reklama

Najnowsze informacje

945VPrzemyt - pierwsze wrażenia News | | 29.08.2017 13:40 przez Majek

Po ~2 godzinach gry przygotowaliśmy dla Was wstępny materiał z najnowszej aktualizacji do GTA Online!

Przemyt - pierwsze wrażenia

Hangar

Pierwsza i najważniejsza rzecz - hangar. W San Andreas znajdziemy ich pięć. Dwa na lotnisku w LS (tańsze) oraz trzy w Forcie Zancudo (droższe).

Ceny zaczynają się od $1.200.000 do $3.250.000, oczywiście za wersje podstawowe. Łączny koszt najdroższego hangaru ze wszystkimi dodatkami wyniósł ~$6.000.000.

Jeśli chodzi o sam zakup, proces wygląda dokładnie tak samo, jak w przypadku kupowania innych posiadłości. 

Warto zwrócić uwagę na to, jaki styl wybierzecie, gdyż od tego zależy ilość dostępnych opcji oświetlenia. Czasem są tylko dwie, czasem cztery.

Jeśli nie macie zbyt wielu GTA$ do wydania, zainwestujcie w warsztat, w którym będziecie mogli przerabiać zakupione samoloty. Reszta to tylko dodatek wizualny. 

Dodam jeszcze, że za zakup hangaru w Forcie Zancudo otrzymamy specjalną przepustkę, dzięki której po wejściu na teren bazy wojskowej nie otrzymamy gwiazdek poszukiwań. Jednakże, jeśli wejdziecie na teren Wujka Sama z policją na Waszym ogonie, żołnierze z bazy zaczną do Was strzelać (nie zwiększy to jednak Waszego aktualnego poziomu poszukiwań).

 

Zasoby i sprzedaż

Uzupełnianie zasobów polega dokładnie na tym samym co uzupełnianie specjalnych paczek w magazynie. 

Możemy wybrać, który towar chcemy ukraść. Możemy też wybrać misję losowo, poprzez wciśnięcie zielonego przycisku "Ukradnij dowolny rodzaj".

Do zebrania jest maksymalnie 50 paczek z danej kategorii. Po uzbieraniu zasobów możecie sprzedać np. same narkotyki lub wszystko co tylko macie w magazynie. 

Po udanej sprzedaży część zysków trafi do Rona.



Nowe samoloty

Nowe samoloty możecie kupić w Warstocku oraz na stronie Elitas Travel. Po ukończeniu określonej liczby dostaw, otrzymacie zniżkę na zakup danego modelu. 

 

Ocena DLC

Przemyt to oklepany schemat, który znamy z poprzednich dodatków. Wyróżnia go tylko fakt, że wszystko robimy maszynami latającymi. Na zarobek raczej nie liczcie, bo misje trwają 15-20min. Łatwo więc obliczyć, że po godzinie zarobicie jakieś $40.000, a i tak część Waszego zysku trafi do Rona. Nowe DLC służy przede wszystkim zabawie, choć raczej nie na długo, bo ile można wykonywać te same zadania?

Przykładowe misje:

#1 - musicie dostać się na drugą stronę mapy, zniszczyć kilkanaście Lazerów i wrócić z pakunkiem do hangaru. 

#2 - wsiadacie do Huntera ( bez wątpienia najlepszy helikopter w grze) i oblatujecie całą mapę San Andreas niszcząc zagłuszacze sygnału. Po zniszczeniu wszystkich celów, lecicie po zasoby i wracacie do hangaru.

#3 - osłaniacie Titana, który ma do przelecenia jakieś 7000m. Atakować go będą dwa Buzzardy. Po dotarciu do strefy zrzutu zabieracie paczkę i wracacie do hangaru. Misja długa i nudna. 


Ocena - 3/10. 

r e k l a m a

Komentarze (20) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 46
omosquito (Poziom: 46) dodano: 29.08.2017, 13:55
3/10? To nie mogłeś dać już tak jak Unboxall kultowego 2/10? :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 3
hdues4 (Poziom: 3) dodano: 29.08.2017, 14:38
W pełni się zgadzam, te dlc robią się coraz gorsze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
LukiGK1 (Poziom: 30) dodano: 29.08.2017, 15:10
A więc wiemy już jakie będzie kolejne DLC... Skoro były już szybkie fury, wojskowe pojazdy, samoloty to teraz będą motorówki i łodzie podwodne. Kolejne te same misje tylko na wodzie. :p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito (Poziom: 46) dodano: 29.08.2017, 15:14
Naprawili RE-7B !!!!!!!!!!! Znowu wymiata!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[95.160.***.***]
BUY F***ING SHARK CARDS !! (Poziom: ) dodano: 29.08.2017, 16:32
Nudno się już zrobiło, przydały by się nowe, ciekawe sposoby na porządny zarobek.
Jak mam znowu powtarzać po raz setny te same czynności, zbierać w ten sam sposób zasoby czy to na koke, czy na broń, i sprzedawać w ten sam sposób.... błeeeee....

Krótko: R* robi wszystko żeby kupować shark cards.

Wcześniej narzekałem na cheaterów którzy rozdają kasę i niszczą ekonomie i sens robienia jakichkolwiek biznesów w grze.
Ale gdybym na siłę kasy nie dostał, tylko miał legitnie na te wszystkie DLC zarabiać, to już dawno bym przestał grać ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.190.***.***]
Kulia (Poziom: ) dodano: 29.08.2017, 19:08
Z niecierpliwością czekam na dodatek o przemycie morskim i bazie na statku i zarobku 15k$ na godzinę żeby już mieć każdy możliwy transport prócz pieszy, żebym mógł spędzić kolejne niezliczone godziny aby zarobić marny pieniądz w grze. Nigdy nie rozumiałem cheatrów,ale w przypadku GTA 5 po prostu jest to logiczne działanie(oczywiście o tych co sobie kase dropią, nie wku*****ą) dla tych którzy szanują swój czas i mają życie po za swoim komputerem, bo szkoda mojego życia na powtarzanie w kółko tego samego przez paręnaście godzin żeby kupić coś lepszego za coraz to wyższe ceny. Dali by coś zarobić tym ludziom , serią wiem że karty sharki ale no umówmy się ze w tym R* nie bidują, a zarobek rzędu 100k to by na prawde gospodarka światowa nie upadła od tego. A wydawanie znowu 6 melonów na dlc które nie różni się wiele od swoich poprzedników, jest na to samo kopyto, a zarobić się na nim praktycznie nie da , chyba ze sie gra 20 godzin dziennie jest głupotą.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
lot100 (Poziom: ) dodano: 29.08.2017, 14:41
Czyli wynika z tego że od czasu Import/Export nie ma i chyba już nie będzie dodatku z ciekawym sposobem zarabiania , więc skoro R* nie potrafi wymyślić nic nowego to niech do cholery zrobią w końcu drugą część napadów.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.221.***.***]
gre3g34g43g do lot100 (Poziom: ) dodano: 29.08.2017, 14:54
Dokładnie, nawet by mnie usatysfakcjonowało jakby Rockstar tylko przerobił napady z Singl'a pod misje na lobby 4 osobowe tak jak w pierwszych napadach. Technicznie dało by się to zrobić, łącznie z przygotowaniami do nich- nie chce mi się specjalnie do nich wracac przechodząc całą fabułe single'a, za to w multi pograłbym jak najbardziej.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
call_me_spy do gre3g34g43g (Poziom: 14) dodano: 31.08.2017, 17:45
Zadaj sobie pytanie czy tobie chciało by się tworzyć nowe napady czy może co jakiś czas dodawać nowy samochód ? Chodzi o to by graczą nie dawać sposobu łatwego i szybkiego zarobku tylko namawiać ich do kupna czegoś nowego drogiego, a co robią gracze kiedy już natychmiast chcą mieć dany pojazd albo korzystają z chetów albo kupują karty shark.--marketing
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
maroo602 (Poziom: 13) dodano: 29.08.2017, 13:56
3/10? Coś słabo to Rockstarowy wyszło :v
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Majek do maroo602 (Poziom: 46) dodano: 29.08.2017, 13:57
Te 3 punkty to i tak tylko za Huntera, który jest po prostu zaje**sty. <3
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
call_me_spy do Majek (Poziom: 14) dodano: 31.08.2017, 14:19
Majek masz rację odnośnie zarabiania na nowym DLC. Zauważyłem też że misje dodane w DLC są o wiele trudniejsze i gracz z 5 lvl który pierwszy raz odpalił GTA nie poradzi sobie z misjami dlatego że zadania wymagają umiejętności latania w przeciwieństwie do misji z zasobami które są banalne.


+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Edek503 do call_me_spy (Poziom: 31) dodano: 31.08.2017, 17:50
Gracz który odpalił pierwszy raz GTA to wątpię aby miał aż tyle kasy by móc kupić hangar.Przeważnie za pierwsze wirtualne dolary ludzie inwestują w mieszkanie i jakąś bryczkę.
Zakładając natomiast osobę która wydała realną kasę na Sharki i są to jej pierwsze kroki w online to napisałeś słuszną uwagę z tym lataniem.Najpierw przydałoby się złapać trochę doświadczenia i potem dopiero ruszać po zarobek który i tak jest mocno ryzykowny.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Majek do Edek503 (Poziom: 46) dodano: 31.08.2017, 22:29
Zarobek na 'Przemycie' - jakże zabawnie brzmi to zdanie... ^^
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Warfikus (Poziom: 22) dodano: 29.08.2017, 16:35
Misję 15-20min? To ty chyba je faggio robiłeś, dodam że pojazdy do dostarczenia paczki można niszczyć i brać do ręki, i np dostarczać Hydrą, mi średnio zajmują max 5min, te bardziej złożone jak titan czy więzienie 10, w 1h miałem ponad 100k tego towaru, ale Ron mówił żeby sprzedawać jeden rodzaj za premię, więc to ogarne i zapcham magazyn kosztownościami.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Majek do Warfikus (Poziom: 46) dodano: 29.08.2017, 18:50 | Edytowano 2 razy. Ostatnio: 29.08.2017, 18:51
Czas na dolecenie do Titana i do strefy zrzutu wynosi 12 minut + czas na powrót do hangaru z paczką. Ogólnie rzecz biorąc, R* kładzie nacisk na latanie po całej mapie wzdłuż i wszerz.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Warfikus do Warfikus (Poziom: 22) dodano: 29.08.2017, 19:26
Ja miałem bliżej titana, z Zanduco w prawo, minutka odrzutowcem, tylko obrona była mozolna, ale gdy losujemy zadania typu odbicie samolotu z lotniska Mckenziego, idzie to sprawnie i zarobek jakiś tam jest, +taki że brak coldowna czasowego na inne ładunki, a 3min na ten sam.
Choć jest kilka bardzo fajnych misji, np kaskaderka samolotem lub misja w więzieniu, te są naprawdę ciekawe, przynajmniej to 2 wymaga współpracy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
call_me_spy do Edek503 (Poziom: 14) dodano: 01.09.2017, 12:15
I tak hangar jest nieopłacalny w czasie 1 godziny sprzedasz 4 samochody (import/export) po 100 tys kiedy odejmiesz koszt tuningu wyjdzie że zarobiłeś 240 tys na czysto.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Warfikus do call_me_spy (Poziom: 22) dodano: 01.09.2017, 13:54
Pierw trzeba je ukraść :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Majek do Warfikus (Poziom: 46) dodano: 01.09.2017, 17:19
Tak samo jak paczki do hangaru. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]