reklama

Najnowsze informacje

723VZwiększ bezpieczeństwo swojego konta i zgarnij premie! News | | 07.03.2019 19:43 przez Majek

Tego jeszcze nie było. Wiadomo - dziś czwartek, więc czas nowych premii i bonusów w GTA Online, ale oprócz 'standardowego' contentu, R* nagrodzi nas (i to jeszcze jak!) za zwiększenie bezpieczeństwa kont Social Club! 

Zwiększ bezpieczeństwo swojego konta i zgarnij premie!

2x GTA$ i RP

Zacznijmy od bonusów. Podwójną kasę i punkty RP zgarniemy za:

  • cały zestaw powietrznych trybów i misji (m.in. Powietrzny kurier, Skrzydlaci łowcy, Air Force Zero, Manewry)
  • przemytnicze misje sprzedaży

 

A jeśli zagracie w GTA Online w tym tygodniu, zgarniecie poniższe koszulki.

 

Zniżki

  • Hangar – zniżka 50%
  • Remont hangaru – zniżka 50%
  • Warsztat w hangarze – zniżka 50%
  • B-11 Strikeforce – zniżka 40%
  • Sterowiec – zniżka 40%
  • P-996 Lazer – zniżka 40%
  • Mammoth Hydra – zniżka 40%
  • RM-10 Bombushka – zniżka 40%

 

Nagrody za zwiększenie bezpieczeństwa

Włącz weryfikację dwuetapową i zgarnij:

  • 500 000 GTA$ na koncie GTA Online
  • 10 sztabek złota na koncie Red Dead Online Beta
  • dodatkowe korzyści w GTA Online i Red Dead Online Beta

Nagrody przewidziane są zarówno dla tych, którzy włączą dwuetapową weryfikację logowania do Social Club, jak i dla tych, którzy z tej opcji już korzystają. Brawo R*!

Poradnik, jak włączyć dwuetapową weryfikację znajdziecie TUTAJ.

r e k l a m a

Komentarze (13) Skomentuj Obserwuj

[77.173.***.***]
Spuiter1988 (Poziom: ) dodano: 07.03.2019, 21:10
Zrobilem logowanie dwuskladnikowe a kasy nie ma. Co jest trzeba czekac czy jak. Oczywiscie wylaczylem gre online i wlaczylem jeszcze raz ale nie wylogowywalem sie ani ze steam ani z SocialClub. Konieczny relog?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
Majek do Spuiter1988 (Poziom: 55) dodano: 07.03.2019, 21:18
Nie znalazłem nigdzie info kiedy będą dawać fanty. Pewnie za kilka dni.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
x-KING (Poziom: 31) dodano: 08.03.2019, 16:16
Z jakiego tytułu ta miniaturka ? Wygląda na świetną gierkę, kurcze ile ja bym dał aby w coś takiego pograć...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Warfikus do x-KING (Poziom: 39) dodano: 08.03.2019, 16:27
Saints Row VI
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Saladyn21 do Warfikus (Poziom: 31) dodano: 08.03.2019, 18:08
Nie było jeszcze V
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
x-KING do Warfikus (Poziom: 31) dodano: 08.03.2019, 19:03
Nie no, mam VII pod nijaką nazwą GTAO, ale kumasz, szukam jakiś alternatyw bardziej przyziemnych, dlatego też miniaturka przykuła moją uwagę, kiedyś było coś takiego jak Grand Theft Auto, szlyszał ktoś, istnieje to jeszcze ? Chętnie bym pograł...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Warfikus do x-KING (Poziom: 39) dodano: 08.03.2019, 20:26 | Edytowano 2 razy. Ostatnio: 08.03.2019, 20:28
Gra przyziemna? Co Pan ćpa? Polecam podwójna dawkę to może ból zamieni się w radość, ten screen to pochodzi z konsol z czasów kamienia łupanego jak GTAO było na konsole 3 ery p.n.e, na zdjęciu widać wymarły gatunek Sanchezów, który wyparły osobniki zdolne latać, na niebie zaś unoszą się Lazery które do dziś można zaobserwować , acz kolwiek ich gatunek jest zagrożony wyginięciem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
nikk do x-KING (Poziom: ) dodano: 08.03.2019, 22:10
Eh to byly czasy kiedy nie bylo miliard trybow przez co gracze nie byli tak rozproszeni i latwo bylo trafic na pelne lobby, gdzie nie bylo tych latajacych kup strzelajacych rakietami. Dlaczego wszystko musi isc pod gimbaze xc
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Warfikus do nikk (Poziom: 39) dodano: 08.03.2019, 22:36 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 08.03.2019, 22:39
Na PS3 ludzie grają, tam że nie ma nic jedyne co zobaczycie to sesje pełne lazerów i hydr (a tam o to nie problem z 16 graczami xd) , bo tam na to nie ma odpowiedzi za bardzo :p, więc polecam wbić, widziałem na własne oczy u znajo, strzelanie się z snajperek bez pierwszej osoby, coś cudnego.

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
x-KING do Warfikus (Poziom: 31) dodano: 09.03.2019, 13:03
Serio można do dziś je obserwować ? Chodzą pogłosy, że obecnie na niebie obserwuje się więcej osobników z rasy deluxo czy opressor, który nijak mają się do dawnych wzorców, kurde...przecież do muzeum w tym świecie dostępu chyba nie ma, gdzie więc Pan to obserwuje, cheatuje Pan ? #SZOK
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
x-KING do Warfikus (Poziom: 31) dodano: 09.03.2019, 13:06 | Edytowano 2 razy. Ostatnio: 09.03.2019, 13:07
Jak to nie ma nic, jest podstawowa trójka - wyścigi, DM i LTS, a do tego jeszcze kreator akcji, czego chcieć więcej do szczęścia ? To zestawienie wypiera tak czy siak wszystkie inne nowsze akcje od R, czyt. adwersarze. Gracze za pomocą kreatora robią o niebo lepsze rozgrywki. No tak, wiem, czego brakuje...Przecież paczek tam chyba nie ma co ? Więc RIP GTA PS3 ! Nie masz sensu bytu, sorry !
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
x-KING do Warfikus (Poziom: 31) dodano: 09.03.2019, 13:08 | Edytowano 3 razy. Ostatnio: 09.03.2019, 13:11
Nie masz racji bytu...*

Apropo snajperek to przynajmniej tam miały większy sens, kiedy to nie musiałeś korzystać z tego absurdu tj przełączania się na 1 os. by mieć przewagę. Ze świecą szukać tak głupich rozwiązań w grach online jak to, by kamera decydowała parametrach postaci ;)

To już lepiej wprowadzić, by faktycznie auta pomalowane na czerwono były szybsze, przecież ta sama logika xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.173.***.***]
J (Poziom: ) dodano: 16.03.2019, 14:35
Dostal juz ktos kase za to?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]