reklama

Najnowsze informacje

3760VAutor usuwa modyfikację The Pinnacle of V News | | 02.01.2016 13:20 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: ENB GTA mod Modyfikacja The Pinnacle of V

Autor usuwa modyfikację The Pinnacle of V

Pamiętacie fenomenalny mod, który zamieniał i tak piękne GTA V w jeszcze większe cudo? Okazuje się, że kilka osób odpowiedzialnych za projekt dopuściło się oszustwa. 

O modyfikacji The Pinnacle of V pisaliśmy już na łamach naszej strony. Galeria zdjęć prezentująca możliwości niepozornego narzędzia robi ogromne wrażenie. Mod nie jest zwykłym usprawnieniem wizualnym. Josh Romito poświęcił ogrom czasu na dopracowanie każdego aspektu gry. Dzięki temu udało się  stworzyć najbardziej realistyczny i oszałamiający mod do GTA V.

Okazuje się jednak, że nie wszyscy członkowie pomagający autorowi w tworzeniu modyfikacji byli uczciwi. W oficjalnym oświadczeniu na stronie projektu możemy zapoznać się z powodem usunięcia modyfikacji.

Z przykrością informuję, że The Pinnacle of V zostało zdjęte ze strony na stałe. W minionym tygodniu doszły do mnie słuchy o perfidnej kradzieży kilku części projektu od innych deweloperów. [...] Przepraszam wszystkich, którzy ucierpieli i mam nadzieję, że uda się wyjaśnić całą sytuację.

Josh po raz pierwszy postanowił zaprosić społeczność do pomocy przy projekcie. Okazuje się, że pomoc chętnych osób nie była do końca poprawna. Setki godzin ciężkiej pracy zostały zmarnowane przez przypadkowe osoby. Na szczęście autor się nie poddaje i już zapowiada kolejną modyfikację, którą stworzy samodzielnie i wyda pod nową nazwą. 

---

Korzystacie z modyfikacji w GTA V? Które z nich są godne polecenia? A może unikasz ich jak ognia? Zapraszamy do dyskusji na forum!

(Kliknij w obrazek, aby przejść)

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (41) Skomentuj Obserwuj

[178.162.***.***]
Kilof (Poziom: ) dodano: 02.01.2016, 15:29
Kurde szkoda :/ bo wygląda to naprawdę super. Jedynie za dużo kolorów jak dla mnie.
Za to przejazd w deszczową pogodę robi niesamowicie pozytywne wrażenie.
Mam nadzieję że zapowiedzi autora spęłnią się i wkrótce będzie można pobrać i przetestować tą modyfikację.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx (Poziom: 51) dodano: 02.01.2016, 16:44
Jeżeli macie ciekawą informację to zawsze możecie podesłać informację na Facebooka, PW, mail redakcyjny.
Zdaje sobie sprawę, że trzeba mieć też chęci by napisać
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
3RRoreQ (Poziom: ) dodano: 02.01.2016, 15:36
Ale macie opóźnienie, ja już dawno o tym słyszałem.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do (Poziom: 45) dodano: 02.01.2016, 16:41
To wyjdź, nikt cię tu nie trzyma.
+ +6 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Wiszkas do 3RRoreQ (Poziom: 35) dodano: 02.01.2016, 16:44
Był nabór do redakcji, trzeba było się zgłosić. Wtedy nie byłoby żadnych opóźnień.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
3RRoreQ do Wiszkas (Poziom: ) dodano: 02.01.2016, 17:38
Zgłosiłem się
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do (Poziom: 40) dodano: 02.01.2016, 17:41
To idź sobie na mniej zje*aną stronę, nikt Cię tu na siłę nie trzyma. Arrivederci!
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
Freej do (Poziom: ) dodano: 02.01.2016, 18:31
Widzę,że się bardzo spieliście. Mam wy..bane,możecie mnie banować lub konto usunąć i tak je nie potrzebuję.Arrivederci!

PS
Wiszkas,zmień tapetę bo widać, że jesteś dzieckiem.
+ -3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Wiszkas do Freej (Poziom: 35) dodano: 02.01.2016, 18:45
Kek. Zapewne mógłbym być twoim ojcem, jeśli twój wiek jest tak samo niski, jak poziom wypowiedzi xD
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
Freej (Poziom: ) dodano: 02.01.2016, 18:57
A sorry Wiszkas, jednak to co do ciebie pisałem było niepotrzebne. Chociaż się tak nie spiołeś jak tamci wyżej.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Wiszkas do Freej (Poziom: 35) dodano: 02.01.2016, 19:01
Pijany czy niespełna rozumu?
+ +6 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
Pozdrawiam Kubixxa (Poziom: ) dodano: 02.01.2016, 18:45
Jak dla mnie to słaby ten modzik w ch u j. Dobrze że usunął - po co ludzie psują majstersztyk Rockstara? Przecież ta gra z a je biście wygląda.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.81.***.***]
Fus Ro dah! do Pozdrawiam Kubixxa (Poziom: ) dodano: 04.01.2016, 20:04

Pozdrawiam Kubixxa napisał:

Jak dla mnie to słaby ten modzik w ch u j. Dobrze że usunął - po co ludzie psują majstersztyk Rockstara? Przecież ta gra z a je biście wygląda.


Majstersztyk?

Piątka wygląda ok, ale żeby nazwać to majstersztykiem to chyba trzeba być konsolowcem i to w dodatku ze starej generacji ;).
Mógłbym się zgodzić na "majstersztyka optymalizacji" ale na pewno nie grafiki.
Majstersztykiem nazwać można coś, co jest dopracowane do perfekcji. A najnowsze GTA choć uwielbiane przez wszystkich, nie jest idealne.

Pisanie że dobrze że autor usunął tego moda jest trochę śmieszne. Gdyby nie tacy ludzie jak ten wyżej wymieniony moder, gracze dalej musieliby cieszyć się z paru pikseli goniących po ekranie, a technologia ograniczałaby się nie do wirtualnej rzeczywistości czy rękawic VR, ale do pistoletu świetlnego i kwadratowego pada...

A poza tym - takie samochody na przykład też się modernizuje, by lepiej wyglądały, by miały więcej kucyków pod maską, a w sumie po co?
Przecież większość z nich także można nazwać majstersztykami ;).
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
Freej (Poziom: ) dodano: 05.01.2016, 18:40
Takie maniaki GTA, a nie wiedzą że to cj.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
Freej do (Poziom: ) dodano: 05.01.2016, 18:47
Dobra, usuwajcie mi już konto bo mi się rzygać chce od waszych komentarzy.Kończę.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Wiszkas do Freej (Poziom: 35) dodano: 05.01.2016, 18:56
Z Five cię tu przywiało?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
Freej do Wiszkas (Poziom: ) dodano: 05.01.2016, 19:02
Nie. Jedyna strona, na której siedzę często to yt.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.81.***.***]
Tosek Stosek (Poziom: ) dodano: 03.01.2016, 11:58
Tydzień bez spiny, to stracony tydzień ;).

Wyluzuj się Freeju. Późno pojawił się ten news, ale lepiej późno niż wcale.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Wiszkas do Tosek Stosek (Poziom: 35) dodano: 03.01.2016, 15:42
Już raczej nie ma sensu do niego pisać. Dostał trzecie ostrzeżenie i bana, bo już zdążył wcześniej zapracować na dwa. Widać jaki to był typ użytkownika =P
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.186.***.***]
Freej do Wiszkas (Poziom: ) dodano: 03.01.2016, 17:44
Mówiłeś coś ???

PS
Mam tylko jedno ostrzeżenie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.81.***.***]
Mag bitewny do Freej (Poziom: ) dodano: 04.01.2016, 11:18

Freej napisał:

Mówiłeś coś ???.


Jeśli o mnie chodzi, to ja tam nic nie mówię. Tak się już jakoś przyzwyczaiłem. Komentarze i posty wolę napisać :).

Zluzuj się Freej. Są większe a co za tym idzie ważniejsze problemy.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Wiszkas do Mag bitewny (Poziom: 35) dodano: 04.01.2016, 16:09
Można powiedzieć że Freej to jest, jakby to powiedzieć, okrutnik.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Wiszkas (Poziom: 40) dodano: 04.01.2016, 16:19
Jeszcze jak!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
Freej do alicjaess (Poziom: ) dodano: 05.01.2016, 17:55
Komentarz ukryty [Pokaż]
+ -6 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Freej (Poziom: 40) dodano: 05.01.2016, 17:59
Jesteś pijany czy niespełna rozumu?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Brus do Freej (Poziom: 32) dodano: 05.01.2016, 18:01
Ty zdajesz sobie sprawę, że to kadr z filmu "Pulp Fiction"?
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Wiszkas do Freej (Poziom: 35) dodano: 05.01.2016, 18:11
A ty jesteś murzynem na kradzionym rowerze.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Puma do Freej (Poziom: 31) dodano: 05.01.2016, 18:13
10/10, uśmiałem się

A ty co murzynie? Wstawiłeś swoje zdjęcie jak jedziesz na kradzionym rowerze. To może ja wstawię swoje zdjęcie jak masakruje lewaków?
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
Freej do alicjaess (Poziom: ) dodano: 05.01.2016, 18:35
Normalny, tylko stwierdzam fakty.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Wiszkas do Freej (Poziom: 35) dodano: 05.01.2016, 18:37
Marne prowo xD
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Freej (Poziom: 40) dodano: 05.01.2016, 18:38
Jakie fakty? Że wstawiłam avatar z filmu? xD Co Ty możesz wiedzieć, murzynie na kradzionym rowerze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
Freej do alicjaess (Poziom: ) dodano: 05.01.2016, 18:42
Dopiero od września jesteś a już się mądrzysz, wariatko z jointem.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
Freej do Freej (Poziom: ) dodano: 05.01.2016, 18:43
Czekam na bana.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Freej (Poziom: 40) dodano: 05.01.2016, 18:45
Jak Ty nieładnie mówisz, a kysz, kysz, Watykan Cię za to rozliczy, heretyku :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Wiszkas do Freej (Poziom: 35) dodano: 05.01.2016, 18:46
Na złość nie dostaniesz.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
krz do Freej (Poziom: 28) dodano: 05.01.2016, 19:45
Barrel from type
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do Freej (Poziom: 45) dodano: 05.01.2016, 19:52
Cierpliwość jest cnotą. Nawet zachowując się jak idiota wykazujesz coś pozytywnego. Nie ukryjesz swojej dobrej strony ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Puma do Mofiros2000 (Poziom: 31) dodano: 05.01.2016, 21:32
Brzmi jak mądrość Mistrza Yody, jeszcze jakbyś szyk poprzestawiał xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do Puma (Poziom: 45) dodano: 05.01.2016, 23:08
Cierpliwość cnotą jest, nawet zachowując się jak idiota jasnej strony w sobie nie zdusisz.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
Freej do Mofiros2000 (Poziom: ) dodano: 06.01.2016, 11:46
Nie wiem co ty do mnie pierdzielisz, ale okej.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
deton24 (Poziom: 19) dodano: 06.04.2016, 11:00
The Pinnacle of V - World Enhancement Project V1.8.0

https://mega.(...)AUoEhBzK
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]