reklama

Najnowsze informacje

436VGTASite X-Race II już za nami! News | | 18.08.2017 21:03 przez Majek

Cóż za emocje! Oj działo się podczas finału drugiej edycji GTASite X-Race i nie mówię tylko o sportowej rywalizacji. Kto został najlepszym kierowcą w Polsce? Co działo się podczas finału? Wszystkie informacje w rozwinięciu newsa!

GTASite X-Race II już za nami!

Jeszcze przed startem dało się odczuć ogromne emocje, które towarzyszyły finalistom drugiej edycji turnieju wyścigowego, organizowanego przez GTASite. 

Do finałowej potyczki miało stanąć 8 osób, lecz jeden gracz nie stawił się na linii startu. Emocje zapewniał wysoki poziom uczestników i bardzo wyrównane czasy na każdej trasie, ale i nie tylko.

Niestety, serwery R* też dały o sobie znać i niektóre wyścigi musieliśmy powtarzać przez ciągłe rozłączanie i liczne błędy po stronie gry.


(kliknij, aby powiększyć)

Koniec końców udało się wszystko dograć do końca i choć walka była wyrównana, zwycięzca mógł zostać tylko jeden. Poniżej prezentujemy wyniki.

  1. BonzoBGC - 77pkt
  2. Xeonnes - 71pkt
  3. PL_Kasper_PL - 57pkt
  4. DrVad3r_ - 51pkt
  5. silverspl - 38pkt
  6. TheGumXeX - 33pkt
  7. omosquito - 29pkt
  8. VelocityGT - 0pkt

Dziękujemy wszystkim zawodnikom uczestniczącym w naszej zabawie. Gratulujemy tym, którzy zaszli aż do finału, a przede wszystkim zwycięzcy turnieju - Jakubowi W. aka BonzoBGC!

Podziękowania należą się również Qrix'owi, który prowadził dla Was stream z zawodów. 
Jeszcze raz dzięki wszystkim za zabawę i do następnego! :)

r e k l a m a

Komentarze (38) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 46
omosquito (Poziom: 46) dodano: 18.08.2017, 21:08
Vaderowi doliczyłeś te 5 punktów o których była mowa na tsie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Majek do omosquito (Poziom: 46) dodano: 18.08.2017, 21:14
Si, różnicy to jednak nie zrobiło.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
Oriqun (Poziom: 10) dodano: 18.08.2017, 21:07
Gratulacje BonzoBGC nasze treningi nie poszły na marne :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
BonzoBGC do Oriqun (Poziom: 18) dodano: 18.08.2017, 21:18
Dzięki, godzin poświęconych na trening nie policzę! :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
Xeonnes (Poziom: 14) dodano: 18.08.2017, 21:21
Gratulacje wszystkim, dzięki chłopaki!
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Xeonnes (Poziom: 46) dodano: 18.08.2017, 21:27
Xeo super zawodnik, jedyny, któremu nerwy nie puszczały cały turniej :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Qrix (Poziom: 21) dodano: 18.08.2017, 21:32
Problemy techniczne - GTA:Loading City :/
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Edek503 (Poziom: 31) dodano: 18.08.2017, 21:59
Gratulacje dla wszystkich uczestników i szacun dla zwycięzcy :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito (Poziom: 46) dodano: 18.08.2017, 22:25 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 18.08.2017, 22:25
A tak BTW Bonzo rozumiem, że na stronie pojawi się twoje zdjęcie w koszulce z serii GTA? :) Może jakiś nowy wzór dla zwycięzcy? :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito (Poziom: 46) dodano: 18.08.2017, 23:36
A tak BTW Gumex, mówiłem, że Ci nerwy puszczą, ale nie jesteś sam ja też nie wyrobiłem :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
elenowsky (Poziom: 10) dodano: 19.08.2017, 10:03 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 19.08.2017, 10:04
Gratulacje dla Jakuba aka parszywy Bonzo. Co do tego ze byl uznawany za cheata to jest prawda ale gdy trenował ze mna tylko raz sie zdazyl mu sie ten przypadkowy dzien reszta dni byla juz OK. Bonzo trenowal mocno i widac efekty ciezkiej pracy i moich dobrych podpowiedzi ☺☺☺☺☺
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Chelmow (Poziom: ) dodano: 19.08.2017, 01:50
Jeżeli ktoś świadomie mnie oszukuje już na treningu co to o nim świadczy? A smród się ciągnie... Bonzo to tylko przykład i tyle w temacie turnieju.
Co to rozrastania się teamu to normalne. Ziomek zaprosi ziomka i leci. Pełny TS, też ok. Punt dla was za ciężką prace. Tylko, że czasami robił się u was bajzel i nikt nie próbował tego ogarnąć. Po prostu w trakcie sobotniej serii, nie miałem już dość tego co się dzieje i wróciłem do starej ekipy. Nie wiem jak jest teraz ale jakiś czas temu tolerowane było używanie cheatów i wykorzystywanie ich przeciwko innym graczom. Jest w ogóle jakiś regulamin ekipy?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Chelmow (Poziom: 46) dodano: 19.08.2017, 03:25
Regulamin znajdziesz po kliknięciu na forum i GTA Online, jest wyróżniony na samej górze. Osoby ewidentnie przeszkadzające są pozbawiane tagu. Podpowiem Ci, że znasz kilka osób, które już nie mają tagu GTAS :) Co do cheatów itd to ja gram od dłuższego czasu sporadycznie, dlatego moje miejsce jako komisarza zajęła Ela, która jest Online codziennie.W trakcie list gier powinien być teraz spokój, bo gdy ktoś przesadzi to po prostu go wywali z ekipy co automatycznie wyrzuci go z listy gier. "Robim co możem" aby każdy był zadowolony :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Majek do Chelmow (Poziom: 46) dodano: 19.08.2017, 10:41 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 19.08.2017, 10:41
Nie siedzę na TSie 24/7, ale jak już wbiję to o czitach nic nie słyszę. Po raz kolejny zarzucasz, że ludzie w ekipie oszukują, a jak spytam o nicki to znów nastanie milczenie.

"tolerowane było używanie cheatów i wykorzystywanie ich przeciwko innym graczom" - nigdy to tolerowane nie było i nie będzie.

Mam wrażenie, że siedzisz ze swoją obecną ekipą i być może są tam ze 2-3 orzeszki, które nadal jakiś problem do GTASite mają. Ty chłoniesz ich brednie i potem oskarżasz ekipę publicznie.

Skończ więc siać tę propagandę, wbij na TSa i sam się przekonaj. A na przyszłość - żebym mógł działać potrzebuję dowodów oraz nicków. Jak coś znajdziesz to daj znać, takie sprawy traktuję priorytetowo.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Majek (Poziom: 46) dodano: 19.08.2017, 11:50
Uwielbiam takie dramy :) Jak to ktoś kiedyś napisał "ide po pierogi" :p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
elenowsky do omosquito (Poziom: 10) dodano: 19.08.2017, 12:01
Moskit podrzucic ci popcorn ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do elenowsky (Poziom: 46) dodano: 19.08.2017, 12:12
A dawaj, Toruń Działowskiego 11. Do siedziby Orange poproszę :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
elenowsky do omosquito (Poziom: 10) dodano: 19.08.2017, 12:15
Wyslam droga lotnicza zostaly tylko gołębie wiec chwilke poczekac będziesz musiał ale opinie o tych liniach sa zachwalane
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Chelmow (Poziom: ) dodano: 19.08.2017, 12:16
Dobrze wiesz, że staram się być obiektywny. Nawet podczas konfliktu z PPOR, gdy nie było mnie online przez jakiś, wolałem wysłuchać każdej ze stron i wyrobić sobie własne zdanie. Każda z ekip miała swoją wersję, nie trzymało to się kupy więc wolałem zostać bezstronny. Także nie możesz powiedzieć ktoś ma wpływ na to co mówię i jakie mam zdanie na jakiś temat.

Dowody? Miałeś je przed nosem.

Naprawdę muszę wymieniać nicki? Najbardziej rażący? Glosa i to co się w okół niego działo to jakaś parodia. Jeszcze pojawia się TSie.

Więc może już czas przyjąć na klatę słowa krytyki i nie odbijać piłeczki, tylko wyciągnąć z tego jakieś wnioski, zrobić coś aby było lepiej i konsekwentnie się tego trzymać?

Byłem i razem się bawiliśmy, ale w pewnym momencie coś się zepsuło, a potem było już tylko gorzej.

Moja propozycja jest aktualna.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Chelmow (Poziom: 46) dodano: 19.08.2017, 12:25
Tag GTAS Glosa miał zabrany już jakiś miesiąc temu. Na tsie dostał swój kanał, bo ts jest dostępny dla wszystkich ekip.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Chelmow do omosquito (Poziom: ) dodano: 19.08.2017, 12:46
Masz zapas jabłek w koszyku na zimę. Jedno jabłko jest nadgniłe. Wycinasz fragment i wkładasz jabłko z powrotem do koszyka czy wyrzucasz aby inne jabłka nie zaczęły gnić?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Chelmow (Poziom: 46) dodano: 19.08.2017, 13:17
Sugerujesz banowanie nie tylko w ekipie ale też i na tsie dobrze rozumiem?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Majek do omosquito (Poziom: 46) dodano: 19.08.2017, 13:27
To nie jest miejsce na takie rozmowy. Zapraszam na PW.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
Gulek (Poziom: 10) dodano: 19.08.2017, 21:18 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 19.08.2017, 21:21
Prawda jest taka, że jeśli Bonzo faktycznie używał cheatów nawet na treningu to mówiąc lekko jest to "niestosowne", aczkolwiek wypadało by tutaj inne wyrażenie sformułować. Przejechałem jeden czy dwa wyścigi z Bonzo i nie widziałem żadnych podejrzeń wobec niego, więc mam tylko nadzieję, że nigdy nie dopuścił się cheatowania i nie tylko oficjalnie w x-race ale i na treningach:) Tak więc bez jakiś stosownych dowodów ciężko coś powiedzieć. Ja myślę, że Bonzo musiał by być głupi aby czegoś używać w turnieju. Pozdrawiam:)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Chelmow (Poziom: ) dodano: 20.08.2017, 01:42
Dlaczego usuwane są komentarze?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Chelmow do Chelmow (Poziom: ) dodano: 20.08.2017, 01:58
Przepraszam. Niektóre komentarze się powtarzają
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Chelmow (Poziom: 46) dodano: 20.08.2017, 08:53
Hmm wszystkie są na miejscu? Kolejność się przestawiła bo ktoś odpowiedział na drugi wątek.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Chelmow (Poziom: ) dodano: 18.08.2017, 22:30
Pewnie włożę kij w mrowisko, trudno... Przestałem widzieć sens tego typu zawodów, gdy na treningach Bonzo bez większych problemów wyprzedził mnie zaraz po tym jak wykręcił bączka (trasa na lotnisku, długa prosta za szykaną i zakrętem w prawo, przy trybunach, takie same auta, full tuning, 90fps, jechałem przy krawężniku), a chwilę później Elenowskiego. Właśnie w takich momentach odechciewa się grać, bo i tak jestem na przegranej pozycji. Brawo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Chelmow (Poziom: 46) dodano: 18.08.2017, 22:49
Chelmow właśnie dlatego go, kontrolowaliśmy. Na treningach zaprosiłem kumpli, którzy mieli po 2000+ wyścigów w lobby było takich 15 osób. Każdy go reportował i jak się okazało słusznie bo trakcja leciała. Dostał opier..ol i się naprawił. W turnieju ani razu nic nie odwalił. Wszystko było ok. A trakcje używał na treningach nieświadomie bo zapomniał wyłączyć pliki modów z singla (A może świadomie ;) ) Na całym turnieju na bank nic nie miał. Zresztą trenował jak opęntany, co nie wszedłem w online to Bonzo na treningu. Musiałby być serio powalony, żeby machnąć po 200 kółek na każdej trasie i jeszcze do tego cheatów używać, kompletny debi..zm wyprówać sobie żyły żeby cheatów używać. Wygrał w zdrowej rywalizacji. ja zawaliłem każdy wyścig. Nigdzie Bonzo jakiegoś genialnego czasu nie zrobił, linia jazdy była poprawna, po prostu nie popełnił żadnego błędu a to w tym turnieju było najważniejsze, jedna stłuczka i pa pa. Ja przywalałem na każdej trasie i takie a nie inne moje miejsce.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Chelmow (Poziom: 46) dodano: 18.08.2017, 22:49
A co do kija w mrowisko to go nie wsadziłeś. Każdemu Bonzo na treningach podpadał, ale tak jak napisałem naprostowaliśmy go :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Majek do Chelmow (Poziom: 46) dodano: 18.08.2017, 23:22
Potwierdzam, podczas turnieju był czysty. Jechałem razem z nim i tempo było podobne.

Co więcej, podczas turnieju wyłapaliśmy kilku oszustów. Uczestnicy nagrywali innych. Jeśli było podejrzenie, że ktoś tnie w pręta, dostawał swojego opiekuna na obserwatorze i od razu było widać spadki formy.

Musisz odłożyć swoje czarne myśli na bok i zapisać się do kolejnej edycji. ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Majek (Poziom: 46) dodano: 18.08.2017, 23:33
Było było :) Gumex wyłapał jednego z uczestników. Dostał informacje, ze jest obserwowany i nagle w następnej turze już formy nie było :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
Chelmow do Majek (Poziom: ) dodano: 19.08.2017, 00:25
Wy tak na poważnie? Ktoś robi co chce, przeprowadzacie rozmowę i już jest ok? Nic się nie stało? Nie rozumiem. Każdy kto oszukuje podczas jakiejkolwiek rywalizacji powinien być usunięty i niedopuszczony do zawodów. Tak samo każdy kto psuje zabawę. Wszystkich powinniście traktować tak samo.
To wy powinniście o to dbać o dobre imię ekipy. Tymczasem często przymykane było na to oko. Wiecie jaką opinię ma GTASite na sesjach. Może czas wprowadzić jakieś twarde zasady i konsekwentnie się ich trzymać? Nie patrzeć na to czy ktoś jest bardziej swój czy mniej...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Chelmow (Poziom: 46) dodano: 19.08.2017, 00:57
Trening treningiem, turniej turniejem. My nie jesteśmy Firmą R* nie mamy antycheata tylko wykrywamy "na oko". Widzimy nieprawidłowości to reagujemy. Gdyby ktoś w turnieju czegoś użył to by wyleciał, i miało to oczywiście jak wspomnieliśmy miejsce. Co do ekipy to opinie jak widać chyba raczej są jednak pozytywne bo niby skąd się wziął prawie 1000 członków i non stop pełny teamspeak? Widocznie członkom ekipy odpowiada nasze zarządzanie skoro ich ciągle przybywa. Mimo tego, że wiedzieliśmy, że Bonzo na treningach przesadzał postanowiliśmy go dopuścić. Wywaliłbyś kogoś kto trenował dniami i nocami aby wygrać z czystym sumieniem? Gdybym wiedział, że wali na pałę bez treningu to nigdy w życiu by w X-Race nie pojechał. Wygrał treningiem tyle mam w tym temacie do powiedzenia, każdy Ci to powie, czy to Xeo, czy Kasper, czy ktokolwiek inny. Bonzo nic na turnieju nie użył, wyćwiczył trasy na pamięć. Każdy mógł tak jak on kilkaset kółek treningowych zrobić i wszyscy finaliści trenowali jak opętani, on po prostu pojechał bezbłędnie, kto oglądał stream to widział.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do omosquito (Poziom: 46) dodano: 19.08.2017, 01:02
Nagrodą nie było 500+ czy też nowy mercedes. Nie widzę sensu aby oszukiwać żeby wygrać. Tak jak wspomniałem trzeba by być kompletnym de.em aby używać cheatów na takim turnieju. Co to za satysfakcja nieuczciwie wygrać aby po tobie jechali i cały kraj się z Ciebie śmiał? Było czysto i tyle.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[151.80.***.***]
Grandpa do omosquito (Poziom: ) dodano: 19.08.2017, 22:34
Na waszym teamspeaku siedza ludzie z innych ekip w tym z tostow i do tego cheater Bonzo jest u was porucznikiem! Co sie z wami stalo? Regulamin ekipy mowi wyraznie o wywalaniu cheaterow a wy przymakcie oko na coraz wiecej osob mimo ze doskonale wiecie ze moduja. Brzmi jak kolesiostwo. A jakis czas temu sie chwalilismy ze GTAS ma te dwa paski bo GTASite jest zatwierdzona przez rockstar strona.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[151.80.***.***]
Grandpa do Grandpa (Poziom: ) dodano: 19.08.2017, 22:56
Cytat z regulaminu:
4. Cheaterzy nie są u nas mile widzianymi gośćmi. Jeśli już musicie bawić się w mody, proponujemy zabawę w single playerze lub na sesjach prywatnych, bez przeszkadzania innym osobom w grze i niszczenia współzawodnictwa.

To nie byly sesje prywatne. A mody z single player nie dzialaja w online (sa od razu wykrywane i Rockstar banuje albo wyswietla ostrzezenie ze nie da sie dolaczyc do GTA Online - https://i.yti(...)ault.jpg). Juz nie mowiac o innych z elity...
jednych wywalacie ale stalych bywalcow nie potraficie... i kolejni widza to przyzwolenie na mody i sami zaczynaja
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Grandpa (Poziom: 46) dodano: 20.08.2017, 08:57
PW do Majka. Ja gram tyle co nic więc zrezygnowałem z komisarza i nie mam mocy sprawczej.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]