reklama

Najnowsze informacje

4016VGunrunning - opis, informacje, porady News | | 13.06.2017 13:52 przez Majek

Dziś o godzinie 11:00 otrzymaliśmy najnowszy dodatek do GTA Online - Gunrunning. W newsie znajdziecie podstawowe informacje i porady.

Gunrunning - opis, informacje, porady

Na początku uspokoję wszystkich, którzy myśleli, że będzie to niesamowicie drogie DLC i $50.000.000 ledwo wystarczy.

Na zakup najdroższego bunkra wraz z mieszkaniem, pojazdem do poruszania się w środku i strzelnicą, ulepszenia ochrony, pracowników itp., zakup MOC (Mobilne Centrum Operacyjne), tuning MOC - w skrócie, wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy - wydamy około $10.000.000.

Kolejną kwestią, o której należy wspomnieć to usunięcie nielegalnych GTA$ z Waszego konta. Rockstar przed aktualizacją zabrał pieniądze, które mogliście otrzymać w nielegalny sposób.

Co ciekawe, usunięte zostały tylko te pieniądze, które otrzymaliście jakiś czas temu. Jeśli komuś wpadło wczoraj $10.000.000 na konto, to dziś będzie mógł je wydać bez większych problemów.

 

Aby rozpocząć przygodę z nielegalnym handlem bronią, musicie kupić bunkier. Te zostały rozlokowane w północnej części stanu San Andreas, co widzicie na zdjęciu powyżej. Najtańszy z nich kosztuje $1.165.000, a najdroższy $2.375.000.

Po zakupie bunkra udajecie się na miejsce i oglądacie kilkuminutową cut-scenkę, w której zostaniecie oprowadzeni po nowej posiadłości.

Jeśli kupiliście strzelnicę, będziecie mogli ukończyć wyzwania strzeleckie. W nagrodę otrzymacie darmowe bronie (bazooka, granatnik, granaty i koktajle mołotowa), które znajdziecie w jednej z jaskiń w bunkrze.

Jeśli posiadacie już nową podziemną bazę, możecie wejść na stronę Warstocka i kupić MOC (Mobilne Centrum Operacyjne). Pozostałe pojazdy z DLC również zostały dodane na stronę, ale póki co będą one zablokowane.

Zakup MOC wygląda podobnie jak zakup mieszkania czy jachtu. Wybieramy wygląd kabiny, wyposażenie naczepy i kolor wnętrza.

Kiedy Wasza bojowa ciężarówka zostanie dostarczona na miejsce, będziecie mogli ją przerobić. Dostępnych mamy większość opcji znanych z Los Santos Customs.

Po wejściu do naczepy (w zależności jaką konfigurację wybraliście) będziecie mogli kupić i ulepszyć broń oraz wystartować misje specjalne, które są podobne do misji SecuroServ znanych z biura prezesa.

Bojowe ulepszenia MOC będziecie odblokowywać wraz z postępem badań, które będą prowadzone przez Waszych naukowców.

Przejdźmy teraz do badań, zasobów i sprzedaży. Wszystko wygląda bardzo podobnie do tego, co znamy choćby z wytwórni narkotyków (mowa zarówno o wyglądzie aplikacji na komputerze, jak i o misjach, w których dostarczamy zasoby). Możemy ulepszyć pracowników, ochronę oraz sprzęt. Aby zobaczyć menu z obrazka powyżej, należy udać się do ikonki laptopa w naszym bunkrze.

Aby móc przeprowadzić badania, musimy dostarczyć zasoby i przydzielić do tego pracowników (opcja 'Zarządzaj kadrą').

Po zapełnieniu paska towarów będziemy mogli go sprzedać. Jak to wygląda? Prawdopodobnie będziemy korzystać z pomocy MOC.


UWAGA! News napisany został po około godzinie grania w Gunrunning, dlatego trzeba mieć na uwadze to, że część rzeczy mogłem pominąć. Cały poradnik i opis wszystkich funkcji dostępny będzie za kilka dni w menu po lewej stronie w sekcji "GTA Online" w podkategorii "Przestępcze imperium".

r e k l a m a

Komentarze (38) Skomentuj Obserwuj

[91.216.***.***]
Light (Poziom: ) dodano: 13.06.2017, 14:03
Bardzo dziękuję za news'a :D.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Fajster (Poziom: 13) dodano: 13.06.2017, 17:03 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 13.06.2017, 17:05
Wie ktos czy działa ta opcja alt + enter żeby samemu byc na sesji publicznej bo mi działała a teraz cos nie idzie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.186.***.***]
ja do Fajster (Poziom: ) dodano: 13.06.2017, 17:06
Start --> Monitor zasobów ---> sieć i tam wstrzymaj proces GTA 5 na 7s po czym wznów. I nikogo nie ma na sesji.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Fajster (Poziom: 13) dodano: 13.06.2017, 17:11
Aha no bo wczoraj jeszcze mi działała tamta opcja i sie dziwie ze miga mi ekran ale nic sie nie dzieje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek do Fajster (Poziom: 54) dodano: 13.06.2017, 19:05
Niestety nie działa.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden (Poziom: 30) dodano: 14.06.2017, 12:25
Jak myślicie, R* doda rozszerzenie do tego dodatku, tak jak było w przypadku biur?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek (Poziom: 54) dodano: 14.06.2017, 13:38
Można używać nowe pojazdy specjalne w napadach! :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Jerry_Cornelius (Poziom: 31) dodano: 14.06.2017, 21:31
Ogarnia ktoś kuwetę z strzelnicą w bunkrze? te 30sec.. to w cholerę mało :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
omosquito do Jerry_Cornelius (Poziom: 54) dodano: 14.06.2017, 21:40
A weź mi o tej strzelnicy nic nie mów.... Przez nią dowiedziałem się, że mój skil w strzelaniu to kompletne zero ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Jerry_Cornelius do omosquito (Poziom: 31) dodano: 14.06.2017, 23:06
Jaki kurde skill, rozumiem by było 60sec na to, ale kurde 30? Bez kitu to jest taki bullshit że aż głowa mała :/ pomijam że gram na padzie i autoaim nie działa. Jeszcze pół biedy jak trafisz na sekwencje bliskich celów to idzie zasadzić HS po 45pkt ale tak to ciężko zrobić w tym czasie. R przewalił sprawę
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek do Jerry_Cornelius (Poziom: 54) dodano: 14.06.2017, 23:12
Zrobiłem wszystko na 3 gwiazdki, fajne nagrody się odblokowują (oprócz darmowych broni).
Nie idźcie na ilość (oddanych strzałów) tylko na jakość. Celujcie w głowę, polowi, nie śpieszcie się. Najważniejsze żeby trafić za 45pkt. Jeśli nie jesteś pewny strzału - odpuść. W pewnym momencie dojdziecie do wprawy i zrobicie 3*. ;)

P.S. Karabinami maszynowymi strzelajcie krótkimi seriami.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
speedor123 do Majek (Poziom: 18) dodano: 15.06.2017, 03:41
Łatwo ci mówić jak grałeś na myszce, spróbuj zaliczyć wszystko grając na padzie to wtedy pogadamy ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek do speedor123 (Poziom: 54) dodano: 15.06.2017, 13:06 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 15.06.2017, 13:08
Dlatego nie męczę się na konsoli, bo te robione są pod FIFY czy jakieś wyścigi. Na PC gram cały czas na padzie, bo jest wygodniej, ale jeśli muszę zacząć strzelać to wracam do klawiatury i myszki. ;)*

*Zabezpieczenie anty-gunwoburzowe - nie hejtuje konsol, sam mam X One.

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
dawid13u (Poziom: 17) dodano: 16.06.2017, 13:19
Wie ktoś może czy kolejność badań w bunkrze jest losowa albo zna kolejność tych badań? Bo kupiłem sobie Tampe ale niestety w serii działko nie jest obrotowe :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Warfikus (Poziom: 37) dodano: 16.06.2017, 16:03
Losowe, mi miniguny do Tampy wbiły za 2 badaniem, a znajomym 30 :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
dawid13u do Warfikus (Poziom: 17) dodano: 16.06.2017, 18:06
No u mnie teraz wskoczyły jako 4 z kolei więc nie jest źle
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.4.***.***]
Tajemniczy (Poziom: ) dodano: 18.06.2017, 01:29
Wie ktos może czy jak chce zamienić bunkier to muszę płacić całą kwote czy można jakos wymienic?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 6
Santi_1204PL do Tajemniczy (Poziom: 6) dodano: 18.06.2017, 11:50
Zmiana bunkra wygląda tak samo jak przy pozostałych nieruchomościach. Kupując nowy, zdajesz stary w rozliczeniu zyskując trochę kasy. Przeklikaj się przez cały proces zakupu nie zatwierdzając go, to sprawdzisz ile zwrotu Ci przysługuje.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.51.***.***]
Wawa (Poziom: ) dodano: 28.06.2017, 12:42
A czy po zmianie bunkra stracę wszystkie ulepszenia i dodatki?
Czyli strzelnicę, mieszkanie, schowek, ochronę, ulepszenia pracowników i sprzętu ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 6
Santi_1204PL do Wawa (Poziom: 6) dodano: 29.06.2017, 08:07
Niestety stracisz wszystkie modyfikacje. Przeniesione zostaną tylko pojazdy (MOC i przyczepa przeciwlotnicza).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
loltest (Poziom: ) dodano: 13.06.2017, 14:04
Ile czasu trwa tworzenie towaru? Po godzinie miałeś to 7k?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek do loltest (Poziom: 54) dodano: 13.06.2017, 14:08
Nie, towar idzie dość szybko, 7k było po kilku minutach.

Wracam właśnie do GTA Online i będę się dowiadywał czegoś więcej. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
loltest do Majek (Poziom: ) dodano: 13.06.2017, 14:16
A wykupiłeś ulepszenia? Mam pełny pasek towaru +/- od godziny i nadal 0$
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek do loltest (Poziom: 54) dodano: 13.06.2017, 15:45
Mam wszystkie ulepszenia. Towar długo się ładuje, nawet jeśli cała siła robocza jest ustawiona na produkcję, a nie na badania.

Sprzedaż wygląda tak, że wsiada się do Insurgenta z działem na dachu, jedzie się do punktu i tyle. Nie wiem do czego jest ten MOC w takim razie. Chyba tylko do startowania misji specjalnych.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
loltest do Majek (Poziom: ) dodano: 13.06.2017, 16:19
Nie mam tyle kasy na wszystkie ulepszenia, od 14, wbiło 25k w bunkrze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden do Majek (Poziom: 30) dodano: 14.06.2017, 12:26
MOC służy do modyfikacji nowych pojazdów ,broni i rozpoczynania misji specjalnych.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek do Dodladden (Poziom: 54) dodano: 14.06.2017, 12:32
Yup, teraz już wiem. :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
omosquito do loltest (Poziom: 54) dodano: 14.06.2017, 13:01
Badania idą szybko, można je przyspieszyć płacąc 225 tysięcy więc w kilka godzin można odblokować wszystko, ale towar to masakra. Cały dzień grania i może z 10% mi nabiło. Dobre info jest takie, że będzie za niego niezła kasa, pewnie coś koło miliona za pełny magazyn.Jak się komuś zapełni cały to napiszcie ile hajsu za sprzedaż wyszło.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden do Majek (Poziom: 30) dodano: 14.06.2017, 13:13
Am so slou ;_;
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
omosquito do omosquito (Poziom: 54) dodano: 16.06.2017, 04:39

omosquito napisał:

Jak się komuś zapełni cały to napiszcie ile hajsu za sprzedaż wyszło.


No i w końcu się magazyny zaczęły zapełniać. 700k za pełny magazyn, można podbić sprzedając w trudniejszym terenie i uzyskać 1,06 miliona. Info od Kazza: https://www.youtu(...)A0Q&t=3s
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
omosquito do omosquito (Poziom: 54) dodano: 16.06.2017, 04:42 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 16.06.2017, 05:53
Jest trik, który pomoże wam zapełnić szybko i łatwo magazyny. Obok laptopa podchodzicie w bunkrze do kamer. Jeśli zostawicie grę z włączonymi kamerami to nie wyrzuci Was z sesji. Zostawcie tak grę na noc i macie połowę magazynu zapełnioną o ile mieliście zapełnione zasoby.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Darindul do omosquito (Poziom: 25) dodano: 16.06.2017, 10:01
To ja mam jeszcze lepszy trick.
Wystarczy położyć (w przypadku PC) na spacji coś na tyle ciężkiego by ją wduszało i gra będzie odbierała sygnały "grania", więc nie będzie chciała wyrzucić za bezczynność.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek do Darindul (Poziom: 54) dodano: 16.06.2017, 12:51
Pomysł Moskita jest chyba trochę lepszy... :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.75.***.***]
und4madex do loltest (Poziom: ) dodano: 22.07.2017, 07:47
Towaru a nie czasami zasobów bo to różnica
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.191.***.***]
Paulik (Poziom: ) dodano: 13.06.2017, 21:28
ERR_GEN_ZLIB_2
Bledne dane gry. Uruchom ponownie komputer, sprawdz spojnosc plikow gry lub ponownie zainstaluj gre.

mial ktos to moze kiedys, i widzi inna opcje niz instalowanie ponownie ???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek do Paulik (Poziom: 54) dodano: 13.06.2017, 23:23
Wersja Steam?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.71.***.***]