reklama

Najnowsze informacje

4366VGTA: Multiplayer News | PC | 25.04.2015 15:55 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: GTA Online GTA V GTA: Multiplayer

Jeżeli z jakiegoś powodu nie lubicie bawić się ze znajomymi w GTA Online, ten projekt może okazać się strzałem w dziesiątkę. GTA: Multiplayer to zupełnie świeży tryb wieloosobowy do GTA V, który zapowiada się dość ciekawie.

GTA: Multiplayer

W tej chwili GTA: Multiplayer jest w fazie beta testów. Młoda ekipa z Niemiec, Austrii i Szwajcarii tworzy alternatywę dla GTA Online, gdzie będziemy mogli zagrać z przyjaciółmi przez internet lub LAN.  

W tej chwili GTA: Multiplayer oferuje dwa testowe serwery, gdzie w dalszym ciągu trwają prace nad doszlifowaniem trybu online do GTA V. Warto podkreślić, że na forum dyskusyjnym już można przejrzeć opisy serwerów, które czekają z niecierpliwością na wydanie multiplayer'a.

Z wiadomych powdów to właśnie serwery Role Play są najbardziej wyczekiwane. GTA: Online to idealna platforma do wspólnego siania zniszczenia w reojnie San Andreas. Kolejne tryby i DLC sprawiają, że oficjalny multiplayer do GTA V jest nie do zdarcia. Serwery RP wymagając jednak od gracza zupełnie innego zachowania. Patrząc na to jak rozwinął się SAMP, warto poczekać na GTA: Multiplayer i stworzyć wraz ze znajomymi tętniące życiem miasto, gdzie każdy gracz zajmuje daną frakcję.  

Czy według Was GTA: Multiplayer odciągnię duży procent graczy od GTA: Online? 

Po więcej informacji na temat projektu zapraszamy TUTAJ.

Dzięki Rafał za podesłanie newsa!

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (36) Skomentuj Obserwuj

[81.190.***.***]
Jaja (Poziom: ) dodano: 25.04.2015, 16:00
Aha
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus (Poziom: 28) dodano: 25.04.2015, 16:06 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 25.04.2015, 16:06
Fajnie że wyjdzie taki multiplayer, lubiłem grywać na MTA i bawić się tam w prawdziwe życie tzn. mieć uczciwą pracę itp. Ale jedna rzecz mnie martwi, ludzie którzy mają piraty będą mogli grać na multiplayerze, trochę to nie fair wobec uczciwych graczy...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
artur04c do Dexus (Poziom: 24) dodano: 25.04.2015, 16:08
czemu będą mogli grać? :o
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Dexus (Poziom: 51) dodano: 25.04.2015, 16:21
Social Club i GTA V będą wymagane do uruchomienia gry. Zobaczymy, czy będą jakieś zabezpieczenia.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Bansuj (Poziom: 22) dodano: 25.04.2015, 16:22
Właśnie na to czekałem! Będzie można grać sparingi i CW pomiędzy klanami/ekipami ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu (Poziom: 41) dodano: 25.04.2015, 16:43
Może kilka razy zagram na tym, ale wole GTAOnline :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.5.***.***]
EGBX11V (Poziom: ) dodano: 25.04.2015, 16:50
Jeżeli ktoś grał na serwerach RP w SA:MP, to zrozumie o co chodzi... Czekam z niecierpliwością!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.158.***.***]
MS (Poziom: ) dodano: 25.04.2015, 16:35
to jest co najmniej niemądre - tworzyć multiplayer do gry, która ma pełnoprawny multiplayer


+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
KIck do MS (Poziom: ) dodano: 25.04.2015, 16:56
Ty chyba w GTA ONLINE nie grales xd
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
MrKamil923 (Poziom: 12) dodano: 25.04.2015, 17:46
Pff i po co to komu lepsze online znowu sie zacznie....
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
GuneLow (Poziom: 12) dodano: 25.04.2015, 18:55
Jak to zainstalować?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Steve316 (Poziom: 16) dodano: 25.04.2015, 19:06
Wreszcie coś świeżego, już widzę te polskie serwery z modami :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
_KulawyMietek_ (Poziom: 12) dodano: 25.04.2015, 20:40
Według mnie to GTAM jest bez sensu GTAO jest bardzo dobrze zrobione i mam nadzieje ze, duzo osób nie odejdzie od Gta online :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.252.***.***]
kubsio4434 (Poziom: ) dodano: 25.04.2015, 16:52
Rozmawiałem z twórcą na Twitch'u jeszcze przed premierą GTA 5 na PC i obiecywał że GTA : Multiplayer jest w zaawansowanej fazie testów i będzie udostępniony przed końcem roku 2015 ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu do kubsio4434 (Poziom: 41) dodano: 25.04.2015, 18:14
Ciekawe jak mogł pracować już nad tym skoro nie było jeszcze GTA na PC...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.252.***.***]
kubsio4434 do Zembu (Poziom: ) dodano: 25.04.2015, 21:44
pracował nad Pre-Alphą Clienta ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.252.***.***]
kubsio4434 do Zembu (Poziom: ) dodano: 25.04.2015, 21:46
jak nie wierzysz to wejdz na Twitch'a ;) http://www.twitch.tv/GTAMultiplayer
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Bansuj (Poziom: 22) dodano: 25.04.2015, 22:04
Strona podana w artykule została założona już 05.07.2014, także niewykluczone :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.25.***.***]
fakelol (Poziom: ) dodano: 25.04.2015, 16:56
Mam nadzieję że polecą srogie bany za coś takiego. Heh przez 2 lata był wielki płacz o to że GTAV nie ma na PC, a gdy już wyszło gracze srają do własnego gniazda wypinając się ma R*. To nie GTA4 na którym R* nie zarabiał na multi... Teraz jest inaczej, ale nie... Gracze muszą pokazać jak to R*, wielkiej firmie każą klękać do miecza... Trochę to żałosne.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Repeat do fakelol (Poziom: ) dodano: 25.04.2015, 17:00
Przeciez kupilem gre. Jak ktos chce sobie grac na GTA ONLINe, ktore jest slabe to niech sobie gra
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.25.***.***]
fakelol do Repeat (Poziom: ) dodano: 25.04.2015, 17:02

Repeat napisał:

Przeciez kupilem gre. Jak ktos chce sobie grac na GTA ONLINe, ktore jest slabe to niech sobie gra


I co z tego, żę kupiłeś? Czy R* będzie miał jakieś korzyści z tego że gracze zamiast płacić w GTAO będą grać w GTAM? Nie, więc sam widzisz.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ do fakelol (Poziom: 37) dodano: 25.04.2015, 18:29
Ale w GTA;O nie ma mikropłatności, oprócz kart na dodatkowe pieniądze z których nikt nie korzysta.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
sabaru do fakelol (Poziom: 34) dodano: 25.04.2015, 23:40 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 25.04.2015, 23:42
Jakbyś nie wiedział seria GTA jest nie tylko znana ze względu na dobry gamplay ale i na takie modyfikacje jak np. ta. Np. takie GTA SA chociaż ma już coś ponad 10 lat to w dalszym ciągu jest bardzo popularną grą właśnie ze względu na tego typu modyfikacje. Gdyby nie modyfikacje tworzone przez fanów to np. o takim GTA 5 to po pół roku już by mało kto pamiętał. I R* bardzo dobrze z tego sobie zdaje sprawę ze w dużej mierze popularność zawdzięcza owym modyfikacją i jeszcze nie słyszałem żeby kiedykolwiek robili komuś z tego powodu jakiegoś problemy. Do tego mają dzięki modyfikacją darmową reklamę. Zobacz sobie ile jest np.na YouTube filmików z różnymi modyfikacjami i po ile mają wyświetleń. Np. taki mod jak "Grand Theft Auto IV - OptimusPrime Vs Hulk" ma "1 222 425" wyświetleń w czasie pisania tego postu a na YouTube jest raptem od 8 miesięcy. Niech chociaż 10% ludzi którzy obejrzeli filmik z owym modem kupi grę żeby tylko zainstalować i pobawić się właśnie takimi modyfikacjami to już mają niezły zysk z tego. A to tylko kropla w morzu bo jest tego znacznie więcej. Więc jeżeli dalej twierdzisz że nie mają z tego żadnego zysku to chyba nie znasz zasad panujących w owym świecie.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.19.***.***]
MetoPyton (Poziom: ) dodano: 25.04.2015, 17:17
Konkurencja zawsze dobra. Może pozytywnie wplynąć na GTAO


Ciekawe czy GTA 6 wyjdzie na PC :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
TheFlashes do MetoPyton (Poziom: 33) dodano: 25.04.2015, 18:40
Pewnie wyjdzie, obstawiam że ~3 lata po premierze na konsole
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.175.***.***]
Qeusen do TheFlashes (Poziom: ) dodano: 26.04.2015, 00:12
Opóźnienie GTA V na PC było spowodowane przez konsole starej generacji. Teraz, po premierze PS4 i Xbox One obstawiam że wersja PC GTA VI wyjdzie razem z konsolą lub 3-5 miesiące po premierze.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.216.***.***]
Sig (Poziom: ) dodano: 26.04.2015, 00:34
Trochę mi to nie pasuje. GTA V na PC wyszło raptem 10 dni temu, a nowy, nieoficjalny MP już jest w fazie beta?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Nikus122 (Poziom: 15) dodano: 26.04.2015, 02:49
Pozostaje czekać... Ja tam chętnie wypróbuje nowinek ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.9.***.***]
yoyoy (Poziom: ) dodano: 26.04.2015, 13:10
Ahhhh czekam na Role Play. !
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
nieważne (Poziom: ) dodano: 26.04.2015, 17:51
Moim zdaniem bardzo dobry pomysł, bo Gta Online też się kiedyś na pewno znudzi, na pewno potrwa to dosyć długo a wtedy już Multiplayer będzie fajnie dopracowany, a jak się t komuś nie podoba to po prostu niech to oleje :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[164.127.***.***]
voltan91 (Poziom: ) dodano: 26.04.2015, 20:48
GTAO zrujnują cheaterzy...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Bansuj do voltan91 (Poziom: 22) dodano: 27.04.2015, 03:33
A czy SAMP też zrujnowali?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Migulo (Poziom: 30) dodano: 28.04.2015, 15:40
Dla mnie tylko tracą czas.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[85.14.***.***]
lgawe1994 (Poziom: ) dodano: 02.05.2015, 04:00
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10205697507053209&set=a.2186413536138.2147660.1121027317&type=1&theater
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[85.14.***.***]
lgawe1994 do lgawe1994 (Poziom: ) dodano: 02.05.2015, 04:08
Na shoutboxie można przeczytać że najwyraźniej testerzy tego nieoficjalnego multiplayera dostają bana w GTAOnline.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.230.***.***]
Sative (Poziom: ) dodano: 02.05.2015, 21:58
GTA V z crackiem od 3dm standardowo blokuje sockety (połączenie sieciowe). Gra na piracie niestety nie będzie możliwa :/ Próbowałem stworzyć własny multiplayer, mały, do GTA i niestety nie będzie to możliwe.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]