reklama

Najnowsze informacje

1012VGTA Online - aktualizacja Wojenna Arena! News | PC PS4 XOne | 11.12.2018 00:28 przez Crrooss

Rockstar całkowicie zaskoczył wszystkich nową aktualizacją GTA Online, która udostępniona będzie już dzisiaj - 11 grudnia. Powitajcie Arena War!

GTA Online - aktualizacja Wojenna Arena!

Arena War

Czym jest tryb Arena War? Otrzymacie dostęp do gladiatorskich pojedynków z wykorzystaniem śmiercionośnych maszyn w Maze Bank Arena w Los Santos. Aktualizacja była wyczekiwana od pewnego czasu przez fanów serii. Arena War to łącznie siedem nowych trybów rozgrywki.

Tryb walk arenowych udostępni równocześnie zupełnie nową klasę pojazdów specjalnie przygotowanych pod bitwy na śmierć i życie. Nowe maszyny będzie można ulepszyć i modyfikować wedle uznania z wykorzystaniem specjalistycznych części.

 

Więcej informacji udostępnimy jak tylko Rockstar udostępni aktualizację. 

r e k l a m a

Komentarze (15) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 41
Warfikus (Poziom: 41) dodano: 11.12.2018, 07:04
Wielki powrót do GTA Online, nie na bata derby z SA, każdy fun serii chyba je pamięta, otworzą arenę w Maze Bank, dla zamkniętego trybu chętnie ogram.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Warfikus do Warfikus (Poziom: 41) dodano: 11.12.2018, 07:19
Pisane z tel i są błędy a nie ma możliwości edycji :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
Feanorius (Poziom: 26) dodano: 11.12.2018, 11:29
Przypuszczam, że to tyle z aktualizacji na ten rok :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
Feanorius (Poziom: 26) dodano: 11.12.2018, 12:40 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 11.12.2018, 12:41
I oczywiście, kupno kolejnego warsztatu na pojazdy, z tym że tym razem nie można wybrać lokalizacji (Maze Bank Arena dla wszystkich...), oczywiście fakultatywnie można dokupić zwykły garaż na pojazdy i same pojazdy po kilka mln bez modyfikacji.

Meh, niech mi chociaż ktoś napisze, że za granie w ten tryb jakaś konkretna kasa jest. Ale oczywiście nie dla ludzi grających solo, bo pewnie do tego trybu tworzy się oddzielne lobby i gra z botami jest niemożliwa? (czytaj- jak się tryb znudzi graczom to znalezienie innych graczy do rozgrywki będzie trudne)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
x-KING (Poziom: 33) dodano: 11.12.2018, 00:36
Iście żałosne.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 57
Majek do x-KING (Poziom: 57) dodano: 11.12.2018, 00:40
Nie podobały Ci się derby w SF w GTA SA?
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
x-KING do Majek (Poziom: 33) dodano: 11.12.2018, 00:49
Chyba nawet nie grałem. Wystarczy mi jednak to co widzę na miniaturce, kolejne abstrakcyjne pojazdy, nie dla mnie takie zabawki.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.103.***.***]
ktoś do x-KING (Poziom: ) dodano: 11.12.2018, 12:43
Kup sobie malucha będziesz miał real.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
x-KING do ktoś (Poziom: 33) dodano: 11.12.2018, 12:58
Jak dodadzą to pierwszy grę uruchomię xP
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Komar_2 (Poziom: 23) dodano: 11.12.2018, 19:41
Od kilku miesięcy GTAO poszło w dziwną bardzo futurystyczną stronę. Wprowadzenie do gry latających samochodów, motocykli itp. z mojej perspektywy było błędem ale ja jestem starym graczem (wychowanym na GTA 1-3) bo gimbaza była zapewne zachwycona.
Brak pomysłów czy przez ceny pojazdów chęć zarobienia jak najwięcej na kartach ale robią z GTA, Carmageddon.
Jakoś czuje, że pojazdy będę wykorzystywane do uprzykrzania życia innym graczom w sesji niż do faktycznego grania w nowy tryb.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
x-KING do Komar_2 (Poziom: 33) dodano: 11.12.2018, 20:18
Wydaję mi się, że to nie była kwestia miesięcy a lat kiedy to oni już się pogubili z wspieraniem tej gry, niestety, w moim odczuciu to zmarnowany ogromny potencjał, będę to powtarzał...
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
Feanorius do x-KING (Poziom: 26) dodano: 11.12.2018, 23:09
Cały czas to tylko potwierdza moją teorię, że Rockstar jest doskonale świadomy faktu, że w tą grę grają także w dużej części dzieciaki. Dojrzałego gracza, szczególnie wychowanego na klasycznych odsłonach GTA, takie futurystyczne gówna tylko zniechęcają do gry.

No sorry, ale sam już jestem zniesmaczony kierunkiem jakie GTA obrało. Teraz bronie laserowe, co dostaniemy za rok?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 57
Majek do Feanorius (Poziom: 57) dodano: 12.12.2018, 12:00
Za rok dostaniemy trailer GTA VI. ;]
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.241.***.***]
Anonim (Poziom: ) dodano: 16.12.2018, 15:38
Wie ktoś może jak dodać broń do jakiegoś pojazdu w tym trybie? Np jeżdżąc motorem strzelać do innych?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.11.***.***]
Patryk (Poziom: ) dodano: 25.12.2018, 14:32
Od którego lvl jest dostępna ta arena
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]