reklama

Najnowsze informacje

3516VGTA V przebiło rekord Skyrima News | PC | 17.04.2015 10:36 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: GTA V PC rekord Skyrim

GTA V przebiło rekord Skyrima

Pecetowa wersja piątki zaczyna podbój. 300 tysięcy osób jednocześnie grało w GTA V na Steamie.

Poprzedni rekord należał do TES V: Skryim. Jednocześnie przed komputerami zasiadło wtedy 280 tysięcy graczy. Piątka tym samym zebrała w dniu premiery o 20 tysięcy więcej. Należy pamiętać, że statystyka dotyczy jedynie platformy Steam. Pudełkowe wersje piątki i elektroniczne wersje gry zakupione w innych sklepach mają klucz aktywacyjny przypisania do konta na Social Clubie. 

Wracając do Steama... Poza zasięgiem konkurencji pozostają oczywiście tytuły spod skrzydeł Valve: Dota 2 i Counter-Strike: Global Offensive. "Do pierwszej z nich należy ogólny rekord pod względem liczby graczy w tym samym czasie - i przekracza barierę miliona osób! Trzeba jednak mieć na względzie, że produkcja ta znajduje się na 40 milionach kont utworzonych na platformie Steam".

Czy GTA V będzie w stanie pobić kolejne rekordy sprzedaży na PC? Może czeka na nas jeszcze jeden rekord Guinnessa? 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (43) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 23
PanWollek (Poziom: 23) dodano: 17.04.2015, 11:11
Świetna nowina! Im więcej Rockstar zarobi na PC-tach tym chętniej będzie tworzył DLC/GTA 6 również na PC-ta. Rockstar zarobi, my dostaniemy grę i wszyscy będą szczęśliwi :)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
mmaattii1166 (Poziom: 13) dodano: 17.04.2015, 13:00
sciagała mi sie dopiero jakaś aktualizacja gta ale gta dalej nie odpala nie iwem co jest grane :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.24.***.***]
Gość :D (Poziom: ) dodano: 17.04.2015, 13:11
Teraz tylko czekać na fabularne DLC, marzy mi się North Yankton w 2004 - Michael, Trevor i Brad głównymi bohaterami :p
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.238.***.***]
Dawid66771 (Poziom: ) dodano: 17.04.2015, 13:31
Sory ze tu pisze ale potrzebuje szybkiej odp. A grafila radka r9?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.53.***.***]
azuspl (Poziom: ) dodano: 17.04.2015, 13:47
Dziwne. Nie mogę połączyć się do Gta 5 kod błędu 12. co jest grane.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.53.***.***]
azuspl (Poziom: ) dodano: 17.04.2015, 13:53
Chyba jakiś Patch wyszedł.
Pobiera mi 53.79 mb
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
mmaattii1166 (Poziom: 13) dodano: 17.04.2015, 13:59
mi pobiera teraz 325mb i raz sciagnolem wyskoczylo kod bledu 1
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 17.04.2015, 14:01
Spokojnie, R* wydało 2 update 53 i 352 MB, sądząc po transferze znów serwery nie wyrabiają. Jak już serwery odetchną niepowinno być problemów. No chyba że update coś skopał to wtedy będzie lipa.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
Stachura677 (Poziom: 18) dodano: 17.04.2015, 14:08
I się zaczeło pierwsze bluescreeny i crashe typu gta v przestało działać :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
mmaattii1166 (Poziom: 13) dodano: 17.04.2015, 14:08
predkość sciagania jest dobra tylko pod koniec jakieś błedy wyskakując i pisze uruchom offline ponów tyle ze ja nie moge wcale gta uruchomić bo wyskakuje gta 5 nieoczekiwanie przestało działać :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.230.***.***]
Randomowy (Poziom: ) dodano: 17.04.2015, 14:10
Steam mi pobrał ~300 mb patcha do GTAV , jest gdzieś jakis spis poprawek i tego co w nim poprawili ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS do Randomowy (Poziom: 29) dodano: 17.04.2015, 14:11
No właśnie sam jestem ciekaw co najnowszy update zawiera.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
mmaattii1166 (Poziom: 13) dodano: 17.04.2015, 14:13
usługa aktualizacyjna rockstar jest niedostępna kod (1). proszę spróbować pononie później , lub odwiedzić stronę statusu Gta Online aby uzyskać informacje o awariach i planowanych przerwach technicznych
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
mmaattii1166 (Poziom: 13) dodano: 17.04.2015, 14:17
jak tu sie nie denerwować gra ma ruszyć na moim kompie bez problemu sterowniki mam aktualne i sie nie chce włączyć oszaleje może po tym patchu sie coś zmieni
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.53.***.***]
azuspl (Poziom: ) dodano: 17.04.2015, 14:20
Ja już pobrałem ten update 300mb ale po nim jakiś kod błędu wyskoczył abym uruchomił od nowa launcher i znowu mi pobiera od nowa..
300kb/s czyli normalna prędkość na mój internet serwery nie są zapchane jeszcze

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.53.***.***]
azuspl (Poziom: ) dodano: 17.04.2015, 14:23
Ludzie piszą na forach, że jednym spadają fps po tym patchu, drudzy że poprawiła się im zasobożerność na amd, a inni że im się gra teraz nie włącza..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.75.***.***]
komo (Poziom: ) dodano: 17.04.2015, 14:25
też mam ten problem z tym patchem, wypuścili jakieś gówno, ciekawe kiedy to naprawią
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
mmaattii1166 (Poziom: 13) dodano: 17.04.2015, 14:28
ja sie modle aby mi sie gra uruchomila kiedyś bo jeszcze nawet nie grałem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 17.04.2015, 14:34
Ja już gram (Online póki co) i żadnej różnicy po update nie widzę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.53.***.***]
azuspl (Poziom: ) dodano: 17.04.2015, 14:28
Wiecie może jak zagrać w Gta 5 z osobami które są w grupie GtaSite Gta 5 PC?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS do azuspl (Poziom: 29) dodano: 17.04.2015, 14:35
ESC -> Online -> Dołącz do członków ekipy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
mmaattii1166 (Poziom: 13) dodano: 17.04.2015, 14:40
dobra ściągnęło sie zainstalowało gra dalej nie odpala juz nie wiem co mam zrobic :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.105.***.***]
SaintSinners (Poziom: ) dodano: 17.04.2015, 14:44
2h temu dopiero trafil do mnie kurier z magiczna V po instalacji wyskakiwal problem z poalczeniem do social cluba rockstar. Odpalilem po jakims czasi i pobralo 55mb i nagle Social Club UI przestal dzialac... Jak tu sie nie denerwowac myslalem ze tyle dni po premierze odpale bez problemu a tu takie cos...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
mmaattii1166 (Poziom: 13) dodano: 17.04.2015, 11:49
Szybko to chyba nie zagram zawsze jakiś problem ciekawe czy dadza jakas aktualizacje i gra normalnie odpali bez tego bledu gta v niespodziewanie przestało działać :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.31.***.***]
Gustlik do mmaattii1166 (Poziom: ) dodano: 17.04.2015, 12:32

mmaattii1166 napisał:

Szybko to chyba nie zagram zawsze jakiś problem ciekawe czy dadza jakas aktualizacje i gra normalnie odpali bez tego bledu gta v niespodziewanie przestało działać :/


Też mam problem :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
aduduius do Gustlik (Poziom: 12) dodano: 17.04.2015, 14:52

Gustlik napisał:

mmaattii1166 napisał:

Szybko to chyba nie zagram zawsze jakiś problem ciekawe czy dadza jakas aktualizacje i gra normalnie odpali bez tego bledu gta v niespodziewanie przestało działać :/


Też mam problem :/


Laptopy z dwoma kartami?

Rada prosta.
Wyłączasz w menadżerze urządzeń kartę dedykowaną
odpalasz GTA V launcher
Jak odpali się Social Club szybko włączasz karte dedykowaną ponownie zanim włączy się GTA V.
Zwykle działa, mi też, a miałem ten sam problem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
mmaattii1166 (Poziom: 13) dodano: 17.04.2015, 15:04
Niestey ale u mnie to nie dzia :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
mmaattii1166 (Poziom: 13) dodano: 17.04.2015, 15:14
jest coś takiego jak by gta karty nie wyszukiwało tylko zintegrowana
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.37.***.***]
Komar (Poziom: ) dodano: 17.04.2015, 16:11
Siema. Macie problem po dzisiejszej aktualizacji ? Podczas grania wystepują spadki fpsow/ przyciecia. Wiecie czym to jest spowodowane ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do Komar (Poziom: 45) dodano: 17.04.2015, 16:19
Owszem, gdzieś około dwa razy na godzinę się przycina.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.238.***.***]
Dawid66771 (Poziom: ) dodano: 17.04.2015, 11:38
Panowie co sądzicie o prockach amd warto czy lepiej i5?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.78.***.***]
salmon do Dawid66771 (Poziom: ) dodano: 17.04.2015, 11:46
Bierz i5. Z resztą możesz ocenić sam co jest lepszym wyborem na przykładzie właśnie GTAV: Generalnie procesory AMD dostają baty od Inteli w grach. A najgorzej wypada połączenie AMD + AMD (proc + grafika).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.78.***.***]
salmon do salmon (Poziom: ) dodano: 17.04.2015, 11:48
Oj, widzę, że kasuje linki w komentarzach. Spójrz sobie na test procesorów i kart graficznych przeprowadzony przez redakcję pclab. Jest nawet news na gtasite o tym teście.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS do Dawid66771 (Poziom: 29) dodano: 17.04.2015, 12:32
Zdecydowanie i5.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Sezar186 do Dawid66771 (Poziom: 19) dodano: 17.04.2015, 12:53 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 17.04.2015, 12:54
Bierz Intela. 2 lata temu miałem okazje tanio kupić FX8350 do dzisiaj tego żałuje, największy błąd popełniłem dając ostatnią szansę AMD jeśli chodzi o procki... Tylko teraz ogranicza mojego GTX 780. Ale jeszcze przeboleje do czasu, aż wyjdą grafy Pascal lub Volta to wtedy dokupię do tego jakieś porządne I7 w sam raz na mody do gta v za dwa, trzy lata będziemy zbierać szczeny z podłogi ;D. No chyba, że będzie jakiś problem z modami ale mam nadzieje, że nie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
artur04c do Dawid66771 (Poziom: 24) dodano: 17.04.2015, 15:09
ja mam i5 4690k niepodkręcany 3,9 GHz w turbo i w zupełności wystarcza na wszystko ;) nawet nie mam potrzeby kręcenia go ^^, a co do AMD to tylko można brać pod uwagę karty graficzne, bo procki w cale mi się nie podobają. A co do kart graficznych to i tak na Nvidie patrzę ;) bo AMD w ogóle mnie nie interesuje i nie kupuje ich produktów...^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
sabaru do Dawid66771 (Poziom: 34) dodano: 17.04.2015, 16:58
Już lepiej dołożyć kasy i kupić I5. AMD nie są zbyt wydajnym procesorami. Zresztą sobie pooglądaj porównania jak działa dana gra na tym i na tym procku.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Jerry91 (Poziom: 13) dodano: 17.04.2015, 17:00
Ja mam inne pytanie natomiast. Na co lepiej ustawić GTA w panelu Nvidii? Karta czy procesor? Mój laptop: i5-2430M, GeForce GT 540M 2GB, 8GB RAM :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS (Poziom: 29) dodano: 17.04.2015, 17:37
Z racji zaśmiecania każdego newsa tymi samymi pytaniami, jeśli macie wątpliwości czy i na jakich detalach ruszy GTA V na Waszych komputerach pytanie zadajcie tutaj:
http://gtasi(...)we_.html
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.113.***.***]