reklama

Najnowsze informacje

1208VKolejne wieści o GTA VI oraz RDR2 na PC?! News | | 13.05.2019 03:29 przez Majek

Mamy dla Was kolejne informacje o GTA VI + małe ostrzeżenie, a do tego - jeden z byłych pracowników R* (przypadkowo?) ujawnił, że prace nad RDR II w wersji na PC trwały lub trwają! 

Kolejne wieści o GTA VI oraz RDR2 na PC?!

R* na E3?

Jeden z użytkowników Reddita ujawnił zaskakujące informacje - R* pojawi się na zbliżających targach E3 2019

Jest to informacja trochę dziwna, bo przecież twórcy serii GTA i RDR nie bawią się w jakieś tam... targi gier... 

 

Mimo wszystko użytkownik twierdzi, że obecność R* ma być niespodzianką i ponoć ma zostać zaprezentowana nowa gra. Jeśli to prawda, to bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest obwieszczenie drugiej części Bully'ego, niż GTA VI, ale poczekamy - zobaczymy. Post oczywiście został usunięty z Reddita chwilę po publikacji. 

 

Exclusive na PS5, brak wersji na obecne konsole

Kolejny raz powracają plotki, jakoby Sony zapłaciło sporą kwotę T2 za udostępnienie GTA6 na wyłączność na PlayStation 5 (przynajmniej na jakiś czas) oraz niemal pewne jest, że ze względu na ograniczenia sprzętowe, najnowsza część Grand Theft Auto nie pojawi się na PS4 / X One

 

Uwaga na fake newsy!

Nie wiemy, czy widzieliście już artykuł na stronie ASZDZIENNIK.PL, w którym bardzo szczegółowo opisano mnóstwo detali dotyczących GTA VI, ale uczulamy - moda na GTA6 wystrzeliła za sprawą ostatnich przecieków, więc nie wierzcie we wszystko, co zobaczycie! 

Tym bardziej że na stronie wspomnianego "dziennika" w zakładce "O projekcie" znajdziemy to:

Na GTASite staramy się umieszczać tylko te bardziej wiarygodne / sprawdzone informacje.

Wiadomo - z przeciekami nigdy nic nie wiadomo, ale możecie być pewni, że nigdy nie będziemy publikować takich śmieci, żeby tylko nabić wyświetlenia. ;) 

W końcu 16-letnia historia zobowiązuje!

 

RDR II na PC!

Jeden z byłych pracowników Rockstar Games umieścił poniższą informację na swoim profilu LinkedIn.

Oczywiście wszystko zostało już "naprostowane" i obecnie na profilu Pana Nan Ma nie ma słowa o Red Dead Redemption

r e k l a m a

Komentarze (14) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 57
omosquito (Poziom: 57) dodano: 13.05.2019, 04:35
Z tym Asz dziennikiem to pojechałeś. Przecież każde dziecko wie, że oni piszą tylko zmyślone historyjki ;)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 57
Majek do omosquito (Poziom: 57) dodano: 13.05.2019, 05:05
Nie znałem ich do dziś... :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
PLTytus (Poziom: 19) dodano: 13.05.2019, 17:08
A jakieś źródło? "post usunięto" można przyrównać do "zmyśliłem sobie"....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 57
Majek do PLTytus (Poziom: 57) dodano: 13.05.2019, 19:52
Wystarczy poszukać na zagranicznych serwisach. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
PLTytus do Majek (Poziom: 19) dodano: 13.05.2019, 23:24
Niby wystarczy, ale ty podajesz tą informację więc mam prawo oczekiwać podania źródła. Prawda?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.197.***.***]
obadej123 do PLTytus (Poziom: ) dodano: 14.05.2019, 20:34
po co miałby zmyślać ? ;d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 57
omosquito do obadej123 (Poziom: 57) dodano: 14.05.2019, 21:37
No dodali i zdjęli. Ot marketing R* Nic nowego, po prostu kontrolowane przecieki. Nie zdziwiłbym się jeśli uciszenia Yan'a2295 było jeną z części strategii reklamowej.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Warfikus do omosquito (Poziom: 41) dodano: 14.05.2019, 21:57
Yan czy Fun2 się jako tako wypowiedzieć mogą, ale bez szczegółów i nie '' wprost '', na gtaforums Fun2 właśnie fajne taktyki gier słownych stosuje które z tego co się okazało gdzieś prowadzą, Fun pisał że R* nowości zaczyna od wrzucenia czegoś na swój kanał yt, a że '' nic się nie pojawiło '' to nic nie ma, dla sprytniejszych była to wskazówka że są przecież niepublikowane filmy które nabijają licznik sumy wrzucongo video, po prawie miesiącu osłonięty materiał to trailer RDO, więc wszystko się sprawdziło i przekonanie o trailerze GTAO a niektórych śmiałków GTA VI minęło :p

Kolejne wskazówki to '' duże zaskoczenie w czerwcu dla graczy GTAO '' i że info o GTA VI od R* jeszcze nie teraz :p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 57
omosquito do Warfikus (Poziom: 57) dodano: 14.05.2019, 22:17
Podobno R* ma nieoczekiwanie być na E3. Widzę w tym dwie możliwości: GTA 6 z pompą jakiej nigdy nie było na świecie, albo RDR 2 PC bądź Bully 2. Oby to pierwsze, chociaż na żadną z możliwości bym się nie obraził :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Warfikus do omosquito (Poziom: 41) dodano: 15.05.2019, 11:26
Skoro nawet z RDR II tam nie przybyli to się raczej nie pojawia, do końca tego roku żadnego infa o GTA VI nie będzie, co najwyżej jakieś kolejne większe dlc do RDO czy może ten Bully 2,ale nie na E3 :d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.173.***.***]
F (Poziom: ) dodano: 14.05.2019, 19:10
Czy ktos wie jak w rdr online uruchomic poker? Dzisiaj niby dodali i ludzie znikaja przy stolach a ja nic zrobic nie moge
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.174.***.***]
wyewoluowany do F (Poziom: ) dodano: 17.05.2019, 11:52
W Polsce przez ustawę antyhazardową poker w RDR2 nie jest dostępny. Nie ma ikonek na mapie, a jak ktoś Cię zaprosi to dostaniesz info że usługa nie jest dostępna.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
Wradius (Poziom: 10) dodano: 28.05.2019, 13:45
Dosyć ciekawe tego się nie spodziewałem po nich.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[92.63.***.***]
xV3Vx (Poziom: ) dodano: 06.06.2019, 08:19
kurde ale podajcie konkretne info a nie tak powierzchownie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]