reklama

Najnowsze informacje

912VNowa aktualizacja do GTA Online! News | | 24.08.2017 18:18 przez Majek

Rockstar ogłosił dziś kolejny wielki dodatek do GTA Online! Oprócz nowej drogi do rozbudowy naszej przestępczego imperium dodane zostaną też nowe rodzaje wyścigów, pojazdy i więcej! Szczegóły znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Nowa aktualizacja do GTA Online!
"Wygląda na to, że ostatnie wydarzenia odcisnęły swoje piętno na Nerwowym Ronie, a jego nerwy są bardziej zszargane niż kiedykolwiek – dlatego właśnie szuka nowego partnera do prowadzenia swojego przemytniczego imperium. Najnowsza aktualizacja GTA Online o nazwie Przemyt będzie dostępna już we wtorek 29 sierpnia."

Jak możemy domyślać się po cytacie ze strony R* oraz po trailerze, najnowsza aktualizacja będzie związana przede wszystkim ze sprzedażą narkotyków. 

W aktualizacji otrzymamy możliwość przerabiania samolotów czy kupienia hangarów. 

Hangary będą pełniły funkcję magazynów dla naszych latających maszyn oraz baz wypadowych podczas przemytniczych misji.

Warto dodać, że aktualizacja nawiązuje do jednego z największych i najstarszych hitów studia R* - Smugglers Run

Fani wyścigów również doczekają się wielkiej zmiany. R* wprowadza nowy rodzaj wyścigów kaskaderskich. Od teraz na trasach znajdziecie punkty kontrolne, które zmienią pojazd, którym jedziecie. Dzięki tym zabiegom podczas jednego wyścigu będziecie mieć okazję ścigać się zarówno samochodami, łodziami, jak i samolotami!

Studio R* zapowiedziało też nowe tryby adwersarza, eventy okolicznościowe (Halloween, Święta Bożego Narodzenia) oraz kilka nowych pojazdów czterokołowych.

r e k l a m a

Komentarze (23) Skomentuj Obserwuj

[163.172.***.***]
Kappa (Poziom: ) dodano: 24.08.2017, 18:57
Zapowiada się fajnie ale wolałbym prywatne lotniskowce :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
speedor123 do Kappa (Poziom: 15) dodano: 24.08.2017, 19:04
Skoro jest 1 część przemytu z pojazdami naziemnymi, będzie 2 część z pojazdami powietrznymi to być może w przyszłości wypuszczą jeszcze 3 część z wodnymi pojazdami z lotniskowcem na czele
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Edek503 (Poziom: 29) dodano: 24.08.2017, 20:46
Fajnie że coś robią,fajnie że jest to darmowe i wspierane już tak długo ale jeżeli misje nie będą w lobby to ja podziękuję latać na publicznej sesji np. tytanem kontra dziecko na dorobku z hydrą.Pewnie będzie można mieć obstawę w postaci innych graczy ale mało kto umie porządnie latać,a co dopiero tym strzelać.Pozostaje tylko sesja ze znajomymi ale czy o to w tym wszystkim chodzi aby w każdym dodatku się izolować od innych obcych graczy?
Chcesz sprzedać towar/auto/narkotyki to tylko sesja publiczno-prywatna lub ze znajomymi,to już lepiej żeby misje były w lobby z obcymi,a gdy ktoś nawali to możliwość powtórzenia z nowymi osobami bez straty towarów.Ja to tak widzę i nie wyobrażam sobie sprzedawać paczek czy aut na pełnej publicznej sesji.To jest tylko moje skromne zdanie co do tych wszystkich aktualizacji (oprócz lowriderów bo tam jest lobby).
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Majek do Edek503 (Poziom: 45) dodano: 24.08.2017, 21:43
"fajnie że jest to darmowe" - różnie to można rozumieć. ;) Może i Ty za to nie płacisz, ale miliony osób na całym świecie wydają kasę na Shark Cardsy...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Edek503 do Majek (Poziom: 29) dodano: 24.08.2017, 22:15
To jest ich dobrowolny wybór że kupują karty.Darmowe w sensie że odpalasz grę zakupioną raz i zasysa automatycznie aktualizację,dostajesz wszystko od razu z możliwością zakupu.Tak rozumiem znaczenie darmowego DLC co w niektórych grach nie występuje.Zakup kart nie jest wymagany aby pobrać nową zawartość,jest to tylko szybsze cieszenie się ze wszystkiego co gra oferuje.Można by to nazwać "Pay to win" lecz w tej grze na szczęście nie ma wygranych czy przegranych ponieważ to że ja kupię Sharka i będę się woził nową furą to nie oznacza że ty za tydzień,dwa nie uzbierasz na to samo bez wydawania realnej kasy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 38
Wenon (Poziom: 38) dodano: 25.08.2017, 10:25
Odgrzewanie kotleta :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito (Poziom: 44) dodano: 25.08.2017, 01:19
Ale mi minusów pocisnęli. No nie lubię latania w GTA i tyle :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Warfikus do omosquito (Poziom: 19) dodano: 25.08.2017, 07:49
Autka też będą, szczególnie interesuje mnie to pomarańczowe na tym zdjęciu :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[92.63.***.***]
Qwerrasd do Warfikus (Poziom: ) dodano: 25.08.2017, 13:02
To pomarańczowe to chyba warrener i już jest w grze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Warfikus do Qwerrasd (Poziom: 19) dodano: 25.08.2017, 14:33
Wszystkie pojazdy z aktualizacji na zdjęciu, a tu niby Warrener? co prawda podobny, ale Warrener jest chyba 4 drzwiowy a ten na zdjęciu jest 2 drzwiowy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.254.***.***]
Jacek_NO (Poziom: ) dodano: 26.08.2017, 09:34
Ten i ostatni tydzień grałem na podwójnych premiach do zrzygania żeby zarobić jak najwięcej kasy. Zarobiłem około 20mln, a te k***y z rockstar zabrały mi dzisiaj 1,5mln.
Tak się traktuje uczciwych graczy. Chyba zacznę korzystać z money lobby skoro i tak zabiorą Ci co zarobiłeś.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
BonzoBGC (Poziom: 18) dodano: 24.08.2017, 18:59
Nie mogę się doczekać. Kilka miesięcy temu fantazjowałem o aktualizacji z samolotami, a tu proszę za kilka dni oczekiwania się ziszczą! :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito do BonzoBGC (Poziom: 44) dodano: 24.08.2017, 19:18
A ja nienawidzę samolotów w GTA, sterowanie tym badziewiem to totalna porażka na klawiaturze. Aktualizacja kompletnie nie dla mnie.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Hayer do omosquito (Poziom: 17) dodano: 24.08.2017, 19:23 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 24.08.2017, 19:24
Zmień sobie. Ja na przykład od San Andreas gram na strzałkach + UHJK :D


Oby nie zepsuli tego jak Gunrunning.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito do Hayer (Poziom: 44) dodano: 24.08.2017, 19:35
Tu nie o to chodzi. Klawisze są ok. Kwestia jest taka, że jak mam lecieć helikopterem to mnie chole.a bierze. Rzuca to tym na wszystkie kierunki, wylądować prosto graniczy z cudem. Nie lubie, nie chce, nie i już :)
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
KyloHimself do omosquito (Poziom: 28) dodano: 24.08.2017, 19:55
Też tak reagowałem na wszystkie pojazdy latające do momentu zainwestowania w pada. Od tamtej pory latanie to dla mnie czysta przyjemność a przelecenie do góry nogami titanem pod mostem to pikuś ;)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito do KyloHimself (Poziom: 44) dodano: 24.08.2017, 20:20
Racja, na padzie dużo łatwiej. Mam pada, ale ni cholery się nie mogę przestawić. Pograłem kilka razy i wróciłem do klawiatury, jakoś na niej mi wygodniej, a nie chce mi się go podpinać tylko do latania. Jednemu się update spodoba innemu nie.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
tomo92s do BonzoBGC (Poziom: 18) dodano: 24.08.2017, 21:27 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 24.08.2017, 21:28
To sobie podłącz pada. Ja się bez niego nie ruszam jak chce latać. Ogólnie samoloty to mój ulubiony środek transportu i nie wyobrażam sobie latania na klawiaturze.

PS. To miało być do omosquito;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.9.***.***]
Rychu do omosquito (Poziom: ) dodano: 26.08.2017, 14:34
"...sterowanie tym badziewiem to totalna porażka NA KLAWIATURZE"... to nie gra tu jest problemem tylko to czego używasz do sterowania samolotami. Też na początku grałem na klawiaturze ale zainwestowałem w pada i problem zniknął.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Saladyn21 do Rychu (Poziom: 19) dodano: 26.08.2017, 18:05
To nie klawiatura jest tu problemem tylko twój brak umiejętności. Ja latam tylko na klawiaturze i nie mam żadnych problemów.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito do Saladyn21 (Poziom: 44) dodano: 26.08.2017, 19:26 | Edytowano 2 razy. Ostatnio: 26.08.2017, 19:29
Nie mam takiej umiejętności i nie chce jej posiadać. Latanie w GTA zawsze było dla mnie zrobione do du.y i nic mojego przekonania nie zmieni. Latanie w tej grze nie sprawia mi przyjemności, a jeśli coś nie sprawia przyjemności to po co to robić? Jak nie lubisz jakiejś potrawy to ją wciskasz w siebie na siłę, czy sobie odpuszczasz ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.221.***.***]
ghfgh54h54h do omosquito (Poziom: ) dodano: 27.08.2017, 00:15
Tak z ciekawości- sprawia Ci przyjemność latanie w jakimkolwiek Battlefieldzie, powiedzmy Bad Company 2 lub BF3? Latanie w GTA jest dla Ciebie za łatwe czy za trudne? Moim zdaniem jest uproszczone i zarcade'owane do granic możliwości i dlatego latanie w takiej piątce nie sprawia mi frajdy- innymi słowy jest za proste.

Jeśli uważasz że za trudne, to może używasz (chyba) domyślnie włączonej obsługi myszki w trakcie latania? Ja to zawsze wyłączam, czyli obsługuję WSAD + klawiatura numeryczna- opanować można sterowanie w dosłownie kilka minut ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito do ghfgh54h54h (Poziom: 44) dodano: 27.08.2017, 01:47
W BF1 jest całkiem spoko. W sumie w GTA zwykłe samoloty też nie są takie ostatnie, ale latanie helikopterami to totalna porażka. Ogólnie nie przepadam za jakimikolwiek samolotami w jakiejkolwiek grze. Wracając do mojego pierwszego posta. Latanie w GTA mi nie odpowiada i nie jest to update dla mnie. Komuś się może spodoba i życzę miłej zabawy :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]