reklama

Najnowsze informacje

1325VNowy tydzień bonusowy w GTA Online News | PC PS4 XOne | 26.08.2016 16:39 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: GTA Online GTA V promocje Rockstar Games

Rozpoczynamy kolejny tydzień wypełniony bonusami i promocjami w GTA Online. Sprawdź, co czeka na Ciebie na ulicach Los Santos i Hrabstwa Blaine. Które akcje warto rozegrać, by zgarnąć więcej gotówki? 

Nowy tydzień bonusowy w GTA Online

W tym tygodniu studio skupiło się na wydarzeniach trybu swobodnego. W kilku punktach przedstawiamy wszystkie promocje i atrakcje, z których możemy skorzystać od dziś (26 sierpnia) do 1 września. Dla uczniów to idealna okazja, by ostatni raz wyszaleć się w GTA Online przed rozpoczęciem szkoły. :) 

 

  • PODWÓJNE GTA$ i RP W WYDARZENIACH TRYBU SWOBODNEGO - Wszystkie wydarzenia trybu swobodnego z wyjątkiem prób czasowych oferują dodatkowy zastrzyk gotówki i punktów RP. Wykorzystaj odpowiednio czas w sesji publicznej! 
  • PROMOCJE NA WYBRANE SAMOCHODY I ULEPSZENIA - W tym tygodniu Rockstar Games postanowiło obniżyć ceny na Vapida FMJ, którego kupimy 25% taniej. Do zestawu dołączamy Karin Sultana RS, którego można nabyć na warsztacie Benny'ego. Sam zakup samochodu to jedynie początek kosztownej zabawy związanej z modyfikowaniem pojazdu. Na szczęście 50% taniej kupimy zestaw antywłamaniowy (bomby). Lakiery zostały obniżone o 25%.
  • WYBRANE BRONIE W AMMU-NATION - Chroń siebie i znajomych! Zawitaj do Ammu-Nation, gdzie czeka na Ciebie pancerz (50% taniej), pistolety, karabinki i ciężki sprzęt (25% taniej). Własną zabawkę warto upiększyć, dlatego piękne wykończenia broni (zmiana koloru, grawer itd.) zostały obniżone o 50%.
  • WYŚCIG PREMIUM - RALLY - W tym tygodniu gracze mogą wygrać porządne sumy w wyścigu premium "Rally". Przypominamy, że podium zgarnia 100, 30 oraz 20 tysięcy GTA$. Poznaj trasę wyścigu już teraz. Wystarczy, że wejdziesz na stronę Social Club.

 

Z których promocji i atrakcji skorzystasz na pewno? Daj znać w komentarzu! :) 

 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (11) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 39
Chaffee (Poziom: 39) dodano: 26.08.2016, 16:57
Jak w zeszłym tygodniu broniłem tych tygodniowych promocji to teraz z całą stanowczością mogę stwierdzić, że ten tydzień jest jednym z najbardziej dziadowskich jakie stworzył Rockstar. Zwłaszcza, że mieliśmy 3tygodnie pod rząd 2xRp/kasy w eskorcie to teraz mogli utrzymać przynajmniej jeszcze ten tydzień 2x za wyścigi...
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.126.***.***]
cuba libre do Chaffee (Poziom: ) dodano: 26.08.2016, 18:10
Pamiętam jak broniłeś bo mi się chyba też oberwało od ciebie.
Pisałem wówczas, że tylko zniżka na samochody 2x RP i tak w kółko.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Chaffee do cuba libre (Poziom: 39) dodano: 26.08.2016, 18:20
No i tu masz racje rykoszetem trochę dostałeś bo tamta promocja była naprawdę dobra. 2 różnorodne sposoby na dorobienie się kasy, sporo promocji na samochody więc był to całkiem fajny tydzień, a teraz mamy biedę, że raczej spędzę ten tydzień poza GTA.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
marian19922 (Poziom: 27) dodano: 26.08.2016, 18:06
Czyli teoria że nowe dlc wyjdzie w sierpniu do kosza, następne pewnie w połowie września lub dopiero w październiku
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Chaffee do marian19922 (Poziom: 39) dodano: 26.08.2016, 18:17
Ale to, że nie wyjdzie w sierpniu było wiadomo około 2tygodnie temu ;p gdzie ,,niezależne" źródła informowały, ze Rockstary mają problemy z tym DLC, a dwa, że część ekipy czasowo przeniesiono do San Diego. Niby nowa ,,pewna" data to 13 września co by się mogło zgadzać i byłoby to ostatnie ,,normalne" dlc w tym roku. piździernik nic, listopad - halloween no i potem grudzień świąteczne.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
marian19922 do Chaffee (Poziom: 27) dodano: 26.08.2016, 20:33
A to nie wiedziałem, ostatnie info które czytałem to to że przepowiadali że to dlc wyjdzie na koniec sierpnia
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.126.***.***]
cuba libre (Poziom: ) dodano: 26.08.2016, 18:17
Nawet nie odpalam gry i nie korzystam z żadnej promocji.
Teraz nawet jak wyjdzie jakiś nowy pojazd to nie kupię go bo po co wydawać pełną cenę jak można poczekać 3 tygodnie i kupić ze zniżką.
Krew zalewa jak dajesz za auto 1 700 000 a teraz ktoś kupi to samo za 1 000 000.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu do cuba libre (Poziom: 41) dodano: 26.08.2016, 18:53
To po co kupiłeś GTA jak mogłeś kupić potem i taniej? XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.126.***.***]
cuba libre do Zembu (Poziom: ) dodano: 26.08.2016, 20:53
Kupienie gry nie ma nic z tym wspólnego.
Chodzi o nowe elementy w online typu broń i samochody.
Ciekawe jak byś kupił sobie prawdziwe auto za 84000 zł
a trzy tygodnie później widział nowe takie samo auto jak twoje za 59 000 zł.
Wiem to tylko gra ale ludzie wydają czasami realne pieniądze aby kupić sobie taki wirtualny pojazd. Ja osobiście nie wydałem prawdziwych po prostu uzbierałem z grania ale nie wszyscy tak robią jak ja.

Ale co może wiedzieć osoba taka jak ty, która się dopiero urodziła jak tworzono GTA III.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.126.***.***]
cuba libre do Zembu (Poziom: ) dodano: 26.08.2016, 21:03
Przeczytaj dokładnie tekst napisany przez autora (Kubixx) a szczególnie ostatnią linijkę
tekstu to wtedy będziesz wiedział co miałem na myśli.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
fladna do cuba libre (Poziom: ) dodano: 27.08.2016, 01:21
Czesto tak jest ze kupisz gre na steamie a za tydzień -80% takie życie. Co powiedzieć o ludziach co mają po 200 milionów bo podnieśli od czitera dawno temu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]