reklama

Najnowsze informacje

453VGarść informacji o Cyberpunku 2077 News | | 10.06.2019 05:30 przez Majek

Ostatnio pojawiało się sporo informacji o najnowszej produkcji studia CD Projekt Red, ale wiemy, że wielu z Was nie chciałoby tu widzieć newsów o innych grach niż te R*. Jest jednak grupa, która stoi po tej drugiej stronie i spodobał im się pomysł dodania kolejnej gry do naszej encyklopedii.

 

Dlatego zamiast kilku newsów w ciągu ostatnich tygodni, postanowiliśmy zrobić jednego - zbiorczego. :) A w nim m.in. data premiery gry, kolejny trailer i więcej!

Garść informacji o Cyberpunku 2077

Nowy trailer

 

I jak wrażenia po obejrzeniu trailera? Nam ciśnie się tylko jedno na język - #grubo!

W grze pojawi się Keanu Reeves, jakiś czas temu po internecie chodziły plotki, że do zespołu dołączy Lady Gaga.

 

Data premiery i ceny

Gra została zapowiedziana na 16 kwietnia 2020 roku i jest już dostępna w przedsprzedaży. 

 

  • Edycja standardowa:

PC - 199,99PLN

Xbox One / PlayStation 4 - 269,99 PLN

 

  • Edycja kolekcjonerska:

PC / Xbox One / PlayStation 4 - 749,99 PLN

 

Co ciekawe, edycja pudełkowa na PC nie będzie zawierała fizycznej kopii gry, a jedynie kod do pobrania jej z internetu. 

 

Unboxing edycji kolekcjonerskiej

 

Pudło, mapa, pocztówki, poradnik, artbooki, figurka V, steelbook, breloki, naklejki i sticker bomb, naszywki, kompedium świata. Całkiem tego sporo i całkiem zacnie to wszystko wygląda.

Cena? Cóż, dla niektórych pewnie zbyt wysoka, a dla innych zwykła liczba, która nie stanie im na drodze do zdobycia tego wyjątkowego zestawu. A jak to wygląda u Was? Kupiliście kiedykolwiek jakąś 'kolekcjonerkę'? 

 

Szybkie podsumowanie informacji z ostatnich miesięcy:

  • gra miała zostać wydana w 2019, ale CDP Red miał opóźnienie, stąd 2020
  • Cyberpunk 2077 nie będzie wspierał modów w dniu premiery - deweloperzy skupiają się póki co na ukończeniu i wypuszczeniu gry
  • Cyberpunk 2077 osadzony jest w tym samym uniwersum co Cyberpunk 2020 i jest kontynuacją historii sprzed 57 lat

Sonda - wypowiedz się!

r e k l a m a

Komentarze (29) Skomentuj Obserwuj

[185.220.***.***]
eryk z nad morza (Poziom: ) dodano: 10.06.2019, 10:08
Sądząc po ankiecie sporo osób należy do tej grupy stojącej po drugiej stronie ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Edek503 (Poziom: 41) dodano: 10.06.2019, 19:33 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 10.06.2019, 19:36
Ja kupię zwykłą edycję,a za kolekcjonerkę mógłbym dać maksymalnie 350 zł. Jeżeli gra nie spełniłaby moich oczekiwań to ta figurka szybko powędrowałaby na strych do kartonu.
Biedy w zwykłym pudełku aż takiej nie będzie:mapa,naklejki,pocztówka,kompendium wiedzy o świecie gry oraz cyfrowe dodatki takie jak tapety,ścieżka dźwiękowa,mini artbook,podręcznik cyberpunka 2020.
Data "2020 rok" to również taki już mini spojler Cyberpunka 2020.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek do Edek503 (Poziom: 56) dodano: 10.06.2019, 22:34
Sam CDP Red zaleca kupno standardowej edycji. Zyskać można więcej kupując grę na GOG niż na Steamie czy za niedługo na Epic Store, ale raczej są to 'zyski', które zaraz po premierze trafią do sieci. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Edek503 do Majek (Poziom: 41) dodano: 10.06.2019, 23:48
Ja brzydzę się piractwem w dzisiejszych czasach,a tym bardziej okradać rodaków,ale wiadomo jak to jest:ludzie biorą kredyty,ciułają całe życie aby kupić auto marzeń,a potem nie stać ich na klocki i tarcze hamulcowe,z piraceniem dzisiejszych gier jest to samo:ludzie wydają po 6-7 tysięcy (albo i więcej) na karty graficzne,całe kompy,a na grę za 200 zł już im za drogo,to takie typowo nasze polskie rozumowanie.
Jeżeli kupując zwykłą wersję pudełkową mam możliwość dostać taką zawartość jaką wymieniłem to po co mam kupować za te same pieniądze wersje cyfrową i potem samemu sobie (albo i nie) drukować mapę,pocztówki,naklejki? Nie ma to znaczenia czy będę tego używać czy też nie ale móc kupić za tą samą cenę pudełeczko z zawartością (tak,jestem fanem pudełkowych wersji) zrobioną na fajnym papierze itp to taką właśnie wersję wybiorę,ale 750 zł to już próg którego ja nie przeskoczę.
Co do zysków to już ich akcje mocno poszybowały w górę więc liczę,że zrobią dobrą grę i zarobią tyle aby mogli się zabrać za kolejny duży projekt bo w PL to tylko oni godnie reprezentują nasz kraj mimo,że są ciągle opluwani przez "graczy" zachłyśniętych zachodem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito do Edek503 (Poziom: 56) dodano: 11.06.2019, 00:03
Również uwielbiam pudełka. Nie mogłem odżałować, że nigdzie nie mogłem dostać Shadow of Tomb Raider w pudełku. Jedynkę i dwójkę mam na półce i smuteczek bo trójka tylko cyfrówka. Zawsze wolę mieć jakiś gadżet coś fizycznego, mimo tego, że tylko stoi i się kurzy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek do omosquito (Poziom: 56) dodano: 11.06.2019, 09:03
Kup puste pudełko na płytę za 50gr, wydrukuj okładkę, odłóż na półkę. :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Warfikus (Poziom: 40) dodano: 10.06.2019, 07:19
Myślałem że to screen z nowego DLC do GTAO..., a tak na serio, pudełko bez płyty na PC? wstydźcie się Redzi...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.245.***.***]
Kappa do Warfikus (Poziom: ) dodano: 10.06.2019, 07:57
Ja tam się cieszę, bo będzie pudełko na szafe a jednocześnie nie muszę się z płytami bawić :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
sabaru do Kappa (Poziom: 34) dodano: 13.06.2019, 16:31
No bo płyty takie ciężkie są że trzeba we trzy osoby dźwigać żeby podnieść.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.174.***.***]
wyewoluowany (Poziom: ) dodano: 10.06.2019, 10:10
Udało się kupić kolekcjonerkę po trzech godzinach. Na Steam gra jest top 1 najlepiej sprzedających się gier na świecie... to będzie megahit na jaki nie zasługujemy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Mokasyn do wyewoluowany (Poziom: ) dodano: 10.06.2019, 10:57
Albo najwieksze rozczarowanie w historii
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek do Mokasyn (Poziom: 56) dodano: 10.06.2019, 11:19
Gdyby ta gra miała być rozczarowaniem to byłby koniec CDP Red. Pomyśl sobie co by to było, gdyby po tych wszystkich latach wypuścili na rynek totalny shit... nawet Wiesiek by im nie pomógł.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Mokasyn do Majek (Poziom: ) dodano: 10.06.2019, 11:46
No to bedzie koniec redow i co w zwiazku z tym ? nie umiecie zrobic gry to dowiedzenia nie wiem zajma sie chodowla jedwabnikow czy cos
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.31.***.***]
Wookie do Mokasyn (Poziom: ) dodano: 10.06.2019, 15:37
Dokładnie tak, może najwyraźniej Polacy przywykli do socjalizmu, że jak komuś nie idzie, to ktoś będzie wspierał... Wolny rynek powinien działać w prosty sposób - tworzysz shit, więc odpadasz z gry...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
sabaru do wyewoluowany (Poziom: 34) dodano: 13.06.2019, 16:33
Prawie nic o grze nie wiadomo, a wszyscy już obstawiają że to będzie mag hit. Reklama robi swoje. Ja tam poczekam do premiery albo nawet kupie po premierze. Gra będzie w tedy połata i ze wszystkimi DLC.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Warfikus do sabaru (Poziom: 40) dodano: 13.06.2019, 17:50
No bo polskie, gdyby R* to robił to "bleee futuryzm" ,"GTAO tylko że w singlu", jeszcze się przejadą na tym hype ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Edek503 do Warfikus (Poziom: 41) dodano: 13.06.2019, 18:50
Trochę się zagalopowałeś.Gra która w nazwie ma futuryzm i nim jest nie może nikogo potem zdziwić,gra która w nazwie ma zupełnie co innego niż jest to w obecnej formie,zdziwić powinno każdego.Odpal GTA 4 i wrzuć (o ile taki jest) moda z latającymi samochodami i czymś co przypomina motocykl i jeżeli uważasz to za normalność w tego typu grze to ja pass.Podam inny przykład aby było,że się czepam GTA,wrzuć do gry STAR WARS konie,średniowieczne zamki,balisty,katapulty i do tego dajmy na to zwykłe samochody które jeżdżą,a nie latają-też byłoby to zupełnie normalne?
Kupując grę futurystyczną nie oczekuj,że będą tam średniowieczne smoki,kupując wiedźmina czy skyrima nie oczekuj strzelających i latających aut,a kupując grę o tematyce gangsterskiej oczekuje się treści z tym związanej.Wrzucili do tego tworu wszystko co jest możliwe i pewnie podczas aktualizacji z kasynem które jest pasujące do tematyki gangsterskiej dorzucą kolejne latające cuda rodem z Jamesa Bonda.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Warfikus do Edek503 (Poziom: 40) dodano: 13.06.2019, 20:16
Ale Edek jakby nie patrzeć GTA nigdy się nie określiło jaką gangsterką i w jakich czasach jest, każda odsłona była inna, 4 poważna, Vice City klimat lat 80, że w Online kanonicznie jest 2017 i dla nich w tym uniwersum już latają motocykle to sory, ale to ich już pomysł jak chcieli tą grę odróżnić od poprzedniczek...

Ja pisałem ten komentarz raczej ironicznie odnosząc się do sytuacji w której Polak swój produkt będzie wielbił nawet gdy go jeszcze nie ma, z Wiedźminem było to samo, w 3 przedstawiali przedpremierowo inne doznania graficzne i nawet gamepleyowe, świat miał być całkowicie otwarty a skończyło się na osobnych mapkach, oczywiście gra była super hiper i jest do dziś, teraz Redzi pokazują Cyberpunka i to samo, ile obietnic, ile cycków! a z cyckami w Wiedźminie 3 też oszukali bo obiecali chyba 13h scenek erotycznych a w sumie było tego 18min chyba, dla mnie to od razu z skali 0/10 tak z 3pkt musi zabrać.

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Edek503 do Warfikus (Poziom: 41) dodano: 13.06.2019, 21:56
W GTA klimat gangsterski był w każdej grze,online z V części to jak dla mnie eksperyment który był dla mnie osobiście bardzo fajny do czasu aż dodali ten futuryzm. Ja rozumiem,że są zwolennicy takich rzeczy ale nie ma co tego porównywać do gry z góry pokazującej,że jest to futuryzm pełną gębą :)

Zgadzam się z tym co napisałeś poniżej odnośnie ochów i achów.Ta maszyna ruszyła i teraz tego nic nie zatrzyma,aż do premiery. Za niecały rok obietnice szybko gracze zweryfikują.Na tą chwilę już model jazdy pojazdami się TVGRY nie podobał,a przecież nikt (chyba) nie będzie łaził podczas przechodzenia gry aby się dostać do odległego miejsca.Świat na nich patrzy i jak zawalą robotę to będą mieli ciężko aby im znowu dali ludzie kredyt zaufania. Ja się cieszę,że wychodzimy z cienia bloku wschodniego i pokazujemy zachodowi,że tu też się da coś zrobić. Ubolewam tylko nad tym,że to tak naprawdę jedyne studio które może stanąć dumnie obok innych producentów i jak powinie im się noga to znowu będzie posucha. Ich portfolio jest zbyt ubogie aby ludzie zapomnieli o "lekkim" potknięciu i oczekiwali na np. Wiedźmina 4. Mając bogate CV gra która okaże się niewypałem zostanie szybko zapomniana i będzie oczekiwanie na kolejną produkcję.
Poczekamy,zobaczymy. Ja ochów i achów nie robię bo chce się mile zaskoczyć choć niepokoi mnie model jazdy o którym wyżej wspomniałem. Jak komputer i ja dożyjemy to grę oczywiście kupię ale na spokojnie :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.103.***.***]
Ktoś do Edek503 (Poziom: ) dodano: 16.06.2019, 17:32
Szczerze to trochę bzdury gadasz. Zobacz na GTA 4, optymalizacja (a raczej jej brak), model jazdy taki że nerwicy idzie dostać i ogólnie pełno błędów. A jednak ludzie nadal lubią R. Wynika z tego to że jedna nie udana gra nie skreśla cię.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Edek503 do Ktoś (Poziom: 41) dodano: 16.06.2019, 18:41
Skłaniam się ku temu,że to Ty gadasz bzdury.Zobacz ile gier ma na swoim koncie R*,a ile CDPR i jaki wydźwięk ma amerykańskie studio na całym świecie,a jakie polskie.Wejdź na amerykańskie fora i zapytaj czy słyszeli o CDPR i czy grali w wiedźmina 1 nim usłyszeli o trzeciej części.Sami Polacy są bardzo krytyczni wobec CDPR,a gdzie tu mówić o reszcie europy czy USA.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek do Ktoś (Poziom: 56) dodano: 16.06.2019, 21:12
GTA IV to nieudana gra? Odważna teza. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.103.***.***]
Ktoś do Majek (Poziom: ) dodano: 16.06.2019, 21:55
Pod wzglęcem technicznym bardzo nie udana. Nie powiesz mi chyba że nawet na dzisiejszym sprzęcie ta gra ci się nie zacina? Fabularnie wymiata ale technicznie to badziew
@edek Polacy to wszystko krytyukują.; Tylko że w stanach Redzi po wyprodukowania Wieśka 3 są uważani za jedna z najlepszych studii. Ale co taki polaczek jak ty może wiedzieć.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek do Ktoś (Poziom: 56) dodano: 17.06.2019, 00:12
No właśnie mi się nigdy nic nie zacinało.. ^^ Zawsze pobierałem najnowsze patche i nigdy żadnego problemu nie doświadczyłem. EFLC mam na płycie, IV ze Steama.

Jedynie co to przy instalacji się nie raz bawiłem z GFWL - tyle.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Edek503 do Ktoś (Poziom: 41) dodano: 17.06.2019, 19:27
Licytować się z tobą nie zamierzam ale mam w USA rodzinę w Chicago i New Yorku plus do tego paru znajomych,więc masz rację co ja tam "polaczek" mogę wiedzieć.Ty oczywiście wiesz wszystko naj,naj no bo taka osoba "ktoś" jak ty nie mógłby sobie pozwolić na pisanie bzdur.Ja wolę liczby niż dalszą pyskówkę z takim "ktosiem":
R*- plus/minus 50 gier na swoim koncie/CDPR- 7 gier plus dwa dodatki oraz w produkcji CP2077.GTA SA-sprzedano ponad 21,5 miliona kopii gry (wg stanu do 2011 roku)/Wiedźmin 1- do czerwca 2011 roku sprzedane zostały niemal 2 miliony egzemplarzy.GTA IV-do lipca 2013 roku osiągnęła 25 milionów sprzedanych kopii/Wiedźmin 2-do września 2014 roku wyniosła 8 milionów.GTA V-do stycznia 2018 roku ponad 90 milionów egzemplarzy,a do 8 listopada 2018r. ponad 100 mln/Wiedźmin 3-stan z dnia 11 czerwca 2019 około 20 mln kopii gry.Wiadomo,że cyferki się zmieniają ale nie kłamią.
Dodatkowo porównywać grę pod względem technicznym która sprzedała się lepiej niż nasz Wiedźmin 3 to też trochę nie na miejscu.Zrobią źle CP2077 to nie liczyłbym na to,że gracz z USA czy zachodniej Europy sięgnie po następny ich tytuł w dniu premiery.Ja im życzę jak najlepiej i grę kupię ale nie ma co się oszukiwać,że im się patrzy baczniej na ręce niż np. R*. Życzę im aby zbliżyli się do 90 mln sprzedanych kopii ale jak będzie mniej czy więcej,to najważniejsze aby się projekt zwrócił i tworzyli dalej.Skoro w USA Redzi są uważani za jedno z najlepszych studii to niech to udowodnią liczby przy CP2077 i przy kolejnych ich projektach-tego im życzę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.103.***.***]
Ktoś do Edek503 (Poziom: ) dodano: 18.06.2019, 13:39
O matko, masz rodzinę w USA? Wiesz w ilu egzęplażach się gry sprzedały? Nie no szacun będziesz moim guru. (sarkazm jak by twój mózg nie ogarnął). Nie umiesz pojąć tym swoim małym móżdżkiem że R miał wiele lat by dojsc tu gdzie jest a Redzi z miejsca po wydaniu Wieśka 3 ich prawie dogonili. Ale szkoda moich słów bo takie ameby umysłowe jak ty co mają rodzinkę w stanach, która pewnie leży na socjalu albo jest najniższą warstwą społeczną, nie zrozumieją nic. Wróć do przedszkola dziecko i pogadamy za kilkanaście lat.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Edek503 do Ktoś (Poziom: 41) dodano: 18.06.2019, 15:05
Czekam na przykłady tego co tu wypisujesz panie "ktosiu" bo jak do tej pory to tylko zlepek paplaniny,obrażania i już odchodzące do lamusa teksty rodem z gimby o rodzinie,przedszkolu,amebach,móżdżku i co tam jeszcze sobie wymyślisz "ktosiu".
"...R miał wiele lat by dojsc tu gdzie jest a Redzi z miejsca po wydaniu Wieśka 3 ich prawie dogonili"-konkrety "ktosiu",konkrety podaj,a nie puste słowa wymyślone przez twój "wielki" móżdżek.Mój mózg ogarnia liczby,twój jak widzę tylko slogany szkolne/uliczne?Nie wiem który to rynsztok i mało mnie to w sumie interesuje.Dopóki nie przedstawisz żadnych konkretów,dalsza "rozmowa" z mojej strony nie ma najmniejszego sensu.
P.S
Skoro znasz mnie i moją rodzinę to serdecznie ich od ciebie pozdrowię i wpadnij w sobotę na grilla,będzie czas na wymianę poglądów buhahahaha :) :) :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito do Edek503 (Poziom: 56) dodano: 18.06.2019, 19:15
O kurde Edka z równowagi ktoś wyprowadził. No powiem Ci "Ktosiu" Masz talent, ale, żeby gościa w wieku Twojego ojca obrażać... Nie wypada, no nie wypada :) Kurde zresztą, Ty każdego tutaj obraziłeś, nie no szacun. Lubisz być nielubiany co?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.103.***.***]
Ktoś do omosquito (Poziom: ) dodano: 18.06.2019, 21:42
Wiesz Omo mam gdzieś czy ameba umysłowa mnie lubi czy nie. Tutaj jak narazie tylko Ty i Majek macie mózg reszta to... szkoda gadać
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]