reklama

Najnowsze informacje

446VNowy samolot, tryb adwersarza i inne bonusy News | | 19.09.2017 16:42 przez Majek

O dzisiejszej aktualizacji do GTA Online przeczytacie w rozwinięciu newsa.

Nowy samolot, tryb adwersarza i inne bonusy

Nowy samolot

RM-10 Bombushka to wielki samolot, który znajdziemy na stronie Warstock Cache & Carry. Wyposażony jest w przeróżne działa i pomieści 6 osób. 

Cena standardowa - $5.918.500

Cena promocyjna (za 24 ukończone dostawy w hangarze) - $4.450.000

 

Nowy tryb adwersarza

Zanim wydacie swoje miliony na nowy samolot, możecie przetestować jego możliwości w nowym trybie adwersarza!

Bombushka w opałach to tryb dla dwóch drużyn po maksymalnie 4 graczy. Jedna ekipa pilotuje Bombushkę, podczas gdy druga próbuje zniszczyć samolot za pomocą Buzzardów. Zwycięży drużyna, która dłużej utrzyma swój bombowiec w powietrzu.

Do 25 września otrzymamy podwójne premie GTA$ oraz RP za grę w nowy tryb adwersarza.

 

Zniżki

- obowiązują do 25 września -

25% zniżki otrzymamy na:

  • warsztat w hangarze 
  • uzbrojenie statków powietrznych 
  • oznaczenia (auta i statki powietrzne)
  • przemalowania (auta i statki powietrzne)
  • kabiny MCO
  • biuro

Dołącz do nas!

r e k l a m a

Komentarze (12) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 45
omosquito (Poziom: 45) dodano: 19.09.2017, 17:37
Równie absurdalna cena jak z tym złotym samolotem. Ja podziękuję nie kupuje chociaż mnie na to stać. Wolę sobie kisić kasę.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
lot100 (Poziom: ) dodano: 19.09.2017, 19:05
Jeśli chodzi o samolot to nie polecam jeśli nie macie kilku milionów ot tak do wydania lata się nim paskudnie wolno ,praktycznie nie istnieje w nim coś takiego jak zwrotność i na dodatek nie trzyma jak wszystkie maszyny w gta równego lotu tylko odbija lekko w górę co utrudnia sterowanie. Jeśli liczycie na jakieś fajerwerki jeśli chodzi o bomby też się rozczarujecie bo zrzuca ich tyle samo co każdy inny samolot, warto też mieć na uwadze że działka strzelają wolniej od tych w Valkyrie, opancerzenie bez szału i biorąc pod uwagę małą prędkość samolotu najlepiej rozwalać go z wybuchowej snajperki.
Podsumowując jeśli macie za dużo kasy i chcecie się poczuć jak w drugowojennym bombowcu oraz macie 3 ludzi do obsady działek to Bombushka wam się spodoba, w innym wypadku unikać kupowania jak dżumy.

A jeśli chodzi o nowy tryb adwersarza to co z tego że można w nim zgarnąć 200k za rozgrywkę jak jest on boleśnie nudny.

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
Oriq (Poziom: ) dodano: 19.09.2017, 16:54
Jak nie bedzie mozliwosci otworzenia klapy aby do niego wjechac nie widze sensu z kupnem chyba, ze mamy z 10 osob aby sie zabawic znim.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
KangurK9PL do Oriq (Poziom: 24) dodano: 19.09.2017, 17:10
Dokładnie!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
speedor123 do KangurK9PL (Poziom: 15) dodano: 19.09.2017, 22:11
Da się, co prawda gra nie daje nam takiej opcji po kliknięciu jakiegoś przycisku ale za to jak się strzeli kilka razy rewolwerem w odpowiednie miejsce to się otwiera
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.192.***.***]
frdmfc (Poziom: ) dodano: 21.09.2017, 14:14
jeden z gorszych adwersarzy, jak ktos napisal wyzej bolesnie nudny, to i tak lagodne okreslenie
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.65.***.***]
hesoyam (Poziom: ) dodano: 22.09.2017, 19:57
Nie przyjmujcie czasem z powrotem boduczka, który jak sie obraza to usuwa swoje posty i udaje ze nic sie nie stalo. Falszywy czlowiek, ktoremu nie mozna ufac/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
lukaszn92 (Poziom: 17) dodano: 23.09.2017, 14:34
Coraz słabsze te DLC do GTA V.
Pewnie skupiają się teraz głownie na RDR2.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
omosquito do lukaszn92 (Poziom: 45) dodano: 23.09.2017, 16:10
Nom, właśnie zapowiedzieli nowy trailer do RDR pewnie za kilka dni dowiemy się jeszcze czegoś nowego.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[95.160.***.***]
Rekin (Poziom: ) dodano: 23.09.2017, 21:27
Jaki słaby i ten samolot i ten adwersarz nudny strasznie.
Z 50 minut lataliśmy, wygraliśmy, i dostałem 20k. hahaha.
Strata czasu, dobrze że znowu pełno moderów to kasa jest.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
Warfikus do Rekin (Poziom: 20) dodano: 23.09.2017, 22:47
Chyba twój mózg inaczej odbiera czas niż my wszyscy, skoro za rundę poniżej 10min można zgarnąć spokojnie 20k..., RUNDĘ, w tym trybie na 4 da się wbić nawet 200k
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.146.***.***]