reklama

Najnowsze informacje

351VDrugi zwiastun z rozgrywką z RDR 2! News | PS4 XOne PS4 Pro Xbox One X | 01.10.2018 15:29 przez Crrooss
Encyklopedia: Red Dead Redemption II

Dość nietypowo, bo w poniedziałek Rockstar opublikował wyczekiwaną drugą część zwiastuna z elementami gameplayu z Red Dead Redemption II. Krótko mówiąc - wszystko wskazuje na to, że otrzymamy najlepszą grę ostatnich lat

Drugi zwiastun z rozgrywką z RDR 2!

Do premiery zostało 25 dni, a Rockstar Games po raz kolejny udowadnia wszystkim, że jeśli jeszcze nie kupili przedpremierowej kopii gry, to tylko tracą swój cenny czas i powinni zrobić to jak najszybciej.

Nie przedłużając, zapraszamy do oglądania najnowszego filmu promującego RDR II!

 

 

Podsumowanie najważniejszych informacji

Zwiastun trwa niespełna 5 minut, jednak możemy w nim dostrzec sporo ciekawych elementów. 

  • Fragmenty misji z napadem na pociąg (opisywany wcześniej, dostępny na pokazach dla mediów)
  • Duża brutalność, strzelaniny będą tym razem bardzo krwawe
  • Napad na lokalny bank

  • Aktywności z osobami z obozu
  • Poboczne aktywności takie jak napad na sklep, rabowanie domów czy karawan przemierzających teren gry
  • Ulepszony względem oryginału system strzelania Dead Eye
  • Widok FPP - co najmniej tak dobry jak w GTA V!
  • Reakcje mieszkańców świata na bohatera w zależności od jego wcześniejszych poczynań, zapachu czy wyglądu (ludzie będą od nas uciekać, jeśli zapomnimy o porannej kąpieli)
  • Specjalna filmowa kamera, która podczas przemierzania ogromnego świata pozwoli na podziwianie przepięknego krajobrazu

 

To, co jednak najważniejsze, to jak płynna jest rozgrywka. Mimika twarzy, sposób poruszania się Arthura i postaci pobocznych, strzelaniny - wszystko sprawia wrażenie oglądania filmu.

Grafika ma swój charakterystyczny styl i robi ogromne wrażenie. 

 

Red Dead Online Polska

Przy okazji chcieliśmy przypomnieć o naszym nowym Facebookowym profilu, który skupia się na Red Dead Online oraz Red Dead Redemption II. Jeżeli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi gry - koniecznie polubcie stronę. 

 

A jeśli chcecie przypomnieć sobie pierwszy gameplay z początku września, kliknijcie TUTAJ.

r e k l a m a

Komentarze (10) Skomentuj Obserwuj

[217.99.***.***]
FoxTroy (Poziom: ) dodano: 01.10.2018, 16:56
Już nie mogę się doczekać RDR2! Bardzo fajny gameplay, jedne co mi się nie podobało to https://youtu.be/lb-tlY6ytk8?t=2m43s konkretnie w tym momencie gdy miskę/talerz z jedzeniem podnosi jakoś dla mnie to sztucznie wyglądało.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek (Poziom: 54) dodano: 01.10.2018, 17:18
Polska wersja gameplay'a już dostępna. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Sooma (Poziom: ) dodano: 01.10.2018, 16:16
o.o ta gra wyglada kosmicznie bosko Rockstar poraz kolejny pokazuje ze nie ma sobie równych, CdProjekt moze schowac sie ze swoim gównianym Cyberpunkiem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Edek503 do Sooma (Poziom: 39) dodano: 01.10.2018, 17:34
Porównanie amerykańskiej firmy (ich obecność na rynku,pieniądze,sława) do polskiego małego studia to niczym Dodge RAM i nasz polski FSR Tarpan. To i to jest grą tak jak to i to jest "pick-upem" ale różnica jednak malutka jest.
Dodatkowe porównanie:sprzedane egzemplarze GTA V i Wiedźmina 3 również uważam za absurdalne.Nie rozumiem ludzi którzy tworzą takie z d..y porównania.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
NotToday do Edek503 (Poziom: ) dodano: 01.10.2018, 17:47
Prawda Boli ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Crrooss do Edek503 (Poziom: 45) dodano: 01.10.2018, 17:53
CDP Red ciężko nazwać w tym momencie małym studiem, skoro zatrudniają ponad 500 osób (https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=98052). Może jeszcze to nie gigant jak Rockstar (przeszło tysiąc pracowników), jednak szybko się rozrasta.
Porównanie sprzedanych kopii GTA V i Wiedźmina 3 też nie jest bez sensu, bo jednak obie gry celują w podobny target graczy. To, że ktoś lubi RPG nie wyklucza, że kupuje też nastawione na akcję GTA.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Edek503 do Crrooss (Poziom: 39) dodano: 01.10.2018, 19:01
Niestety nie mogę się z tym zgodzić że GTA V i Wiedźmin 3 to dobre porównanie ponieważ klimat obu gier jest zupełnie inny,tryb online oraz jego brak,GTA V wyszło na więcej sprzętów oraz zaprzestano wspierania o nową zawartość online stare konsole co oczywiście przekłada się na zakup nowego egzemplarza,bany w online i zakup kolejnej gry aby móc zagrać (piszę tylko o legalnych metodach). Gdyby GTA V było oddzielną grą,a tryb online do kupienia oddzielnie to te różne zestawienia jakoś bym zrozumiał.Czy ja wiem czy te gry celują w podobnych graczy? Ja i pewnie znajdzie się grono osób czytało książki Sapkowskiego i mimo że gra to nie jest odzwierciedlenie książki to jednak byłem ciekaw jak to się zaprezentuje,a to co widzę w GTA V Online to jeżeli "Playboya" można nazwać książką to tylko to czytali bądź dalej czytają.Powolna eksploracja i machanie mieczem kontra latające auta,broń laserowa itp? Jednak to chyba inny typ graczy.Redzi teraz może i mają ludzi ale gdy wystartowali z Wiedźminem 1 to była ich garstka i tak samo funduszy na stworzenie gry więc nadal uważam że to słabe porównanie jest.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Edek503 do NotToday (Poziom: 39) dodano: 01.10.2018, 20:36
Miałem Ci "ktosiu" nie odpisywać bo taka odpowiedź to żadna odpowiedź ale ja w przeciwieństwie do Ciebie wrzucę trochę suchych liczb i czekam na bardziej kreatywną odpowiedź z Twojej strony (albo i nie czekam).
Nad GTA V pracowało tysiąc osób,nad Wiedźminem 3 pracowało 240 osób.
Od 1997 roku firma R* zrobiła 50 gier (o ile informacje są aktualizowane),CDP Red od 2007 roku zrobił 6 gier plus dwa dodatki.
GTA V kosztowało razem z reklamą 265 mln dolarów (przy dzisiejszym kursie zaokrąglając że dolar jest po 3,7 zł koszt wynosi 980,500,000 zł),a Wiedźmin 3 kosztował lekko ponad 300 mln zł.
Na zakończenie tryb Online dodatkowo robi swoje.

P.S
Cały ten opis jest ogólnodostępny w internecie i ja nim się posiłkowałem,jeżeli to co jest tam zawarte jest nieprawdą to proszę śmiało mnie poprawić bo osobiście nie posiadam aż takiej wiedzy na temat tych firm.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek do Edek503 (Poziom: 54) dodano: 02.10.2018, 08:27
Pomyliłeś się chyba przy budżecie Rockstara o 29zł.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Edek503 do Majek (Poziom: 39) dodano: 02.10.2018, 09:57
Mylić się rzecz ludzka :) Poprawiłeś mi z rana humor-dziękuję :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]