reklama

Najnowsze informacje

2392VZlot pojazdów terenowych w GTA Online! Baw się z nami! News | PC | 24.08.2016 18:50 przez Szymon Marszałek
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: GTA Online GTA V Social Club Społeczność wydarzenie zlot

Zapraszamy do wspólnej zabawy w GTA Online wszystkich czytelników! Bawmy się jak za starych dobrych czasów!

Zlot pojazdów terenowych w GTA Online! Baw się z nami!

Z RADOŚCIĄ ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!


 

Zachęcamy wszystkich na spotkanie w wirtualnym mieście Los Santos z najnowszej produkcji studia Rockstar, Grand Theft Auto V, na platformie PC! Los Santos, jak i tereny, które otaczają miasto, są bardzo rozległe, a zwiedzanie ich w pojedynkę może być nudne, więc jest to idealne miejsce do wszelakich wyścigów, pojedynków czy po prostu do porobienia czegoś z ekipą! 

26 sierpnia o godzinie 19:00 odbędzie się zjazd pojazdów terenowych, które na spotkanie zostały zaproszone z każdego zakątka świata! Jak będzie przebiegać całe wydarzenie?

 


 

Około 19:00 gracze, którzy zgłosili się do udziału w spotkaniu, otrzymają zaproszenie do prywatnej sesji. Po dołączeniu do sesji, członkowie zlotu podążają w stronę miejsca spotkania, którym jest parking przy molo, na plaży w Los Santos.

Kiedy wszyscy dotrą na miejsce spotkania, zostanie wykonane pamiątkowe zdjęcie, które zostanie udostępnione kolejnego dnia na stronie internetowej, jak i na profilu Facebook.

Po zrobieniu pamiątkowego zdjęcia, około 19:15 rozpocznie się przejazd przez ulice Los Santos, by dotrzeć do stóp Góry Chiliad. Po dotarciu do najwyższego szczytu w San Andreas nastąpią zawody "Kto pierwszy ten lepszy!", gdzie zadaniem będzie jak najszybsze wjechanie na sam szczyt Góry Chiliad.

 

Po zdobyciu góry przez wszystkich członków zabawy nastąpi chwila na kolejne pamiątkowe zdjęcie, które zapisze się w kronikach GTASite, po czym rozpocznie się krótki deathmatch, w którym gracze zostaną podzieleni na dwie drużyny, które za zadanie mają likwidację ekipy przeciwnej. Dowódcami drużyn będą główni organizatorzy spotkania, czyli Szymoneczeg i MudzahedinPL, drużyna przegrana, do końca spotkania zmuszona jest do noszenia świńskich masek.

 

Gdy pojedynek zostanie rozstrzygnięty, każdy wraca do swojego pojazdu, tym razem udajemy się w kierunku bazy wojskowej, gdzie wspólnymi siłami będziemy stawiać czoła mundurowym i sprawdzimy, ile wytrzymamy! Dwie osoby wsiądą za stery odrzutowca, gdyż po starcie wyznaczone osoby stoczą ze sobą powietrzny pojedynek, osoby, które zostały na ziemi, pomagać mogą swojemu faworytowi, strzelając do przeciwnika z klasycznej wyrzutni rakiet (bez namierzania).

Około godziny 20:00, nastąpi przejazd na farmę braci O'Neil, z której rozpocznie się wyścig jednośladów.

Pod koniec wyścigu wszyscy udamy się na lotnisko Trevora, tam czekać będzie na nas samolot, który przetransportuje nas do Los Santos

Na godzinę 20:45 planuje się rozpocząć misję VIP, takie jak "Ochrona Jachtu", gdzie organizatorzy z dwojgiem pomocników, chronić będą jacht przed pozostałymi graczami.

Gdy zegar wybiję godzinę 21:10, wcześniejsi ochroniarze zamienią się miejscem, z dotychczasowymi atakującymi.

Po kilku zadaniach VIP-a wszyscy zostają zaproszeni na spotkanie na jachcie organizatora spotkania, gdzie znajdzie się czas na chwilę rozmowy, jak i ostatnie już pamiątkowe zdjęcie.

Na godzinę 22:00 planuje się rozpoczęcie wyścigu kaskaderskiego, który zakończy nasz zlot.

 

Plan może zostać zmieniony podczas rozgrywki, gdy to uczestnicy zaproponują coś ciekawszego. 

 

 

ZGŁOSZENIA

 

Wszystkich zainteresowanych, prosimy o zgłoszenie się pod specjalnym postem na forum, do którego przekierowani zostaniecie, po kliknięciu tutaj. Prosimy o wiadomość zawierającą nazwę użytkownika Social Club, i kilka słów o sobie, byśmy mogli lepiej się zintegrować!

 

 


 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (16) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 56
omosquito (Poziom: 56) dodano: 24.08.2016, 23:31
Kurde a ja w robocie do 22:00.......
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Szymeg do omosquito (Poziom: 24) dodano: 25.08.2016, 16:15
Po 22:00 też będzie można troszkę poszaleć :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Ⓟⓘⓝⓚⓘⓘ (Poziom: 23) dodano: 25.08.2016, 13:31
Jaki polecacie zakupić pojazd terenowy ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Szymeg do Ⓟⓘⓝⓚⓘⓘ (Poziom: 24) dodano: 25.08.2016, 18:09
Ja będę za kierownicą pickup'a Trophy, polecam :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Reeesio (Poziom: 24) dodano: 24.08.2016, 20:47
Pomysl fajny,szkoda ze nie na PS4
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Szymeg do Reeesio (Poziom: 24) dodano: 25.08.2016, 18:09
Planowane są zloty na innych platformach :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Jacek112 (Poziom: 11) dodano: 25.08.2016, 21:33
No, poziom nerdostwa na tej stronie osiągnął maksimum :P. A tak serio, pomysł nawet, nawet, ale to jest GTA Online, więc czuję, że to będzie katastrofa :P. Pomijam fakt, że serwer ma 25 slotów...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Reeesio do Jacek112 (Poziom: 24) dodano: 25.08.2016, 23:01
32*
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Szymeg do Reeesio (Poziom: 24) dodano: 26.08.2016, 11:49
Jak na razie 12 osób się zgłosiło, dwóch organizatorów, a zlot tuż tuż :) Miejsca starczy dla każdego :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 38
Mati.Bocian_92 (Poziom: 38) dodano: 26.08.2016, 18:38
Mam nadzieję że będziemy wszyscy gadać przez ts3 ekipy, a nie przez czat głosowy w grze. (multi-ts.com.pl)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Jerry_Cornelius (Poziom: 32) dodano: 25.08.2016, 02:40 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 25.08.2016, 02:43
Najbardziej mnie rozśmieszył plan z uwzględnieniem godzin :) To jest GTA więc bądź świadom problemów jak z strony graczy i gry.

Idea Ciekawa tylko pytanie terenowe pojazdy wg GTA? Bo wtedy zaliczają się do nich motocykle enduro jak sanchez i bf400 czy tylko samochody?

Baza wojskowa czyli walka z policja/wojskiem i jednoczesnie pojedynek lazerów? No tutaj będzie rozpierducha :) Wojsko w bazie napierdziela czołgami, ostatnio bardzo ciężko ukrać lazera, R takie poprawki dał że aż szok :)

W jakim celowaniu jest DM? Pytam gdyż gram na padzie a na swobodnym celowaniu to mi się nie opyla nawet wchodzić na takie akcje :)

Co do ost elementu to można achivement zrobić lot titanem :)
Pozdrawiam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Szymeg do Jerry_Cornelius (Poziom: 24) dodano: 25.08.2016, 18:08
Jesteśmy świadomi, że mogą pojawić się problemy z "godzinami", lecz zostały one dodane, by ułatwić planowanie, i z pewnością nie będziemy chodzili z nimi za rączkę. Co do DM zobaczymy jaka będzie potrzeba, lecz planujemy swobodny tryb. Jeżeli chodzi o pojedynek na lazery, będzie to tryb DM, który zostanie odpalony :D. Możesz przyjechać motocyklem, bo to też pojazd, ja np. będę prowadził samochód :) Lot titanem to genialny pomysł, problem z tym że nie pojawia się często na lotnisku Trevora, może będziemy mieli szczęście, i się pojawi, albo któryś z graczy będzie go posiadał. Również pozdrawiam :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Jerry_Cornelius do Szymeg (Poziom: 32) dodano: 26.08.2016, 02:26
Mam ten Wynalazek ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Szymeg do Jerry_Cornelius (Poziom: 24) dodano: 26.08.2016, 11:49
Zapraszamy :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 4
marysiabosa do Jerry_Cornelius (Poziom: 4) dodano: 26.08.2016, 22:13
:D chyba muszę częściej u was bywać
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Szymeg do marysiabosa (Poziom: 24) dodano: 27.08.2016, 21:22
Zapraszamy :) Kolejny zlot już niedługo!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]