reklama

Najnowsze informacje

2021VNowość na GTASite! Quizy! News | | 20.08.2015 14:22 przez Kubixxx | Tagi: co wolisz GTA V pytania Quizy Społeczność

Przygotowaliśmy dla Was nową formę aktywności na stronie, które sprawdzi wiedzę każdego fana serii Grand Theft Auto i umilą czas na GTASite! Spróbuj swoich sił i rozwiązuj quizy!

Nowość na GTASite! Quizy!

Pojedynki postaci, lokacji i pojazdów zawsze były bardzo ciepło przyjmowane przez użytkownik naszej strony. Każde kolejne starcie dostarczało coraz większych emocji, a ilość oddanych głosów w sondzie była dla nas jasną informacją, że należy poszerzyć funkcjonalność naszej strony.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy nowe miejsce na stronie, gdzie znajdą się quizy! Oczywiście w niedługim czasie pojawią się kolejne kategorie quizów.

Quizy wiedzy

Każdy quiz zostanie starannie przygotowany i skupi się na konkretnej tematyce. Pytania sprawdzą zakres wiedzy fana serii i pozwolą wyłonić najbardziej zagorzałych fanów, który mają ogromną wiedzę na temat każdej części Grand Theft Auto. Każdorazowo quiz skupi się na konkretnym elemencie rozgrywki, środowisku, postaciach, broniach, pojazdach itp. Pytanie w formie tekstu lub zdjęcia będą zawierać od dwóch do czterech wariantów odpowiedzi. W każdym pytaniu tylko jedna odpowiedź będzie prawidłowa, dlatego musisz się dobrze zastanowić, który wariant wybrać!

Po ukończeniu quizy użytkownik otrzyma swój wynik oraz czas spędzony przy rozwiązywaniu quizu. Zalogowani użytkownicy mają szansę znaleźć się w rankingu najlepszych użytkowników. Oprócz sumy prawidłowych odpowiedzi liczy się również czas ukończenia! Nie czekaj i sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem GTA!

Quizy "Co wolisz?"

Quizy mają luźną formę, która podobnie do memów i blogów na naszej stronie ma za zadanie umilić użytkownikom czas na stronie. Szybkie pytanie zestawia dwie różne odpowiedzi. Każdy z Was odpowie według własnego uznania. Po wybraniu danego zdjęcia osoba ujrzy dwa wykresy kołowe, które ukażą ilość odpowiedzi innych użytkowników. 

Pamiętajcie, że każdy może dodać swoje własne pytania! Wystarczy, że użyjesz opcji "Dodaj własne pytanie" i wypełnisz wymagane pola. Zdjęcia muszą być kwadratowe!  Prostokątne obrazki będą automatycznie przycinane co może powodować problemy. Możecie również pomóc redakcji w tworzeniu quizów wiedzy. Wystarczy, że propozycje własnych pytań lub gotową pulę np. 10-ciu pytań i odpowiedzi otrzymamy na adres mailowy redakcja@gtasite.pl, naszego Facebooka lub bezpośrednio w prywatnej wiadomości.

Kliknij TUTAJ, aby przejść do nowego działu!

Liczymy na Was i życzymy udanej zabawy! 

 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (12) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 45
Mofiros2000 (Poziom: 45) dodano: 20.08.2015, 15:47
Widziałem tę opcję kilka dni temu i właśnie się zastanawiałem czy cś mnie ominęło ;) strona robi kolejny krok w przód, oby tak dalej.
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Mofiros2000 (Poziom: 51) dodano: 20.08.2015, 15:51
Od kilku dni quizy wisiały na stronie ale wymagały ostatnich szlifów. Teraz wszystko już śmiga i mam nadzieję, że również użytkownicy będą chętnie dodawać quizy :)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do Kubixxx (Poziom: 45) dodano: 20.08.2015, 16:29
Te quizy to świetne zabijacze czasu, chyba jutro sam jakiś dodam :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Mofiros2000 (Poziom: 51) dodano: 20.08.2015, 17:59
Czekam z niecierpliwością. Wspólnie stworzymy ogromną bazę quizów! :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do Kubixxx (Poziom: 45) dodano: 21.08.2015, 08:23
Jak dodać quiz wiedzy? Gdy klikam "dodaj quiz" to automatycznie wyświetla mi się tworzenie quizu "co wolisz".
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Mofiros2000 (Poziom: 51) dodano: 21.08.2015, 13:58
Przeczytaj jeszcze raz ostatni akapit :)

"Możecie również pomóc redakcji w tworzeniu quizów wiedzy. Wystarczy, że propozycje własnych pytań lub gotową pulę np. 10-ciu pytań i odpowiedzi otrzymamy na adres mailowy , naszego Facebooka lub bezpośrednio w prywatnej wiadomości."
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do Kubixxx (Poziom: 45) dodano: 21.08.2015, 14:41
Ah, przepraszam, nie doczytałem do końca, po zobaczeniu newsa ruszyłem od razu na dział quizów :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 (Poziom: 45) dodano: 24.08.2015, 10:46
Jednak chyba ten ranking quizów się nie sprawdza, ludzie założyli mnóstwo multikont aby być pierwsi w rankingu...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Mofiros2000 (Poziom: 51) dodano: 24.08.2015, 12:44
Cóż mogę napisać. Jeżeli dla takich osób priorytetem jest znalezienie się na 1 miejscu to nic nie poradzę. Według mnie każdy fan GTA ma możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i zmierzenia się pytaniami bez pomocy internetu itd. Sztuką jest odpowiedzieć na nie bez pomocy. Nawet wynik 10/15 pkt bez wspomagaczy będzie świetny!
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gloku87 (Poziom: 11) dodano: 25.08.2015, 06:30
sory ,że piszę tu ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi . Jak sobie popodmieniam autka np ferrari f40 to dostane bana w online ?? bo jak zmienie w w singlu to w online tez sie zmieni prawda ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do gloku87 (Poziom: 45) dodano: 25.08.2015, 09:25
Chyba tak, jakiekolwiek grzebanie w plikach gry grozi banem. Kolega też podmienił samochód i dostał warn od R*.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx (Poziom: 51) dodano: 27.08.2015, 15:44
Informuję, że użytkownik neos96 otrzymał bana. Maksymalnie do jutro powinny zostać usunietę miejsce w rankingu
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]