reklama

Najnowsze informacje

1841VRockstar Editor na Xboxa One i PS4 wraz z następnym DLC News | PS4 XOne | 20.08.2015 16:31 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: GTA Online GTA V Rockstar Editor

Rockstar Editor na Xboxa One i PS4 wraz z następnym DLC

Rockstar już kilka tygodni temu wspominał o pracach związanych z dodaniem Rockstar Editora na konsole Xbox One i PlayStation 4. Wiemy już kiedy pojawi się narzędzie do edycji filmów na wyżej wymienionym sprzęcie!

Wczorajsze wyniki konkursu zawierały krótką wzmiankę o Rockstar Editorze. Zaawansowany edytor filmów trafi na konsole przy okazji wydania kolejnego DLC do Grand Theft Auto V i GTA Online. Tym samym kolejne konkursy filmowe organizowane przez Rockstara będą obejmować trzy platformy. 

Na razie nic nie wiemy na temat kolejnego dodatku do trybu wieloosobowego. W kwestii wyczekiwanego dodatku do trybu fabularnego również nikt nie ma nic do powiedzenia. Pozostaje nam cierpliwie czekać :)

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (11) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 14
iOskar (Poziom: 14) dodano: 20.08.2015, 16:45
Szkoda, że nie dadzą na konsole starej generacji :((( Było by sprawiedliwie, no cóż... szkoda. :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Officer Mniam do iOskar (Poziom: 36) dodano: 20.08.2015, 16:51
to jest tylko kwestia finansowa. Nie dadzą na stare konsole to ludzie kupią gta na nowe konsole lub na pc :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ do Officer Mniam (Poziom: 37) dodano: 20.08.2015, 17:33
Nie pomyślałeś o tym, że stare konsole są... stare? Edytor wideo to nie jest tetris, potrzebuje na prawdę sporo mocy. Pomijając już to, że wyglądało by to po prostu słabo, przy okazji dodania trybu FPP Rockstar zrobił ponad 1000 nowych animacji.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Officer Mniam do MariQ (Poziom: 36) dodano: 20.08.2015, 19:21
Oczywiście że o tym nie pomyślałem. Ponieważ ten edytor to nić jak forma powtórek. I nic więcej. Wiele gier np forza itp posiada edytor powtórek. A nie oszukujmy się ten edytor z gta jest nijaki. Jedynym problemem mógłby być dysk twardy. Ponieważ takie powtórki zapewne trochę by ważyły.
Nie wyglądało by to słabo bo skoro grasz to znaczy że nadal gra cię przyciąga i bez tych 1000 animacji.
Tłumaczenie że konsola jest za stara jest wręcz śmieszne bo gdyby chcieli to by zrobili. Jeżeli konsola udźwignie grę, to i edytor udźwignie. Tym bardziej że gre masz doczytywaną cały czas a nagranie z gry to tylko wycinek mapy który jest zapisywany i odtwarzany. Tak jak napisałem, to jest kwestia kasy. ;) Tak jak edytor mapy. Podejrzewam że to on bardziej zżera konsole niż edytor filmów
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
KangurK9PL do MariQ (Poziom: 25) dodano: 20.08.2015, 20:40 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 20.08.2015, 20:43
Pieprzysz głupoty. Ten edytor w cale nie potrzebuje nie wiadomo jakiej mocy obliczeniowej do live renderingu czy final renderingu T_T. Jest to kwestia marketingu a nie tego że konsola ma swoje lata. Wypowiadanie się na temat czegoś czego sie nie wie jest bez sensu. Z serii nie znam sie to sie wypowiem.

Wymagania jednego z programów do obróbki video:
Procesor 1.0 GHz (aczkolwiek polecany jest 2.0 Ghz, ale nie jest konieczny by móc działać)
Minimum 256 MB RAM (tutaj rekomendowane więcej nawet 1-2 GB)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Sznycel do KangurK9PL (Poziom: 33) dodano: 20.08.2015, 22:45 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 20.08.2015, 22:46
KangurK9PL - a skąd masz taki program co takie wymagania ma? To chyba renderuje w max. rozdziałce 320x240 :D

Renderowanie a raczej jego szybkość zależy od mocy obliczeniowej. Można sobie renderować i na starym P3 tylko zajmie to trochę więcej czasu niż na przykładowo Core i7. Ponadto pod uwagę trzeba brać ustawienia renderowanego filmu (rozdzielczość, format, jakość dźwięku, itd.)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Rafix25 do KangurK9PL (Poziom: 17) dodano: 20.08.2015, 22:55 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 20.08.2015, 22:56
Kangurk CO MA GUFNO DO WIATRAKA? Edytor R* to nie jest zwykły obróbki wideo. To jest zaawansowany (nawet jak na te czasy) Program RENDEROWANIA ŚWIATA 3D I MANIPULOWANIA KAMERĄ! Czyli że zamiast na Sony Vegas to zobacz sobie wymagania 4D Cinema, bo to jest również do filmów i działa podobnie do R* Edytora!!! Stare konsole nie poradą sobie z tym bo sama gra wyciąga wszystko, a gdy renderujesz film i obrabiasz go procesor jest używany w 100% + potrzeba jeszcze renderować świat gry, animacje, obiekty, wymieniać dalej? PS3 czy XB360 nagrzewały by się w h*j co mogło by kompletnie wykończyć konsole, pomyśl o HDD czy RAM, czy procesorze graficznym... Wszystko to co masz w starej GEN musiało by być o 50% jeśli nie 100% mocniejsze niż teraz jest. I mimo iż R* chce dostać jak najwiecej kasy to jak widzicie myśli o nas nie bez powodu dają to TERAZ na new Gen. Przemyśl to... Pozdro od RazorStudio
Btw SZYCEL POPIERAM MIMO IŻ MOJA TEORIA JEST TROCHE INNA ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
fakelol (Poziom: ) dodano: 21.08.2015, 13:02
Zabawne ile osób wypowiada się w temacie o którym nie mają pojęcia. Ahh jak dobrze że już za kilka dni 1 września i będzie można sobie spokojnie pograć bo wszyscy Ci znawcy pójdą grzecznie do szkoły.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Officer Mniam do fakelol (Poziom: 36) dodano: 21.08.2015, 14:45
wiesz coś więcej niż oni to się podziel informacjami
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[2.223.***.***]
Razor do fakelol (Poziom: ) dodano: 22.08.2015, 18:17
No prosze mamy znawca za 5gr. Ja coś wiesz to powiedz chetnie posluchamy... Ściągnij se człowieku Sony Vegas i zrób 5-10 minutowy film. Nawet go nie montuj go i wyrenderuj go w 720p a najepiej w 1080p gdzie użycie proca i RAMu będze tak kure*sko duże że jak masz zintegrowaną grafe to będzie ci tak zamulać kompa że nawet jak byś miał otworzyć Chrome bo o graniu to niewspomne to jeśli masz średniego I5 z 8 GB RAMu to gdzieś pod koniec zapewne otworzy się ta przegl. Obciąrzenie może być również tak duze ze strony nie da rady otworzyć. I nie próbuj mi tu tłumaczyć ze nie prawda, bo mam youtuby i chodze do szkoły z kierunkiem programistyczno graf, więc wiem więcej od ciebie... A ty teraz sie swoja wiedzą. (A btw teraz sobie pomyśl jak r* Edi. By działał na ps3 czy xb360)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
trevor134 (Poziom: 12) dodano: 23.08.2015, 17:29
Szkoda ze nie mogę sobie ściągnąć wszystkich modów na xboxa 360 bo mi się niemieszczą na dysku
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]