reklama

Najnowsze informacje

3936VCo skrywają pliki GTA V?; Porównanie graficzne News | | 18.04.2015 15:38 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: DLC GTA V mody PC Pliki

Co skrywają pliki GTA V?; Porównanie graficzne

Użytkownicy gtaforums rozpoczęli przeszukiwanie plików z GTA V. Najciekawsze znaleziska prezentujemy w rozwinięciu newsa!

 

Jak już wspominał Eurogamer kilka dni temu, gracze znaleźli w plikach gry wzmianki między innymi o koniach i zombie, które znajdują się w folderze "dlc". Oznacza to, że w przyszłości możemy się spodziewać Undead Nightmare w Los Santos?  Dodatkowo odkryto wiele nowych czynności, które mogą się potencjalnie znaleźć w grze. Pliki Audio Wave sugerują, że w przyszłości będziemy mogli zadbać o higienę w naszym apartamencie.

 

Z kolei użytkownicy gtaforums wygrzebują pliki z GTA V, które oczywiście mieliśmy okazję zobaczyć na konsolach. Zdjęcia pochodzą m.in. z salonów fryzjerskich, strzelnicy oraz komisariatu. Na uwagę zasługują takie elementy jak kombajn, nowy SUV oraz konie. Cały temat wraz ze wszystkimi grafikami dostępny jest do przeczytania TUTAJ

---

---

---

 
Na sam koniec newsa prezentujemy porównanie graficzne piątki. Czy według Was różnica między next-genami a PC jest znacząca? Autorem porównanie jest serwis Gamespot.

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (15) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 17
Manki ;) (Poziom: 17) dodano: 18.04.2015, 15:49
Wie ktoś może czemu mam tak że po zainstalowaniu patch'a do Gta V nie mogę zmieniać postaci na fabularnym ?.Naciskam lalt i zamiast przełaczania ukazują mi się klawisze w lewym dolnym rogu do nagrywania .
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Piotr Sadowski do Manki ;) (Poziom: 37) dodano: 18.04.2015, 15:51
Wejdź w sekcję ustawiania klawiszy i zrób sobie tak jak lubisz, może coś się ,,niechcący" pozmieniało :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Manki ;) do Piotr Sadowski (Poziom: 17) dodano: 18.04.2015, 16:54

Piotr Sadowski napisał:

Wejdź w sekcję ustawiania klawiszy i zrób sobie tak jak lubisz, może coś się ,,niechcący" pozmieniało :)

Właśnie ustawiłem ustawienia domyślne i dalej to samo , przełączać postacie moge tylko w misji i tyle .
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do Manki ;) (Poziom: 45) dodano: 18.04.2015, 18:56
Spróbuj z przełączaniem F5, F6 albo F7
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Manki ;) do Mofiros2000 (Poziom: 17) dodano: 18.04.2015, 20:10

Mofiros2000 napisał:

Spróbuj z przełączaniem F5, F6 albo F7

Tego też próbowałem i nic ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.1.***.***]
klik (Poziom: ) dodano: 18.04.2015, 22:17
Beznadziejne porównanie. Tak serio na PS4 wygląda 10x lepiej niż wersja PC przedstawiona na tym filmie. Gdyby nie taka dziadowa kompresja to wszystkie wersje (PS4, XONE, PC) wyglądałyby dużo lepiej, ale ile osób pozwoli sobie na 4K w PC? A tak w ogóle lepiej byłoby jakbyście takich prowokacji do wojenek nie wstawiali
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Piotr Sadowski (Poziom: 37) dodano: 18.04.2015, 15:45 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 18.04.2015, 15:47
Różnica graficzna miedzy konsolami a PC jest kolosalna!!! I mówię to jako właściciel PS3 i PS4. Na komputerze z grafiką GTS450 (przy procku i3 4130 i 8GB ram), czyli, bagatela przeszło 3letnią, osiągnąłem grafikę porównywalną do tej, jaką mam na PS4 (przy jednoczesnym wzroście fpsów, czyli nomen omen przewyższająca PS4). W planach już mam kupno GTX660, żeby wyciągnąć z potencjału tej świetnej optymalizacji jak najwięcej :)
I jeszcze jedno - w porównaniu z konsolami - online na PC chodzi jak bajka. Zapewne jest to spowodowane mniejszą liczbą użytkowników, ale mimo wszystko. Dodatkowo mega wygodny czat w czasie rzeczywistym + customowa radiostacja dostępna zarówno w singlu jak i online. Jak dla mnie to zdecydowanie ,,Definitive Edition".

A kombajnem bym się po Los Santos przejechał, nie powiem. Aż mi się przypomniały przejażdżki CJ'em po San Andreas i robienie z ludzi krwawego żniwa ^^
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Shiro do Piotr Sadowski (Poziom: 21) dodano: 18.04.2015, 16:02 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 18.04.2015, 16:04
Każdy może wreszcie zobaczyć różnicę między 60fps, a 30fps. Ale jeśli kolega wyżej chwali ładowania w trybie online, mówiąc że są jak bajka, to boje się myśleć co wyprawia się na konsolach. Czasami można przecież skoczyć po kawę do miasta w Rosji na Kamczatce. Mimo tak długiego czasu miziania się R* z GTA PC, gra jest niestety strasznie ciężka jeśli chodzi o ładowania, pełno błędów z łączeniem. Kolega od premiery nie może grać online, bo nie i już. Dla nas jest offline, chociaż łączy się z serwerami. Ja nie moge dostawać zaproszeń SMS, tylko muszę ręcznie łączyć się do znajomych, bo SMS nie przychodzą i tyle.

A co do plusów? Napady na hardzie - Rzecz cudowna, przecudowna... esencja tej gry. Jedna z najlepszych gier w jakie grałem, treści jest tak dużo, że... jak to mówią apetyt rośnie w miarę jedzenia. Chciałbym zobaczyć GTA Online, za jakiś czas tak mocno rozbudowane jak tylko się da... Bo to co mamy jest świetne, ale można jeszcze dużo dołożyć. R* wydaj GTA Online oddzielnie, zrób abonament i stwórz najlepsze MMO nowej generacji. Ta gra ma tak masakryczny potencjał, że za zmarnowanie go powinno się trafić do piekła.

A gra o nazwie GTA Online sprzeda się jak ciepłe bułeczki, ludzie w ciemno będą brać ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.1.***.***]
klik do Shiro (Poziom: ) dodano: 18.04.2015, 22:19
To na konsoli jest lepiej, u mnie wszystko śmiga, a głosowy czat na PSN oferuje jakość dźwięku jak na TS
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Rafix25 (Poziom: 17) dodano: 19.04.2015, 10:50
Wg mnie to DLC o Zombie jest absurdalne. GTA ma być pewnego rodzaju 'symulatorem' gangstera. A nie kolejnym Dead Island. 2. Niewidziałem jeszcze plików GTA, bo jeszcze mnie nie stac i mam inny wydatek, ale patrze na te pliki i one mi wyglądają dla tego "zombie" w mieście chyba w Vinewood. Najbardziej real jest DLC dla fabuły kilka lat wcześniej właśnie np o CJ
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.77.***.***]
MatRoj (Poziom: ) dodano: 18.04.2015, 16:44
Wg mnie te zdjęcia mogą przedstawiać nowe DLC. U góry Lamar, niżej Tonya i Franklin ( wszyscy wyglądają na około 25 lat) obok ciotka Franklina (około 40 lat). Z tego wynika, że nowe DLC zabierze nas w podróż o 15 lat wstecz, czyli 7-8 lat po wydarzeniach z GTA SA. Może dowiemy się jak to się stało, że dom CJ 'a został zniszczony.

PS no chyba że wersja PC tak ich odmłodziła w porównaniu z wersją PS3.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.188.***.***]
graczgta do MatRoj (Poziom: ) dodano: 21.04.2015, 00:39
Nie dowiemy się nic o GTA:SA, ponieważ to inne universum. W GTA V mamy jedynie wzmianki o GTA IV, a w GTA IV jest brak wzmianek o poprzednich częściach. Sprawdź filmiki GTA w pigułce Arhn.eu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
andrzej11635 (Poziom: 33) dodano: 18.04.2015, 19:43
Że tak się wyrażę, co Wy tu chcecie porównywać ? nie zapominajcie że PS4/XO, kosztują 1500zł tyle co dobra karta graficzna, więc dla mnie akurat to większego wrażenia nie robią takie porównania bo to jest oczywiste że taki sprzęt nigdy nie osiągnie niewiadomo jakich detali, to tak jak by porównać komputer za 1500 zł i ten za 5000 zł, to jest raz, a dwa złóżcie sobie komputer za 1500 zł ( z nowych cześci ) i odpalcie na nim GTA V, będzie tak samo wyglądać jak wersja z PS3 może PS4

Co do zdjęc to można było już je oglądać kilka miesięcy temu a dokładnie koło Czerwca 2014 własnie na gtaforums, strona mniej więcej 24.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.183.***.***]
janut54 do andrzej11635 (Poziom: ) dodano: 18.04.2015, 20:15
W sumie to się z tobą zgadzam, nie ma co porównywać. Fabuła ta sama, napady te same itd a tylko różnica jest taka że wersja PC ma tryb reżyserski,mody, ( tylko nie wiem czy już można je tworzyć czy trzeba czekać aż dodadzą jakieś narzędzia) lepszą grafikę (która można sobie dowolnie modyfikować) oraz oczywiście 60 FPS-ów w FUll HD albo jak ktoś ma "potwora" to i w tych 60 klatkach w 4K. Swoje doświadczenie opisuje jako to że miałem możliwość grania na ps3 i ps4 i jak dla mnie piekło a niebo.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[164.126.***.***]
PoveR do andrzej11635 (Poziom: ) dodano: 24.04.2015, 17:48
A ja się nie zgodzę sam złożyłem 2-3 lata temu kompa za 1500 zł (bez systemu i stacji dysków) i jakoś GTA 5 mi na średnich ciągnie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]