reklama

Najnowsze informacje

483VWesołych Świąt! News | | 22.12.2018 23:30 przez Crrooss

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia - samych konsol pod choinką oraz szczęśliwego Nowego Roku!

Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy życzenia wszystkim czytelnikom GTASite -  samych konsol pod choinką i to najlepiej w zestawach z Red Dead Redemption II, miłej i radosnej atmosfery spędzonej w rodzinnym gronie i udanej zabawy noworocznej - bez względu na to czy na imprezie czy w GTA Online. ;) 

Mijający rok był dobrym czasem dla fanów Rockstar Games. GTA Online co prawda wzbudza sporo kontrowersji, jednak wreszcie otrzymaliśmy kolejny megahit - RDR II. Gra pokazała jednoznacznie, że Rockstar jest w świetnej formie i możemy być spokojni o jakość kolejnego GTA. 

Również przyszły rok ma szansę być nie mniej udany - wiele wskazuje że pecetowa wersja RDR II jednak powstaje, a kto wie - może jesienią dojdzie do zapowiedzi GTA VI? Czas pokaże! 

A jak Wy oceniacie mijający rok i jakie macie nadzieje na 2019? :)

Wesołych Świąt!

 

 

r e k l a m a

Komentarze (19) Skomentuj Obserwuj

[193.109.***.***]
Pytający (Poziom: ) dodano: 25.12.2018, 10:15
Witam

Mam spory problem z GTA, otóż podczas uruchamiania Social Cluba nie mogę myszką najechać na okno logowania po prostu skacze mi mysz, dzieje się tak tylko w okienku Sicial Cluba i teraz moje pytanie czy można zainstalować ponownie Social Cluba bez usuwania GTA? Chciałem usunąć samego Social Cluba to pisze mi, że muszę najpierw usunąć wszystkie składniki Rockstara. Proszę o jakąś radę :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.109.***.***]
Pytający do Pytający (Poziom: ) dodano: 25.12.2018, 12:35
Ps. Problem rozwiązany po 2.5h... Przywracałem system, instalowałem nowe sterowniki do karty graficznej, instalowałem od nowa Social Cluba a powód? PAD podpięty do portu... Już od dwóch lat jest podpięty ale dziś jakoś strasznie to przeszkadzało GTA, po wyjęciu PAD'a problem znikł.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
Feanorius (Poziom: 26) dodano: 24.12.2018, 12:11
"A jak Wy oceniacie mijający rok i jakie macie nadzieje na 2019? "

RDR 2, którego nie przetestuję dopóki nie wyjdzie na PC. Nie mam konsoli i moim zdaniem dla jednej gry nie opłaca się jej kupować.

Rok nieudanych dlc do GTA V, które kompletnie obrało zły kurs (bronie laserowe, poważnie?) Kluby nic nie wnoszące właściwie i kolejne dlc polegająće na rozwałce, tym razem na arenie... A marzy mi się dlc dodające ZWYCZAJNE klasyczne misje znane ze starych GTA jak misje sanitariusza, straży pożarnej, taksówkarza, policji... Nawet jakby kazali kupić specjalnie do tego celu radiowóz/wóz strażacki to już bym przebolał wydatek tych (pewnie) kilku mln żeby pograć w NORMALNY kontent.

Wesołych Świąt dla redakcji i czytelników :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito do Feanorius (Poziom: 55) dodano: 24.12.2018, 12:46
E tam, konsoli wcale kupować nie trzeba. Ja pożyczyłem od Jednego kierownika, ograłem, teraz gra trafiła do drugiego kierasa. Jedna płyta, jedna konsola i troje zadowolonych :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Crrooss do omosquito (Poziom: 45) dodano: 24.12.2018, 14:12
Konsola fajna sprawa. PS4 wygrywa exclusivami (God of War, Bloodborne, Uncharted 4, Horizon Zero Dawn, Detroit), natomiast Xbox One ma świetną usługę Game Pass, gdzie za 40zł (a obecnie za 1zł) można mieć dostęp do grubo ponad setki gier. I są to czasami naprawdę duże tytuły m.in. Quantum Break, tegoroczna Forza Horizon 4, wszystkie gry z serii Gears of War czy Halo.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
x-KING do Feanorius (Poziom: 31) dodano: 24.12.2018, 14:22
A 2017 był rokiem udanych dodatków powiadasz ? :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
Feanorius do x-KING (Poziom: 26) dodano: 25.12.2018, 16:38 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 25.12.2018, 16:38
Mi się te nowe napady nawet podobały. Za wyjątkiem faktu, że niektóre misje trzeba było robić na publicznych sesjach (wymagały zarejestrowania się jako prezes/prezydent klubu)

Ok, była cholernie dziwna misja z niewidzialnymi przeciwnikami- co było przegięciem, ale poza tym nie było źle.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
x-KING do Feanorius (Poziom: 31) dodano: 25.12.2018, 22:37
Mi nie, nie wspominając już o misji z deluxo - podczas której początkowo jeździsz autem po czym każą ci nim lecieć obok samolotu i w niego strzelać ? Po rozegraniu tej misijki już miałem serdecznie dość tych bzdur, ale że pomagałem znajomym przez to przebrnąć to zagrałem już do końca. Większość misji głównie opierała się na zabijaniu watahy bootów, jakoś tak to zapamiętałem, nudy totalne. Wolę już sobie jakiś podstawowy napad z starej piątki walnąć po raz n-ty a ni jeżeli do tego wracać ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
Feanorius do x-KING (Poziom: 26) dodano: 26.12.2018, 00:45 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 26.12.2018, 00:45
No rozumiem, też mnie drażni ten sci-fi kontent. Ale po latających motorach z Gunrunning jakoś ten Deluxo aż tak nie irytował.

Ale chyba tak samo irytujące dla mnie w tej grze jest robienie z graczy debili polegające na tym, że często wnętrze niektórych obiektów/pojazdów, których wejście łączy się z mini-ładowaniem jest bardzo często niezgodne z rzeczywistością. Czasem tyczy się to budynów (ten biurowiec za 1.25 mln, niektóre domy na palach ze szczególnym uwzględnieniem garaży, które fizycznie nie mają prawa być obszerne na 10 pojazdów! ). Kuriozalnym przegięciem pod tym względem było zaopatrzenie MOC w warsztat pojadzów, przecież samo wnętrze tegoż było większe ze 2 x niż jak się z zewnątrz patrzy ! Może jestem dziwny, ale naprawdę mnie to cholernie drażni w GTA...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
Feanorius do Feanorius (Poziom: 26) dodano: 26.12.2018, 00:48
Podobnie ma się sprawa z dziwacznym rozwiązaniem kwestii wybuchu tych pojazdów (MOC, Avenger) podczas gdy ktoś znajduje się w środku i np. obsługuje wieżyczki. Gracze nie tylko nie giną, ale jak gdyby nigdy nic teleportują się jakieś 200 m dalej w losowym miejscu...

No i na deser dodany dzisiaj (wczoraj) gravity gun z Half Life'a rodem. Ciekawe, czy już zostanie na stałe czy to tylko w ramach świąt, jak fajerwerki.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
x-KING do Feanorius (Poziom: 31) dodano: 26.12.2018, 10:59
Kurde ziomuś, przy ich zaangażowaniu do robienia dodatków, nie sądzę, by skupialiby się na takim odwzorowaniu :D Większość tam masz na odwal, byle byłoby coś nowego, także ja się nawet nie nastawiam, że wypuszczą coś dopracowanego ;)

A co do MCO, Avengera czy tego gravity gun to nawet nie wiem o co chodzi, na szczęście, nigdy się tym nie bawiłem, od dłuższego czasu nie sprawdzam nawet tego co dodają ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 38
Warfikus do x-KING (Poziom: 38) dodano: 26.12.2018, 17:13
Ty grałeś w inne multi niż te od R* żeby twierdzić że coś jest na odwal? Akurat Rockstar jest bezkonkurencyjny w kwestii jakości darmowych dodatków, żadna produkcja nawet nie myśli o projektowaniu od 0 pojazdów czy broni i dawania tego za darmo do zdobycia, mało tego, R* w tym roku na święta daje za darmo Buzzarda, Insurgenta czy auto, nikt tak z innych producentów nie był życzliwy, a sprawdzałem każe multi co gram, że się komuś motyw dodatku nie podoba to inna sprawa, bo co jak co dużo pojazdów ma model budowany od 0, to nie jest zmiana tekstur...

King tak w ogóle jak coś spędź z dzień na sesji żeby w ogóle być w temacie do wypowiadania co jest jakie, żeby wynieść wnioski i podstawnie powiedzieć że się nie podoba, bo wiesz, zobaczyć w nie spróbować to trochę lipa.

I Avenger czy MCO funkcjonuje tak dla grywalności, pewne rzeczy trza uprościć, gdyby to miało wyglądać tak rzeczywiście że garaż na 10 aut ma idealne gabaryty na zewnątrz to nie było by miejsca na mapie, a MCO nie zmieścił by się w większości tuneli, to kwestia gameplayu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
x-KING do Warfikus (Poziom: 31) dodano: 26.12.2018, 18:00 | Edytowano 2 razy. Ostatnio: 26.12.2018, 18:05
A to trzeba mieć porównanie by to dojrzeć ?
Wystarczy nie być ślepym i zaślepionym Warku. Owszem jest bezkonkurencyjny jeżeli chodzi o single, tam jeżeli chodzi o detale to czapki z głów, ale co dodatków do GTAO to przecież inny świat, szanujmy się ;)

Darmowe dodatki bla bla bla, chj nie darmowe, teoretycznie poprzednio potrzebujesz spędzić godziny na grindzie by się nimi nacieszyć ( a jak nie, to kupujesz sharki - jednak coś kupujesz - takie ow to darmowe ). I tak zacznij teraz " ja nie grinuję a kasę mam " tak, bo każdy użera się z randomami na sesji czy poluje na bonusowe akcje - i żeby to były jeszcze jakieś sensowne te akcje, a nie coraz to głupsze adwersarze, których nikt nie chce grać więc potrzebują premii, kolejna świetna polityka !

Robią wszystko by zwiększyć zyski, pewnie im się taka polityka bardziej opłaca a ni jeżeli wydawanie płatnych, bo kto by te ich bzdury kupował ?
Wielkie halo bo rozdają darmowe pojazdy, rozdają bo ludzie z tego saints rowa uciekają, więc zdeterminowani rozdają co popadnie by tylko zatrzymać i zarabiać, a patrząc na to pod względem ich " wspaniałomyślności " jest bzdurą.

Od zera - połowa nowych aut ma przecież takie samo wnętrze, to są te twoje rozbudowane modele ? Dużo bardziej przecież by cieszyła mniejsza ilość aut dopracowana również w środku, ale co ja tam wiem...

Ja na sesji spędzałem czas kiedy ty jeszcze GTA nie miałeś, a teraz gra w ten futurystyczny shxt mnie odrzuca. Zresztą nie muszę zagrać by podtrzymywać to samo stanowisko co do latających aut czy broni laserowych w GTA, a co Avengera czy MCO, przecież tego nie oceniam, nawet nie wiem jak to działa, więc wisi mi tam to.

A wracając do sedna, że zawartość jest robiona na odwal to co by tu dużo mówić, sam ostatnio pisałeś, że jakiś balans spieprzony, że jakiś tam pojazd zbugowany, który wytrzymuje 30 rpgów itd itd, nie wspominając już o większości nowych adwersarzy, które sprawiają wrażenie że były robione w 5 minut, kompletnie bez pomysłu, kompletnie na siłę, a byleby coś nowego, a byle by wspierać po tylu latach ! Tak samo biznesy, same kopie aż mdli, zamiast wymyślić jakiś inny sposób zarabiania to gdzie tam ! Skopiujemy paczki, tyle że tym razem hmm, za pomocą tego... No masz rację, kompletnie nic nie jest na odwal, wszystko zaplanowane kilka lat w przód, zapewne tak samo jako przemiana GTA w Saints Rowa, hej to pewnie dlatego już dawno o tym trąbiłem. Kuźwa, no i wszystko jasne, masz mnie !
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
x-KING do x-KING (Poziom: 31) dodano: 26.12.2018, 18:14 | Edytowano 5 razy. Ostatnio: 26.12.2018, 18:24
Zresztą dla przykładu BF4, jakiś czas temu też udostępnili wszystkie dodatki do pobrania za darmo, tylko różnica jest taka, że tam czy w innych grach EA jest także wsparcie ze strony technicznej, a to akurat jest kluczową kwestią jak dla mnie, głownie przez to i przez nietrafione, wręcz jakieś chore wizje, GTA umiera.

A wracając do saints rowa, kiedyś to oni próbowali być alternatywą dla GTA, czyt. Saints Row 1, 2, ale wiedząc, że raczej mają marne szanse to zmienili nieco podejście.
Dziś natomiast R poprzez GTAO stara się być alternatywą, konkurencją dla saints rowa, brawo dla nich ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
Feanorius do Warfikus (Poziom: 26) dodano: 26.12.2018, 19:05 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 26.12.2018, 19:07
"R* w tym roku na święta daje za darmo Buzzarda, Insurgenta"

Sorry, że się wcinam ale- ktoś dostał tego Buzzarda czy Insurgenta? Zalogowałem się 24 i wczoraj- dostałem auto za 0$, ale nie dostałem żadnego powiadomienia o otrzymaniu Buzzarda czy Insurgenta... Dzisiaj także się zalogowałem by stwierdzić że niestety śniegu już nie ma, a powiadomienia o Buzzardzie jak nie było tak nie ma. Przydałby się, resetowałem sobie postać w lato pozbywając się "śmieci" i akurat w Buzzarda się do teraz nie zaopatrzyłem :)

Buzzard jest w normalnej cenie na Warstocku od kilku dni...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 38
Warfikus do Feanorius (Poziom: 38) dodano: 26.12.2018, 21:04
BĘDZIE, jest na liście prezentów, dostaniesz go spokojnie ;d
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 4
Kaczor79 (Poziom: 4) dodano: 31.12.2018, 17:27
Bardzo miło się zaskoczyłem wchodząc dziś do sesji gdzie wyświetliło mi iż dostałeś: pełny zapas przekąsek, pełny armor (30 z każdego rodzaju!) oraz HVY Insurgent za darmo!! Podziękować :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
Feanorius do Kaczor79 (Poziom: 26) dodano: 01.01.2019, 15:01
Ktoś może te informacje potwierdzić? Wszedłem dziś na pół godziny do sesji i dostałem faktycznie wyrzutnie z fajerwerkami pełen pancerz i inne pierdółki. Ale żadnego Insurgenta ani Buzzarda.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito do Feanorius (Poziom: 55) dodano: 01.01.2019, 19:53
Warf coś pisał, że są w sklepie za darmo.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]