reklama

Najnowsze informacje

260VPierwsze recenzje RDR II - średnia 97/100 na Metacritic zwiastuje grę generacji News | PS4 XOne PS4 Pro Xbox One X | 25.10.2018 13:40 przez Crrooss

Pierwsze recenzje RDR II - średnia 97/100 na Metacritic zwiastuje grę generacji

Zgodnie z planem, kilka minut po 13 sieć zalała fala recenzji Red Dead Redemption II. Werdykt jest prosty - otrzymaliśmy kolejny przełomowy tytuł od Rockstar Games. W chwili pisania tego newsa gra może poszczycić się średnią na poziomie 97/100 (identyczną jak GTA V). 

 

Rozkład ocen od wybranych serwisów

 

  • GryOnline.pl - 10/10
  • Game Informer - 100/100
  • PlayStation LifeStyle - 100/100
  • TheSisthAxis - 100/100
  • IGN Italia - 100/100
  • IGN - 100/100
  • XGN - 98/100
  • PSXSense.nl - 95/100
  • Jeuxvideo.com - 95/100
  • IGN Japan - 93/100
  • GameSpot - 90/100
  • VideoGamer - 90 / 100
  • Metro GameCentral - 90 / 100
  • Cubed3 - 90 / 100
  • New Game Network - 82 / 100
  • Silent Magazine - 70/100

Nasze pierwsze wrażenia

Graliśmy już przed premierą i możemy podzielić się z Wami pierwszymi wrażeniami z gry. Sprawdźcie naszą mini-recenzję po pierwszych godzinach w RDR II.

r e k l a m a

Komentarze (13) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 39
Edek503 (Poziom: 39) dodano: 25.10.2018, 15:43
Nie ma co się oszukiwać że serwisy growe wchodzą wiadomo gdzie aby mieć z tego różne profity.Najlepszą ocenę wystawią gracze bo to oni zagrają od początku do końca,a nie na szybko parę godzin.Fani studia i tak co by nie było to złego słowa nie dadzą powiedzieć więc oceniać rzetelnie będą osoby które grają we wszystko.
Nie ma gry idealnej,w każdej są błędy,bugi i niedopracowania które potem są łatane bądź nie. Dając grze np. 100 na 100 oznacza że gra nie ma żadnego nawet najmniejszego błędu-poprostu istny ideał-w co osobiście wątpię.
W tą grę nie grałem i możecie napisać że "w d... byłem i g.... widziałem" ale grałem i gram w przeróżne gry (te od R* również) i żadnej bym nie dał maksymalnej liczby punktów.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
Majek do Edek503 (Poziom: 53) dodano: 25.10.2018, 18:00
Żadnej? A San Andreas?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
Crrooss do Edek503 (Poziom: 44) dodano: 25.10.2018, 18:37
Nie tyle chodzi o grę idealną o ile najlepszą spośród konkurencji. I tutaj 10 dostają produkcje, które rzeczywiście się wybijają pod względem jakości, zawartości, dopracowania. Nie da się zaprzeczyć, że takie GTA V rzeczywiście w 2013 roku było najlepszym sandboxem, gdzie żadna gra nie mogła być nawet blisko. Minusy, błędy i niedociągnięcia były, ale i tak to nie pozwalało zmienić faktu, że nie znalazłeś innego podobnie dobrego tytułu. Stąd ta ocena.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Edek503 do Crrooss (Poziom: 39) dodano: 25.10.2018, 19:24
Dla mnie gra która otrzymuje maks,ma być maksymalna pod każdym względem,a już na transmisji Majka widziałem 3 bugi w tak krótkim czasie jaki widziałem (oglądałem od bójki w saloonie do momentu jak skończył przeszukiwać kominek i jechał drogą gdzieś sam).
Nie znalazłem innego podobnego tytułu bo takiego nie ma więc jak mam porównywać western vs. co? GTA 5 vs. co? (Mafia 3 ? bo padnę ze śmiechu z fotela) :) Dlatego uważam że dając maksymalną ocenę,ocenia się tylko i wyłącznie dany tytuł i jego wszelkie aspekty które wymieniłeś.Ile to gier dostało marne noty właśnie ze względu na bugi,błędy wszelkiego rodzaju i grywalność.Było ich na pęczki.Ta gra nie ma konkurenta w swojej klasie bo nie ma gry która jest podobna i osadzona w tym samym świecie (dziki zachód).Nie dziwi mnie zatem nota od GryOnline,PlayStation oraz IGN (Game Informer oraz TheSisthAxis nie znam) wiadomo co to są za serwisy i jakie mają przywileje itp itd. Dlatego nadal uważam że ocenę wystawią gracze lubiący grać we wszystko.

Co do SA to jak nic ode mnie ma 10 na 10 za jedzenie posiłków czołem (każdy chyba wie o co chodzi) :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
Majek do Edek503 (Poziom: 53) dodano: 25.10.2018, 22:37
Moja wersja ma jakieś błędy, bo innym działa np. waypoint, mają inne animacje - muszę poczekać na patcha jakiegoś. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Filip454 do Majek (Poziom: 17) dodano: 26.10.2018, 02:18
Jeśli łuk Arthura "clipuje" Ci przez jego kapelusz to rzeczywiście masz niespatchowaną wersję.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
Majek (Poziom: 53) dodano: 25.10.2018, 14:01
Silent i New Game albo trollują, albo nie dostali kopii gry na testy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
omosquito do Majek (Poziom: 53) dodano: 25.10.2018, 14:18
Albo są jedynymi, którzy podeszli go sprawy rzetelnie.
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
sabaru do omosquito (Poziom: 31) dodano: 26.10.2018, 14:54
Mnie śmieszy że większość osób jeszcze nie grała i już zachwalają grę i mówią że to gra roku, a nawet że najlepsza gra na tą generacje.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
omosquito do sabaru (Poziom: 53) dodano: 26.10.2018, 15:41
Pograłem i...... Mieli wszyscy kuźwa rację :) Ta gra pozamiatała wszystko :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
Majek do omosquito (Poziom: 53) dodano: 26.10.2018, 22:45
Czyli teraz się zgadzasz z moim pierwszym wpisem? ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dawid13u do Majek (Poziom: 16) dodano: 27.10.2018, 14:53
Zauważ że Ci co mają tą grę albo planują kupić to wychwalają A ci co nie mają i mogą obejrzeć tylko na Youtube to szukają na siłę wad :D. Moje pierwsze wrażenia świetne, fajnie zrobili z tym dziennikiem, po przerwie w grze można sb przypomnieć co robiliśmy w fabule
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
sabaru do sabaru (Poziom: 31) dodano: 27.10.2018, 15:10 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 27.10.2018, 15:11
Ja na razie nie grałem ale z tego co widzę to tyłka nie urywa. Takie trochę ulepszone RDR 1.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]