reklama

Najnowsze informacje

346VRDR II - Zwiastun premierowy News | PS4 XOne PS4 Pro Xbox One X | 18.10.2018 16:11 przez Crrooss
Encyklopedia: Red Dead Redemption II

To już końcówka wieloletniej kampanii marketingowej RDR II. Gra trafiła do tłoczni oraz rąk części recenzentów, a dziś o 16 otrzymała swój ostateczny - premierowy zwiastun. 

RDR II - Zwiastun premierowy

Zwiastun na premierę

 

Nie przedłużając - zostawiamy Was z materiałem. Nie zapomnijcie zasubskrybować naszego kanału na YouTube! :)

Link znajdziecie TUTAJ.

r e k l a m a

Komentarze (9) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 22
SnOOpHeR (Poziom: 22) dodano: 18.10.2018, 17:10
No i fajnie :)
Grajcie sobie konsolowcy, dalej będę żyć nadzieją, że w końcu obie części będą na PC ;)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
Majek do SnOOpHeR (Poziom: 53) dodano: 18.10.2018, 17:11
Konsolowcy też czekają na wersję na PC... :P
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Edek503 (Poziom: 39) dodano: 18.10.2018, 17:17
Jak na zwiastun premierowy to jakoś nie wywarł na mnie większego wrażenia.W moim odczuciu to wyszło to jak kolejne DLC do GTA Online,taki minutowy szybki pokaz co ma być.Poprzedni zwiastun bardziej mi się podobał ale gra sama w sobie będzie ciekawa i już nie mogę się doczekać porównań między konsolami,najbardziej czekam na porównanie PS 4 vs. PS 4 Pro.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
Majek do Edek503 (Poziom: 53) dodano: 18.10.2018, 17:21
Na YT znajdziesz milion porównań konsol "Pro" i "X" do podstawowych wersji i żaden z tych filmików nie przekonał mnie, żeby wydać dodatkowe $$$ na wersję 4K.

A co do zwiastuna - po trailerach "Przemytu" każdy nogami trząsł na myśl jakie to będzie wspaniałe DLC, a rzeczywistość okazała się brutalnie inna... Miejmy nadzieję, że w tym przypadku będzie dokładnie na odwrót. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Edek503 do Majek (Poziom: 39) dodano: 18.10.2018, 17:56 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 18.10.2018, 17:56
Tu to tylko oceniłem trailer i tak jakoś mi się z tymi od GTA skojarzył ale co do samej gry to myślę że będzie biła kolejne rekordy finansowe na konsole,a z czasem może i na PC :)

Na te 4K to nie napalam się bo do tego monitor i komputer wystarczy,bardziej mi zależy na stabilności i 60 klatkach bo jak z 60 klatek mi w maksymalnym obciążeniu spadnie do dajmy na to 30 klatek to będę bardzo zadowolony,a jak z 30 spadnie mi do 10-15 to wiadomo jak się będę czuł :) Konsolę planuje zakupić dla tej gierki,a widząc jak rozbudowany i dokładny to jest świat,chciałbym uzyskać stabilność rozgrywki.Do tej pory konsola mi nie była potrzebna i żaden tytuł na wyłączność nie zmotywował mnie do zakupu tego sprzętu,ot kolejna gra przygodowa,o zombi czy tam wyścig.Tu natomiast jest dziki zachód którego od bardzo dawna na PC nie ma i to nie jest właśnie kolejna podobna gra jakich wiele na wszelakie platformy,do tego jeszcze dochodzi marka to jest R*,a jak R* to wiadomo że będzie minimum bardzo dobrze zrobiona gra.
Jeszcze dochodzi kwestia czy będzie to kiedyś na PC bo o ile wiadomo było że GTA będzie ale z opóźnieniem, o tyle z westernem pewnym być nie można.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Officer Mniam (Poziom: 36) dodano: 18.10.2018, 18:55
Matko jedyna to będzie niesamowicie ciężki tydzień xd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
omosquito (Poziom: 53) dodano: 18.10.2018, 17:20
Super się timelaps ustawił. Wyświetla mi "Zawsze jest jakiś przeklęty pociąg" Fajnie nawiązało do GTA SA :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
Majek do omosquito (Poziom: 53) dodano: 18.10.2018, 17:32
Czytasz mi w myślach... :D

http://gtasi(...)___.html
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34