reklama

Najnowsze informacje

2911VGTA V i Oculus Rift; Jak wygląda piątka na 3 monitorach? News | PC | 16.04.2015 19:21 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: GTA V Oculus PC

GTA V i Oculus Rift; Jak wygląda piątka na 3 monitorach?

Tym razem przyjrzymy się jak można jeszcze czerpać garściami z piątki i doznawać nowych wrażeń podczas rozgrywki za pomocą Oculusa i zabawy na 3 monitorach w kosmicznej rozdzielczości.

Gra nie jest w pełni dopracowana ze względu na to, że urządzenie traktuje ruch głowy jako zwykłe przesunięcie myszki. Sama piątka nie wspiera Oculusa, dlatego twórca filmu posłużyłsię się programem VorpX.

 

---

Dla graczy, którzy posiądają 3 monitory Rockstar ma wyjście. GTA V można uruchomić na potrójnym ekranie co skutkuje rozdzielczością rzędu 7680 x 1600. Jeden z użytkowników imgur.com podzielił się swoimi screenami. Kilka z nich prezentujemy poniżej. Kliknij TUTAJ, aby zobaczyć materiał IGN.

 

 

 

---

 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (20) Skomentuj Obserwuj

[77.252.***.***]
Damians87 (Poziom: ) dodano: 16.04.2015, 20:50 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 16.04.2015, 21:37
Niestety podczas grania mam ścinki szczególnie w dzień w nocy praktycznie zerowe.Kto ma jakiś pomysł na to żeby to wyeliminować?
Moje podzespoły to i5 4570 ,gtx 660,ram 8gb
Dorzucam screeny z ustawień grafiki może coś trzeba zmienić?

http://s3.if(...)wehe.jpg

http://s2.if(...)werr.jpg

http://s10.i(...)werw.jpg

http://s5.if(...)wers.jpg

@Kubixxx - Post poprawiony. Następnym razem w takich sprawach napisz na naszym forum dyskusyjnym.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.105.***.***]
SaintSinners do Damians87 (Poziom: ) dodano: 16.04.2015, 21:02
Sie ciesz ze mozesz pograc... Ja nadal czekam na kuriera... To jest jakis skandal zamowic w listopadzie gre i nadal czekac...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.113.***.***]
Lynxxxxx do SaintSinners (Poziom: ) dodano: 16.04.2015, 21:15
A ja miałem w ciul fuksa byłem w tesco jakieś 20 minut temu ide na dział z grami niestety nie było na pułkach V ,to se muwię ciul tam idę na chatę ale zapomniałem popatrzeć na filmy to się wruciłem patrzę idzie gościu ktury tam obsługuje , lukam na niego a ten trzymał gta V na pc w ręku ja do niego czy na sprzedaż a on tak ostatnia sztuka za 150 zł ;)))))))))
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MopManPL do Lynxxxxx (Poziom: 16) dodano: 16.04.2015, 21:48
Fuksa to byś miał jakby w pudełku zamiast gry był słownik ortograficzny...
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
artur04c do MopManPL (Poziom: 24) dodano: 16.04.2015, 21:52
ewentualnie to trollll :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
artur04c do SaintSinners (Poziom: 24) dodano: 16.04.2015, 21:55 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 16.04.2015, 21:55
ja zakupiłem 11.04 i niby zostało wysłane w pon czyli 13.04, ale do tej pory nic nie przyszło, nawet żadnego tel., a jak napisałem do sprzedającego to twierdzi, że wysłał w poniedziałek 13.04 więc kochana firma DPD leci w kulki.
Niestety do DPD nie jestem pozytywnie nastawiony bo nie raz z nimi miałem problemy :( (kiedyś tel. ze swojego magazynu do mnie chcieli dostarczyć dopiero za 2 tyg, a odległość niecałe 20 km..., porażka)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
mmaattii1166 do artur04c (Poziom: 13) dodano: 16.04.2015, 22:54
Mam problem zainstalowałem gta v wszystko ok ściągnąłem wszystko ok i wyskakuje mi takie coś licze na pomoc :)
http://scree(...)/nwvqgvt
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.88.***.***]
Arti682 do mmaattii1166 (Poziom: ) dodano: 16.04.2015, 23:54
Pobierz najnowsze stery do grafy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
mmaattii1166 (Poziom: 13) dodano: 16.04.2015, 23:58
mam pobrane :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
mmaattii1166 (Poziom: 13) dodano: 17.04.2015, 01:16
ściągałem sterowniki w wersji do Gta V amd 15.4 na amd gamin evolved pokazuje i taka wersie na menażerze urządzeń 14.5 nie wiem co jest grane pomoże mi ktoś ?:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
artur04c do mmaattii1166 (Poziom: 24) dodano: 17.04.2015, 07:55
nie znam sie na amd :D ale jeżeli pokazuje taką wersję zrób w taki sposób. Wejdz w usuwanie programów. Odnajdź sterowniki AMD i usuń je, podczas usuwania looknij gdzie jest zainstalowane, pewnie bedzie na c:/program files/amd ? coś takiego, bo na pewno pozostanie kilka plików nie usuniętych to usuń ręcznie, wyczyść rejestr i kompa za pomocą ccleaner'a. Restart kompa, pewnie bedziesz miał zryty obraz xD ściągnij najnowsze stery od producenta, zainstaluj, restart i powinno być dobrze ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.30.***.***]
sugar (Poziom: ) dodano: 17.04.2015, 08:06
Komentarz ukryty [Pokaż]
+ -5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
SnOOpHeR do sugar (Poziom: 22) dodano: 17.04.2015, 08:29
W jakim sensie wygrali, bo nie ogarniam. To jakiś konkurs był?
Głupoty piszesz, ale dobra. Idąc Twoim tokiem myślenia, przeszedłem na konsoli, teraz kupiłem na PC. To jestem wygrany, bo już dawno pogralem czy przegrany, bo gram na PC? Dodam, że nie przeniosłem postaci, chciałem grać od nowa.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.37.***.***]
blablabla (Poziom: ) dodano: 17.04.2015, 10:24
Hahaha. Tyle mam do przekazania.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.7.***.***]
gtamaniac3 (Poziom: ) dodano: 17.04.2015, 07:07
Siemka wszystkim!Niewie ktoß może jak w gta5 zlikwidować czarne paski po bokach w rozdzielczościach niższych niż 1920x1080?Na windowsie 7
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
artur04c do gtamaniac3 (Poziom: 24) dodano: 17.04.2015, 08:02 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 17.04.2015, 08:04
ja jeszcze nie odpaliłem gta v bo mi nie przyszło :(, ale gdzieś musisz mieć koło rozdzielczości 4:3, 5:4, 15:9. 16:9, 16:10 albo auto :D ja to wziąłem z gta IV i jest to pocja niżej od rozdzielczości to są chyba proporcje ekranu xD

ps na tym ss jest pod rozdzielczością aspect radio i w tym musisz zmienić proporcje ;)

http://36646(...)9Kkm.jpg
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.58.***.***]
gtamaniac3 do artur04c (Poziom: ) dodano: 17.04.2015, 13:11
Dzięki za pomoc podziałało
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.30.***.***]
sugar (Poziom: ) dodano: 17.04.2015, 08:56
W takim sensie że gre przeszli 2 lata temu świetnie się bawiąc teraz ogrywają inne tytuły a my łaskawie od R* dostaliśmy odgrzanego kotleta. Nawet nie potrafili o pc zadbać na tyle żeby chociaż przy instalacji problemów nie było, a nie ściagąnie jakichs 5gb z transferami 5kb/s. Uważam że gra jest spoko, napewno bede pykał, ale ci ktorzy maja konsole maja prawo sie z nas teraz śmiać. To moje zdanie
+ -3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.113.***.***]
LUKAS do sugar (Poziom: ) dodano: 17.04.2015, 18:50
głupoty gadasz ja te 5 giga scagałem 15 około godziny 17 z predkością 1 mega 2 h i ściągnięte
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.166.***.***]
thetosiek (Poziom: ) dodano: 19.04.2015, 21:50
..."Jak wygląda piątka na 3 monitorach?"...

Bardzo dobrze. Hud na środku, dobry FoV i optymalizacja.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]