reklama

Najnowsze informacje

6104VGrand Theft Auto San Andreas Redux News | PC | 22.09.2015 21:28 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto: San Andreas | Tagi: GTA GTA SA mod Modyfikacja

Grand Theft Auto San Andreas Redux

Myślałeś, że GTA: SA już nie da się bardziej upiększyć? Jesteś w błędzie. GTA: SA REDUX to modyfikacja, która zmienia kultową część GTA nie do poznania! 

GTA: SA REDUX to bardzo ambitna modyfikacja, która jest już ukończona w 70%. Autor zadbał przede wszystkim o tekstury wysokiej jakości i usprawnił walory graficzne gry. Miasta tętnią życiem, a po drogach poruszają się zmodyfikowane pojazdy. Te z kolei mają teraz więcej aktywnych funkcji niż pojazdy w piątce. Wycieraczki, kierunkowskazy, dopracowane wnętrza i oczywiście ruchome wskazówki na desce rozdzielczej. Dodatkowo autor usprawnił fizykę, wygląd pedów, dodał tryb FPP i skupił swoją uwagę na innych elementach, o których mowa na stronie projektu - TUTAJ

Poniżej prezentujemy trailer modyfikacji i kilka screenów. Trzeba przyznać, że San Andreas prezentuje się fenomenalnie! Ktoś z Was sprawdzi na własnym komputerze jak wygląda podrasowane miasto? :)

Newsa nadesłał patryykoss. Dzięki!

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (18) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 41
Zembu (Poziom: 41) dodano: 22.09.2015, 21:57
Zbyt płynnie to mu te GTA nie chodzi, ale mod fajny :P
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Migulo do Zembu (Poziom: 30) dodano: 22.09.2015, 21:58
Fakt, dosyć niekomfortowo się oglądało, ale po zmianie szybkości na 2 jest lepiej :).
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ (Poziom: 37) dodano: 22.09.2015, 21:59
Fajnie że poprawił tekstury, ale te modele samochodów są zupełnie niepotrzebne. No i te shadery są paskudne, nie podoba mi się ten mod.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
hoger (Poziom: 39) dodano: 23.09.2015, 02:08 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 23.09.2015, 02:09
Kolory i niebo jak z Farming Simulator szczególnie na terenach wiejskich. Jestem ciekawy jak w tym modzie wyglądałaby burza z deszczem
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
Thompson98 (Poziom: 34) dodano: 23.09.2015, 17:29 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 23.09.2015, 17:30
Dla mnie to wygląda okropnie i bardziej odstrasza niż zachwyca. Kolory przesycone, kompletny brak klimatu (im nowsze wydanie SA tym mniej klimatu w tej grze, dobitnym przykładem są wersje mobilne i na X360), a niektóre efekty pasują jak pięść do nosa.

Preferuje kombinację SkyGfx + timecyc.dat z PS2 + SilentPatch + Map Fix + Vanilla Vehicle Fix, inne mody naprawiające oraz dodające kilka elementów z wersji mobilnych oraz "liftingujące". Niby dwa pierwsze mody przywracają grafikę z PS2, a gra od razu wygląda lepiej i jak na swój wiek.
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.122.***.***]
Polhar (Poziom: ) dodano: 23.09.2015, 18:30
GTA Insanity lepsze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
robi (Poziom: 35) dodano: 22.09.2015, 23:44 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 23.09.2015, 03:46
Przesadzona saturacja, ale miejscami to fajnie wygląda. Noc w Las Venturas bardzo fajna. Niebo też super.

Jednakże moim faworytem co do modu graficznego do San Andreas zostanie MMGE:
https://www.youtube.com/watch?v=F6f9Avp-DWQ
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
ejsmont do robi (Poziom: 18) dodano: 24.09.2015, 18:44
MMGE też fajne ale DOF jest tam bardzo przesadzony.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 57
Majek (Poziom: 57) dodano: 22.09.2015, 22:00
Wygląda żałośnie, jak ktoś chce SA z super grafiką i ogromnym draw distancem polecam http://www.gtaivsa.com/
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu do Majek (Poziom: 41) dodano: 23.09.2015, 16:23
Tylko że wtedy potrzeba GTA 4 i dobrego kompa ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
PanWollek do Zembu (Poziom: 23) dodano: 23.09.2015, 17:59
A do tego moda trzeba jeszcze mocniejszego kompa ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
ejsmont do Majek (Poziom: 18) dodano: 24.09.2015, 18:49
Jak na GTA SA wygląda świetnie. Ogromny draw distance też da się dodać. Ja zawsze mam ustawione na 10x i wtedy z LS bez problemu widać LV. Wiem że GTA IV ma lepszą grafikę ale trzeba pamiętać że SA jest 5 lat starsze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
""*_GTA_Dragon_*"" (Poziom: 15) dodano: 25.09.2015, 16:49
Według mnie gość mocno przesadził z tym wszystkim. Owszem, woda super i znalazło by się jeszcze parę tego typu rzeczy, ale na tym to się kończy! Fajnie, że ktoś miał pomysł, ale czy to mu się do końca udało? Jak widać po komentarzach, to niestety nie...
Grafika pewnie miała przypominać tą z GTA V, ale według mnie, to oryginalne tekstury są ładniejsze i na pewno pójdą na każdy komp..... Mi się nie podoba, ale być może z tego kogoś będzie dzięki temu niezły modder.....
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Wenon (Poziom: 40) dodano: 22.09.2015, 23:42
Mmmm, nie podoba mi się :) zbyt jaskrawo, kolorowo
+ +7 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Wenon (Poziom: 40) dodano: 26.09.2015, 15:02
Mi tak samo nie przypadło do gustu, miało być realistyczniej, wyszło na odwrót (zwłaszcza w 0:55).
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.81.***.***]
thetosiek do alicjaess (Poziom: ) dodano: 26.09.2015, 15:24
Mi to przypomniało pewną gównianą gierkę o nazwie Stranded 2 ;)

Nie ma co robić z tego GTA gry, na miarę dzisiejszych czasów. Niech już będzie tak jak jest w oryginale.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
""*_GTA_Dragon_*"" do thetosiek (Poziom: 15) dodano: 01.10.2015, 21:30
Jest dobre takie jakie jest. Fabułę - owszem, można zmienić, ale zmiana na "realistyczne" nie ma tutaj, moim zdaniem, sensu!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.61.***.***]
Mati77 (Poziom: ) dodano: 05.10.2015, 20:13
Za bardzo jaskrawe te kolory.Przesadzone trochę
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]