reklama

Najnowsze informacje

6178VWanted Level - 6 gwiazdek w GTA V? News | | 10.05.2015 04:14 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: GTA V PC Wanted Level

Wanted Level - 6 gwiazdek w GTA V?

Każda kolejna gwiazda to oznacza, że poziom poszukiwań wzrasta. Kolejne poziomy zwiększają brutalność policję i użycie bardziej stanowczych rozwiązań. Czy szósty poziom wanted levelu był brany pod uwagę przez Rockstara?

GTA V w odróżnieniu do poprzednich części oferuje tylko 5-cio gwiazdkową skalę. Graczy ten temat zaczął nurtować i postanowili powęszyć wokół tematu. Brak szóstej gwiazdki skutkował pościgiem bez udziału połowy armii z Fortu Zancudo? Na to wygląda. Pecetowa wersja piątki umożliwiła dokładne przeszukanie plików gry. Rezultaty jak na razie były nikłe, dlatego sprawy w swoje ręce wziął jeden z modderów. 

Stworzył "Cheat Engine", dzięki któremu był w stanie dodać kolejną gwiazdkę pościgu. Spodziewacie się jednak trzech myśliwców wraz z lotniskowcem + hordy radiowozów? Niestety nie ma tak kolorowo, a sam mod musi jeszcze być dopracowany.

Autor jest zafascynowany gwiazdkami w GTA V przez co zaczynają się pojawia teorie spiskowe na temat tego, czy w piątce da się wbić szósty poziom poszukiwań. Podobno poszlaki są ukryte na mapie San Andreas. 

Co widzicie na powyższym zdjęciu? Czy według Was w GTA V powinna pojawić się jeszcze jedna gwiazdka, która ruszy za nami w pościg?

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (19) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 29
XotreX (Poziom: 29) dodano: 10.05.2015, 08:48
Osobiście kiedy pierwszy raz zagrałem w GTA V i zobaczyłem że maksymalnie można wbić 5 gwiazdek trochę się zdziwiłem. Z jednej strony fajnie by było gdyby była możliwość bycia ściganym przez wojsko (bo to juz tradycja GTA), a z drugiej strony było by to utrudnione przez różnice realizmu rozgrywki między np GTA SA a GTA V. Ja osobiście już mam trudności by przetrwać 5 gwiazdek jadąc tylko po mieście ;p No ale jakby dali wojsko to kwestia przyzwyczajenia się do 2 goniących nas czołgów przez Los Santos i bezdroża terenów zielonych.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.113.***.***]
demotywatorking (Poziom: ) dodano: 10.05.2015, 11:12
Nie stworzył cheat engine, tylko to jest po prostu program do zmiany wartości zmiennych programu, nie wiem dokładnie jak działa, ale i tak te 6 gwiazdek wygląda lepiej niż 5, bo to tak tradycyjnie :D
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Piotr Sadowski (Poziom: 37) dodano: 10.05.2015, 11:20
Całkiem możliwe, że 6 gwiazdka dojdzie w fabularnym DLC :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
RAFkin (Poziom: 60) dodano: 10.05.2015, 11:57
Naciąganie na siłę faktów i nic więcej.
''5'' gwiazdek = GTA ''5''
Uwzględniając intro https://www.youtu(...)TjbpYcBM to i tutaj też jest luźne potwierdzenie na ilość gwiazdek pod względem tytułowej nazwy GTA.
Oczywiście 6 gwiazdek mogło być brane pod uwagę, ale jak już zostało wcześniej zauważone - 6 gwiazdek byłoby już zbyt trudne do przetrwania, gdy nawet przetrwanie przy 5 gwiazdkach to już nie lada wyczyn.
Idąc takim tokiem rozumowania nie oznacza to wcale, że w GTA VI będzie 6* a w GTA VII 7* itd.
Tutaj ewidentnie postawiono na właśnie taką ilość. Nie jest żadną nowością, że gracze będą się doszukiwali czegokolwiek, aby tylko mogli czymś żyć.
Tak już było na old genach z niedźwiedziami czy plecakami odrzutowymi.
W GTA SA dalej niektórzy doszukują się wielkiej stopy i czego tylko jeszcze się da, aby tylko mieć zajęcie.
Skoro pecetowa wersja piątki umożliwia dokładne przeszukanie plików gry i rezultaty są nikłe to samo się potwierdza ile jest w tym bezsensownego naciągania faktów.
Oczywiście nikt tego nie zabrania, lecz lepiej jeśli będzie to logicznie przemyślane.
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.105.***.***]
Gość (Poziom: ) dodano: 10.05.2015, 11:02
Przecież wojsko goni nas przy 5 gwiazdach, gdy robimy jazde czołgiem to gonią nas czołgi i strzelają
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.139.***.***]
79bwgly do Gość (Poziom: ) dodano: 10.05.2015, 13:31
od premiery gta na x360 nie gonił mnien igdy czołg. No chyba że na terenie bazy wojskowej. A tak nigdy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.30.***.***]
Vhaeraun (Poziom: ) dodano: 10.05.2015, 12:33
Na PS4 mając auto Duke O'Death wanted level nie robi różnicy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus do Vhaeraun (Poziom: 28) dodano: 10.05.2015, 14:17
Na PC i XONE też jest Duke O'Death, jest dla graczy którzy powrócili do gry z old genów.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Zimonolkey (Poziom: 23) dodano: 10.05.2015, 13:55
Boshee ogarnijcie sie ci co pisza ze wojsko goni przy 5 gwiazdkach ... chyba nigdy nie graliscie w gta 5 :/
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Koczko do Zimonolkey (Poziom: 24) dodano: 10.05.2015, 22:22
jak ja grałem w gta V to były czołgi, które jeszcze w moim kierunku strzelały.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
WujekBlady (Poziom: 22) dodano: 11.05.2015, 09:37
Gwiazdka w jedną czy w drugą stronę różnicy nie robi. Oczywiście, możliwe, że byłoby trudniej przy tej szóstej. Obława wojskowa w mieście? Odrzutowce i desant żołnierzy? Brzmi genialnie ale i przerażająco. Osobiście ani razu nie wyleciałem samolotem poza teren bazy...policji jeszcze da się uniknąć, ale to już jest wyższy poziom niż w gta 4.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.25.***.***]
fakelol (Poziom: ) dodano: 11.05.2015, 10:11
Z ciekawości aż odpaliłem GTAV na PS3. Przy 5 gwiazdkach mam czołgi i wojsko w ciężarówkach. To co się zmieniło takiego, czemu wycieli to z wersji PC?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
kamilex675 do fakelol (Poziom: 17) dodano: 11.05.2015, 11:19
Gram na PC i przy 5 gwiazdkach zdjął mnie czołg :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.25.***.***]
fakelol do kamilex675 (Poziom: ) dodano: 11.05.2015, 13:32

kamilex675 napisał:

Gram na PC i przy 5 gwiazdkach zdjął mnie czołg :)

To o co jest ten cały płacz z 6 gwiazdką? Czego oni się tam spodziewali, batmana?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.156.***.***]
thetosiek (Poziom: ) dodano: 11.05.2015, 20:51 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 11.05.2015, 20:52
Co za różnica 6, 5 czy 4 gwiazdki. Poziom trudności jest stosunkowo duży (jak na dzisiejsze gry ;) . . .)
bardziej można by było czepiać się inteligencji policjantów . . . czy tego że za wyzywanie ludzi na ulicy można dostać przysłowiową "kulkę w łeb" ;) . . .
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 12.05.2015, 20:24
6 gwiazdek nie dali bo w grę gra dużo osób do 15 lat i zaraz byłby płacz że sobie dzieciaki nie radzą.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.1.***.***]
dawio966 (Poziom: ) dodano: 13.05.2015, 16:30
Filmik nie jest ciekawy.
Jest to wizualna zmiana gwiazdek na 6, ale po każdym przewinieniu (przestępstwie) gwiazdki chcą się cofnąć do odpowiedniego poziomu (5 stopnia).
Dlaczego się nie cofają?
Proste - autor w CE zamroził adres tych gwiazdek, widzimy, że to się cofa bo widocznie jest nieumiejętny i ma freeze refresh (odświeżanie zamrażania) ustawione pewnie na 100 milisekund, gdyby ustawił choć na 10 ms, wtedy byśmy może się nabrali na ten "pic".

Tak więc nie ma czego oczekiwać od niego, nie ma co się łudzić ale nic on nie zrobi.
CE a modowanie, czyli pisanie przeważnie skomplikowanych skryptów nie należy do niego.
Taka moja opinia.
Pozdrawiam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX (Poziom: 32) dodano: 13.05.2015, 23:48
Są kolczatki w GTA 5 ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
snajperradom do KUBATRIX (Poziom: 33) dodano: 14.05.2015, 15:43
tak z tego co pamiętam na 3 gwiazdkach są rozkładane
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]