reklama

Najnowsze informacje

1028VWażne informacje przed aktualizacją "Przemyt"! News | | 27.08.2017 11:29 przez Majek

W rozwinięciu newsa przekażemy Wam kilka ważnych informacji, z którymi powinniście zapoznać się przez najnowszą aktualizacją do GTA Online! Napisaliśmy też kilka słów o ostatnich korektach Waszych sald w banku (nie zawsze do końca słusznych).

Ważne informacje przed aktualizacją "Przemyt"!

Wspólna zabawa

Z okazji zbliżającego się update'u, chcemy zaprosić wszystkich z Was do wspólnego grania. Update pojawi się we wtorek, prawdopodobnie o godzinie 12:00. Na naszym Team Speaku uruchomimy specjalny kanał, na którym wspólnie poznamy wszystkie tajemnice nowego DLC. 
Adres: ts.gtasite.pl

 

Szczegółowa analiza traileru

Przed wtorkiem warto zapoznać się z filmem od Kazza. Przeanalizował on cały trailer od R*. Być może po obejrzeniu lepiej rozplanujecie swoje wydatki? Zachęcamy do aktywnej dyskusji w komentarzach! 

 

Akcja czyszczenia GTA$

Rockstar jak to w zwyczaju miewa, przed dużym DLC robi czystki na kontach graczy, którzy dostali gotówkę od cheaterów. Niestety, wielu z Was pisze, że dostaliście np. 1mln od cheatera, a straciliście wszystkie oszczędności. Inni twierdzą, że z cheaterami nie mieli nic wspólnego, a pomimo to karząca ręka R* dosięgła nawet ich.

W takich sytuacjach nie pozostaje nic innego jak napisanie wniosku do R* z prośbą o wyjaśnienie sytuacji i zwrócenie gotówki.

Wnioski możecie składać tutaj -> https://support.rockstargames.com/hc/pl/requests/new

r e k l a m a

Komentarze (20) Skomentuj Obserwuj

[79.124.***.***]
sKrabeK (Poziom: ) dodano: 27.08.2017, 11:46
lol tej paralotni wcześniej nie widziałem :O
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Jumperone do sKrabeK (Poziom: 15) dodano: 27.08.2017, 12:18
Jedyna fajna rzecz w tym dlc to ta paralotnia.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
tomo92s do Jumperone (Poziom: 18) dodano: 27.08.2017, 12:38
Motolotnia
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Majek do Jumperone (Poziom: 45) dodano: 27.08.2017, 14:54
Będzie też Hunter ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 7
kazz (Poziom: 7) dodano: 27.08.2017, 17:33
R* na zgłoszenia odpowiada szablonami które nijak nie odnoszą się do treści zgłoszenia. Pierwszą informację zwrotną od R* mam za sobą (właśnie ten szablon odpowiedzi, w którym poinformowali mnie, że moje pieniądze zostały usunięte - no shit Sherlock). Walczę jednak dalej.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito do kazz (Poziom: 44) dodano: 27.08.2017, 19:10
A to już zależy jak się leży. Raz dają szablonem, innym razem odpowiada normalnie człowiek. Nie wiem od czego to zależne. Gdy ktoś dostanie odpowiedź od pracownika nie od bota niech poda info jak skonstruował prośbę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Warfikus (Poziom: 19) dodano: 27.08.2017, 19:40
Witaj,

Dziękujemy za kontakt z Rockstar Support.

Przykro nam, że utraciłeś środki w GTA Online.

Sprawdziliśmy Twoje konto i chcielibyśmy poinformować, że stan Twojego współdzielonego konta bankowego w GTA Online został zmodyfikowany w celu usunięcia środków pozyskanych w sposób zabroniony.
Co 2 osoba ma tą odpowiedź...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito do Warfikus (Poziom: 44) dodano: 27.08.2017, 19:43
Tak jak wspominałem, jeśli do kogoś odezwie się człowiek a nie bot niech da znać jak sformował zgłoszenie, aby i inni mogli skorzystać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Edek503 (Poziom: 29) dodano: 27.08.2017, 22:32
Motolotnia vs. Buzzard przy zabawie ze znajomymi jak najbardziej tak,w lobby ok,ale nie na publicznej bo zamiast bawić będzie to tylko mówiąc delikatnie-denerwowało.
Jeżeli będziemy musieli kupić towar i potem go lecąc sprzedać (zrzucić) to mocno się zastanowię czy aż tak chcę ryzykować.
Materiał jak zwykle na plus dla Kazza.

Co do drugiej części newsa to aż z ciekawości zajrzałem do siebie na grę i wszystko jest ok,żaden wirtualny dolar nie zginął ale podczas ładowania sesji na ekranie pojawiły się u mnie promocje na karty Shark (chyba wersja white ale nie wiem czy tylko ona).
Śmieszy mnie to że mają możliwość zabrania od gracza zwykłego waluty,a cziterstwo jak było tak jest i z tym poradzić sobie nie mogą.To jest nic innego jak pobicie staruszki i skucie w kajdanki za kradzież bułki czy tam ogórka,a przymknięcie oka jak wyparowało parę grubych baniek z kraju.
W internecie jest pełno filmików graczy którzy czitują,gliczują itp itd i robią to nadal,a tu czyszczą konta uczciwym ( o ile faktycznie tacy są) graczom.Ciekawe podejście do graczy ma R*. Kasa musi się zgadzać,nieważne komu,nieważne ile.Wykresy mają być na plus i już.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Gimez (Poziom: ) dodano: 27.08.2017, 14:15
Ciekawe czy naprawią sterowanie samolotami i helikopterami za pomocą myszki...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.221.***.***]
h6h5634534g do Gimez (Poziom: ) dodano: 27.08.2017, 16:53
To naprawdę istnieją masochiści, którzy z tej opcji korzystają? Zawsze jak czytam komentarze ludzi narzekających na latanie w GTA, mam w myślach między innymi to że zostawiają tę beznadziejną opcję włączoną. Dużo łatwiej jest na WSAD + klawiatura numeryczna, myszka wtedy służy tylko opcjonalnie do obrotu kamery wokół samolotu. Rozwiązanie dużo bardziej praktyczne i dużo łatwiejsze do nauki latania w gta.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.47.***.***]
Fog do h6h5634534g (Poziom: ) dodano: 27.08.2017, 20:01
Ja mam stale podłączonego pada i do latania od razu się na niego przesiadam :p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.105.***.***]
Przemeczke do Fog (Poziom: ) dodano: 28.08.2017, 22:47
Ja tam latam myszką od początku i dla mnie myszką można wykonać bardziej precyzyjne ruchy. Ale kto co woli. Niektórzy na przykład jedzą Nutellę z masłem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Randon (Poziom: ) dodano: 28.08.2017, 22:51
A wiadomo o której godzinie wejdzie update ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
omosquito (Poziom: 44) dodano: 29.08.2017, 00:02
Prawdopodobnie o 12:00
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.248.***.***]
szatan (Poziom: ) dodano: 29.08.2017, 01:16
no teraz to jest u mnie 1:16
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.221.***.***]
Erni11123 (Poziom: ) dodano: 29.08.2017, 10:41
Wie ktoś może o co chodzi. Otóż do teraz nie było u mnie aktualizacji.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
tomo92s do Erni11123 (Poziom: 18) dodano: 29.08.2017, 11:16
i nie będzie...czekaj cierpliwie, do 14 się pojawi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.99.***.***]