reklama

Najnowsze informacje

4719VJak przejść GTA: Vice City na 100% w 13 minut? News | | 08.08.2016 13:29 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto: Vice City | Tagi: bug glitch GTA GTA Vice City rekord Speedrun

Vice City nie przestaje zaskakiwać. Nick007J i husho porządnie zamieszali w trakcie gry! Speedrun sprawił, że udało się uzyskać 100% ukończenia gry w czasie krótszym niż kwadrans!

Jak przejść GTA: Vice City na 100% w 13 minut?

Jak udało się odnaleźć tak skomplikowanego glitcha? Okazuje się, że gracze są w stanie manipulować grą za pomocą uruchomionych procesów i aktywności w grze. Aby tego dokonać, należy uruchomić konkretną ilość aktywności w trakcie wykonywania pierwszej misji. Na poniższym filmie widać, jak gracz uruchamia poszczególne funkcje dostępne w grze. Szczególnie pomocne okazały się szały zabijania, które pozwoliły obejść ograniczenia nakładane przez trwającą misję i rozpocząć gromadzenie kolejnych aktywności, które pozwoliły przejść do razu do finałowego pojedynku w willi Diaza na Starfish Island. 

Dalej następuje istna bonanza! Zainteresowanych glitchem od razu zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi etapami, które należy wykonać, by ukończyć Vice City w zaledwie 12 minut i 58 sekund! Kliknij tutaj, by przyjeść na subforum reddita związane ze speedrunem (przychodzenie gier w niewiarygodnie szybki sposób z użyciem glitchy). Kilka kluczowych informacji związanych z omawianym speedrunem znajdziesz również tutaj.

Warto dodać, że początkowo cały proces trwał 20 minut, a gracze mają chrapkę na to, by zejść poniżej 10 minut! Zobaczymy, jak rozwinie się walka o najszybsze przejście gry. Testerzy GTA: Vice City na pewno złapią się za głowę, gdy usłyszą, co udało się znaleźć po 14 latach od premiery gry.



 

Dzięki robi za nadesłanie informacji! 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (16) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 60
RAFkin (Poziom: 60) dodano: 08.08.2016, 13:51
Nieźle, aż zadziwiająco, że coś można było wpaść na coś takiego po 14 latach.
Podejrzewam, że znaleźliby się śmiałkowie, którzy zaniżyliby czas jeszcze poniżej 10 minut.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Crrooss (Poziom: 45) dodano: 08.08.2016, 16:21
Nieźle. Pamiętam jak oglądałem Adama_ak który speedrunowal Vice City, wtedy jego rekord ukończenia samego singla to było jakieś 40 minut.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Wookie1 (Poziom: 29) dodano: 08.08.2016, 17:49
Gdy myślałeś, że tylko Chuck Norris może przejść GTA w kwadrans...
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
adi555000 (Poziom: 21) dodano: 08.08.2016, 19:32
Ale to nie jest na 100%
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
GTA135345 (Poziom: 19) dodano: 08.08.2016, 19:33
Chyba aż sam tego spróbuję :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.43.***.***]
Silent (Poziom: ) dodano: 08.08.2016, 21:11
Czytajcie dokładnie tytuł filmiku - to NIE jest przejście na 100%, a "ukończenie" fabuły.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[95.49.***.***]
Vendral (Poziom: ) dodano: 08.08.2016, 23:12
Dlaczego wprowadzacie czytelników w błąd złym tytułem artykułu? W grach z serii GTA przejście gry na 100 % wraz ze wszystkimi znajdźkami, a ukończenie samej linii fabularnej, co pokazane jest na filmiku, to dwie różne sprawy.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Sznycel (Poziom: 33) dodano: 09.08.2016, 10:09
Rekod już został pobity, kilka razy. Aktualny WR https://www.youtu(...)XfI_zILY :D
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess (Poziom: 40) dodano: 08.08.2016, 14:46
Moim zdaniem takie szybkie przechodzenie gry jest bez sensu, bo nie ma z tego frajdy. Później nie ma co robić. Ja osobiście lubię wałęsać się po mieście pomiędzy jedną a drugą misją i posłuchać sobie genialnych kawałków w radiu np z Flash FM. :)
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Hayer do alicjaess (Poziom: 19) dodano: 08.08.2016, 14:48
Mi się wydaje, że tu chodzi po prostu o bicie rekordów. Dużo czasu zajmują przygotowania i nieudane próby.
Jak ktoś chce zagrać normalnie to tak nie robi :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Hayer (Poziom: 40) dodano: 08.08.2016, 14:52
I tak wolę się nie śpieszyć. :) W przeciwnym wypadku można stracić chęć do delektowania się grą.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
omosquito do alicjaess (Poziom: 54) dodano: 08.08.2016, 15:36 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 08.08.2016, 15:43
Ja sie tak z Quake jedynką bawiłem. 25 minut mi zajelo. Ale grę przeszedłem kilkadziesiąt razy normalnie zanim sie speedrunem zająłem.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Crrooss do alicjaess (Poziom: 45) dodano: 08.08.2016, 16:24
Z całym szacunkiem ale nie rozumiesz ideii speedrunow. :) Tu nie chodzi o bawienie się grą tylko o szybkość, taki wyścig z czasem. To było świetne w poprzednich odsłonach, że nie były liniowe i można było znajdować liczne sposoby na skrócenie czasu przejścia gry. Speedruny są świetne.
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Crrooss (Poziom: 40) dodano: 08.08.2016, 16:35
I tak nie lubie takich spraw. :P
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.174.***.***]
Dariusz do Crrooss (Poziom: ) dodano: 10.08.2016, 08:52
Ona wielu rzeczy nie rozumie, ale to nie jej wina.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Dariusz (Poziom: 40) dodano: 10.08.2016, 13:53
Masz rację, wielu rzeczy jeszcze nie rozumiem i to jest normalne, człowiek uczy się przez całe życie. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]