reklama

Najnowsze informacje

9999VGTA VI - Co wiemy o przyszłej grze Rockstar Games? News | PC PS4 XOne | 17.07.2016 14:31 przez Boduczek

Wszyscy wiemy, że temat GTA VI jest jeszcze bardzo odległy ale to jednocześnie dobry moment aby zacząć spekulacje na temat kolejnej gry Rockstara. Co wiemy o kolejnej grze z cyklu Grand Theft Auto? 

GTA VI - Co wiemy o przyszłej grze Rockstar Games?

Źródło: Tłumaczenie własne na podstawie artykułu Yan2295 ze strony Yan2295.com. Koniecznie zapoznaj się z oryginałem po owocnej lekturze!

Lokalizacja

Lokalizacja jest jednym z najważniejszych elementów każdej odsłony Grand Theft Auto. Miejsce akcji zawsze było pierwszą rzeczą ustalaną podczas całego długiego procesu tworzenia całej gry. Jak twierdził Leslie Benzies, były prezes Rockstar North:

To gdzie będzie się toczyć akcja produkcji jest pierwszym pytaniem jakie sobie zadajemy. To wpływa bezpośrednio na misje i całą fabułę. Czym innym będziesz się zajmować w Los Angeles, a czym innym na wschodnim wybrzeżu, Miasto i opowiedziana historia muszą tworzyć spójną logiczną całość. 

Co natomiast z GTA VI? Na samym początku możemy z listy potencjalnych miejsc akcji wykreślić Los Santos i Liberty City, ponieważ odwiedziliśmy je w dwóch ostatnich częściach cyklu. Duża część graczy gorąco oczekuje powrotu słonecznego Vice City, jednak jest to mniej prawdopodobne niż można się spodziewaćLeslie Benzies w wywiadzie z 2012 roku stwierdził, że w Vice City najważniejsze było nie samo miasto, lecz lata '80 w których miała miejsce akcja. Ukazanie Vice City w latach współczesnych mogłoby być zdecydowanie mniej ciekawe i dla części graczy nawet rozczarowujące. 

 

Las Venturas i San Fierro są kolejnymi miastami, które z chęcią odwiedziliby gracze. Las Venturas to hazard, kasyna, wielkie pieniądze i szemrane interesy. Idealnie wpasowuje się w tematykę Grand Theft Auto, jednak istnieje obawa, że byłoby zbyt podobne klimatem do tego co już znamy z GTA V. Tego ryzyka nie ma w przypadku San Fierro, które jest bardziej spokojne i neutralne. Metropolię tę widzieliśmy jedynie w San Andreas i to w dość ograniczonej formie (ze względu na ograniczenia sprzętowe ówczesnych komputerów) istnieje więc dość duża szansa, że Rockstar chciałby nas zabrać tam ponownie. Co ciekawe, w San Francisco będzie się toczyć akcja Watch Dogs 2, może więc to być dodatkową motywacją dla Rockstara aby pokazać to miasto w skali "lepszej i większej" niż robi to Ubisoft. 

Innym ciekawym pomysłem jest pokazanie bardziej zaśnieżonych rejonów - Detroit lub nawet North Yankton które odwiedziliśmy w paru momentach GTA V. Ukazanie chłodnych i zaśnieżonych terenów mogłoby być ciekawą odskocznią od gorących i wakacyjnych klimatów znanych z GTA V. 

Inną ciekawą kwestią jest to czy po raz kolejny musimy odwiedzać wielkie miasto? Być może nie. Odważną decyzją ze strony Rockstar Games byłoby ukazanie fabuły GTA VI mającej miejsce w małym miasteczku w stylu Twin Peaks. Mogłoby to pomóc w zbudowaniu niepowtarzalnej atmosfery, bardziej osobistej i dopracowanej historii w której poznalibyśmy ciekawych mieszkańców danej społeczności a także dać Rockstarowi okazje aby zbudować niespotykany dotąd stopień realizmu. Możliwość wejścia do każdego budynku, brak jakichkolwiek ekranów ładowania, destrukcja otoczenia, jeszcze większy poziom dopracowania pod względem małych detali, które przecież tak uwielbiają twórcy GTA. Male miasto mogłoby zaskoczyć graczy. 

Dlaczego GTA nie mogłoby pokazać jednego z europejskich miast? Głównie dlatego, że dla wielu osób w kręgu Rockstara,w  tym Dana Housera, "GTA to USA". 

 

Myślę, że bylibyśmy w stanie opowiedzieć wiele ciekawych i poruszających historii mających miejsce w UK, ukazania rewelacyjnych terenów, dobrego gameplayu i pokazania nowych mechanik rozgrywki. Obawiam się jednak, że to nie byłoby już GTA. Dla mnie Grand Theft Auto to Ameryka. 

 

Pewne głosy świadczą o tym, że Rockstar ma w planie ukazanie pewnej ogromnej części Stanów Zjednoczonych, na wzór The Crew lub zebrania wszystkich miast znanych GTA na jednej mapie pomiędzy którymi będziemy mogli swobodnie podróżować. Chociaż te przecieki nie odnoszą się bezpośrednio do GTA VI, to jest to jednak coś co Rockstar chciałby w przyszłości zrobić. Jak twierdził Leslie Benzies:

 

Oczywiście, w pewnym momencie będziemy chcieli posiadać jeden wielki świat zawierający wszystkie miasta znane z serii GTA, wraz zaoferowaniem graczowi możliwości swobodnego przemieszczania się pomiędzy nimi. 

 

Czas akcji

Podstawowe pytanie - przeszłość, teraźniejszość czy przyszłość? Ukazanie akcji w przeszłości pomaga w ukazaniu pewnych historycznych wydarzeń dziejących się w określonym miejscu, jednak w pewnym zakresie również ogranicza twórców. GTA VI w latach '30 byłoby ciekawe, jednak GTA bez internetu, telefonów komórkowych mogłoby być dużo mniej atrakcyjne dla większości graczy. Futurystyczne GTA dziejące się w przyszłości również jest bardzo mało prawdopodobne, gracze wydają się być tym zmęczeni o czym świadczy np niska popularność najnowszego Call of Duty, które zabiera nas w... kosmos. Można więc założyć że GTA Vi będzie toczyć się w czasach współczesnych. 

 

Główny bohater

W GTA V Rockstar po raz pierwszy w serii ukazał akcję z perspektywy nie jednej lecz trzech postaci. Zyskała na tym dynamika i filmowość misji, jednak jednocześnie nie wydłużyła się fabuła gry oraz ciężej było polubić któregoś z protagonistów. Michael facet zmagający się z problemami wieku średniego i rodziną której od tego dobrobytu przewraca się w głowie, Trevor socjopata i Franklin będący chyba najmniej wyraźną postacią z całej trójki. Rockstar w GTA Vi stanie przed wyborem stworzenia większej liczby misji lub ukazaniu bardziej dopracowanej historii z perspektywy jednej postaci. 

 

Widok FPP

Czy w GTA VI powróci widok FPP? Pozostaje to kwestią dyskusyjną. Nie znamy dokładnych statystyk pokazujących jak wielką popularnością cieszy się ten tryb. Najprawdopodobniej większość graczy traktuje to jedynie jako ciekawy dodatek nie przechodząc gry w ten sposób. Dla twórców to jednak ogromny wysiłek - stworzenie dziesiątek dodatkowych animacji, wnętrz pojazdów w wysokiej rozdzielczości czy innych drobnych detali. To wszystko to dodatkowy czas i koszty. W jednym z wywiadów w grudniu 2014 roku Rockstar odpowiedział jednak, że tryb FPP na 100% nie stanie się podstawowym widokiem w kolejnych grach. 

Zdecydowanie nie. Pomimo tego, że jesteśmy zadowoleni z tego co udało nam się osiągnąć tworząc tryb FPP, w przyszłości będziemy starali się zaoferować graczom wybór w jaki sposób chcą grać i nie zamierzamy niczego narzucać. Chcemy aby gracze mogli grać w taki sposób w jaki chcą. 

Widok FPP to jednak również VR. Budząca się stopniowo popularność gogli do wirtualnej rzeczywistości za 4-5 lat może okazać się... klęską. Lub olbrzymim sukcesem. Już jesienią 2016r. posiadacze PS4 będą mogli zagrać w gry z użyciem PS VR. Może się więc okazać, że również Rockstar będzie skłonny stworzyć GTA VI ze wsparciem dla VR. 

Multiplayer

Biorąc pod uwagę ogromny sukces GTA Online można założyć, że na pewno pojawi się on w GTA VI, najprawdopodobniej w formie zbliżonej do GTA Online wraz z wieloma wymaganymi usprawnieniami (stabilność rozgrywki, czasy ładowania, liczba graczy biorących udział w rozgrywce, maksymalna liczba graczy w trybie swobodnym). Ciekawą kwestią jest to, czy będzie on nadal mieć nieco "arcadowy" charakter czy bardziej zbliżony do realizmu w którym będziemy mogli np wcielać się w rolę policjantów i otrzymywać za to zapłatę. Z całą pewnością możliwości jest wiele. 

Wielu graczy często zadaje pytanie o to czy zachowany zostanie postęp z dotychczasowych osiągnięć w multiplayerze i czy będzie można transferować postacie pomiędzy, nazwijmy to GTA Online i GTA Online 2. Można jednak założyć, że Rockstar na to się nie zdecyduje. Przede wszystkim stworzyłoby to dysproporcje pomiędzy graczami dopiero rozpoczynającymi przygodę w GTA a tymi którzy już w GTA grali. Zabiłoby to również w pewnym stopniu formę progresu, zdobywania doświadczenia. Najbardziej realny scenariusz zakłada, że Rockstar przygotuje jakieś drobne formy nagrody dla osób już grających wcześniej w GTA Online - typu dodatkowy $1,000,000 na koncie czy tez specjalny pojazd

Również spokojnie można założyć powrót Shark Cards (mikrotransakcji), które dały ogromne dochody dla Take-Two oraz spowodowały, że Rockstar Games może cały czas na bieżąco wspierać GTA Online darmowymi DLC. 

 

Platformy sprzętowe

GTA VI ukaże się z całą pewnością na konsolach Sony (PS4) i Microsoftu (Xbox One). Kwestią budzącą pewne wątpliwości i rodzącą dodatkowe pytania jest pojawienie się PS4 Neo i Xboxa One Scorpio, które są ulepszonymi modelami podstawowych konsol. Producenci ich mówią stanowczo, że każdy tytuł który ukaże się na "nowszej" wersji sprzętu (PS4 Neo/XB1 Scorpio) będzie musiał obowiązkowo pojawić się również na konsolach podstawowych (PS4/XB1), jednak nie wiemy jeszcze jak to będzie wyglądało w praktyce. Wydanie GTA VI na nowych konsolach dałoby możliwość ukazania gry w 4K i stabilnych 60FPS. Jeżeli jednak tak nie będzie to standardem wydaje się być 1080p/60FPS

Co z PC? Twórcy mają z komputerami krótko mówiąc wiele negatywnych wspomnień, a więc jeżeli ta wersja się ukaże to z góry można założyć wielomiesięczne opóźnienie względem wersji konsolowych. Wersje PC GTA V sprzedały się nie tylko dużo słabiej niż konsolowe, lecz również charakteryzują się ogromnym natężeniem "cheaterów", których ciężko szukać wśród graczy konsolowych. Być może GTA VI będzie pierwszą odsłoną serii, która nie pojawi się na PC. 

 

Zapowiedź i data wydania GTA VI

Kiedy możemy spodziewać się wydania GTA VI? Na podstawie analizy zwyczajów Rockstar Games można zauważyć, że pomiędzy wydaniem jednej a kolejnej gry z cyklu GTA pojawia się inny tytuł. Tak było z Red Dead Redemption, które pojawiło się po GTA IV a przed GTA V. Coraz częściej mówi się o RDR 2, a więc o GTA VI nie usłyszymy najprawdopodobniej do roku 2018/2019. Od zapowiedzi GTA V do ukazania się gry na półkach sklepowych minęły prawie dwa lata, ten czas być może skróci się w przypadku GTA VI, można więc zakładać, że nowe GTA otrzymamy najwcześniej za 4 lata. 

 

Konsekwencje odejścia Leslie Benziesa

Wszyscy to wiemy, od 2014 roku Leslie Benzies nie jest prezesem Rockstar North. Może to mieć wpływ na kształt całego GTA VI. Leslie był jedną z nielicznych osób, która pracowała nad grą od samego początku do końca, wpływał na kształt każdej fazy produkcji GTA V i zabierał głos w każdej najdrobniejszej kwestii. Oczywiście, GTA V jest efektem pracy całej masy osób, jednak to Leslie miał do powiedzenia i zrobił znacznie więcej niż pozostali i dlatego jest kluczową dla serii osobą. 

Odejście tej ikony z Rockstar North zostało nawet zauważone w zmianie stylu GTA Online. Pierwszy DLC (The Heists) charakteryzował się filmowością rodem z singla, licznym nagromadzeniem dialogów, efektownością. Odejście L. Benziesa najprawdopodobniej sprawi, że Heists 2 nigdy się nie ukaże. Obecnie GTA Online skupia się na dodatkach bardziej rozrywkowych - nowe tryby VIP, zadania z dostarczaniem paczek i trybem CEO (prezesa), czy najnowsze podniebne szaleństwa i stunty. To nadal dobre, darmowe i przyjemne ale zmianę widać gołym okiem. 

Brak L. Benziesa jest z całą pewnością skutkiem anulowania prac nad fabularnym DLC do GTA V. Warto zauważyć, że podczas gdy tryb Online jest cały czas systematycznie wspierany nowymi dodatkami, tak GTA V jest od dawna zapomniane. Wcześniej ten tryb otrzymywał pojazdy pojawiające się w Online tak aby można je było "na spokojnie" przetestować w "offline" teraz jednak nie mamy takiej możliwości. 

To wszystko budzi niepokój wielu graczy którzy cenią w GTA V przede wszystkim ogromnie dopracowaną fabułę z trybu single player. Może się okazać, że GTA VI będzie pierwszą odsłoną cyklu, która będzie stawiała większy nacisk na GTA Online a tryb dla pojedynczego gracza pozostanie jedynie dodatkiem. 

r e k l a m a

Komentarze (23) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 24
Szymeg (Poziom: 24) dodano: 17.07.2016, 16:44
Jeżeli teraz jakiś GTA, to informacja, że akcja dzieje się w Vice City, jest niemal pewna. Już przed premierą GTA V były plotki, że poruszać się mamy pomiędzy Vice City i San Andreas, wyszło jak wyszło. Liberty City raczej odpada, w ostatnich latach pojawiło się w GTA IV i dwóch dodatkach. San Fierro? Nie cierpię tego miasta, lecz to że następna odsłona serii nas tam zabierze też jest znikome, Góra Chilliard, która sąsiadowała z miastem została wycięta i wcielona do Los Santos, przy SF po prostu nie byłoby co robić. Lepiej wygląda to przy LV, kasyna, Strefa 69, pustynie, ale na dłuższą metę to nie da rady, po prostu zbrzydnie. Pozostają dwie opcje, albo Rockstar stworzy całkowicie nowe miasto (w co wątpię), albo ku radości wielu graczy (w tym mojej), będziemy mieli okazję popływać w okolicach Vice City, już nie bojąc się by nasze kostki były pod wodą.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Chaffee (Poziom: 39) dodano: 17.07.2016, 17:55
Wydaje mi się, że nowe DLC może być wskazówką lokacji GTA VI. Oczywiście może być to tylko nad interpretowanie zamierzeń twórców jednak wydanie partii ciuchów mocno nawiązujących do VC [Vice Squad, Malibu Club, V-Rock ect.] wydaje mi się, ze zostały dodane by pobudzić dyskusje na ten temat. Aczkolwiek sam Rockstar może obawiać się zderzenia z ścianą VC. Oczekiwanie graczy jest ogromne więc ucieczka w San Fierro czy Las Venturas [oby nie Liberty City] jest znaczniej łatwiejsza. Btw. nie ma co siać paniki, że GTA VI nie wyjdzie na PC bo te ploty są już od GTA III jakoś się nie sprawdziły. Tak samo jak stosunek Rockstar do graczy PC'towych wcale nie jest tak oziębły tylko główny target USA i zachód europy to przede wszystkim gracze konsolowi. wschód i Azja to mniej znaczący rynek i stąd te rozbieżności w terminach. Więc obstawiam, że GTA VI wyjdzie po 6-8 miesiącach standardowo. Aczkolwiek całkiem możliwe, że Micro$oft będzie próbował przekonać Rockstar do wydania na systemy windows 10 [i pewnie tylko je].
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.229.***.***]
hehe (Poziom: ) dodano: 17.07.2016, 17:22
"Być może GTA VI będzie pierwszą odsłoną serii, która nie pojawi się na PC."

Chyba zapomnieliście o LCS, VCS i Chinatown Wars
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.73.***.***]
adam92 do hehe (Poziom: ) dodano: 17.07.2016, 19:32
Chodzi o główne odsłony GTA. Obydwie Stories i Wars to gry będące same w sobie dodatkami, a nie głównymi grami.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.26.***.***]
Emil do adam92 (Poziom: ) dodano: 17.07.2016, 20:31
Chinatown Wars i Advanced to nie były dodatki, tylko pełno wymiarowe gry serii Grand Theft Auto
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
MrKevlar do Emil (Poziom: 25) dodano: 18.07.2016, 11:33
LCS, VCS, Chinatown Wars i GBA były spin-offami.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.184.***.***]
cxz (Poziom: ) dodano: 18.07.2016, 13:01
Ten artykuł pisał idiota..
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do cxz (Poziom: 40) dodano: 18.07.2016, 13:10
Dlaczego tak sądzisz?
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
PiotrzePL (Poziom: ) dodano: 18.07.2016, 23:06
Liczę bardzo że to będzie GTA VIce city 2 <3
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
Shelby67 (Poziom: 14) dodano: 17.07.2016, 15:19
Chciałbym ujrzeć nową część w jakimś miasteczku, a może w kilku miasteczkach na wzór Bone County/Tierra Robada z GTA SA. Na pewno nie San Fierro. Miasto samo w sobie jest nudne i bardzo podobne do Liberty City, które moim zdaniem było porażką. Co do czasów, to pewnie będą to czasy współczesne, chociaż bardzo chciałbym zobaczyć tą grę w latach '70-'80.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Shelby67 (Poziom: 40) dodano: 17.07.2016, 15:31
A ja jestem za Vice City, sam tytuł GTA VI od razu podsuwa na myśl Vice City. Chciałabym zobaczyć Vice City w erze HD. Te neony, ten klimat. Tego brakuje.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
Shelby67 do alicjaess (Poziom: 14) dodano: 17.07.2016, 21:26
Vice City jest zdecydowanie najbardziej klimatycznym miastem ze wszystkich i sam byłbym zachwycony umieszczeniem go w najnowszej części, ale jest to mało prawdopodobne.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.126.***.***]
cuba libre do Shelby67 (Poziom: ) dodano: 18.07.2016, 00:17
Pytanie czy to VI to ma jakieś znaczenie bo w końcu GTA VC było wyłączone z numeracji tak jak SA.
Jak najbardziej jestem za nowym Vice. Grafika z V fabuła z IV.
Wiem ktoś za chwilę napisze, że Gta V ma ten numer ale V nie jest pełnoprawnym następcą SA bo tam były trzy miasta + peryferia a V to duża wyspa i nawet nic nie wskazuje aby miała się z czymś łączyć np. fragment podstawy jakiegoś mostu.
Jak dla mnie "Liberty city is over" jak na ostatniej kartce broszurki z GTA IV.
Dotychczas tylko Vice city nie doczekało się uniwersum HD (jeszcze) i SF, LV.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
MrKevlar do Shelby67 (Poziom: 25) dodano: 18.07.2016, 12:34
Rockstar najprawdopodobniej pominął San Fierro i Las Venturas w GTA V, ponieważ:
a) SF i LV nie są takimi wyrazistymi i klimatycznymi miastami jak VC, LC i LS.
b) obszar gry byłby ogromny i dzisiejsze komputery by tego nie uciągnęły.
Klimat SF w GTA SA to był jakiś kryminał - nijakie, deszczowe miasto niczym Liberty City, każda uliczka taka sama, zero zróżnicowania. Przecież to jest kalifornijskie wybrzeże, to jest San Francisco! Jeżeli GTA VI ma mieć miejsce w San Fierro, to klimat musi być zbliżony do prawdziwego San Francisco, tak jak w Watch_Dogs2.
Las Venturas w ogóle nie pasuje do GTA pod względem zróżnicowania terenu, tyle że tutaj już samo Las Vegas narzuca takie a nie inne standardy. Pustynia tak, ale jako mniejszy fragment mapy jak w GTA V, nie jako podstawa do całego obszaru pozamiejskiego. Jeżeli nawet połowa obszaru mapy to tereny pozamiejskie (w GTA V to było 2/3) , a sama mapa będzie większa niż GTA V, to twórcy gry naprawdę będą musieli się wysilić, aby urozmaicić ten obszar. Co do miasta - kasyna, kasyna, kasyna. I nic więcej. Miasto w GTA musi być zróżnicowane - centrum miasta, dzielnica dla bogatych, slumsy, przedmieścia, dzielnica przemysłowa, lotnisko, doki, jakaś plaża. W Las Vegas nie ma chyba nawet żadnej dzielnicy mieszkalnej dla zwykłych, szarych ludzi, większość populacji miasta to milionerzy, którzy żyją w apartamentach lub willach na obrzeżach miasta. Brak dzielnicy przemysłowej, doków, plaży, w końcu to środek pustyni.
San Fierro + Las Venturas? Jestem za, nawet samo dopracowane San Fierro by wystarczyło. Nie ukrywam, że najbardziej chciałbym zobaczyć Vice City (a najlepiej całą Florydę) we współczesności, z synthwave'owym soundtrackiem <3 A może Rockstar stworzy jakieś nowe miasto? Ja proponowałbym Atlantę z dostępem do oceanu, Seattle z okolicznymi górami albo San Diego z fragmentem Meksyku.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.113.***.***]
MCK do MrKevlar (Poziom: ) dodano: 18.07.2016, 12:57
Co ma wielkość mapy do wydajności komputerów?
Mapa nie jest renderowania cała, tylko obszarowo. Chodząc po świecie wczytuje się owy obszar i kasuje stary. To szczegółowość swiata, a nie jego wielkość może być ograniczeniem.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
MrKevlar do MCK (Poziom: 25) dodano: 18.07.2016, 13:49
W takim razie dlaczego nie zrobili Los Santos wielkości prawdziwego Los Angeles? Zostaje jeszcze odległość renderowania, zawsze gdzieś tam w pamięci zostaje ten niedoczytany obszar, który musi być cały czas gotowy na wczytanie. I pozostaje jeszcze pamięć na dysku, którą zajmowałaby taka gra. Los Angeles i okoliczne tereny są ponad 80 razy większe niż cała mapa GTA 5. Prosta matematyka - 50x80 = 4000GB = 4TB. Rzadko kto ma w dzisiejszych czasach ktoś ma tak pojemny dysk. Ale wróćmy do powiększenia obszaru GTA V o SF, LC i okoliczne tereny. Taki powiększony obszar byłby ok. 4 razy większy = 200 GB. Do tego patche, darmowe DLC. Nikt nie chciałby, żeby jedna gra zajmowała mu prawie połowę miejsca na dysku. Wielkość mapy nie wpływa jakoś drastycznie na wymagania, ale jakiś wpływ ma. A tak z drugiej strony, chciałoby Ci się czekać jeszcze 2 lata na GTA 5? Bo przy takiej ogromnej mapie to zeszłoby im dodatkowe 5 lat na projektowanie, tworzenie mapy, wypełnianie jej contentem, a i kampania fabularna wydłużyła by się przynajmniej 3-krotnie.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Shelby67 (Poziom: 40) dodano: 18.07.2016, 23:49
Trzeba mieć nadzieję. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
deton24 (Poziom: 19) dodano: 19.07.2016, 11:51
Hej Rockatar. A może wykorzystanie to?
http://wiado(...)18420011
Najniebezpieczniejsze miasta USA.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Reeesio (Poziom: 24) dodano: 17.07.2016, 15:38
"Może się okazać, że GTA VI będzie pierwszą odsłoną cyklu, która będzie stawiała większy nacisk na GTA Online",ale w V juz tak jest,trybu fabularnego juz nie wspieraja,bo malo kto w niego gra,skupiaja sie tylko na dodatkach do GTAO.Moim zdaniem w pewnym momencie fabula stala sie tylko dodatkiem do trybu wieloosobowe,tak jak w CODach i innych grach nastawionych na multi,a teyb single sluzy do "treningu" i poznania gry.Ja bym osobiscie nieplakal,gdyby VI byla tylko Online i zfezygnowano calkiem z singla.Tak sie pewnie nie stanie :)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Reeesio (Poziom: 40) dodano: 17.07.2016, 15:46
Wystarczy tego hype'u na GTA Online, chciałabym w końcu dobrze rozwiniętego singla niż ciągłego pakowania w tryb sieciowy.
+ +7 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.248.***.***]
GAT VI do Reeesio (Poziom: ) dodano: 02.12.2016, 22:06
Ja osobiście bardziej cenię singiel.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.169.***.***]
Tommy (Poziom: ) dodano: 03.01.2017, 18:28
Powinni zrobić nowe vice city chętnie zobaczę jak wygląda po latach i jak radzi sobie tommy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.186.***.***]
czarnu (Poziom: ) dodano: 05.07.2017, 12:58
GTA VIce city
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (23 opinie) Skomentuj

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisóws: 38056

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 441 2310
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Mazi150 4 438 1342
7.  Kettger 4 436 1336
8.  Majkela 2 436 1322
9.  xNomad 0 439 1317
10.  Siatkarz... 0 439 1317
Zobacz pełen ranking
X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.