reklama

Najnowsze informacje

1875VGrotti Turismo i GTA V News | | 22.04.2016 14:07 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: Grotti GTA Online Turismo.

Grotti Turismo i GTA V

Gracze wydają się być już znudzeni nowymi lowriderami. Co chwila w sieci pojawiają się nowe informacje na temat kolejnych pojazdów w GTA V. Czy Grotti Turismo ma szansę pojawić się San Andreas?

Wóz na pewno kojarzy każdy gracz, który zwiedzał Liberty City w GTA IV. Piętrowy salon Grotti mieszczący się w dzielnicy Middle Park East był wypełniony po brzegi wspomnianym modelem, który oczywiście czerpie garściami z Ferrari F360 Modena (Poznaj dzielnice GTA IV bliżej! - [Klik])

Premiera GTA V to czas, gdy tytuł nie schodził z ust graczy i był popularny m.in. na portalach społecznościowych. Również growy odpowiednik Facebooka przez kilka dni działał aktywnie w świecie GTA. Jedną z takich stron był salon Helmut's European Salon, który ukazywał Grotti Turismo w Paleto Bay oraz premierę sportowej wersji modeli stajni Grotti na terenie klubu golfowego w Los Santos. Fan GTA ma jednak w pamięci masę przeróżnych smaczków, które nawiązują do treści poznanej w poprzednich częściach, dlatego nie wolno upatrywać się w postach żadnej zapowiedzi. 

 

 

Autor: frapplatte

Czy tęsknicie za sportowym Grotti Turismo? Na pewno pojazd był jednym z popularniejszych w GTA IV, dlatego wiele osób marzy o tym, by móc zasiąść za jego kierownicą i rozwinąć skrzydła na długiej Route 68... Daj znać w komentarzu, jakie samochody z GTA IV chciałbyś ujrzeć w piątce.

 

Źródło: GTAForums

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (10) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 10
Robencjusz (Poziom: 10) dodano: 22.04.2016, 14:24
Jeden z lepszych samochodów w GTA IV, fajnie by było gdyby była możliwość jazdy nim w GTA V. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Wookie1 (Poziom: 29) dodano: 22.04.2016, 14:20
Turismo (Ferrari) jest moim ulubionym autem z GTA IV, ten model to strzał w dziesiątkę. :) Przemierzając nim cyfrowy NY czułem się jak Al Pacino w Zapachu Kobiety. Fajnie by nim pojeździć po LA.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Wookie1 (Poziom: 51) dodano: 22.04.2016, 14:28
Również uwielbiałem ten samochód. Handling był według mnie świetny. Z chęcią zobaczyłbym taki pojazd w GTA V! (oczywiście bez użycia modyfikacji)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu (Poziom: 41) dodano: 22.04.2016, 15:57
Jak grałem w SAMPA to Turismo było moim ulubionym autem odrazu obok Infernusa :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
marian19922 (Poziom: 27) dodano: 22.04.2016, 16:19 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 22.04.2016, 16:23
Jasne że chciałbym turismo, jeden z moich ulubionych samochodów z czwórki, jak już kiedyś pisałem to chciałbym powrotu wszystkich aut z Gta IV lecz nie wiem czy Rockstarowi będzie się chciało to wszystko oficjalnie dodać bo jest tego ponad 20 aut, są mody czyli Gta IV car pack które dodają do piątki wszystkie auta z czwórki, wystarczyłoby że Rockstar coś by trochę pozmieniał/ulepszył po swojemu i oficjalnie wrzucił to do online, myślę że nie byłoby z tym za dużo roboty bo moderzy wykonali lwią część pracy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
lmaster (Poziom: 34) dodano: 22.04.2016, 17:34
Grottti Turismo bazuje na Ferrari F360 Modena a nie na F40.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do lmaster (Poziom: 51) dodano: 22.04.2016, 19:59
No tak masz rację. Zapatrzony byłem w Turismo z GTA: SA :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
RAFkin (Poziom: 60) dodano: 22.04.2016, 23:42
Przepadałem za tym samochodem w GTA IV. Spośród sportowych miał dla mnie najlepszy handling. Mógłby się jeszcze kiedyś pojawić.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
CzarodziejPL (Poziom: 22) dodano: 23.04.2016, 19:35
Ja bym chciał zobaczyć Sentinela, Coquette i Uranusa.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.246.***.***]
der96 (Poziom: ) dodano: 24.04.2016, 14:43
Fajnie byłoby zobaczyć Turismo, jeszcze dobrze byłoby wrzucić starego Sentinela ( I mieć bodykit wzorowany na BMW M3 GTR), Hakumai oraz Uranus.

Zauważyłem, że Turismo na poście Lifeinvadera ma inne światła, bardziej wzorowane na Ferrari F360 niż na np. McLaren 12-C
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]