reklama

Najnowsze informacje

1602VBonusowy tydzień w GTA Online (12-18.08) News | PC PS4 XOne | 12.08.2016 20:52 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: GTA Online GTA V GTA$ RP Social Club tydzień bonusowy

Rockstar Games przygotowało kolejny zestaw promocji w GTA Online. Tym razem mamy okazję zgarnąć dodatkową gotówkę i punkty RP za wybrane akcje. 

Bonusowy tydzień w GTA Online (12-18.08)

Co tym razem znajdziemy ciekawego w GTA Online? 
 

  • W tym tygodniu szefowie i inni przestępcy są w stanie zgarnąć dodatkową gotówkę oraz punkty RP za trzy wybrane tryby adwersarza. Te wymagają od ochroniarzy niezwykłego zgrania, by utrzymać szefa przy życiu. Wyżej wspomniane tryby to najnowsze Entourage, Extraction oraz Hunting Pack. Akcje znajdziesz bezpośrednio w menu Online lub w komunikatach na smartfonie/zaproszeniach do akcji.
  • Pamiętasz jeszcze dodatek Zbrodnie i finanse? Jeżeli tak, to na pewno zainteresuje Cię 25% zniżki na zakup dodatków takich jak modyfikacje wnętrza, skrytka na grube pieniądze oraz broń.
  • Usługi oferowane przez Pegasusa oraz wybrane elementy garderoby z wyżej wspomnianego dodatku również zostają przecenione o 25%.
  • Zaszalej w Legendary Motorsport i chwyć za kierownicę Peggasi Reapera! Tylko przez najbliższy tydzień 25% taniej!

  • Wyzwania dla VIP-ów oferują dodatkową gotówkę oraz punkty RP. Wyzwania dotyczą również najnowszych akcji: Salvage, Haulage oraz Cargo Delivery oraz misji z dodatku Szefowie i inni przestępcy (Executive Deathmatch, Sightseer, Piracy Prevention).
  • Zdobądź przewagę nad wrogiem w czasie wykonywania wymienionych misji i kup Buzzarda 50% taniej.
  • W tym tygodniu wyścigiem premium stał się przyjemny kurs zlokalizowany przy (lub nad) plaży Vespucci. Chętni mogą wziąć udział i zasiąść za kierownicą Progena Tyrus. Przypominamy, że w ostatnich dniach Rockstar Games zmieniło system nagród w wyścigach premium, dlatego całe podium ma okazję szybko zarobić. Pozostałych graczy musi zadowolić jedynie potrójna premia punktów RP.
  • Dziś o godzinie 23:00 polskiego czasu rozpocznie się transmisja studia Rockstar Games. We wspólnej zabawie uczestniczyć będą członkowie społeczności skupionej wokół studia oraz gracze, wybrani przez studio. Transmisję obejrzysz na platformie Twitch.tv lub YouTube Gaming. Pełną listę gości znajdziesz tutaj.
Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (12) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 39
Chaffee (Poziom: 39) dodano: 13.08.2016, 10:08
Wg. mnie to jeden z najgorszych tygodni jeśli chodzi o promocje. Jedynie Buzzarda kupiłem, ale tak no to wygląda jakby nie mieli pomysłu i dali byle co. Mimo wszystko przynajmniej przedłużyli żywotność w miarę spoko trybu adwersarz [eskorta]. 2xkasy nadal będzie zachęcać ludzi do grania w to.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
RedLixxx (Poziom: 24) dodano: 12.08.2016, 21:11
Na Buzzarda chyba się skuszę :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.126.***.***]
cuba libre do RedLixxx (Poziom: ) dodano: 12.08.2016, 23:43
Jak dla mnie R robi się tendencyjne już mnie nie potrafią zaskoczyć
Buzzarda mam
Reaper miałem i już nie chcę
Wyścigi kaskaderskie zabawa na 2 dni góra
Mam już 910 godzin w tej grze i teraz to bym chciał już coś nowego bo na DLC to nie liczę bo przez to że jest online to mapa gry jest tak oklepana. Puki dużo ludzi wchofzi na online R nie wyda nic nowego bo po co skoro to zarabia.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.26.***.***]
HHAHAHAH do cuba libre (Poziom: ) dodano: 13.08.2016, 09:38

cuba libre napisał:

Jak dla mnie R robi się tendencyjne już mnie nie potrafią zaskoczyć
Buzzarda mam
Reaper miałem i już nie chcę
Wyścigi kaskaderskie zabawa na 2 dni góra
Mam już 910 godzin w tej grze i teraz to bym chciał już coś nowego bo na DLC to nie liczę bo przez to że jest online to mapa gry jest tak oklepana. Puki dużo ludzi wchofzi na online R nie wyda nic nowego bo po co skoro to zarabia.


P
PU
PUKI

PUUUUKIIIIIIIIIIIIIIII
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.126.***.***]
cuba libre do HHAHAHAH (Poziom: ) dodano: 13.08.2016, 11:25
NO NO
wiem coś ze składnią zdania pomyliłem i te literówki hi ha ha
póki co dużo ludzi wchodzi na online...
teraz jest O.K.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[95.49.***.***]
mog (Poziom: ) dodano: 13.08.2016, 11:49
Dlaczego nie działa podwójne za Executive Deathmatch, Sightseer, Piracy Prevention?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
RapManJak (Poziom: 13) dodano: 13.08.2016, 19:46
Zrobili z tego GTA Online P2W. Rozumiem DLC brudny szmal, żeby pośmiać się z tych co kupują tylko najdroższe rzeczy. Ale nie po to by tym samym zwiększać podświadomie ceny wszystkiego i ciągnąć hajs z Shark Cardów. A w międzyczasie i tak hakerzy 10mln będą oferować na allegro za 15zł. Boli mnie to, bo gra nie jest ani trochę przyjazna dla graczy grających solo (na pewno przy obecnych cenach). Koledzy się porozchodzili, narzekają że im się gra znudziła i to już nie to samo co granie napadów.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Edek503 do RapManJak (Poziom: 41) dodano: 13.08.2016, 20:43
Mam to samo.Znajomych online na palcach jednej ręki mogę policzyć.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.125.***.***]
cuba libre do Edek503 (Poziom: ) dodano: 13.08.2016, 20:54
Może tak powinno być aby skłonić R do zrobienia kolejnego GTA a nie piłoeanie ciągle tego samego.
3 auta rabacik na coś tam 2xRP i czytaj to 30 razy aż samo co się znudzi
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Chaffee do RapManJak (Poziom: 39) dodano: 13.08.2016, 23:08
P2W? O.o da fak? Aczkolwiek zacznijmy jaka gra multiplayer jest przyjazna dla solo graczy? Dla grania w pojedynkę jest kampania singlowa. Zresztą GTA oferuje masę możliwości zarobku i nawet grając w pojedynkę. Misje vipa to 20tysięcy. Nowy tryb adwersarz pograłem 1h i zarobiłem 300k. Sposobów jest masa do zarabiania. Nawet sprzedając jeden pojazd na godzinę możesz zarobić niespełna 20k. Ceny rosną bo ekonomia tego wymaga. Przed napadami było wszystko względnie tanie, ale żeby zarobić na super wóz było trzeba się namęczyć. Teraz żeby zarobić na dobry wóz wystarczy walnąć 2 napady. Aczkolwiek Panowie hej GTA ma już prawie 3 lata. Ludzi ubywa i trzeba jakoś zarobić. Serwery, pensje ect. samo się nie opłaci. A GTA VI jest już pewnie w produkcji, ale do póki GTA Online będzie rentowne nie będzie sensu wydawania kolejnej części. Tak działa biznes ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Jerry_Cornelius do Chaffee (Poziom: 31) dodano: 14.08.2016, 09:51
R kończy wspieranie GTA online z powodu złamanego antycheata z tego powodu nie będzie żadnego DLC..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41