reklama

Najnowsze informacje

592V5 minut dla Official Xbox Magazine News | PC PS3 X360 | 10.05.2007 15:38 przez Pucek
Encyklopedia: Grand Theft Auto IV

Krótko i na temat. W najnowszym numerze Official Xbox Magazine pojawiły się kolejne informacje i ciekawostki dotyczące GTA IV: · Według informacji zawartych w magazynie, GTA IV jest ukończone w 66%, · Żartownisie z Rockstar nie rezygnują z humorystycznych elementów w grze. Jedna z ulic w grze...
Krótko i na temat. W najnowszym numerze Official Xbox Magazine pojawiły się kolejne informacje i ciekawostki dotyczące GTA IV: · Według informacji zawartych w magazynie, GTA IV jest ukończone w 66%, · Żartownisie z Rockstar nie rezygnują z humorystycznych elementów w grze. Jedna z ulic w grze będzie nosić nazwę "69th Street Diner", · System manualnego celowanie będzie bardziej udoskonalony, · Niko będzie mógł wspinać się na górę po schodach pożarowych i spotykać się z innymi nawet na najwyższych piętrach wieżowców. Jeśli rozmowa nie będzie się kleiła, nasz bohater może się pozbyć natrętnej osoby zrzucając ją w dół, · Walka wręcz będzie o wiele bardziej realistyczna i naturalna, · W jednej z radiostacji usłyszymy ulubione piosenki ludzi ze wschodniej Europy, · Gracz będzie mógł zmieniać kamerę zgodnie z jego potrzebami, jednak R* wciąż pracuje nad tym aspektem gry, · Podczas używania telefonu komórkowego, w dolnym prawym rogu pojawi się jego powiększona wersja, dzięki temu, gracz będzie mógł korzystać z książki adresowej, · W grze będziemy mogli posługiwać się zabawnymi przedmiotami, takimi jak na przykład popularny w GTA: SA wibrator, · Dan Houser zapewnia, że Liberty City w GTA IV będzie największym miastem w historii GTA, · Central Park na pewno pojawi się w grze, jednak jego nazwa wciąż jest nieznana, · Podróż pojazdami pływającymi będzie o wiele przyjemniejsza, · Praca policjantów będzie bardziej wymagająca niż w poprzednich częściach GTA. Skany z magazynu!
r e k l a m a

Komentarze (13) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
Szulcer (Poziom: 11) dodano: 10.05.2007, 15:43
No fajne...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Szulcer (Poziom: 11) dodano: 10.05.2007, 15:44
A co to "dildo"?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA (Poziom: 11) dodano: 10.05.2007, 15:46
No to jest dopiero newesik^^ No przy takim opisie to GTA IV wymiata!!! Central Park musi być bo co to za NY?I misto największe w hiście GTA to dopiero coś :D Fajnie będzie się patrzeć jak ktoś leci z wieżowca :) GTA IV nadchodze ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Szulcer (Poziom: 11) dodano: 10.05.2007, 15:57
Chętnie bym kupił GTA 4, gdybym miał konsole :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
SonGoku SSJ4 (Poziom: 16) dodano: 10.05.2007, 16:10
GTA IV bedzię hitem nad hitami.Czy GTA wyjdzie na PC ????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dżejson (Poziom: 16) dodano: 10.05.2007, 16:23
ale wciąż... co będzie w strefie zero?!
i na jaką cholerę ten wibrator?! czy GTA4 nie miało być REALISTYCZNE?!
A na PC wyjdzie... ale tylko na Viste
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ziemiak11 (Poziom: 16) dodano: 10.05.2007, 16:33
piosenki ze wschodniej Europy oto mój przykład oddającej klimat Gta jamal (czy jak to się pisze ) policeman wyobraźcie sobi to pościg mamy gliny na karku a tu w radiu po polsku leci " jak to policeman przeszukuje mnie to co moje jest moje co jara mni
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kumken (Poziom: 16) dodano: 10.05.2007, 16:56
Naprawde fajne to zrzucanie ludzi z wieżowców!!heheł heheł.Ale musi wyjśc na kompa.Modle sie o to.lol
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mikim (Poziom: 11) dodano: 10.05.2007, 17:23
najwiekszym miastem a nie najwieksza mapa w chistori gta ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mikim (Poziom: 11) dodano: 10.05.2007, 17:27
ale gtaIV bedzie i tak fajne
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dier25 (Poziom: 16) dodano: 10.05.2007, 17:47
Jak można napiasac historia przez "ch"?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dier25 (Poziom: 16) dodano: 10.05.2007, 20:09
Chyba przestanę krytykowac zanim nie popracuje nad swoją ortografią [napiasac].
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mikim (Poziom: 11) dodano: 12.05.2007, 17:26
kazdy sie moze sie pomylic :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]