.146.***.***]
GG (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:45
Poda mi ktoś skype kto to ogarnia? z tymi patchami i mi pomoze bardzo kogos prosze bo ja nwm gdzie jest ten folder gta v plis
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.241.***.***]
heheszek do GG (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:49
https://mega.co.nz/#F!hspEzCSR!fK6EWnRf4wcGS_xCXpOYaw
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
karol1984 (Poziom: 23) dodano: 14.04.2015, 20:49
normalnie szok, ściąga sie :) i to nawet przyśpieszyło do 800-1200KB/sek. Spróbujcie też jak ja zrobić restarta kompa może Wam pomoże
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
cisseq5 (Poziom: 11) dodano: 14.04.2015, 13:42
Myślicie że laptop wyposażony w intel i3 2330m dwurdzeniowy, 8 GB RAM, karta Nvidia GT 540m dźwignie GTA? Dla zasady dodam, że dźwigał już produkcje typu Assassin's Creed III itd do których wymagań nie spełniał, a grało się dosyć płynnie.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
aduduius do cisseq5 (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 13:47
wg mnie uciągnie. Widziałem na youtubie odpalenie gta v z kartą intel hd graphics 4000 która jest nie tylko poniżej 540m, ale też poniżej 710m. Oczywiście licz się z tym, że wszystko LOW i rozdzielczość też bez rewelacji, chociaż pojedyńcze suwaki mógłbyś podciągnąć. Ram masz ok.

Jeśli idzie o procek to bym się tak nie bał bo wprawdzie masz tylko 2 rdzenie ale 4 wątki logiczne więc gra i tak sobie 4wątki rozdysponuje - oczywiście kosztem zakorkowania rdzeni:P bo masz 2 procesy na rdzeń. Z tego co widziałem gra znacznie lepiej radzi sobie z procesorami dual core z hypert. niż typowimi dual core
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Jerry91 do cisseq5 (Poziom: 13) dodano: 14.04.2015, 20:39
Mam podobnego lapka tylko z i5-2430M. ACIII smigał elegancko, Black Flag również :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Jerry91 do Jerry91 (Poziom: 13) dodano: 14.04.2015, 20:44
Black Flag na częściowym low oczywiscie :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Jerry91 do Jerry91 (Poziom: 13) dodano: 14.04.2015, 20:51
dla wszystkich co się martwią o "pojście" :D https://www.youtu(...)BqGlytWA :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
flisu226 (Poziom: 11) dodano: 14.04.2015, 20:54
Sciaganie plikow zip czy zwyklych - jest jakas roznica
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.146.***.***]
GG (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:55
ej poda chociarz ktoś linka do tego gta five gdzie jest rozpisane krok po kroku jak zainstalowac tego patcha?
Lub poda ktos skype i pomoze to zrobic
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.238.***.***]
Struglin (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:17
Witam do której InPost daje paczki do paczkomatów ? Bo od 14 niby jest dostarczana a jest 20:15 wiec lipa :D... W sumie jak nie dziś to jutro zainstaluje, może bynajmniej do porządku patcha będzie szło sciągnąć
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.238.***.***]
Struglin do Struglin (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:58
Ok przyszło o 20:40 xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[194.181.***.***]
K121 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 21:02
Siema ludzie, mam problem z instalacją trzeciej płytki, wyświetla mi błąd crc przy kopiowaniu na hdd też nic. Mam pytania jak zareklamować grę,bo totalnie nia mam pojęcia. A może jakoś ściągnąć iso jednej płyty się da? Pozdrawiam :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Jasiek Wysocki (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 20:28
zrobiłem wszystko tak jak napisane na stronie gta-five.pl i gra działa!!! wszystko śmiga super, pobrało się jeszcze te 400MB z sociala z normalną prędkością w 10 minut i jest super, savy działają, optymalizacja super, wszystko na ultra i żadnych przycięć, mam i7 4770k, GTX 780 Lighting i 8 GB ramu. A reszta jak się bo i to niech ściąga socialem, ja idę grać, pozdro :)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Jasiek Wysocki do Jasiek Wysocki (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 20:30
a dodatkowo sam patch ze strony mega tj 5GB pobrał mi się z maksymalną prędkością mojego łącza czyli 700KB/s w 2 godzinki a z sociala to ja od 11 do 15 pobrałem 1 GB :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.183.***.***]
micholes do Jasiek Wysocki (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:34
Hej czy w takim razie mozesz napisać cos o optymalizacji i dac screena z gry z ustawieniami low i medium? Bardzo prosze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Jasiek Wysocki do micholes (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 20:37
ściągam frapsa, porobię screeny i udostępnię, daj mi 10 minut
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.146.***.***]
GG do Jasiek Wysocki (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:42
EJ A MASZ MOZE SKYPE BO JA TEGO SAM NIE OGARNE BYŚ MI POWIEDZIAŁ CO I JAK BARDZO PROSZE
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Jasiek Wysocki do micholes (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 21:04
http://chomikuj.pl/chelsea78/Dokumenty proszę to link do mojego chomika, tam wrzuciłem rar ze screenami, są wszystkie podpisane, są screeny ze średnich ustawień i maksymalnych. Robiłem screeny frapsem i nie pokazuje się na nich liczba FPS więc musicie uwierzyć mi na słowo, podczas zwykłego chodzenia biegania poniżej 60FPS nie spada, podczas jazdy samochodem średnio 55FPS, jak jechałem maksymalną prędkością to pokazywało 50FPS, o ilości klatek na średnich detalach wspominał nie będę bo nie ma sensu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
K-WZN (Poziom: 11) dodano: 14.04.2015, 21:06
Wkurza mnie to że co chwile przerywa pobieranie się łatki,a jeszcze bardziej wkurza mnie to że trzeba te pobieranie samemu ponawiać bo samo łaskawie nie chce się zacząć pobierać.
5 GB dzieli mnie od swego rodzaju szczęścia.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.146.***.***]
GG (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 21:07
KURDE do cholery odpowie ktos czy nie?! pobrac patch w zip czy w zwykłym trybie?!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
MafiaBromberg (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 21:08
Gra się zainstalowała, pobrało się jakieś 500 mb, po czym zrestartowałem Social Club, i teraz nawet nie chce się połączyć... Oby jutro było lepiej...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.54.***.***]
marcinkas1993 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 21:11
Parodia błędy crc podczas instalacji trzeba pliki z neta ściagąc żeby instalacja szła dalej wstyd żeby nawet płyty żle ponagrywać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.53.***.***]
azuspl (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 21:14
Pobieram part 3 jeszcze 26 min. do jego zakończenia. i zacznę pobierać part 4. Jutro ostatni part 5 pobiorę rano. 6 już pobrany :D Już jutro sobie odpalę potem tylko te 400mb się dociągnie ale to już bez problemu pójdzie

Gorzej jak jutro dodadzą jakieś fixy do gta 5 i pobierać kolejne 3 gb ;_;
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Jasiek Wysocki (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 21:16
każdy widział screeny? jeśli nie to powtarzam, są tutaj http://chomi(...)okumenty
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.146.***.***]
GG do Jasiek Wysocki (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 21:18
jasiek plis podaj skype albo pomurz mi tu w szczegółach pobralem juz 1 plis zaczol mi sie 2 pobierac teraz wypakowac czy jak bede mial wszystkie pobrane? do folderu gta v
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
wafel4 (Poziom: 20) dodano: 14.04.2015, 21:22
Ej, może głupie pytanie ale Wam też się wyłącza tryb FPP jak wybieracie usługę u prostytutki i przełącza na TPP? Oczywiście na PC. Pytam bo na konsolach widać było normalnie w FPP. Rockstar to usunął na PC? :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.146.***.***]
GG (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 21:16
EJ POBRALEM TEGO PATCHA I MAM PO KOLEI WYPAKOWAC DO FOLDERU GTA V CZY JAK? PROSZE O ODP.!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.53.***.***]
azuspl do GG (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 21:25
Kliknij na part 1 prawy przycisk myszy i kliknij w opcje wypakuj do DLC i po tym wypakuje tobie wszystkie party do folderu DLC. Wchodzisz w folder DLC i z niego kopiujesz ten folder update do folderu z grą. Pamiętaj aby zrobić kopie zapasową tego folderu update z głownego kataloguy z grą jakbyś coś zrobił źle.


+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.36.***.***]
Yszeeek (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 21:27
No ja poki co z rockstara pobralem w 1,5h 707MB ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[95.160.***.***]
sss (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 21:36
servery mega padaja za duzo ludzi sciaga te pliki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Exe (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 21:45
Wy przynajmniej coś pobieracie... Ja nie mogę nic... Czy to wina kompa czy wina serwerów?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[95.160.***.***]
sssdd (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 21:38
ludzie nie sciagajcie z mega bo server pada za wolno ciagnie !!!!
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Ikar do sssdd (Poziom: 22) dodano: 14.04.2015, 21:49
Nie ściągaj z mega, bo spowalniasz nam pobieranie !!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.37.***.***]
pray2 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 21:53
Mi się zapętla przy logowaniu do Social Club. Serwery czy u mnie coś nie ta?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[95.160.***.***]
wweef (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 21:50
Vupdatex64dlcpacksmpheist gdzie to znalesc nie ma tego w grze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
TomiLeo8 do wweef (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 21:55
jest w grze to jest sciezka ale usuneło mi slashe czyli ten znak / /
jeszcze raz zrobie ze spacjami i obaajcie bo u mnei serio idzie na maxa zostało 0,5gb

X: Program Files Rockstar Games Grand Theft Auto V update x64 dlcpacks mpheist
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Lemur (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 21:57
TomiLeo8 -> Nic nie pomogło, dalej to samo.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.53.***.***]
azuspl (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 21:58
Jutro rano o 7 sobie pobiorę ten patch 400mb jeszcze i przetestuję na swoim procku 2 rdzenie i 260gtx :D Zobaczymy jak pójdzie:>
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.30.***.***]
as (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 15:53
Musze przyznac ze jestem rozczarowany R*. Nie potrafia wydać gta na pc tak, zeby ja zaisntalowac i dzialala? Zaplacilem kupe kasy za wersje pudelkowa 5 mies temu, przesuneli mi premiere 2 razy a teraz nie dosc ze bede instalowal z 7 plyt to jeszcze karza mi pobierac dodatkowe 5gb ktore leci jak krew z nosa? A co gdybym nie mial dostepu do internetu? Zenua. Z gta4 tez byly problemy zaraz po wydaniu. Skoro tyle razy przesuwaja premiere to chociaz naprawde by sie przylozyli i gre wydali gotowa do grania!
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS do as (Poziom: 29) dodano: 14.04.2015, 15:58 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 14.04.2015, 15:59
Od początku ogłoszenia oficjalnych wymagań sprzetowych była w nich notka o wymogu internetu do jednorazowej aktywacji oraz okresowej weryfikacji użytkowników, tak więc nie wiem skąd te zdziwienie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Y0tshimitsu do as (Poziom: 17) dodano: 14.04.2015, 16:02

as napisał:

Musze przyznac ze jestem rozczarowany R*. Nie potrafia wydać gta na pc tak, zeby ja zaisntalowac i dzialala? Zaplacilem kupe kasy za wersje pudelkowa 5 mies temu, przesuneli mi premiere 2 razy a teraz nie dosc ze bede instalowal z 7 plyt to jeszcze karza mi pobierac dodatkowe 5gb ktore leci jak krew z nosa? A co gdybym nie mial dostepu do internetu? Zenua. Z gta4 tez byly problemy zaraz po wydaniu. Skoro tyle razy przesuwaja premiere to chociaz naprawde by sie przylozyli i gre wydali gotowa do grania!
Gra poszła do tłoczni już na początku marca, przez ten miesiąc zrobili duży update i mamy to co mamy. Faktem jest to że serwery nie dają rady co pozostawia pewien nie smak.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
TomiLeo8 do XdtgS (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 21:59
Siema, zapomniałem hasła do swojego konta i nie chce mi się przypominać. Myślę, że mam dobre info i mógłbyś je udostepnić w newsie dla wszystkich.

Predkość pobierania patcha spowodowana jest 1 małym plikiem w grze.
Instrukcja przyspieszenia tego wygląda tak.

Wyłącz Social Club
wejdź do tej ścieżki :
D: Program Files Rockstar Games Grand Theft Auto V update x64 dlcpacks mpheist
Usunąć plik : dlc.rpf.part ( oczywiście robiąc kopie zapasową )
I ponownie odpalic Social Club. Oczywiście cieszyć sie szybkim pobieraniem.

W moim przypadku to pomogło. Z 20-30 kb/s idzie 1,5mb/s :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.69.***.***]
Jerhyn (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:35
Sposób z kopiowaniem patcha dziala, sciagnalem go w 6 pakach a transfer po 6mb :) teraz tylko luncher i gram! xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.146.***.***]
GG do Jerhyn (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:37
ej NIECH KTOŚ MI POMORZE Z TYM PATCHEM Z MEGA JAK TO ZROBIC SZCZEGUŁOWO POBRAC I CO DALEJ JAK CO Z CZYM ZAMIENIC I SKOPIOWAC PLIIIS BO PISZE POLACZENEI PRZERWANE PRUBA ODNOWIENIA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.69.***.***]
Jerhyn do GG (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:42
Wypakuj do głownego katalogu GTA V
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
luff do Jerhyn (Poziom: 12) dodano: 14.04.2015, 20:57
Potwierdzam.Sposób z mega działa.Własnie skonczylem prolog.Gra działa wybornie.Proces instalacji trwał u mnie 4 godziny.
Do zobaczenia w Los Santos:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.146.***.***]
GG do Jerhyn (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 20:59
ale pobrac zip czy zwykle i tylko do folderu grand theft auto wypakowac tak?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.174.***.***]
ehhh do luff (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 21:06
Chłopaki a z tego mega gdzie się dokładnie ściąga? Szukam gdzie mi się to ściąga i tego nie widzę , dziwna sprawa. Gdzie wam się to pobrało?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.69.***.***]
Jerhyn do ehhh (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 21:09
Po zakonczeniu sciagania sie pliku sam wybierasz gdzie chcesz zapisac dany plik i od razu ten plik tam ląduje bez dodatkowego sciagania poniewaz plik sciagnales wczesniej. Czyli najpierw sciagasz na stronce a potem wybierasz gdzie ma wylądować plik :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.36.***.***]
Yszeeek do ehhh (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 21:10
Dopiero jak bedziesz mial 100 % to wybierasz folder : ) tam tak jest na tym serwerze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
Stachura677 do luff (Poziom: 18) dodano: 14.04.2015, 21:13
694.39MB po.... jakiś 5 godzinach boże to jest bez sensu kto to wymyślił ; / Za dzień dwa powinno już zelżeć bo większość graczy już pobierze i serwery może będą odciążone
Powinni dodać od razu haha 14 kwietnia premiera GTAV super exstra jeszcze dolicz pan do tego patcha który ściąga się 2 dni co nam do tego ? Nic nam się hajs zgadza kupiłeś pan gre to teraz sobie czekaj na patcha my przeliczymy kase.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.174.***.***]
ehhh do Yszeeek (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 21:14
Dzięki za odpowiedzi, ściągam z tego mega bo Rockstar zrobił parodię... Rozumiem, że ludzie to ściągaja z całego świata, ale kompletnie nie przygotowali się do tego
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.105.***.***]
lol do ehhh (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 21:21
Na forum R* przed chwilą napisali, że pracują nad fixem ale kto ich tam wie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.183.***.***]
micholes do luff (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 21:22
My się nie zobaczymy :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Exe do lol (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 22:00
Dasz linka do tego forum?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.7.***.***]
1111 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 22:01
JA ZMIENIŁEM DNS NA 8.8.8.8. I ALTERNATYWNY NA 8.8.4.4. I POBIERANIE SKOCZYŁO DO OK 1.5MB/S I JUZ MI SIE POBRAŁO :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
TomiLeo8 (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 22:02
Wprowadzanie ludzi w błąd?
http://www62.zip(...)ile.html
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.231.***.***]
jspro (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 22:06
Ludzi dlaczego u mnie od 3 h wogóle nie idzie !?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.189.***.***]
yupsure (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 22:08
gre dostalem od znajomych dzisiaj na urodziny. ;d i szczerze mowiac nie interesowalem sie wymaganiami. juz jestem po instalacji ale na wersji 32-bitowej. wiadomo, ze gra wymaga 64. co moge teraz zrobic?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.188.***.***]
wrk17- (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 22:14
TomiLeo9 dzięki jak sie sciagnie to ten plik z powrotem skopiowac do katalogu z gra?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.207.***.***]
Greg (Poziom: ) dodano: 14.04.2015, 22:15
No idzie idzie lepiej, ale coś wydaje mi się że gra nie odpali, bo pewną część aktualizacji omijamy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.188.***.***]