reklama

Najnowsze informacje

405VTake-Two chce przyśpieszyć wydawanie gier! News | | 19.06.2019 15:52 przez Majek

Jak donosi serwis PPE, Take Two ma w planach przyśpieszyć wydawanie gier. Jednakże czy to byłaby zmiana na lepsze?

Take-Two chce przyśpieszyć wydawanie gier!

Strauss Zelnick, a więc CEO T2 powiedział w wywiadzie:

"Wielce prawdopodobne jest, że nasze gry będą po prostu krótsze. Tak samo możliwe jest, że zaplanowane popremierowe wsparcie danej produkcji sprawi, że bazowa gra będzie tej zawartości miała mniej i stanie się przez to krótsza."

 

Czyli na kolejne Red Dead Redemption czy Grand Theft Auto będziemy czekać krócej, ale za to dostaniemy okrojoną zawartość, którą będziemy otrzymywać z biegiem czasu poprzez (zapewne płatne) DLC.

 

Czy to dobra wiadomość? Cóż... ma to swoje plusy i minusy. Do tych drugich na pewno możemy zaliczyć gorszą jakość produktu, która będzie potem nadganiana poprzez dodatki.

Jeśli chodzi o zalety, tych chyba jest jednak więcej:

  • szybciej dostaniemy nową grę
  • jeśli np. GTA 6 ma zostać okrojone i R* wraz z T2 zrobią to w mądry sposób, gra będzie "podtrzymywana" przy życiu przez kilka lat - i myślimy tu o trybie dla pojedynczego gracza, a nie multi
  • nie wszyscy mają czas na przechodzenie gry przez 80h lub więcej, porcjowanie rozrywki może być dobrym pomysłem
  • częstsze wydawanie gier pozytywnie wpłynie na rozwój technologii

 

A jakie są Wasze odczucia? Piszcie w komentarzach! 

 

Źródło: https://www.ppe.pl/news/134108/take-two-skraca-tworzenie-gier.html

r e k l a m a

Komentarze (8) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 56
omosquito (Poziom: 56) dodano: 19.06.2019, 16:01
Majek podał źródło! Trzeba tą datę zapisać gdzieś w annałach ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 57
Majek do omosquito (Poziom: 57) dodano: 19.06.2019, 18:25
Nie pierwszy raz.

Nie chciało mi się szukać tego cytatu po angielsku i tłumaczyć własnymi słowami. :P

Poza tym - PPE to #ziomki. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Saladyn21 (Poziom: 32) dodano: 20.06.2019, 11:47
T2 będzie się wzorowało na EA. Wiecie jaka seria ma taki model wydawniczy? Simsy. Zobaczcie sobie co zawierała np podstawka sims 2, a co zawiera podstawka sims 4. Każda kolejna część jest okrajana i kolejne funkcje są wydawane jak płatne dodatki. To jest bardzo zła informacja...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.70.***.***]
wyewoluowany (Poziom: ) dodano: 21.06.2019, 14:32
Jak możesz pomyśleć że top dobre rozwiązanie... Dostaniemy niepełną grę za $50 a potem płać za 5 DLC po $20. Suma sumarum zapłacimy więcej.

To najgłupszy pomysł na jaki T2 mogło wpaść. Poszkodowany będzie zawsze gracz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 57
Majek do wyewoluowany (Poziom: 57) dodano: 21.06.2019, 16:05
No właśnie. Będziemy musieli kupić DLC, dzięki czemu zyskamy lepszą zawartość. Popatrz na GTA Online, gdzie wszystko jest za darmo, ale ta gra to Twoja druga praca, a nie tytuł do relaksu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Saladyn21 do Majek (Poziom: 32) dodano: 22.06.2019, 10:17
Podaj mi słabe dodatki do singla. Nie ma takich. Krótszy czas produkcji odbije się albo na jakości, albo na zawartości.


To będzie tak że gdyby np wydawali GTA 4 to dostalibyśmy tylko 2 wyspy bo na trzecią nie starczyłoby czasu, ale moglibyśmy sobie ją dokupić pół roku później. Nie ma tu nic korzystnego dla gracza. Będziemy płacić dodatkowo za coś co wcześniej byłoby w podstawce.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.182.***.***]
marcin (Poziom: ) dodano: 25.06.2019, 14:26
Wszystko ma swój koniec. GTA nie może być wiecznie liderem w jakości gier.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 57
Majek do marcin (Poziom: 57) dodano: 25.06.2019, 16:06
I nie jest. Obecnie RDR II dzierży pałeczkę. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]