reklama

Najnowsze informacje

381VGTA Online - $1,350,000 do zdobycia News | PC PS4 XOne | 20.11.2018 20:24 przez Crrooss

Wciąż nie mamy informacji dotyczących nowego dodatku do GTA Online. Twórcy zachęcają nas do powrotu do gry darmową gotówką, którą otrzymamy za regularne logowanie się. 

GTA Online - $1,350,000 do zdobycia

 

 

$1,350,000 do zdobycia

Akcja jest podobna co w kilku wcześniejszych sytuacjach. Za jednokrotne zalogowanie się do gry otrzymacie $750,000. Za każdy dodatkowy dzień wejścia do gry otrzymacie po $100,000 bonusu. Jeżeli zalogujecie się dziś oraz przez 6 kolejnych dni, to otrzymacie $1,350,000. 

Podwójne zarobki

Podwójne zarobki obowiązują w tym tygodniu za:

  • Tryb adwersarza Sumo (Remix)
  • Tryb adwersarza Running Back (Remix)
  • Zadania motocyklistów i wyzwania
  • Sprzedaż towaru z aktualizacji Motocykliści
  • Wspólnicy i ochroniarze w ramach organizacji otrzymają podwójną wypłatę

Obniżki cen pojazdów lądowych

  • Progen Itali GTB – 35% taniej
  • Truffade Nero – 35% taniej
  • Dewbauchee Rapid GT Classic – 35% taniej
  • Dewbauchee Vagner – 35% taniej
  • Overflod Entity XXR – 35% taniej
  • Vapid GB200 – 35% taniej
  • Declasse Hotring Sabre – 35% taniej
  • Nagasaki Shotaro – 40% taniej

 

Obniżki cen maszyn latających

  • Sea Sparrow – 35% taniej
  • Mammoth Avenger – 50% taniej
  • Mammoth Tula – 60% taniej
  • Buckingham Pyro – 60% taniej
  • V-65 Molotok – 60% taniej
  • FH-1 Hunter – 60% taniej

Pozostałe obniżki cen

  • Kluby nocne – 40% taniej
  • Magazyny Klubów Nocnych – 40% taniej
  • Siedziby klubu motocyklowego – 40% taniej
  • Biznesy z aktualizacji Motocykliści – 40% taniej
  • Wytwórnie – 40% taniej
  • Hangary – 40% taniej
  • Warsztaty w hangarach – 40% taniej
  • Biura prezesa – 40% taniej
  • Remont biura prezesa – 40% taniej
  • Garaże na 10 pojazdów – 30% taniej
  • Jachty – 35% taniej
  • Modyfikacje jachtów – 50% taniej
  • Terrorbyte – 40% taniej
  • Modyfikacje Terrorbyte – 40% taniej
  • Ubrania z aktualizacji Motocykliści – 35% taniej
  • Tatuaże z aktualizacji motocykliści – 35% taniej
r e k l a m a

Komentarze (20) Skomentuj Obserwuj

[188.146.***.***]
Szyndsu (Poziom: ) dodano: 20.11.2018, 22:39
No po pieronie sumy rozdają jak nie ma gdzie tego wydać, każdy zaradny gracz ma już wszystko i mu to bokami wychodzi, by w końcu załatali grę, mają bardziej wywalone jak Bethesda która przeniosła 90% animacji z poprzednich odsłon do F76, przecież tam bug na bugu i przeniesiony model latających smoków do post apo wtf, w GTA Online to samo, powielają model jakiegoś gównianego Oppressora 2 razy, co będzie następne? Oppressor Mark. 3? Brak słów...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek do Szyndsu (Poziom: 54) dodano: 21.11.2018, 00:22
Pływającego Oppressora jeszcze nie ma, uważaj o co prosisz... :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
sabaru do Majek (Poziom: 32) dodano: 21.11.2018, 11:45
Chyba już im się pomysły skończyły albo się skupiają na multi w RDR 2. Jest jeszcze opcja że mogą szykować jakiś większy dodatek na święta.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Feanorius do sabaru (Poziom: 25) dodano: 21.11.2018, 13:52
Ja osobiście mocno na to liczę. W tym roku dostaliśmy tylko dodatek z klubami i to już sporo miesięcy temu. Rok temu dostaliśmy nowe napady, może Rockstar zaskoczy nas czymś podobnym pod koniec tego roku? :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Warfikus do Feanorius (Poziom: 35) dodano: 21.11.2018, 14:16
Nie, lepiej nie, oni nie mają pojęcia jak tworzy się gry sieciowe/multi itp, tutaj potrzebne jest dbanie o stan techniczny i balans rozgrywki, jak niedawno hakerzy złamali kod administracyjny i mogą cię z fabuły wywalić do pulpitu, ŻADNA gra multi jaką znam nie była tak ruch** z każdej strony przez byle dzieciaki..., to jest żenujące, w dodatku zaprojektowali fizykę latających pojazdów pokroju Oppressora czy Deluxo które do dziś są zbugowane i mają na to wywalone, latanie 260MPH, wpadanie pod mapę? norma...
Najlepszy numer ever w historii to była premiera After Hours, powinna temu dodatkowi towarzyszyć rzecz jasna łatka krytycznych błędów, takich jak Działo orbitalne strzelające bez cooldowna, i co? wywalone na całego po co to naprawiać nie? 5GB ponad aktualizacji niczego..., Doomsday ważył mniej ale wniósł powiedzmy sobie szczerze więcej do gry w pozytywnym i negatywnym stopniu..., tak to te 5GB w Klubach to chyba 4 GB z tego to chyba generator błędów...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Feanorius do Warfikus (Poziom: 25) dodano: 21.11.2018, 14:27 | Edytowano 2 razy. Ostatnio: 21.11.2018, 14:32
Czyli Twoim zdaniem powinni już zagrzebać kompletnie Online do piatki i wziąć się za robienie VI? Oczywiście, gra powinna być naprawiana przy każdej nadażającej się okazji (przy okazji kolejnych patchów). Osobiście ostatnio zaliczyłem facepalma i podczas aktualizacji haloweenowej kupiłem w końcu sobie Sanctusa po czym podczas tuningu, stwierdziłem że nie da się usunąć z motocyklu tabliczki z numerem rejestracyjnym, która zamontowana jest dokładnie przy wylocie wydechu! Owszem, można było zamontować inne wydechy, ale ten moim zdaniem najlepszy blokuje bezpośrednio ta tabliczka. Przez dwa lata (Sanctusa dodano już chyba 2 lata temu) kompletnie nic z tym nie zrobiono. Podobnie z innymi elementami gry, zabiera to dużo przyjemności z grania.

I też zgadzam się z tym, że takie pojazdy jak Opressory, Deluxo, czy nawet Ruiner 2000 nie powinny się w tej grze znaleźć (a przynajmniej na zwykłych sesjach, co innego w jakichś dziwnych trybach, w które grać nie trzeba...) gdyż niszczą klimat gry.

Irytuje też mnie cholernie projektowanie wnętrz do niektórych pojazdów, przez co na przykład w takim MCO można wyposażyć w warsztat pojazdów i nie trzeba być nawet średnio bystrym, by na pierwszy rzut oka zauważyć, że wnętrze tego warsztatu jest 2 x większe, niż z zewnątrz by się wydawało. Coś a'la torba Hermiony z uniwersum HP. Ale w takiej grze jak GTA, jest to robienie z graczy idiotów.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
x-KING do Feanorius (Poziom: 28) dodano: 21.11.2018, 17:30
Może nie odrazu zagrzebać, ale chociaż przywrócić stan gry do początków, do tego 2014-2015 roku, kiedy mieliśmy tą gołą a zarazem piękna wersję GTA Onlne, to w niej właśnie się tak zakochałem, dzięki czemu dziś mam ponad 5k goodzin na koncie, bo piękno tkwi w prostocie, działającej prostocie*...a dziś żal to komentować, patrząc z zażenowaniem na to co z tą grą zrobili, jak przez te lata skreowali jeden wielki śmietnik. Jeszcze kilka lat temu nie byłbym w stanie wyobrazić sobie, że tak skończy ta gra, jednak z czasem, śledząc coraz to absurdalniejsze dodatki, stwierdziłem - O, R już się pogubił, a gdy mówiłem, w tym 2016/2017, że latające auta to kwestia czasu, to każdy mnie " ostudzał ", to teraz macie swoje " aktywnie i przecież po tylu latach wspierane, WSPIERANE, na bieżąco GTA ONLINE ;)

Ps. Jestem z ciebie dumny Warfikus <3
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Feanorius do x-KING (Poziom: 25) dodano: 21.11.2018, 20:27
Kusząca opcja... Wyobraźcie sobie, jakby Rockstar podzielił GTA Online na 1.0 i 2.0, oddzielne pliki exe zależnie od tego, czy chcesz grać w zwykłe GTA Online, gdzie były tylko pierwsze napady, misje od kontaktów, wyścigi, DM, TDM, podstawowe posiadłości możliwe do kupna od początku gry. I wersja 2.0 dla tych, którzy lubią patrzeć na latające po mieście Deluxo i Opressory i niekiedy zostać zaatakowanymi przez działo orbitalne.

Powiem Wam, że chyba też grałbym w tą 1.0 :) Trochę szkoda by było tylko superaut i sportowych, które zostały dodane przez ostatnie 3 lata, a które mogły by się nie pojawić w 1.0.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
x-KING do Feanorius (Poziom: 28) dodano: 21.11.2018, 21:29
Ya, to by była druga młodość dla mnie :)
Ale to już nawet nie chodzi o zawartość, która jest jednak główną rzeczą mnie odrzucającą, ale niemalże na równi stawiam działanie, a raczej niedziałanie... W 2014 czy tam na początku 2015 GTAO śmigało aż miło - nie było problemów z dołączaniem, płynnie się przeskakiwało między sesjami, błędy były rzeczą dziwną, tak dziwną, bo dziś to chyba już naturalna kwestia...
Ahhh to były piękne czasy...Dziś natomiast nawet jak się zbierzemy grupką by pograć jakieś stare dobre tryby, załóżmy 12 osób, to finalnie uda się dołączyć 6-8 osobom, reszta ma przeróżne błędy... i jak tu wróżyć dobrze RDRO z takim podejściem do gry, do strony technicznej...

Najlepsze jest grono osób, które twierdzi, że GTAO umiera przez to, że jest monotonne, nudne, a są to osoby, które grę opierają tylko na biznesowych dodatkach więc hmm, lmao ! Pewnie jeszcze siedzą solo na sesjach ;)
Z kolei druga część tego grona marudzi, że nudno, gra umiera, bo mało dodatków, DLC, bo dawno nie było itd, no cóż... Jakby nie patrzeć, z mojej perspektywy to właśnie ratuję jeszcze GTA, może własnie jeszcze dlatego działa, bo gdybyśmy dostawali takie śmieciowe dodatki co miesiąc, czego niektórzy chyba oczekują, to myślę, że już dawno GTAO by leżało, zresztą już takie mam podejście - do 2016 roku każda wzmianka o DLC mnie cieszyła, ciekawiła, czekałem tylko na premierę - tak już później każda wzmianka o dodatku mnie niepokoiła, cieszyłem się tym okresem bez aktulizacji, a kiedy zostały ogłaszane kolejne, tylko się martwiłem - co tym razem zepsują, co się pogorszy itd...Pozdro ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek do Feanorius (Poziom: 54) dodano: 21.11.2018, 22:32
Wyczuwam temat na bloga konkursowego... :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
omosquito do Majek (Poziom: 53) dodano: 21.11.2018, 23:05
Piszcie chłopaki, bo 3 blogi konkursowe to tak skromnie, a że potraficie coś ciekawego napisać to widać po waszych wypowiedziach :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Officer Mniam do omosquito (Poziom: 36) dodano: 22.11.2018, 11:37
Ja myślałem o tym konkursie ale jednak pisanie blogów itp... to nie dla mnie. Zresztą znając życie to i tak bym nie wygrał, takie moje szczęście jeżeli chodzi o konkursy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek do Officer Mniam (Poziom: 54) dodano: 22.11.2018, 19:36
Dogadamy $ie przecież... :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.172.***.***]
miki (Poziom: ) dodano: 22.11.2018, 13:04
Zalogowalem sie juz kolejny dzien Online i nie dostaje kasy czemu moze ktos wie ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
omosquito do miki (Poziom: 53) dodano: 22.11.2018, 13:46
Dają dopiero po kilku dniach całość.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
LukiGK1 do miki (Poziom: 32) dodano: 22.11.2018, 21:48
Na początku grudnia mają przelewać. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Feanorius do LukiGK1 (Poziom: 25) dodano: 29.11.2018, 15:50
Ja już dzisiaj otrzymałem okrąglutkie 1,35 mln :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.108.***.***]
Czaaarny1986 (Poziom: ) dodano: 03.12.2018, 19:00
A o mnie zapomnieli. Nadal nic nie wpadlo ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Feanorius do Czaaarny1986 (Poziom: 25) dodano: 04.12.2018, 00:58
Może dostaniesz dziś lub jutro. Mi raz w ogóle kasy nie dali, nie pamiętam już przy jakiej okazji, ale to było dość dawno temu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.108.***.***]
Czaaarny1986 (Poziom: ) dodano: 04.12.2018, 17:50
Dostalem dzis, ale chyba jednego czy dwoch dni mi nie zaliczyli. bo tylko 850k wpadlo.
Lepsze to niz nic ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]