reklama

Najnowsze informacje

1537VRed Dead Redemption 2 nie na PC? - Petycja gotowa! News | PC | 19.10.2016 01:07 przez Redakcja GTA Site | Tagi: RDR zbiórka podpisów

Red Dead Redemption 2 nie na PC? - Petycja gotowa!

Mimo, że zaledwie od kilku godzin znamy oficjalnie tytuł najnowszego dzieła Rockstar w sieci wrze nie tylko ze względu na zapowiedź Red Dead Redemption 2, ale też z powodu pominięciem PCtowego portu przynajmniej w pierwszych planach.

Rockstar już w najbliższy czwartek przedstawi zwiastun jednego z swoich największych tytułów. Produkcja na pewno pojawi się na Xbox One oraz na Playstation 4. Brak platformy PC w pierwszej oficjalnej zapowiedzi wywołał małą burze w internecie, ale gracze szybko wzięli się do roboty i stworzyli petycję, która w oszałamiającym tempie zebrała prawie 10 tysięcy podpisów. Na obecną chwile brakuje ich już zaledwie 155, a ich ilość z każdą chwilą rośnie. To niewątpliwie jedna z najbardziej sprawnych akcji dotyczącej zbiórkę podpisów. 

Jeżeli i wy chcielibyście dołączyć się do petycji możecie skorzystać z tego linku


Warto nadmienić fakt, że podobna akcja ze zbieraniem podpisów miała miejsce podczas braku jakichkolwiek informacji na temat pojawienia się GTA V na platformę PC o, której możecie przeczytać tutaj


Podzielcie się z nami w komentarzach czy zamierzacie poprzeć tą petycję? I czy ma ona szanse zmieni plany firmy Rockstar? 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (22) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 24
Reeesio (Poziom: 24) dodano: 19.10.2016, 01:31
Jezeli beda chcieli wydac na PC,to i tak to zrobia,i na odwrot
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Stasiu (Poziom: 21) dodano: 19.10.2016, 01:46
Rockstar już pokazywał gdzie ma takie petycje :)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
Damian (Poziom: ) dodano: 19.10.2016, 08:53
Jezu zero honoru zebrac o gre. R* ma w 4 literach petycje. Beda chcieli na pc wydac to wydadza tak jak V a jak nie to nie
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Edek503 (Poziom: 40) dodano: 19.10.2016, 17:50
Mnie osobiście to ani ziębi,ani grzeje czy to wyjdzie na PC czy nie.Jest wiele flagowych gier które wychodziły tylko pod daną platformę aby ją promować i zachęcić człowieka do zakupu.W USA rządzą konsole i nie ma co na temat polityki R* gdybać.Płacz i rozpacz mogłaby być jak by nasze polskie studio wydając Wiedźmina pominęło PC.Osobiście nie planuje kupić tak ograniczonej skrzynki do gier jaką jest konsola aby pobawić się w kowboja.Posiadam stare generacje konsol jak i PC i nie jestem fanem jednej platformy ale jak uraziłem konsolowców to zachęcam do minusowania :)
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.11.***.***]
Gracz (Poziom: ) dodano: 19.10.2016, 20:41
Pecetowcy już się organizują już zbierają podpisy do petycji a tak naprawdę wiemy tylko że będzie nowe RDR. Fajnie że walczą o swoje tylko najpierw powinni poczekać aż wypłynie więcej informacji. Moim zdaniem Rockstar nie wyda gry na PC są na to małe szanse biorąc pod uwagę że RDR było zawsze konsolowe. Do tego ostatnio nie są łaskawi dla pecetowców. Chyba jedyną możliwością aby RDR pojawiło się na komputerach jest niska sprzedarz wersji na konsole wtedy R* chcąc zarobić ( a wiadomo że lubią pieniądze ) wypuściłby RDR na PC trochę po premierze na konsole. Ale to nikłe szanse bo ta gra pójdzie jak świeże bułeczki.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[159.205.***.***]
Rojek do Gracz (Poziom: ) dodano: 20.10.2016, 00:58
podobne wpisy byly pod gta v kiedy to r trzymalo w tajemnicy przez dlugi czas fakt gra sie nie ukazala na pc zadna z czesci jednak nie jest to typowa gra pod konsole ani exluziw na dana konsole wiec raczej tutaj ich nic nie zatrzymuje ani nie ogranicza budrzetowo aby nie wydawac na pc tym bardziej ze corazto wiecej gier z konsol wchodzi tez na pc kiedys taki teken byl jedynie na konsolach dostepny zaczeli wydawac tez na pc swojego czasu

pozyjemy zobaczymy narazie jest malo inf zeby spekulowac czy wydadza czy nie jak R powie ze bedzie tylko i wylacznie na konsole to wtedy ok gorzej jak nie bedzie działac z nowymi konsolami ps pro i xb s padne ze smiechu jak wtedy beda robic w pozniejszym czasie pod ps pro i xb s i okaze sie ze tutaj dolaczy pc
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Matikos3 (Poziom: 25) dodano: 20.10.2016, 16:39
a czy przypadkiem to nie jest tak, że gry wydane na xone działają na windows 10?
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
fakelol (Poziom: ) dodano: 20.10.2016, 19:43
Jak to było? PC MASTER RACE? ;)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu do fakelol (Poziom: 41) dodano: 20.10.2016, 20:41
Nie, konsolowe filmowe 25fps
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
MikeMG do Zembu (Poziom: 31) dodano: 20.10.2016, 22:58
Uuuuuuu...

Chciałem teraz pocisnąć konsolowców, no ale moja przerobiona konsola, na której właśnie piszę tego komenta nie uciągnie nawet przeglądarki. :/
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.33.***.***]
KONSOLowiec (Poziom: ) dodano: 20.10.2016, 15:24
Brzydzę się PC.
Mam nadzieje że PCtowcy nie dostaną tej gry i kolejnego GTA.
Konsole są górą i Rockstar Games dobrze o tym wie ;) .
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Wenon do KONSOLowiec (Poziom: 40) dodano: 20.10.2016, 15:26
Słaby troll
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[155.133.***.***]
Jordinho do KONSOLowiec (Poziom: ) dodano: 20.10.2016, 15:48
Skoro się brzydzisz PC, to pewnie napisałeś tego posta z konsoli... xD
FB też przeglądasz w konsoli? xDD

Słaby troll x2 xD
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.33.***.***]
KONSOLowiec do Jordinho (Poziom: ) dodano: 20.10.2016, 16:20
Na PC grają tylko nooby z czitami ;) .
RDR i GTA to są gry dla poważnych ludzi (Konsolowców), a nie dla dzieci co siedzą 24/7 przy Tibi i Metinie (PCtowców) :D .
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[155.133.***.***]
Jordinho do KONSOLowiec (Poziom: ) dodano: 20.10.2016, 16:46
Śmiechłem xD - poważny ludziu xD
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Piotr Sadowski do Jordinho (Poziom: 37) dodano: 21.10.2016, 11:23
A dlaczego nie? Na konsolach nie ma żadnego problemu z przeglądaniem neta czy korzystaniem z social mediów. Jak sobie kiedyś kupisz to zobaczysz ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[159.205.***.***]
Rojek do KONSOLowiec (Poziom: ) dodano: 23.10.2016, 21:01
Jeb*em ze smiechu najwiecej gimbusów jest wlasnie na konsolach wiec nie pierd*l od glupot powazny człowieczku ze na pctach graja noby z czitami xD bo na cosnolach jest dosłownie to samo nie ma znaczenia jaka platforma ale widocznie pasuje tobie robie z siebie idoty nr 1
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Piotr Sadowski (Poziom: 37) dodano: 19.10.2016, 11:57 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 19.10.2016, 11:58
Koledzy w zasadzie wyczerpali temat, w przypadku RDR 1 tez wystosowano taką petycję i niczego nie zmieniła. GTA to sztandarowa seria, która od zawsze była dostępna na komputerach osobistych i wydawanie jej przez studio obecnie to ukłon w stronę sentymentalnych graczy i dowód, że R* pamięt o swoich korzeniach. Red Dead Redemption to produkt ekskluzywny dla konsol i jeśli R* zamierza kontynuować tą politykę, to petycje nic tutaj nie zmienią. Poza tym wydaje mi się, że wydając dwójkę musieli by wydać tez pierwszą część, by zorientować graczy w całości fabuły jeśli ta nie będzie się całkowicie odcinać od pierwszej części (a raczej nie będzie, bo inaczej nazwa gry znów by była inna, bez ,,2"). Osobiście nie miałbym nic przeciwko wydaniu zbiorczym na PC, mimo że sam posiadam konsolę, ale... myślę, że lepiej być w tej sprawie realistą.
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Chaffee do Piotr Sadowski (Poziom: 39) dodano: 22.10.2016, 12:51
W teorii na chama da się upchać dwójkę na PC nie wydając jedynki nawet jeśli te miałby się ze sobą łączyć. Wystarczyłby przed samą grą dać planszę w formie tekstu czy krótkiej animacji opowiadającą zarys poprzedniej części. Tak przecież robili w zamierzchłych czasach i była to dobra alternatywa dla osób co nie były w temacie. Chociaż wątpię, że RDR i RDR2 będą mieć ze sobą dużo wspólnego. Rockstar raczej robi gry ze sobą niezwiązane i tylko wkłada masę odniesień do poprzednich części, które są na tyle subtelne, że niezauważalne dla osób niezorientowanych. Chociaż to Rockstar zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Po zwiastunie nie wiemy nadal nic.

Aczkolwiek ta petycja jest ciekawa pod względem czysto statystycznym, a mianowicie ile osób jest potencjalnymi kupcami jednak samej sprawy ona nie zmieni chociaż tak naprawdę planów Rockstar nie znamy.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[159.205.***.***]
Rojek do Chaffee (Poziom: ) dodano: 23.10.2016, 21:07
RDR nigdy nie byl eksluzywem i nie musial by wydawac rdr1 zeby wydac rdr 2 na pc zrozumcie to ze to nie jest zadna kontynuacjia poprzedniej czesci tylko poprsotu nowa historia a co bedzie czas pokaze i tylko i wylacznie R decyduje czy wyda czy nie ich produkcjia ich sprawa a glupie klutnie spekulacjie zapewnienia ze R tak zrobi jak ktos napisze sa nie na poziomie i tak naprawde nikomu to nic nie da

wgl jak by RDR wyszedl na next geny to pewnie by dali na PC

pozyjemy zobaczymy :P
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Chaffee do Rojek (Poziom: 39) dodano: 23.10.2016, 22:04
,,...Chociaż wątpię, że RDR i RDR2 będą mieć ze sobą dużo wspólnego. Rockstar raczej robi gry ze sobą niezwiązane i tylko wkłada masę odniesień.."

O tym samym pisałem. I oczywiście tutaj nie ma żadnej formy kłótni bez przesady to tylko zwykłe komentarze :) Parę lat temu Rockstar był mocno konserwatywny i wydawał gry na konsole i PC. Teraz są urządzenia mobilne i gdyby im pewnie Nintendo pozwoliło to też wypuścili by grę na Wii :p Więc szansa jest, ale czy wydadzą czy nie to tylko wyłącznie ich decyzja ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
otis (Poziom: 13) dodano: 18.01.2017, 21:04
Nie chcą, nie wydadzą i kropka. Nic tego nie zmieni, a pisanie petycji jest śmieszne.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]