reklama

Najnowsze informacje

629VEkran ustawień graficznych z pecetowego RDR II? News | PC | 19.12.2018 12:46 przez Crrooss

W sieci pojawił się materiał w którym widzimy rzekome ustawienia graficzne gry odpalonej na komputerze. Ile w tym prawdy - sami oceńcie.

Ekran ustawień graficznych z pecetowego RDR II?

Przeciek

Wiarygodność samego materiału ocenić musicie sami. Jest on krótki i przedstawia głównie ekran opcji i ustawień graficznych. Osoba nagrywająca posługuje się myszką, której kursor widzimy na ekranie. Materiał ten wywołał sporą dyskusję w serwisie Reddit

Podobne wideo ukazało się przed zapowiedzią pecetowego GTA V, a jak wiadomo - w późniejszym czasie taka wersja powstała. 

Sonda - wypowiedz się!

r e k l a m a

Komentarze (7) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 41
Edek503 (Poziom: 41) dodano: 19.12.2018, 19:35
Posiadacze tej gry na konsole muszą się wypowiedzieć czy to oszustwo.Ktoś kto ma choć troszkę wiedzy przy montowaniu wideo mógł to pięknie zmontować,powklejać czcionkę,a dalsze menu graficzne może być z zupełnie innej gry.Jest tam bardzo dużo miejsca aby płynnie przejść z gry RDR do ekranu ustawień z innej.
Ja osobiście uważam że o ile na PC to ma być,to będzie to razem z premierą nowych konsol gdzieś pewnie w 2020 roku.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Saladyn21 do Edek503 (Poziom: 31) dodano: 19.12.2018, 19:56
Nie ma szans. Albo wyjdzie przed nową generacją, albo po bo R lubi maksymalizować zyski, a przy równoczesnej premierze część osób nie kupi wersji konsolowej.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Edek503 do Saladyn21 (Poziom: 41) dodano: 19.12.2018, 21:43
Masz rację.Raczej mało prawdopodobne aby dzisiejsi gracze kupi to samo znowu na konsole jak będą mieli możliwość grania na PC z lepszą grafiką i pewnie dalszym wspieraniem trybu online.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
x-KING do Edek503 (Poziom: 32) dodano: 19.12.2018, 21:52
Apropo wspierania Edku. Dziwne nastały czasy, że pewna część graczy cieszy się, że ich wersja gry nie jest wpierana - PS3. Czemu ja się nie dziwię :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.139.***.***]
hhh (Poziom: ) dodano: 19.12.2018, 22:30
Ograłem na konsoli więc mi to osobiście rybka. Na pc nie kupię. Kupiłem gta v po tym jak zmodernizowałem kompa i żałuję. Nie wiem jak teraz ale ja wtedy miałem na online mase cheaterów non stop. Więc przy rdr 2 błędu nie popełnie, gorsza grafika ale spokojniej.
a dla modów nie warto (no chyba że naprawdę tanio)

Co do filmiku nie dziwi nikogo fakt że słychać szum i odgłos poruszania się postaci ale nie słychac kliknięcia myszki? chyba że są już tak cichutkie szczury :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.201.***.***]
Graczek do hhh (Poziom: ) dodano: 24.12.2018, 02:50
Na szczęście kryptowaluty idą na dno, teraz sprzęt będzie taniał. W przyszłym roku zamierzam właśnie zmodernizować kompa, na razie gram na PS4. Co myszki i klawiatury polecam grać padem na kompie, albo kupić myszkę i klawiaturę w granicach 100 zł.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito do Graczek (Poziom: 55) dodano: 24.12.2018, 14:15
No właśnie gadałem ostatnio z jednym znajomym z roboty. Ma jakieś 70 GTX'ów 1060 w koparkach, teraz będzie wymieniał bo nowa seria wyszła. Tak, że ten tego nie powiedziałbym, że krypto już tak padły, po prostu czekali na nową generację.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisóws: 42090

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 441 2310
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Mazi150 4 438 1342
7.  Kettger 4 436 1336
8.  Majkela 2 436 1322
9.  xNomad 0 439 1317
10.  Siatkarz... 0 439 1317
Zobacz pełen ranking
X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.