reklama

Najnowsze informacje

3667VPlanujesz zakup GTA V? Zobacz ciekawe oferty! News | | 24.04.2015 23:05 przez Kubixxx | Tagi: GTA V PC PS3 PS4

Mimo, że premiera GTA V jest już za nami, wielu graczy nadal zastanawia sie nad kupnem najnowszego dzieła Rockstara na PC. Przygotowaliśmy dla Was kilka ofert, gdzie można kupić GTA V, również dla konsolowych graczy!

Planujesz zakup GTA V? Zobacz ciekawe oferty!

GTA V na PC

Pecetowa wersja piątki pobiła między innymi rekord Skyrima. Ponad 300.000 graczy jedncześnie zwiedza świat Los Santos, a dane te dotyczą tylko wersji Steamowej! Niezliczona liczba osób korzysta z kopii gry zarejestrowanych w Social Clubie. O tym, co oferuje GTA V nie musimy pisac kolejny raz. Jeżeli jeszcze nie posiadasz owej gry to czym prędzej skorzystaj z poniższych ofert :)

RTV Euro AGD

Pomimo, że nakład w wybranych sklepach mógł się skończyć, to wciąż mamy szansę zamówić swoją kopię poprzez sklep internetowy. Sklep RTV Euro AGD oferuje nam GTA V w standardowej cenie. Cena: 169 zł

Neo24

Sklep Neo24 kusi klientów darmową wysyłką nawet do kiosków Ruchu. Darmowa dostawa do najbliższego kiosku to dla wielu graczy ogromna wygoda. Cena: 168,88 zł

Agito

Agito podobnie jak powyższy sklep oferuje darmową dostawę produktu oraz dostarczenie gry w przeciągu 24 godzin! Warto się zastanowić nad tą ofertą, gdy nagli na czas. Cena: 199 zł

GTA V na PS3 

Konsolowa wersja GTA V, która swoją premierę miała prawie dwa lata temu w tej chwili oscyluje w atrakcyjnym przedziale cenowym. Dla graczy posiadających old-gena jest to pozycja obowiązkowa!

Komputronik

Komputronik oferuje piątkę w najniższej cenie. Konsolowa wersja GTA V wysyłana jest do klienta w 1 dzień roboczy! Cena: 149 zł

RTV Euro AGD

W tej chwili gra została przeceniona o 50 zł. Gra dostarczana jest za darmo. Niecierpliwi gracze mogą odebrać grę nawet godzinę po zakupie w najbliższym sklepie! Cena: 159 zł

Sferis

Sklep Sferis zachęca do kupna piątki przede wszystkim ze względu na darmową wysyłkę. Cena również jest podobna do pozostałych sklepów, dlatego osoby, które mają pozytywną opinię na temat sklepu mogą się skusić na GTA V. Cena: 155,66 zł

GTA V na PS4

Nextgenowa wersja piątki oczarowała graczy poprawioną grafiką i przede wszystkim innowacją w serii GTA. Tryb FPP zwalił z nóg graczy i pozwolił cieszyć się tym samym miastem z zupełnie innej perspektywy!

Komputronik

Gracze posiadający konsolę PS4 mogą rozważyć ofertę sklepu Komputronik. Współpraca z firmą kurierską umożliwa m.in. mieszkańcom stolicy dostawę w 2 godziny! Cena: 249 zł

Agito

Towar dostępny od zaraz podobnie jak w ofercie pecetowej jest dostarczany za darmo. Cenowo również nie odbiega od konkurencji. Cena: 249 zł

Sferis

Ostatnia oferta podobnie jak wersja na PS3 związana jest z darmową przesyłką i bezproblemową wysyłką w ciągu 24 godzin. Jeżeli jeszcze nie grałeś w GTA V, jak najszybciej nadrób zaległości! :) Cena: 259,78 zł

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (15) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 24.04.2015, 23:34
Ja kupić jak cena spadnie w okolice 100zł :D
Średniej krajowej nie mam więc każdy grosz się liczy :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.183.***.***]
micholes do KUBATRIX (Poziom: ) dodano: 24.04.2015, 23:38
Ja mam kartę prezentową więc skorzystam pewnie :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
isiu1 do KUBATRIX (Poziom: 16) dodano: 25.04.2015, 00:05
W okolice 100 złotych...? Ho ho, to sobie kolega poczeka...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Gorn221 do KUBATRIX (Poziom: 25) dodano: 25.04.2015, 00:38
Licz medianę, nie średnią.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
kamilex675 (Poziom: 17) dodano: 25.04.2015, 02:29
A co powiecie na to, że kupiłem pudełkową edycję w preorderze za 138 zł? :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
deton24 do kamilex675 (Poziom: 19) dodano: 25.04.2015, 06:40
Zdazyles zanim poblokowali kody rabatowe.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Nikus122 (Poziom: 15) dodano: 25.04.2015, 13:01
To juz lepiej oplacalo sie kupic GTA V razem z PS4 :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.191.***.***]
thyrael (Poziom: ) dodano: 25.04.2015, 13:27
co do oferty agito darmowa dostawa heh... a cena gry 199,99, podczas gdy cena wiekszosci popularnych sklepow to ok 170 zl, koszt przesylki to jakies 15 zl (kurier), a jesli maja tez opcje poczte polska to ok 5-10 zl za przesylke.

Jednak najgorsze sa wedlug mnie ceny wysylki na allegro.pl, ceny za poczte polska zaczynaja sie niekiedy od 15 zl... a przesylka jest np. gra w DVD Box.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.68.***.***]
Poland (Poziom: ) dodano: 25.04.2015, 23:33
GTAV na PC 158zł AUCHAN !!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.198.***.***]
Mateo (Poziom: ) dodano: 28.04.2015, 13:02
Siemka ja mam kod zniżkowy 40% z kompani graczy na muve.pl wiec pisać jak ktoś chce :)


+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.68.***.***]
Polska (Poziom: ) dodano: 25.04.2015, 23:32
Spieszczcie sie Pudelkowa GTA V w sklepie Auchan za 158zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do Polska (Poziom: 32) dodano: 27.04.2015, 01:11
Ale promocja. Napisz jak będzie po 99zł to będzie okazja :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
deton24 do KUBATRIX (Poziom: 19) dodano: 29.04.2015, 20:05
Nie lepiej dorwać jakąś używkę? Tylko szukaj po wszystkich możliwych tagach, a na pewno znajdziesz coś "ekstra".
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
mrrrystian (Poziom: ) dodano: 03.05.2015, 13:38
w x-kom na ps4 i xone sa za 234zl ;) zamowione do 20 przychodza na nastepny dzien ok 10-11
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.24.***.***]