reklama

Najnowsze informacje

3313VPojazdy z przyszłych bonusowych tygodni News | PC PS4 XOne | 12.07.2016 17:39 przez Boduczek
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: GTA Online GTA V Karkołomne wyczyny

Pojazdy z przyszłych bonusowych tygodni

Rockstar wypuścił rewelacyjne stuntowe DLC jednak to nie koniec zarzucania graczy dodatkową zawartością. Podobnie jak w przypadku Finance and Felony - również i tutaj - w następnych tygodniach otrzymamy kolejne rewelacyjnie wyglądające pojazdy. Nie wydawajcie całych swoich oszczędności już teraz. 

Nie przedłużając oto lista i zdjęcia pojazdów które otrzymamy w kolejnych tygodniach. Ceny wszystkich pojazdów, które dziś pojawiły się w sklepach internetowych w GTA Online możesz zobaczyć na forum GTASite. 

 

Drift Tampa

 

Lynx

 

Cliffhanger

 

Rally Truck

 

Contender

 

 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (17) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 39
Chaffee (Poziom: 39) dodano: 12.07.2016, 17:47
Ciekawe czy tą ciężarówkę będzie mozna trzymać w garażu ;d to byłoby coś hmm ciekawego i oryginalnego :p aczkolwiek pewnie nie.

Jednak hmm brakuje mi jednego pojazdu. Na oficjalnej stronie Rockstara widnieje taki news:

Thursday, July 14th: Splits (New Vehicle - Brioso)

Czy jest to błąd w nazwie [Rockstara], brak pojazdu tutaj na liście czy któryś pojazd będzie nazywał się Brioso coś tam. [Aczkolwiek jest już Grotti Brioso R/A] przekonamy sie w czwartek ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
ShogunXdD do Chaffee (Poziom: 18) dodano: 12.07.2016, 17:57
Moim zdaniem chodzi o to, że w czwartek będzie kolejny wyscig premium i będzie on tylko tymi Briosami.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Chaffee do ShogunXdD (Poziom: 39) dodano: 12.07.2016, 18:09
hmm i to całkiem słuszna uwaga i to najprawdopodobniej o to chodzi.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Komar_2 (Poziom: 23) dodano: 12.07.2016, 18:38
Wszystko fajnie ale koniecznie trzeba odblokować możliwość posiadania kolejnego garażu. Nie mówię domu tylko garażu bo gdzie to wszystko trzymać. Obecnie mam miejsce na 3 pojazdy i zastanawiam się co warto kupić a jeszcze nie kupiłem nic co było wydane w poprzednim DLC :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Reeesio (Poziom: 24) dodano: 12.07.2016, 20:35
Dopiero sie nawnerwialem ze musialem sprzedac kilka aut zeby zrobic miejsce na nowe,a tu ta Tampa i ciezarowka mnie rozbroily,niema bata zebym nie kupil
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
ShogunXdD do Reeesio (Poziom: 18) dodano: 12.07.2016, 21:41
Ciężarówka bedzie do kupienia do Pegazusa, nie ma szans żeby się zmieścił do garażu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.31.***.***]
Diksonpositivon (Poziom: ) dodano: 13.07.2016, 11:01
Rzeczywiscie moze jej nie byc w garazu, ale co jesli bedzie wielkosci insurgenta? ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
Brze_zix do Diksonpositivon (Poziom: 8) dodano: 13.07.2016, 11:22
pewnie będzie wielkości brickade'a
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Chaffee do Brze_zix (Poziom: 39) dodano: 13.07.2016, 12:00 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 13.07.2016, 12:01
Tak przejrzałem sobie zdjęcia faktycznego modelu i wcale nie jest to duża ciężarówka, a na pewno znacznie mniejsza od Brickade'a. Będzie gdzieś długości sandkinga, którego w garażu można trzymać ;) aczkolwiek jest znacznie wyższy.

http://imgur.com/UzRgNOw <-- tutaj zdjęcie prawdziwego ,,rally truck'a"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
ShogunXdD do Chaffee (Poziom: 18) dodano: 13.07.2016, 13:11
Faktycznie jest krótszy, ale dalej jestem zdania, że będzie on trzymany w Pegazusie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Liptonix (Poziom: 22) dodano: 13.07.2016, 14:23
Szczerze, to tylko motor jest wart uwagi, mogliby dodać wiecej 1śladów, obency enduro jest rewelacyjny.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
mesiek142 (Poziom: 19) dodano: 13.07.2016, 14:57
Też macie wrażenie że z updateu na update samochody mają coraz gorsze prowadzenie i hamowanie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Chaffee do mesiek142 (Poziom: 39) dodano: 13.07.2016, 15:38
Kwestia gustu. Jak dla mnie Reaper z F&F to najlepszy samochód pod względem prowadzenia. Zaś 811 to faktycznie wóz bez hamulców. Tutaj ETR1 prowadzi się bardzo dobrze, ale jest wolniejszy od tego kosmity. Hamowanie jak w każdym supersporcie trzeba wyczuć, ale hamują praktycznie w miejscu chociaż nadal to nie cheetah. Jeśli chodzi o te ,,wynalazki" to Omnis dość słabo skręca jak na moje, ale pod innymi względami jest ok. Briso ma problem z hamulcami no, ale samochód za 155k nie ma co spodziewać się rewelacji. Więc raczej subiektywne odczucie ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
zarzy97 (Poziom: 15) dodano: 13.07.2016, 20:34
Ten ostatni samochód wygłada jak Toyota Hilux
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito (Poziom: 56) dodano: 14.07.2016, 00:06
https://www.youtube.com/watch?v=4Eod16yR3Cw
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Jerry_Cornelius (Poziom: 32) dodano: 14.07.2016, 07:24
No furgonetka to jak nic pegasus. Nie wiem po co kolejna aktualizacja z autami bez możliwości kupna 6 budynku czyli np garażu na 10aut :/
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Liptonix (Poziom: 22) dodano: 14.07.2016, 10:18
Mogliby dać możliwość sprzedaży aut z pegasusa, łodzi czy nawet samolotów. Nakupowało się tego złomu z którego się nie korzysta, przynajmniej byłaby świeża kasa.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]