reklama

Najnowsze informacje

3357VNowe pojazdy z dodatku Więcej zbrodni i finansów News | PC PS4 XOne | 06.06.2016 08:00 przez Szymon Marszałek
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: DLC GTA Online GTA V

Już we wtorek zadebiutuje kolejny dodatek do GTA Online. Oprócz nowych broni i apartamentów, będziemy mieli okazję zakupić nowe pojazdy. Na czym wzorowali się twórcy? Przekonajmy się!

Nowe pojazdy z dodatku Więcej zbrodni i finansów

Na samym początku przyjrzyjmy się zielonemu supersamochodowi. Jego marka nie jest znana, trwają spekulację pomiędzy Vapidem bądź Dewbauchee. Znamy jednak pierwowzór pojazdu. Pojazd ze zwiastuna jest uderzająco podobny do Astrona Martina Vulcana. Sama sylwetka pojazdu, dach oraz przednie reflektory bardzo przypominają Brytyjski pojazd. Niektórzy gracze upatrują również podobieństwo do Forda GT 2017

Porównanie pojazdu (Vapid/Dawbauchee) i Astron Martin Vulcan

 

Kolejnym nowym pojazdem w GTA Online będzie Grotti. W rzeczywistości możemy kupić jego prawzór, czyli Ferrari F12 Berlinetta. Na pierwszy rzut oka widać podobieństwo pomiędzy pojazdem spoza gry a tym, który został nam przedstawiony. Z pewnością spodoba się graczom!

 

Porównanie Grotti i Ferrari F12 Berlinette

Zdecydowanie pojazd, na który wszyscy czekamy to Pegassi Reaper. Nie wszyscy jednak wiedzą, że auto to jest wzorowane na Lamborghini Centenario, bądź równie zdumiewającym Lykanem Hypersport. Najnowsze Pegassi przypomina oba te samochody.

Porównanie Pegassi Reaper i Lamborghini Cenanario

 

Dajmy na razie spokój supersamochodom i przyjrzyjmy się bliżej kilku offroadowym pojazdom, które zaproponowało nam studio Rockstar Games.

 

Rewolucję zapowiada offroadowa ciężarówka opancerzona, którą możemy zobaczyć na kilku klatkach oficjalnej zapowiedzi dodatku. Ciężarówka posiada napęd 6x6 i jest genialnym pojazdem do taranowania aut przeciwnika. Ciężarówka istnieje w rzeczywistości. Jest to MAN TGS 6x6 Expedition Sfahrzeug. Oby dwie ciężarówki wyglądają bardzo solidnie i zapewne każdy chętnie siądzie za kierownicą jednej z nich!

 

Porównanie Ciężarówki z MAN TGS 6x6 Expedition Sfahrzeug

 

Czy ktoś wspominał coś o pojazdach offroad? 7 czerwca Rockstar odda nam kluczyki do najnowszego  VAN-a, jakim będzie Vapid Offroad VAN! Pojazd ten był wzorowany na Fordzie E350 4x4. Idealny pojazd do przejażdżek całą ekipą!

Porównanie Vapid Offroad z Fordem E350 4x4

Uwaga, bo wraz z najnowszym DLC wypływamy na głębokie wody! Do naszej dyspozycji zostanie oddana łódź holownicza (Tuga), którą pamiętają fani GTA IV. Zapowiadają się długie, spokojne noce na otwartej wodzie lub emocjonująca przeprawa z tonami nielegalnego towaru!

Porównanie holowników.

 

Przedstawione tutaj pojazdy to tylko część z nowości. Już jutro poznamy wszystkie atrakcyjne środki transportu, jakie zaproponowali nam twórcy gry.

 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (20) Skomentuj Obserwuj

[83.10.***.***]
QUNJ (Poziom: ) dodano: 06.06.2016, 15:05
Czy jutrzejsze DLC jest darmowe?
Aktualizacja normalna?

Z góry dzięki za odpowiedzi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Szymeg do QUNJ (Poziom: 24) dodano: 06.06.2016, 17:43 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 06.06.2016, 17:43
Tak, jutrzejsze DLC jest darmowe :) Co masz na mysli pisząc normalna aktulizacja?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Jumperone (Poziom: 16) dodano: 06.06.2016, 16:52
Te Grotti przypominajace Berlinette jest piekne :o
Szkoda tylko ze nie moge grac, bo mi sie robi czarny obraz i wlacza tryb okienkowy w grze. Ahh ten pomocny support <3
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito do Jumperone (Poziom: 56) dodano: 06.06.2016, 17:35
Alt + enter nie pomaga?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Szymeg do Jumperone (Poziom: 24) dodano: 06.06.2016, 17:45
Jeżeli inne gry działają normalnie, najprawdopodobniej masz przestarzały monitor, (tak jak ja). Tak jak napisał omosquito, polecam spróbować wcisnąć kombinację klawiszy ALT+ENTER, wtedy gra zostanie przełączona do trybu okienkowego.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Liptonix (Poziom: 22) dodano: 06.06.2016, 14:45
Ten rojsrojs to winsdor tylko ze w wersji cabrio :) O której download patcha?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Chaffee do Liptonix (Poziom: 39) dodano: 06.06.2016, 15:19
Pewnie coś koło 12 naszego czasu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
marian19922 do Liptonix (Poziom: 27) dodano: 06.06.2016, 15:20
Zazwyczaj między 12-13 pojawia się aktualizacja
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito do marian19922 (Poziom: 56) dodano: 06.06.2016, 15:55
Ostatnie DLC było o 11:00 na konsolach i 11:30 na PC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Szymeg do Liptonix (Poziom: 24) dodano: 06.06.2016, 17:46
Tak jak napisali użytkownicy wyżej, najprawdopodobniej będziemy mogli rozpocząć pobieranie około południa :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
ShogunXdD (Poziom: 18) dodano: 06.06.2016, 15:12
Online jest darmowe. DLC do online są darmowe. Płatne DLC może być fabularne - jeśli kiedyś wyjdzie.
Aktualizacja taka jak wszystkie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Szymeg do ShogunXdD (Poziom: 24) dodano: 06.06.2016, 17:47
Dokładnie :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Chaffee (Poziom: 39) dodano: 06.06.2016, 11:08 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 06.06.2016, 11:12
Hmm zapowiada się dość ciekawie. W dokach stoi Tuga więc można ją obadać pytanie czy będzie można spersonalizować jak jacht. Na boku ma napis, a na dachu ma flagi więc hmm może to element stały, a napisu w ,,naszej" wersji nie będzie. Ciężarówka na 99,9% będzie z Pegasusa, a ciekawe jak będzie to z tym Vapidem Offroadem mógłby stać w garażu przynajmniej miałby opcje tuningu, a to już jest plus. Btw. ten Pegassi Reaper wg. mnie bardziej przypomina Lykan'a Hypersport niż Lambo Cenanario. Zaś z samochodów brakuje w opisie rolls royce'a. W trailerze przewija się dwukrotnie przez dłuższa chwile w 0:18 i urywek w 0:24 więc raczej jest to nowy samochód tak jak te czarne i żółte suvy [te same jednak inna kolorystyka]. Na tych samochodach się niestety nie znam.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Szymeg do Chaffee (Poziom: 24) dodano: 06.06.2016, 17:49
Również mam nadzieje, że dostaniemy możliwosć personalizacji łodzi.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Cartha (Poziom: 13) dodano: 06.06.2016, 10:44
"Jego marka nie jest znana, trwają spekulację pomiędzy Vapidem bądź Dewbauchee."
Serio?
Nie widzisz znaczka na screenie który sam wstawiłeś?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
marian19922 do Cartha (Poziom: 27) dodano: 06.06.2016, 11:02
Fakt, to jest w 100% Vapid, widać to nawet na trailerze czerwony znaczek z białym napisem, ciekawe czy Rockstar znowu zablokuje możliwość spawnu tych pojazdów w singlu, na pewno nie będą one tanie a przed kupnem przydałoby się je przetestować, na szczęście ostatnio przyszedł z pomocą mod
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Szymeg do Cartha (Poziom: 24) dodano: 06.06.2016, 17:51
Dzięki za komentarz, masz rację. Zdecydowanie będzie to Vapid.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
Fronynyl do marian19922 (Poziom: 27) dodano: 06.06.2016, 17:57 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 06.06.2016, 17:59
Nie musi to być Vapid, chociaż jest to najbardziej prawdopodobne. Marka Coil ma również białe napisy na czerwonym tle. Ewentualnie może to być Bravado.
#Edit: przyjrzałem się zdjęciu w wysokiej rozdzielczości; jednak to jest Vapid
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.146.***.***]
mojeimie (Poziom: ) dodano: 06.06.2016, 20:36
"Porównanie Pegassi Reaper i Lamborghini Cenanario" - to nie jest lamborghini tylko Lykan Hypersport (tak to jest marka samochodu). Polecam wpisać w googla i popatrzeć sobie na zdjęcia, i porównać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do mojeimie (Poziom: 51) dodano: 07.06.2016, 21:58
Czytaj ze zrozumieniem tekst.

"Nie wszyscy jednak wiedzą, że auto to jest wzorowane na Lamborghini Centenario, bądź równie zdumiewającym Lykanem Hypersport. Najnowsze Pegassi przypomina oba te samochody."
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]